Головна » 2017 » Червень » 7 » Міста і райони. 4-8 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна
22:22
Міста і райони. 4-8 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
6 тур

"Бистриця" Хриплин - ФК "Крихівці" - 1:5 (В. Гашинський, 50 - М. Тарас, 15, 23, І. Лукинів, 34, 56, 78)
АТО - "Благо" - 4:1 (О. Піголкін, 24, А. Станчак, 54, М. Неспяк, 85, І. Стефанишин, 89 - В. Нагнибіда, 19)
"Січ" Микитинці - КіК - 2:3 (С. Обух, 57, І. Савчак, 65 - В. Ярмошевич, 19, В. Сенько, 22, 61)
НАВС - "Бистриця" Вовчинець - -:+
"Легіон" - "Металіст" - перенесено на 14 червня

    І В Н П М О
1 ФК Крихівці 5 5 0 0 25-2 15
2 Легіон (Івано-Франківськ) 5 3 1 1 13-8 10
3 Бистриця (Вовчинець) 5 3 1 1 9-5 10
4 Бистриця (Хриплин) 6 3 0 3 11-16 9
5 Металіст (Івано-Франківськ) 3 1 2 0 6-2 5
6 Благо (Івано-Франківськ) 5 1 2 2 7-11 5
7 СІЧ (Микитинці) 6 1 2 3 7-19 5
8 КіК (Івано-Франківськ) 4 1 1 2 6-9 4
9 АТО (Івано-Франківськ) 5 1 0 4 5-11 3
10 НАВС (Івано-Франківськ) 4 0 1 3 4-10 1

Бомбардири: І. Лукинів (ФК "Крихівці") - 14, А. Бибик ("Легіон") - 6 голів.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга.
19 тур

"Ураган" Черніїв - "Стримба" Липівка - 2:1 (К. Гаврилюк, 40, М. Ткачук, 89-п. - І. Соловей, 67-п.)
ФК "Клубівці" - "Колос" Братківці - 0:3 (А. Синишин, 32, А. Андрусяк, 61, В. Волосінчук, 83)
"Сокіл" Підлісся - "Дружба" Драгомирчани - 1:3 (Т. Парипа, 37 - В. Трушко, 15, В. Кучера, 29, А. Мустафа, 44)
"Бистриця" Старий Лисець - ФК "Радча" - 2:0 (Т. Балан, 11, 90+2)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Авангард" Загвіздя - 3:2 (В. Пантя, 9, П. Ткаченко, 23, Р. Галка. 90+5 - Ю. Заремба, 54, О. Вонс, 62)
"Сокіл" Чукалівка - вільний від гри
Матч 12-го туру
07.06 "Авангард" Загвіздя - "Стримба" Липівка - 4:1 (О. Вонс, 46, М. Іванишин, 78, 80, 90+1 - Н. Паньків, 75). Нереалізований пенальті: М. Іванишин (А)

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 18 14 1 3 56-16 43
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 17 12 2 3 36-12 38
3 Ураган (Черніїв) 18 11 4 3 40-24 37
4 Колос (Братківці) 17 10 3 4 28-15 33
5 Дружба (Драгомирчани) 17 9 1 7 29-23 28
6 ФК Клубівці 18 8 4 6 31-32 28
7 Бистриця (Старий Лисець) 17 5 6 6 23-24 21
8 Стримба (Липівка) 18 4 5 9 30-43 17
9 ФК Радча 17 4 3 10 18-32 15
10 Сокіл (Підлісся) 18 3 3 12 25-43 12
11 Сокіл (Чукалівка) 17 0 0 17 11-63 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 18, Нагірний (Чорнолізці) - 14, Зварич (Черніїв) - 12, Трушко (Драгомирчани) - 10, Якубів (Радча) - 9, М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Царук (Черніїв) - 7, Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

1 ліга. Фінал за 1-6 місця
3 тур

ФК "Угринів" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 3:2 (О. Рущак, 45, Н. Самочко, 53, 81 - В. Крижанівський, 2, С. Кузенко, 60)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Сокіл" Угринів - 4:0 (І. Лаврук, 24, М. Гайдейчук, 43, 75, 77)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Оболонь" Милування - 1:2 (С. Челяк, 73 - В. Осташ, 6, 65)

    І В Н П М О
1  ФК "Угринів" 7 5 1 1 14-8 16
2  "Козацький Острів-2" Чорнолізці 7 4 2 1 14-5 14
3  "Оболонь" Милування 7 4 2 1 15-10 14
4  "Дністер-Рітас" Побережжя 7 4 0 3 21-12 12
5  "Прикарпаття" Підлужжя 7 1 0 6 11-19 3
6  "Сокіл" Угринів 7 0 1 6 5-26 1

Бомбардири: Н. Самочко (ФК "Угринів") - 18, М. Гайдейчук (Чорнолізці) - 17, Д. Третяк (Побережжя) - 16, А. Гринчак (Підлужжя) - 14, І. Солом'яний (Чорнолізці) і С. Кузенко (Побережжя) - по 11 голів.

1 ліга. Фінал за 7-12 місця
3 тур

"Інтербур" Єзупіль - "Цегельник" Нові Кривотули - 2:2 (А. Коваль, 25, М. Дейдей, 74 - І. Заник, 28, П. Петровський, 88)
ФК "Вільшаниця" - "Фортуна" Березівка - 3:3 (С. Овчар, 24, Р. Татарин, 33, А. Семанюк, 61 - М. Федоронько, 39, 65, С. Смоленко, 72)
ФК "Майдан" - ФК "Марківці" - 0:7 (В. Фицик, 4, Я. Назарук, 18, В. Токарук, 22-авт., В. Фрейнак, 30, 81, Р. Буртик, 56, В. Присяжнюк, 83)

    І В Н П М О
1  "Цегельник" Нові Кривотули 7 5 1 1 19-7 16
2  ФК "Марківці" 7 4 1 2 17-5 13
3  "Фортуна" Березівка 7 3 1 3 18-7 10
4  "Інтербур" Єзупіль 7 3 1 3 15-15 10
5  ФК "Вільшаниця" 7 2 3 2 13-15 9
6  ФК "Майдан" 7 0 1 6 3-36 1

Кубок. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Бистриця" Старий Лисець - +:-. Перша гра - 5:1
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Ураган" Черніїв - 2:3 (Т. Литвин, 21, О. Крис, 60 - М. Шпіляревич, 35, В. Павлів, 44, М. Свистяк, 52). Перша гра - 2:4
ФК "Радча" - "Прикарпаття" Підлужжя - 6:1 (І. Борин, 17, 41, М. Струк, 21, 60, 64, А. Вацеба, 55 - Т. Бойко, 6). Перша гра - 3:2
"Сокіл" Чукалівка - "Колос" Братківці - 0:4 (В. Бриндзей, 54, 83, О. Слободян, 59, В. Волосінчук, 72). Перша гра - 1:3

В півфіналах 15 і 22 червня зустрінуться: ФК "Радча" - "Ураган" і "Козацький Острів" - "Колос".

ТЛУМАЧ
1 ліга.
 4 тур

ФК "Прибилів" - ФК "Колінці"
ФК "Олеша" - ФК "Остриня"
ФК "Гончарів" - "Дністер" Нижнів - 0:1
ФК "Ісаків" - ФК "Королівка" - 2:1
ФК "Грушка" - ФК "Живачів" - 2:1
ФК "Буківна" - ФК "Надорожна" - 2:2

    І В Н П М О
1 ФК Грушка 4 3 0 1 14-6 9
2 Дністер (Нижнів) 4 3 0 1 9-7 9
3 ФК Буківна 4 2 1 1 11-7 7
4 ФК Надорожна 4 2 1 1 9-7 7
5 ФК Прибилів 3 2 1 0 2-1 7
6 ФК Ісаків 4 2 0 2 7-10 6
7 ФК Живачів 4 1 2 1 8-4 5
8 ФК Колінці 3 1 1 1 4-5 4
9 ФК Остриня 3 1 0 2 3-5 3
10 ФК Королівка 4 1 0 3 4-9 3
11 ФК Гончарів 4 0 2 2 6-9 2
12 ФК Олеша 3 0 0 3 3-10 0

2 ліга. 3 тур
ФК "Пужники" - ФК "Жуків" - 1:2
ФК "Бортники" - ФК "Яківка" - 2:0
ФК "Тлумач" - ФК "Гарасимів" - 4:2
ФК "Локітка" - ФК "Кутище" - 2:1
ФК "Підвербці" - вільні від гри

    І В Н П Р/М О
1 ФК Бортники 3 3 0 0 10-1 9
2 ФК Підвербці 2 2 0 0 10-2 6
3 ФК Жуків 2 2 0 0 4-1 6
4 ФК Яківка 3 2 0 1 4-3 6
5 ФК Тлумач 3 2 0 1 6-6 6
6 ФК Пужники 3 1 0 2 6-6 3
7 ФК Кутище 3 1 0 2 7-8 3
8 ФК Локітка 2 1 0 1 2-3 3
9 ФК Озеряни 2 0 0 2 0-3 0
10 ФК Живачів-2 2 0 0 2 2-6 0
11 ФК Гарасимів 3 0 0 3 2-14 0

БОГОРОДЧАНИ
9 тур
Група А 

Богородчани - Глибівка - 0:0
Монастирчани - Космач - 6:1 (В. Риндич, 4, М. Суслик, 7, С. Урсу, 11, В. Кузюк, 20, 26, 30 - І. Гоцак 35). Гра зупинена на 44 хв. (у ФК "Космач" залишилося менше 7 гравців)
Горохолина - Росільна - 2:1 (І. Паламарчук, 4, Р. Дирів, 40 - Д. Грай, 61)

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 9 7 2 0 22-4 23
2  "Отрада" Глибівка 9 5 3 1 29-11 18
3  "Скала" Монастирчани 9 4 4 1 17-10 16
4  "Дружба" Горохолина 9 3 1 5 14-19 10
5  ФК "Росільна" 9 1 3 5 11-23 6
6  ФК "Космач" 9 0 1 8 7-33 1

Група Б 
Старуня - Підгір'я - 0:0
Саджава - Іваниківка - 5:0
(В. Романів, 10, В. Кульчак, 24, С. Криховський, 40, І. Загірняк, 64, А. Мороз, 80) 
Дзвиняч - Старі Богородчани - 1:3 (І. Гуменюк, 85 - В. Паливода, 48, 70, В. Челепіс, 90). Вилучення: Т. Палій (Д)

    І В Н П М О
1  "Карпати" Ст. Богородчани 9 8 1 0 28-7 25
2  ФК "Саджава" 9 5 0 4 30-19 15
3  ФК "Підгір'я" 9 3 3 3 12-11 12
4  "Каменяр" Іваниківка 9 3 2 4 12-16 11
5  ФК "Дзвиняч" 9 2 1 6 19-31 7
6  ФК "Старуня"  9 2 1 6 13-30 7

Бомбардири: Н. Ковтун (Глибівка) – 10, С. Криховський (Саджава) - 9, Д.Курилюк (Підгір’я) і О. Ярема (Дзвиняч) – по 8 голів.

НАДВІРНА
1 ліга

Група А. 9 тур

ФК "Перерісль" - "Сокіл" Фитьків - 8:1 (Я. Григорук, 5, Р. Насадюк, 12, 29, Я. Ерстенюк, 37, 64, С. Мельник, 56-п., І. Павлюк, 70, В. Непеляк, 78 – Р. Ерстенюк, 66)
"Лістер" Лісна Тарновиця - "Арсенал" Тисменичани - 2:4 (Н. Гальчак, 10, М. Балюк, 33 – А. Глек А, 18, 82, Р. Рожко, 41, Р. Баланюк, 89)
"Нива" Гаврилiвка - ФК "Ланчин" - 3:0

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 9 6 1 2 22-14 19
2  ФК "Перерісль" 9 5 2 2 30-10 17
3  "Нива" Гаврилівка 9 5 2 2 30-11 17
4  ФК "Ланчин" 9 5 1 3 17-19 16
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 9 2 1 6 18-32 7
6  "Сокіл" Фитьків  9 0 1 8 13-44 1

Група Б. Матч 6-го туру
"Бистриця" Пасічна - "Олімпія" Камінне - 0:5

    І В Н П М О
1  "Олімпія" Камінне 8 5 2 1 19-10 17
2  ФК "Волосів" 8 4 1 3 25-19 13
3  "Нафтовик" Битків 8 4 1 3 14-12 13
4  "Колос" Парище 8 3 4 1 12-9 13
5  "Підгір'я" Назавизів 8 3 2 3 16-14 11
6  "Бистриця" Пасічна 8 0 0 8 9-31 0

2 ліга. 8 тур
Група А

"Лісоруб" Бистриця - "Скеля" Пнів - 1:9
"Горгани" Зелена - ФК "Лоєва" - 5:2
"Фортуна" Пнів - "Лукавець" Гвізд - 4:1

Матч 2-го туру
"Горгани" Зелена - "Скеля" Пнів - 3:0

    І В Н П М О
1  "Скеля" Пнів 8 6 0 2 40-10 18
2  "Лукавець" Гвізд 8 6 0 2 38-13 18
3  "Горгани" Зелена 8 5 1 2 36-13 16
4  ФК "Лоєва" 8 3 2 3 27-21 11
5  "Фортуна" Пнів 8 2 1 5 15-39 7
6  "Лісоруб" Бистриця 8 0 0 8 8-68 0

Група Б
"Страгора" Стримба - ФК "Добротів" - 3:4
"Темп" Молодків - ФК "Білі Ослави" - +:-
"Прут" Саджавка
- вільний від гри
Матч 7-го туру
ФК "Добротів" - "Прут" Саджавка - 2:4

    І В Н П М О
1  "Страгора" Стримба 7 3 1 3 18-12 10
2  "Прут" Саджавка 5 3 1 1 12-6 10
3  ФК "Добротів" 7 1 5 1 18-19 8
4  "Темп" Молодків 5 1 3 1 9-11 6
5  ФК "Білі Ослави" 6 1 2 3 10-19 5

БРАМКИ

Переглядів: 416 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: