Головна » 2015 » Травень » 6 » Міста і райони. 1-3 травня. Результати і таблиці
10:01
Міста і райони. 1-3 травня. Результати і таблиці

Івано-Франківськ
1 тур

Микитинці - "Штурмовик" - 3:1
Хриплин - "Феміда" - 1:4
"Легіон-1" - "Легіон-2" - 3:0
"Благо" - "Інваспорт" - перенесено
Вовчинець - вільний від гри  

Богородчани
3 тур

Саджава – Горохолина - 2:0
Старуня – Старі Богородчани - 2:3
Росільна - Глибоке - 5:1
Іваниківка – Богородчани - 1:3
Глибівка – Дзвиняч - 4:3
Монастирчани - вільні від гри 
Матч 2 туру 
Горохолина - Монастирчани - 1:1

Становище команд
                                І  В  Н  П  М  О
Богородчани        3  3  0  0  8-1  9
Ст. Богородчани     3  3  0  0  8-4  9
Глибівка                2  2  0  0  7-3  6
Росільна               3  2  0  1  7-4  6
Саджава                3  1  1  1  6-5  4
Дзвиняч                3  1  0  2  5-6  3    
Глибоке                   3  0  2  1  5-9  2
Монастирчани   2  0  1  1  1-3  1
Горохолина           3  0  1  1  1-3  1
Старуня                3  0  1  2  4-7  1
Іваниківка            3  0  0  3  1-8  0

Детальніше - БРФФ

Городенка
1 ліга. 2 тур

Чортовець - Семенівка - 1:4
Тишківці - Воронів - 2:4
Котиківка - Чернятин - 0:2
Стрільче - Рашків - 0:1
Колінки - Топорівці - 5:0
Олієво-Королівка - Ясенів-Пільний - 1:1
Глушків - Торговиця - 1:1

Становище команд
                                І  В  Н  П  М  О
Семенівка              2  2  0  0  11-2  6
Чернятин               2  2  0  0  4-1  6
Воронів                 2  2  0  0  6-3  6
Рашків                  2  2  0  0  2-0  6
Яс.-Пільний           2  1  1  0  8-1  4
Торговиця              2  1  1  0  3-2  4    
Колінки                  2  1  0  1  3-2  3
Стрільче                2  1  0  1  3-1  3
Ол.-Королівка        2  0  1  1  2-3  1
Глушків                 2  0  1  1  1-2  1
Котиківка              2  0  0  2  0-5  0
Топорівці               2  0  0  2  1-7  0
Тишківці                2  0  0  2  3-11  0
Чортовець             2  0  0  2  1-11  0

Долина
1 ліга. 1 тур

Гузіїв - Одиниця  - 1:1
Міжріччя - Надіїв - 7:1
Вигода - ФК "Тяпче" - 1:0
Белеїв- Яворів - 2:2 
Велика Тур`я - Тисів - 1:1 
Гошів - вільний від гри

2 ліга. 1 тур
Розточки - Тростянець - 10:1
Солуків - Витвиця - 8:0
Слобода-Долинська - Шевченкове - 3:2
Новичка - Новошин - 1:2
Станківці - Кальна - 4:1

Детальніше - Долинський футбол

Калуш
Кубок. 1/16 фіналу    
Довжка - Перекоси - 1:3    
Томашівці - Тужилів - 0:5    
Кулинка - Верхня - 1:6    
Пійло - Сівка-Калуська - 1:0    
Підгірки - Старий Угринів - 3:0    
Середній Бабин - Боднарів - 4:2    
Грабівка - Вістова - 0:2    
Кропивник - Гуменів - 1:1, пен. - 5:6    
Войнилів - Копанки - 2:2, пен. - 4:2    
Новиця - Довгий Войнилів - 2:0    
Бабин-Зарічний - Підмихайля - 1:2    
Перевозець - Негівці - 1:0    
Довпотів - Студінка - 0:3

1 ліга
Матч 2 туру
Старий Угринів - Перекоси - 3:1
Матч 3 туру
Довге-Калуське - Станькова - 1:4

Становище команд
                       І  В  Н  П  М  О
Станькова    3  3  0  0  13-3  9
Вістова          2  2  0  0  8-1 6
Д.-Калуське  3  2  0  1  6-4  6
Тужилів        2  1  1  0  2-1  4
Студінка       2  1  0  1  2-2  3
Негівці          2  1  0  1  2-3  3
Ст. Угринів   2  1  0  1  3-6  3
Копанки       2  0  1  1  1-2  1
Перекоси     2 0  1  1  1-3  1
Голинь          2  0  1  1  2-7  1
Гуменів        2  0  0  2  1-5  0
С.-Калуська  2  0  0  2  1-5  0

Детальніше - Калущина футбольна

Коломия
1
 ліга. 3 тур 
Струпків - Семаківці - 3:1 
Печеніжин - Мала Кам`янка - 6:0 
Жукотин - Верхній Вербіж - 2:0 
Лісний Хлібичин - Матеївці - 0:2 
Підгайчики - Коршів - 1:1 
Дебеславці - Сопів - 4:4
Угорники - Воскресинці - 1:0

Становище команд
                         І  В  Н  П  М  О
Струпків        3  3  0  0  8-1  9
Угорники      3  3  0  0  7-2  9
Сопів              3  2  1  0  13-4  7
Жукотин        3  2  1  0  5-2  7
Дебеславці    3  1  2  0  8-5  5
Печеніжин    3  1  1  1  6-2  4
Воскресинці     3  1  1  1  2-2  4
Л. Хлібичин     3  1  1  1  1-2  4
Матеївці        3  1  0  2  2-3  3
В. Вербіж       3  0  2  1  1-3  2
Підгайчики    3  0  1  2  2-6  1
Коршів           3  0  1  2  1-5  1
Семаківці      3  0  1  2  3-8  1
М. Кам`янка  3  0  0  3  2-16  0

2 ліга. 2 тур
Ковалівка - Велика Кам'янка - 0:1
Джурків - Старий Гвіздець - 1:1
Королівка-Корнич - Голосків - 1:1
Іванівці - Лісна Слобідка - 6:0
Мала Кам'янка-2 - Черемхів - 0:9
Ценява - Спас - 2:0
Торговиця - Ворона - 2:1

Становище команд
                     І  В  Н  П  М  О
Черемхів       2    2    0    0    10-0  6
Ценява          2    2    0    0    4-0   6
Торговиця      2    2    0    0    6-3     6
Вел. Кам'янка 2    2    0    0    3-1      6
Голосків         2    1    1    0    4-1      4
Іванівці          2    1    0    1    6-1      3
Ліс. Слобідка 2    1    0    1    2-7     3
Ст. Гвіздець   2    0    1    1    2-3   1
Королівка-
Корнич          2    0    1    1    2-3   1
Джурків         2    0    1    1    1-4   1
Спас             1    0    0    1    0-2   0
Ковалівка      2    0    0    2    2-5   0
Ворона          2    0    0    2    1-4   0
М. Кам'янка-2 1    0    0    1    0-9  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

Надвірна
Кубок. 1/4 фіналу

Лісна Тарновиця - Гвізд - 2:0 і 1:1
Добротів - Волосів - 4:3 і 3:6
Тисменичани - Назавизів - 2:2 і 3:1
Перерісль - Ланчин - 4:1 і 0:2)

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

Рогатин
Кубок. 1/16 фіналу

Долиняни - Букачівці  - 0:0, пен - 1:3
Пуків - Чернів - 4:1
Явче - Воскресинці - 0:4
Юнашків - Яглуш - 8:1
Беньківці  - Підвиння - 0:5
Черче - Конюшки - 1:2
Верхня Липиця - Підкамінь - 4:2
Нижня Липиця - Путятинці - 0:0, пен. - 3:1
Загір'я  - Сарники - 3:1
Руда  - Помонята - 2:3
Бабухів - Заланів - 6:0
Липівка - Чесники - 6:0
Кліщівна  - Колоколин - 5:1
Рогатин - Козарі - 4:1
Добринів - Жовчів - 3:0
Лучинці  - Залужжя - 3:0

Суперліга. Становище команд
                    І  В  Н  П  М  О
Лучинці    2 2  0  0  6-0  6
Липівка     2  2  0  0  8-3    6
Букачівці  2  2  0  0 6-3  6
Юнашків   2  1  1  0  5-2  4
Бабухів      2  1  1  0  2-1  4
Помонята  2  1  0  1  7-5  3
Н. Липиця  2  1  0  1  5-5  3
Добринів   2  0  1  1  1-3  1
Рогатин         2  0  1  1  1-5  1
В. Липиця  2  0  0  2  4-6  0
Долиняни  2  0  0  2  3-7 0
Васючин   2  0  0  2  1-8  0

Детальніше - Футбол Рогатинщини

Рожнятів
Вища ліга. 1 тур

Вільхівка - Суходіл - 2:1
Цінева - Брошнів - 1:3 
Берлоги - Рожнятів - 0:3
Сваричів - Нижній Струтин - 2:0
Лоп'янка - вільна від гри

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

Снятин
1 ліга. 2 тур

Підвисоке - Будилів - 1:0
Стецева - Устя - 4:1
Белелуя - Вовчківці - 1:5
Прутівка - Видинів - 2:0
Задубрівці - Борщів - 1:0
Джурів - Потічок - 3:0
Залуччя - вільне від гри 

Становище команд
                 І  В Н П  М   О
Вовчківці   2  2  0  0  7-1  6
Задубрівці 2  2  0  0  5-1  6
Підвисоке  2  2  0  0  4-0  6
Прутівка    2  1  1  0  3-1  4
Джурів       1  1  0  0  3-0  3
Будилів       2  1  0  1  3-1  3
Стецева      2  1  0  1  4-3  3
Видинів      2  1  0  1  3-4  3
Борщів       2  0  1  1  1-2  1
Залуччя     1  0  0  1  0-3  0
Белелуя      2  0  0  2  3-8  0
Потічок      2  0  0  2  1-7  0
Устя            2  0  0  2  1-7  0

2 ліга. 2 тур
Попельники - Любківці - 4:1
ФК «Кулачин» Снятин - Красноставці - 3:0
Заболотів - Рудники - 2:3
Трійця - Новоселиця - 2:0
Балинці - Русів - 0:2
Іллінці - Олешків - 6:5
Ганьківці - Келихів - 0:2

Становище команд
                    І  В Н П  М    О

Попельники  2  2  0  0  7-1   6
Рудники       2  2  0  0  8-3   6
Русів           2  2  0  0  3-0   6
Іллінці          2  2  0  0  10-8  6
Келихів        2  1  0  1  5-4   3
Новоселиця  2  1  0  1  4-3   3
Трійця          2  1  0  1  2-1   3
Снятин         2  1  0  1  4-5   3
Олешків       2  0  1  1  8-9   1
Балинці        2  0  1  1  3-5   1
Любківці       1  0  0  1  1-4   0
Красноставці 1  0  0  1  0-3   0
Заболотів       2  0  0  2  3-7   0
Ганьківці        2  0  0  2  0-5   0

Тисмениця
Прем'єр-ліга. 2 тур

Черніїв - Чорнолізці - 0:0
Липівка - Драгомирчани - 0:0
Радча - Загвіздя - 1:5
Старий Лисець - Лисець - 3:1
Єзупіль - Чукалівка - 1:1
Підлісся - Пшеничники - 1:2
Павлівка - Клубівці - 1:2

Становище команд
                           І  В  Н  П  М   О
Загвіздя             2  2  0  0  9-1  6
Ст. Лисець        2  1  1  0  4-2  4
Єзупіль          2  1  1  0  3-1  4
Підлісся         2  1  0  1  4-2  3
Клубівці         2  1  0  1  2-4  3
Павлівка        2  1  0  1  5-2  3
Лисець           2  1  0  1  2-3  3
Пшеничники   2  1  0  1  2-3  3
Чукалівка        2  0  2  0  2-2  2
Драгомирчани 2  0  2  0  0-0  2
Чорнолізці       2  0  2  0  0-0  2
Липівка           2  0  1  1  0-4  1
Черніїв            2  0  1  1  0-4  1
Радча             2  0  0  2  1-6  0

1 ліга. 1 тур
Милування - Тязів - 0:1 
"Сокіл" Угринів"    - Марківці - 3:2 
Довге - Підлужжя - 1:2
Березівка - Стебник - 0:0
ФК "Угринів" - Стриганці - 3:2 
Одаї - Старі Кривотули - 0:2

Тлумач
1 ліга. 3 тур

Королівка - Остриня - 0:3 
Надорожна - Ісаків - 2:0
Колінці - Олеша - 2:1 
Прибилів - Буківна - 2:1 
Нижнів - ФК "Грушка" - 3:3 
Живачів - Гарасимів - 4:1

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Надорожна  3  3  0  0  4-0  9
Грушка        3  2  1  0  11-5  7
Прибилів      3  2  1  0  7-3  7
Живачів       3  2  0  1  7-6  6
Колінці         3  2  0  1  4-5  6
Нижнів         3  1  2  0  9-4  5
Ісаків            3  1  1  1  5-4  4
Остриня       3  1  0  2  4-3  3
Буківна        3  0  1  2  4-6  1
Королівка     3  0  1  2  3-7  1
Гарасимів    3  0  1  2  5-11  1
Олеша          3  0  0  3  1-10  0

2 ліга. 2 тур
Група А

"Єдність" Грушка - Локітка - 0:2 
Палагичі - Олешів - 2:1 
Гостів - Вікняни - 1:1 
Петрилів - Братишів-2 - 0:1
Група Б
Бортники - Хотимир - 0:0 
Жуків - Живачів-2 - 3:0 
"Дністер" Підвербці - Яківка - 1:4 
Пужники - ФК "Підвербці" - 0:1
Озеряни - вільні від гри

БРАМКИ

Переглядів: 370 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Тлумаччина. 2 ліга, група А.: замість "Братишів-2" читати "Братишів"

Ім`я *:
Email *:
Код *: