Головна » 2013 » Листопад » 4 » Міста і райони. 3 листопада. Запізнілі тріумфатори (додано Снятин)
15:55
Міста і райони. 3 листопада. Запізнілі тріумфатори (додано Снятин)

Аматори Івано-Франківщини все ще дограють сезон. Минулої неділі завершилися турніри на Долищині, Рогатинщині та Снятинщині. Залишилося завершити змагання у 3-й лізі Галицького району. Також невідома наразі доля скандального Кубка Тисмениччини.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Кубок. Півфінал
Милування - Ст. Кривотули - 2:1 (перша гра - 2:4)
Братківці - Загвіздя - +:-
Фінал
Братківці - Ст. Кривотули - не відбулася ч/з відмову Ст. Кривотул

Прем'єр-ліга

Підсумкове становище команд
                         І   В   Н  П    М      О
Підлісся            24  17  5  2  60-23  56
Братківці          24  15  7  2  40-15  52 
Чукалівка         24  13  6  5  49-31  45
Єзупіль            24  13  5  6  51-24  44   
Черніїв             24  11  4  9  47-34  37 
Радча               24  10  4  10  46-38  34 
Загвіздя            24  9  5  10  37-28  32
Клубівці            24  9  2  13  27-42  29
Ст. Лисець        24  8  5  11  37-48  29 
Милування        24  8  1  15  42-47  25 
Ст. Кривотули   24  7  3  14  28-50  24  
Вільшаниця       24  6  1  17  34-86  19
Драгомирчани    24  4  4  16  32-64  16    

Бомбардири: П'ятничук (Чукалівка) - 20, Грабовський (Братківці) - 18,  А. Скорик (Підлісся) - 17, М. Іванишин (Загвіздя) - 16, Б. Ольшанецький (Братківці) - 14, Семанюк (Черніїв) - 13, Волосінчук (Єзупіль), Р. Зварич (Черніїв), В. Кудла (Єзупіль) і Палюга (Драгомирчани) - по 10 голів.

Перехідний матч
Ст. Кривотули - Сілець - 2:1 (команда Ст. Кривотул зберігла прописку в Прем'єр-лізі) 

Прем'єр-лігу залишають 12-та і 13-та команди (Драгомирчани і Вільшаниця). Наступного року ПЛ нараховуватиме 12 команд. ФК "Чорнолізці" виборола право виступу в Прем'єр-лізі. 

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                   
І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    18  14  1  3  57-21  43
Сілець          18  11  3  4  45-26  36
Липівка         18  8  6  4  27-20  30
Стебник        18  9  1  8  38-25  28
Березівка      18  7  5  6  35-33  26
Ганнусівка    18  6  6  6  30-27  24
Пшеничники  18  6  2  10  29-52  20
Стриганці      18  6  1  11  30-54  19
Лисець          18  6  0  12  19-26  18 (знято)
Н. Кривотули 18  3  3  12  17-43  12

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 18, Бандурак (Чорнолізці) - 12, Капраленко (Березівка) - 11, С. Мельник (Чорнолізці) - 9, І. Бойчук (Ганнусівка) - 8 голів.

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 12  8 2 2  28-12  26
Бовшів            12  7 4 1  22-10  25
Дем'янів          12  7 2 3  20-13  23
Мединя           12  5 3 4  27-12  18
Комарів           12  3 4 5  13-15  13
Жалибори        12  3 0 9  7-52   9 
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга 

Підсумкове становище команд
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     22  17  2  3  47-18  53
Маріямпіль 22  16  1  5  56-28  49
Крилос      22  14  5  3  55-24  47
Дубівці      22  15  1  6  50-32  46
Залуква    22  11  4  7  40-35  37
Нараївка   22  10  1  11  21-25  31
Насташино 22  8  4  10  36-36  28
Водники    22  8  4  10  31-37  28
Тустань     22  8  4  10  23-29  28
Вигівка      22  6  2  14  23-42  20
Загір'я       22  4  2  16  18-70  14
Сокіл        22  0  0  22  3-26   0 (знято)

3 ліга. 26 тур  

Кінчаки - Острів - 7:1
Блюдники - Придністров'я - +:-
Ганівці - Підшумлянці - 5:0
Курів - Крилос-2 - 1:2
Колодіїв - Ст. Мартинів - 1:1
Куропатники - Бринь - 0:2

Становище команд
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         23  17 3 3  66-25  57
Крилос-2       23  17 3 3  42-18  57
Бринь            24  14 3 7  55-26  45
Блюдники      22  14 3 5  40-24  45
Курів             23  12 3 8  39-23  39
Куропатники  23  11 0 12  48-48  33
Підшумлянці   22  9 4 9  25-28  31
Ганівці           23  8 4 11  33-41  28
Колодіїв         23  7 5 11  47-45  26
Ст. Мартинів   23  5 8 10  27-32  23
Острів            23  5 5 13  30-64  20
Межигірці       23  4 2 17  15-49  14
Придністров'я 23  4 1 18  22-67  13

Детальніше: Галицький футбол.

ДОЛИНЩИНА

1 ліга
"Золотий матч"
ФК "Долина" - "Свіча" Тяпче - 3:1 

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   22  18  1  3  94-27  55
ФК "Долина"     22  18  1  3  64-36  55 
Міжріччя           22  13  5  4  63-26  44
ТФК Тяпче        22  11  5  6  48-50  38
Гошів                22  9  5  8  46-50  32 
Вел. Тур'я        22  9  4  9  45-50  31
Тисів                22  8  3  11  41-48  27  
Яворів              22  6  5  11  37-52  23
Ст. Мізунь         22  6  4  12  39-59  22    
Белеїв              22  5  5  12  27-55  20 
Надіїв               22  4  2  16  15-34  14 (знято)
Солуків            22  3  4  15  36-70  13
 
2 ліга. 26 тур
Кальна - Підліски - -:+
Гузіїв - Шевченкове - +:-
Підбереж - Одиниця - +:-
Станківці - Сл.-Долинська - +:-
Розточки - Княжолука - 3:1

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           24  22  1  1  88-22  67
Новошин           24  22  0  2  70-16  66
Одиниця           24  15  2  7  50-31  47 
Княжолука        24  14  1  9  55-30  43 
Гузііїв                24  13  4  7  47-27  43
Сл.-Долинська  24  14  0  10  47-39  42   
Раків                 24  11  2  11  49-51  35 
Підбереж           24  11  2  11  42-46  35 
Підліски            24  7  2  15  23-64  23  
Станківці          24  6  1  17  32-69  19
Кальна              24  5  1  18  28-57  16 (знято)
Шевченкове      24  5  0  19  25-53  15 (знято)       
Кропивник        24  1  0  23  14-72  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КОСІВЩИНА

18 тур
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Рожнів
Хімчин - Тюдів
Пістинь - Вербовець - 2:1
Шешори - Cлобідка - +:- (3:0)

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      17  15  1  1  62-25  46
Пістинь       17  14  3  0  76-16  45
Вербовець  18  12  2  4  54-20  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Шешори      18  6  4  8  28-29  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Слобідка    18  2  1  15  17-63  7
Яблунів      18  1  0  17  19-56  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга

Підсумкове становище команд 
                        І    В   Н  П    М      О
Добринів          22  15  4  3  48-21  49  
Обельниця       22  15  2  5  50-21  47 
Лучинці            22  13  4  5  48-26  43  
Юнашків           22  12  3  7  55-31  39  
Помонята          22  12  2  8  57-26  38 
В. Липиця         22  10  6  6  46-34  36 
Долиняни          22  7  6  9  52-57  27
Черче               22  7  3  12  40-55  24
Васючин           22  6  4  12  40-59  22   
Рогатин             22  6  1  15  27-77  19 
Н. Липиця         22  4  4  14  34-54  16 
Потік                 22  5  1  16  25-60  16

1 ліга

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     22  17 4 1  63-20  55 
Бабухів     22  15 4 3  46-18  49
Букачівці  22  13 5 4  47-22  44
Підвиння   22  12 7 3  67-24  43 
Світанок    22  12 4 7  47-40  37  
Козарі       22  12 0 10  45-42  36
Путятинці   22  10 6 6  38-32  36  
Кліщівна    22  9 6 7  45-29  33 
Пуків         22  6 3 13  39-49  21  
Беньківці   22  5 0 17  32-48  15 
Залужжя    22  1 2 19  20-96  5 (знято)
Приозерне  22  0 1 21  13-86  1 (знято) 

2 ліга 
"Схід"

Підсумкове становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"

2 етап 
1/4 фіналу
Чесники - Фрага - 2:1 (дод.час)
Воскресинці - Сарники - 1:0
1/2 фіналу
Жовчів - Воскресинці - 4:1 
Підкамінь - Чесники - 2:0
Фінал
Жовчів - Підкамінь - 3:1
За 3-тє місце
Чесники - Воскресинці - 3:1

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

СНЯТИНЩИНА

Чемпіоном Снятинщини вшосте поспіль (!) став "Прут" з Видинова.

1 ліга. 26 тур
Борщів - Прутівка - 4:3
Княже - Підвисоке - 1:0
"Єдність" Балинці - Залуччя - 0:0
Задубрівці - Тулуків - 4:1
Вовчківці - Устя - 4:1
Видинів - Потічок - 3:0
Перенесена гра
Видинів - Устя - 6:3

Становище команд 
                   І    В  Н  П     М      О
Видинів      24  21  0  3  83-27  63
Вовчківці   24  18  3  3  69-19  57
Княже        24  16  3  5  59-31  51
Прутівка     24  14  5  5  44-27  47 
Белелуя     24  10  3  11  38-47  33
Задубрівці  24  9  4  11  43-41  28
Тулуків       24  8  3  13  39-48  27
Підвисоке   24  7  6  11  35-47  27
Устя           24  7  4  13  35-58  25
Борщів       24  7  3  14  28-49  24
Потічок       24  6  3  15  25-46  21
Залуччя     24  5  4  15  25-50  19
Балинці      24  4  7  13  23-58  19

"Єдність" Балинці вибула з першої ліги разом з "Ліга" Будилів, котра не заявилася у змагання. Наступного року їх замінять переможці другого дивізіону "Карпати" Джурів і "Галичина" Стецева. 

2 етап (із золотими очками)

Фінал

Підсумкове становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О 
Джурів           14  8  2  4  19-11  26
Стецева         14  7  5  2  28-19  26 
Попельники    14  7  2  5  29-21  23
Новоселиця    14  6  1  7  26-26  19 
Красноставці  14  5  3  6  28-27  18 
«Стара 
Сеньйора»     14  4  4  6  14-25  16
«Лідер»          14  4  2  8  23-31  14 
Русів              14  3  5  6  17-24  14
Переглядів: 406 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: