Головна » 2015 » Червень » 9 » Міста і райони. 3-7 червня
07:26
Міста і райони. 3-7 червня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
6 тур

Хриплин - Микитинці - 1:2   
«Легіон-2» - «Штурмовик» - 0:1                     
«Легіон-1» - Крихівці - 2:1
«Благо» - Вовчинець - 2:0  (4 червня)
«Інваспорт»  - «Феміда» - 9 червня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
"Легіон-1"     6  6  0  0  36-6  18
Крихівці        7  5  0  2  19-8  15
Микитинці     8  4  2  2  18-10  14
"Феміда"      5  4  1  0  18-5  13
"Благо"         6  3  0  3  15-19  9
"Легіон-2"     6  2  1  3  14-13  7
Вовчинець    7  2  0  5  10-15  6
"Штурмовик" 5  1  0  4  3-18  3
Хриплин        6  1  0  5  14-36  3
"Інваспорт"    4  0  0  4  4-21   0    

БОГОРОДЧАНИ
7 тур
Росільна - Саджава - 1:2
Іваниківка - Монастирчани - 3:1
Глибівка - Горохолина - 7:0
Дзвиняч - Старі Богородчани - 2:1
Богородчани - Глибоке - 4:1
Старуня - вільна від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Глибівка               6  5  0  1  25-6  15
Богородчани        6  5  0  1  14-3  15
Ст. Богородчани   7  5  0  2  20-11  15
Іваниківка             7  4  0  3  13-12  12
Росільна               7  3  1  3  11-14  10
Монастирчани       6  2  2  2  6-8  8
Саджава               6  2  1  3  9-9  7
Старуня                6  2  1  3  8-10  7
Дзвиняч                6  2  0  4  9-14  6    
Глибоке                7  1  2  4  11-25  5
Горохолина           6  0  1  5  4-19  1

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 4 тур
"Північ"

Межигірці - Медуха - 0:4
Кінашів - Дубівці - 2:3
Нараївка - Бовшів - 1:3
Скоморохи - Придністров'я - 2:4
Більшівці - Жалибори - 3:0
"Південь"
Залуква - Комарів - 0:3
Острів - Маріямпіль-2 - 2:0
Бринь - Височанка - 4:1
Мединя - Блюдники - 4:1
Маріямпіль - Кінчаки - 8:3
Крилос - Вікторів - 2:2

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. 1/8 фіналу

Кунисівці - Чортовець - 0:1 (перша гра - 0:4)
Семенівка - Михальче - 6:2 (0:0)
Лука - Глушків - +:- (1:2)
Сороки - Котиківка - 2:0 (1:3)
Копачинці - Виноград - 3:1 (2:2)
Торговиця - Серафинці - +:- (4:2)
Ясенів-Пільний - Рашків - 0:0 (1:2)
Стрільче - Семаківці - +:- (3:4)

1 ліга. 7 тур
Воронів - Рашків - 2:3
Чернятин - Глушків - 2:1
Колінки - Олієво-Королівка - 0:1
Тишківці - Чортовець - 2:1
Торговиця - Семенівка - 3:2
Топорівці - Стрільче - 3:1
Ясенів-Пільний - Котиківка - 8:0

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Чернятин              7  6  0  1  16-8  18
Торговиця             7  5  1  1  14-9  16    
Рашків                  7  5  1  1  11-6  16
Яс.-Пільний           7  4  2  1  26-4  14
Воронів                 7  4  0  3  18-18  12
Тишківці                7  4  0  3  14-16  12
Семенівка             7  3  2  2  23-11  11
Стрільче                7  3  1  3  16-11  10
Ол.-Королівка        7  3  1  3  12-18  10
Чортовець             7  3  0  4  16-21  9
Глушків                 7  1  2  4  5-16  5
Котиківка               7  1  0  6  5-20   3
Топорівці               7  1  0  6  8-19   3
Колінки                  7  1  0  6  11-21  3

2 ліга. 5 тур
Група А

Острівець - Серафинці - 2:1
Сороки - Виноград - +:-
Росохач - Лука - 1:4
Група Б
Семаківці - Поточище - 1:0
Городниця - Копачинці - 9:1
Кунисівці - Михальче - 1:1

ДОЛИНА
1 ліга. 6 тур

Одиниця - Тисів - 3:1
Міжріччя - Вигода - 0:1
Гошів - Велика Тур`я - 3:2
Гузіїв - Белеїв - 1:1
Надіїв - Яворів - 0:4
Тяпче - вільне гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М    О
Вигода              6  4  2  0  8-3  14
Вел. Тур'я         6  3  2  1  15-7  11
Одиниця           6  3  2  1  13-8  11
Гошів                5  2  3  0  11-8  9
Тяпче                5  2  2  1  12-9  8    
Тисів                 5  2  1  2  15-9  7    
Белеїв               6  1  4  1  12-11  7
Міжріччя           5  1  2  2  10-7  5
Яворів               5  1  1  3  7-9  4    
Гузіїв                 5  0  3  2  4-8  3
Надіїв                6  0  0  6  6-30  0

2 ліга. 6 тур
Тростянець - Шевченкове - 3:7
Кропивник - Новошин - 0:5
Розточки - Кальна - 3:1
Солуків - Станківці - 2:1
Слобода-Долинська - Новичка - 4:2
Витвиця - вільна від гри

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 6 тур
Сівка-Калуська - Копанки - 2:0
Станькова - Студінка - 1:1
Гуменів - Перекоси - 1:1
Голинь - Старий Угринів - 1:0
Негівці - Тужилів - 0:1
Довге-Калуське - Вістова - 1:0

Становище команд. 1 ліга
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     6  5  1  0  19-6  16
Д.-Калуське   6  4  1  1  9-4   13
Тужилів         6  3  2  1  11-6   11
Студінка        6  3  2  1  10-5  11
Голинь           6  3  2  1  7-8   11
Вістова          6  3  0  3  13-5   9
С.-Калуська   6  2  1  3  8-10  7
Перекоси       6  1  3  2  6-8   6
Копанки         6  1  1  4  4-9   4
Гуменів          6  1  1  4  4-11  4
Негівці           6  1  1  4  4-13   4
Ст. Угринів     6  1  1  4  4-14  4

2 ліга. 5 тур
Група А

Пійло - Боднарів - 2:3
Підгірки - Підмихайля - 4:0
Бабин-Зарічний - Грабівка - 0:2
Новиця - Середній Бабин - 1:0
Група Б
Кропивник - Кулинка - 9:1
Томашівці - Довжка - 2:0
Довгий Войнилів - Довпотів - 3:0
Верхня - Войнилів - 3:2

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 8 тур

Мала Кам`янка - Матеївці - 1:2 
Семаківці - Коршів - 1:1 
Верхній Вербіж - Воскресинці - 1:0 
Сопів - Угорники - 1:3 
Печеніжин - Підгайчики - 3:2 
Дебеславці - Лісний Хлібичин - 1:2 
Жукотин - Струпків - 2:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Угорники       8  8  0  0  30-5  24
Жукотин        8  6  1  1  19-5  19
Сопів            8  5  2  1  22-12  17
Печеніжин     8  3  3  2  14-10  12
Струпків        8  3  3  2  9-5   12
Л. Хлібичин    8  3  2  3  6-8  11
Матеївці         8  3  1  4  6-18  10
Дебеславці    8  2  3  3  14-13  9
Воскресинці   8  2  2  4  5-6  8
Коршів           8  2  3  3  12-14  8
В. Вербіж       7  2  2  3  3-7  8
Підгайчики     7  1  2  4  8-13  5
Семаківці       8  1  2  5  9-18  5
М. Кам`янка   8  1  0  7  6-29  3

2 ліга. 7 тур
Старий Гвіздець - Торговиця - 4:2 
Голосків - Ворона - 1:0 
Черемхів - Ковалівка - 10:0 
Лісна Слобідка - Спас - 1:0 
Велика Кам'янка - Ценява - 1:4 
Джурків - Мала Кам'янка-2 - 3:5 
Королівка-Корнич - Іванівці - 3:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        7  6  1  0  29-5  19
Ліс. Слобідка  7  5  1  1  13-8   16
Голосків         7  4  2  1  11-4   14
Спас               7  4  1  2  18-7  13
Королівка-
Корнич            7  4  1  2  13-13  13
Іванівці           7  4  0  3  19-6   12
Ценява           7  3  2  2  9-5    11

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
4 тур

Березів - Тюдів - 3:1
Пістинь - Шешори - 5:0
Трач - Старі Кути - 3:0
Вербовець - Яблунів - 10:0
Слобідка - Малий Рожен - 1:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          4  4  0  0  19-6  12
Вербовець     4  3  1  0  19-2  10
Березів          4  3  0  1  15-7  9
Шешори         4  2  1  1  10-9   7
М. Рожен       4  2  0  2  8-8   6
Яблунів          4  2  0  2  5-12  6
Трач               4  2  0  2  9-17  6
Слобідка        4  1  0  3  5-9   3
Тюдів              4  0  0  4  7-13  0
Ст. Кути           4  0  0  4  3-17  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 5 тур

Ланчин - Волосів - 2:4
Перерісль - Назавизів - 4:2
Камінне - Тисменичани - 0:1
Красна - Лісна Тарновиця - 3:2
"Нафтовик" Битків - Гаврилівка - 0:4

Становище команд
                        І  В  Н  П  М   О
Тисменичани    4  3  0  1  9-4  9
Волосів            4  3  0  1  9-6  9
Перерісль         4  2  1  1  10-8  7
Назавизів         4  2  1  1  8-6  7
Камінне            5  2  1  2  6-5  7
Гаврилівка        5  2  0  3  10-14  6
Ланчин             4  1  2  1  10-9  5
Ліс. Тарновиця  4  1  1  2  8-10  4
Красна              5  1  1  3  6-10  4
Битків                5  1  1  3  3-7   4

2 ліга. 5 тур
Стримба - Саджавка - 2:2
Фитьків - Парище - 3:2
Гвізд - Пнів - 4:0
Середній Майдан - Лоєва - 7:2
Добротів - Молодків - 9:2
Пасічна - Зелена - 1:3

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 5 тур

Помонята - Долиняни - 2:1
Бабухів - Липівка - 3:1
Нижня Липиця - Лучинці - 1:3
Юнашків - Добринів - 0:0
Рогатин - Верхня Липиця - 2:0
Васючин - Букачівці - 3:5

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      5  4  1  0  15-5  13
Бабухів      5  3  2  0  12-6  11
Рогатин      5  3  1  1  13-6  10
Липівка      5  3  0  2  22-9  9
Юнашків    5  2  3  0  8-3   9
Н. Липиця   5  3  0  2  15-12  9
Букачівці    5  3  0  2  12-10  9
Помонята    5  2  0  3  10-11  6
Добринів     5  1  2  2  5-6   5
В. Липиця   5  1  1  3  8-10   4
Долиняни    5  0  0  5  8-19  0
Васючин     5  0  0  5  4-33  0

1  ліга. 5 тур 
Жовчів - Воскресинці - 5:4
Кліщівна - Загір'я - 1:2
Чесники - Конюшки - 0:7
Пуків - Черче - 2:1
Козарі - Підвиння - 3:2
Колоколин - Путятинці - 2:0

2 ліга. 6 тур
Фрага - Приозерне - 3:0
Яглуш - Заланів - 2:1
Залужжя - Беньківці - 3:2
Сарники - Явче - 5:2
Підкамінь - Чернів - 3:0
Руда - вихідні

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 5 тур

Рожнятів - Лоп'янка - 3:0    
Суходіл - Нижній Струтин - 3:3    
Вільхівка - Цінева - 6:2         
Берлоги - Сваричів - 0:1
Брошнів - вільний від гри 

Становище команд
                    І  В Н П    М   О
Сваричів      5  4  1  0  11-1  13
Рожнятів      6  4  1  1  11-2  13
Ниж. Струтин 6  3  1  2  13-13  10
Вільхівка      5  3  0  2  13-9  9
Суходіл        6  2  2  2  18-15  8
Брошнів       5  2  1  2  7-6  7
Лоп'янка       5  2  0  3  5-10  6
Берлоги        5  1  0  4  5-16  3
Цінева          5  0  0  5  8-19  0

2 ліга. 5 тур
Іванівка-Ясеновець - Дуба - 1:4    
Верхній Струтин - Небилів - 3:4    
Закерничне - Вільхівка-2 - 10:0    
Вербівка - Спас - 2:5    
Креховичі - Ясень - 2:1    
Сливки - Петранка - 2:1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 7 тур

Вовчківці - Борщів - 5:1
Устя - Потічок - 3:1
Будилів - Джурів - 6:1
Залуччя - Задубрівці - 1:0
Підвисоке - Прутівка - 2:2
Стецева - Белелуя - 0:1
Видинів - вільний від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   7  7  0  0  30-5  21
Будилів      7  4  1  2  15-5  13
Підвисоке  6  3  3  0  12-4  12
Белелуя     7  4  0  3  15-14  12
Задубрівці 7  3  2  2  12-7  11
Борщів      6  3  1  2  11-9  10
Видинів      6  3  0  3  13-12  9
Прутівка     7  2  3  2  10-11  9
Стецева      6  2  1  3  8-7   7
Устя            7  1  2  3  8-15  5
Залуччя      6  1  2  3  4-13   5
Джурів        6  1  1  4  12-27  4
Потічок       6  0  0  6  3-20  0

2 ліга. 7 тур
Русів - Попельники - 2:0
Новоселиця - Олешків - 2:1
Рудники - Келихів - 4:3
Красноставці - Ганьківці - 1:2
Любківці - Іллінці - 3:1
ФК «Кулачин» Снятин - Балинці - 1:2
«Стара Сеньйора» Заболотів - Трійця - 2:4

Становище команд
                    
І   В Н П    М    О
Русів            7  5  1  1  11-3  16
Рудники        7  4  2  1  21-12  14
Попельники   7  4  1  2  14-8  13
Балинці         7  4  1  2  15-15  13
Снятин          7  4  1  2  9-9   13
Новоселиця   7  4  0  3  15-10  12
Іллінці           7  4  0  3  18-21  12
Трійця           7  3  2  2  11-7   11
Келихів         7  3  2  2  16-13  11
Любківці        6  2  0  4  9-13   6
Олешків        7  1  2  4  14-19  5
Ганьківці        7  1  2  4  6-12   5
Красноставці 6  1  0  5  11-19  3
Заболотів       7  1  0  6  12-23  3

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі 
Чорнолізці - Старі Кривотули - 7:0 
Довге - Тязів - 4:2 
Павлівка - Черніїв - 5:3
Загвіздя - Підлужжя - 4:0

Прем'єр-ліга. 7 тур
Драгомирчани - Павлівка - 1:1
Чукалівка - Черніїв - 1:3
Лисець - Пшеничники - 4:1
Загвіздя - Клубівці - 2:1 
Чорнолізці - Підлісся - 1:0
Липівка - Єзупіль - 2:0
Радча - Старий Лисець - 1:3

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці       7  5  2  0  16-3  17
Павлівка         7  5  1  1  17-4  16
Загвіздя          7  4  1  2  15-7  13
Лисець           7  4  0  3  14-7  12
Клубівці          6  3  1  2  9-10  10
Єзупіль           7  3  1  3  7-12  10
Ст. Лисець      7  2  4  1  12-10  10
Підлісся         7  3  0  4  11-9  9
Черніїв            6  2  3  1  13-8  9
Липівка           7  2  2  3  8-16  8
​Драгомирчани 7  1  4  2  5-7  7
Чукалівка        6  1  2  3  6-14  5
Пшеничники    6  1  0  5  5-14  3
Радча             7  0  1  6  5-22  1

1 ліга. 6 тур
Тязів - Стебник - ?
Підлужжя - Стриганці - 10:1 
Марківці - Старі Кривотули - 1:4 
Милування - Одаї - 3:1 
"Сокіл" Угринів - ФК "Угринів" - 2:1 
Довге - Березівка - 1:3

Становище лідерів
                      І  В  Н  П    М   О
Ст. Кривотули 5  4  0  1  17-7  12
Стебник          5  3  2  0  12-8  11
Березівка        6  3  1  2  17-13  10
Милування      5  3  1  1  9-6  10
Підлужжя        5  3  0  2  21-11  9
"Сокіл" У         5  3  0  2  11-13  9

ТЛУМАЧ
1 ліга. 8 тур

Прибилів - Колінці - 1:0 
Нижнів - Надорожна - 3:1 
Живачів - Королівка - 5:0
Грушка - Остриня - 1:2 
Буківна - Ісаків - 3:3 
Гарасимів - Олеша - 3:3

Становище команд
                   І  В  Н  П   М    О
Живачів       8  7  0  1  23-7  21
Грушка        8  5  1  2  20-11  16
Остриня       8  5  1  2  17-11  16
Ісаків           8  4  3  1  23-14  15
Прибилів      8  4  2  2  14-11  14
Надорожна  8  4  1  3  11-7  13
Колінці         8  4  0  4  6-9  12
Нижнів         8  2  4  2  17-15  10
Буківна        8  2  3  3  13-12   9
Королівка     8  1  1  6  10-20   4
Гарасимів     8  0  3  5  14-29  3
Олеша          8  0  1  7  6-28   1

2 ліга. 5 тур
Група А

Олешів - "Єдність" Грушка - 0:3
Локітка - Вікняни - 0:3 
Палагичі - Братишів - 0:4
Гостів - Петрилів - 9:2
Група Б 
Хотимир - Яківка - 1:0 
ФК "Підвербці" - Озеряни - 2:3 
Бортники - Пужники - 1:2 
Живачів-2 - "Дністер" Підвербці - 0:3  

БРАМКИ

Переглядів: 468 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: