Головна » 2013 » Червень » 3 » Міста і райони. 2 червня. ВСІ результати і таблиці
09:16
Міста і райони. 2 червня. ВСІ результати і таблиці
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 

4 тур
Вовчинець - Хриплин - 0:1
"Легіон" - "Ярковиця" - 4:1
"Благо" - Крихівці - 0:1
Микитинці - Угорники - 10:3
Опришівці - "Удар-Громадський форум" - 1:0

Становище команд
                  І В Н П   М   О
Крихівці     4 4 0 0  8-3   12
Опришівці   3 3 0 0  6-2    9
Микитинці   4 2 1 1  15-8  7
"Удар-Громадський
форум"       4 2 1 1  9-3    7
"Легіон"      3 2 0 1  7-4    6
Хриплин     4 1 1 2  5-7     4
"Благо"      4 1 0 3  9-8    3
"Ярковиця" 4 1 0 3  4-9    3
Вовчинець 4 1 0 3  4-10   3
Угорники    4 0 1 3  9-22  1

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 4 тур
Іваниківка – Горохолина - 8:1
Саджава – Старі Богородчани - 1:1 
Дзвиняч – Підгір’я - 9:1
Маркова-Бабче – Глибівка - 0:1

Становище команд
                         І В Н П  М   О
Глибівка            4 4 0 0 8-1  12
Дзвиняч             4 3 0 1 12-3 9
Іваниківка         4 2 1 1 13-1 7 
Ст. Богородчани 4 2 1 1 8-7  7 
Підгір'я              4 2 0 2 7-15 6  
Саджава           4 0 2 2 3-6   2 
Маркова-Бабче  4 0 2 2 0-4   2  
Горохолина       4 0 0 4 4-18  0 

2 ліга. 4 тур
Монастирчани – Космач - 1:3
Старуня – Грабовець - +:-
Росільна – Глибоке - 2:0

Становище команд
                         І В Н П   М    О
Грабовець         4 2 1 1  6-4   7 
Старуня            4 4 0 0  11-2 12 
Космач              4 3 0 1  9-5    9  
Росільна            4 2 0 2  8-8    6 
Глибоке             4 0 1 3  2-10  1  
Монастирчани    4 0 0 4  7-12  0 


ВЕРХОВИНЩИНА

1 тур
"Черемош" Верховина - Ільці - 5:1
Криворівня - Буковець - 3:1
Верхній Ясенів - "Лісгосп" Верховина - 0:1

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 3 тур
Яблунів - Дем'янів - 0:2
Задністрянськ - Вікторів - 3:2
Мединя - Комарів - 2:2
Жалибори - Бовшів - 1:3 

Становище команд
                      І В Н П  М  О
Задністрянськ 3 3 0 0 8-3 9
Бовшів           2 2 0 0 6-1 6
Дем'янів         3 1 1 1 4-3 4
Комарів          3 1 1 1 5-5 4
Вікторів-
Височанка     3 1 0 2 5-6 3
Жалибори      3 1 0 2 4-6 3
Більшівці       2 1 0 1 2-4 3
Мединя          3 0 2 1 4-5 2
Яблунів          2 0 0 2 0-5 0

2 ліга. 3 тур
Дубівці - Загір'я - 5:0
Сокіл - Насташино - 0:6
Нараївка - Маріямпіль - 0:1
Залуква - Медуха - 0:4
Водники - Крилос - 1:1
Вигівка - Тустань - 0:2

Становище команд
                 І В Н П  М   О
Насташино 3 3 0 0 12-1 9
Медуха     3 3 0 0 4-0   9
Дубівці      3 2 1 0 8-1  7
Маріямпіль 3 2 0 1 6-3  6
Крилос      3 1 2 0 5-2   5
Тустань     3 1 2 0 4-2  5
Нараївка   3 1 0 2 5-5   3
Залуква    3 1 0 2 2-8   3
Загір'я      3 1 0 2 5-10  3
Водники   3 0 1 2 2-5   1
Вигівка     3 0 0 3 0-5   0
Сокіл        3 0 0 3 1-12 0

3 ліга. 4 тур
Куропатники - Колодіїв - 2:4
Бринь - Курів - 2:1
Старий Мартинів - Ганівці - 2:2
Крилос-2 - Блюдники - 0:1
Підшумлянці - Кінчаки - 1:4
Придністров'я - Межигірці - 2:0

Становище команд
                    І В Н П  М   О
Кінчаки        4 4 0 0 19-2 12
Блюдники    3 3 0 0 9-2    9
Колодіїв       3 2 1 0 9-4    7
Курів           3 2 0 1 4-2    6
Бринь           3 2 0 1 8-7   6
Ганівці          4 1 1 2 6-6   4
Крилос-2      3 1 1 1 3-3    4
Куропатники 3 1 0 2 7-9   3
Підшумлянці  4 1 0 3 4-10 3
Придністров'я 3 1 0 2 3-10 3
Межигірці      3 0 1 2 2-7   1
Ст. Мартинів  3 0 1 2 2-7   1
Острів           3 0 1 2 1-8   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 5 тур 
Чернятин - Серафинці - 3:1
Торговиця - Вербівці - 3:0
Ясенів-Пільний - Чортовець - 2:3
Лука - Семенівка - 11:4
Котиківка - Олієво-Королівка - 3:1
Топорівці - Воронів - 0:1

Становище команд 
                     І В Н П   М    О
Серафинці     5 4 0 1 16-6 12
Воронів          4 3 1 0 9-4  10
Ол.-Королівка 5 2 2 1 11-8 8
Вербівці         5 2 2 1 9-7    8
Чернятин        5 2 1 2 14-9  7
Торговиця      4 2 1 1 10-6  7
Яс.-Пільний    4 2 1 1 8-7    7
Лука              5 1 1 3 17-17 4
Чортовець     5 2 1 2 11-15 4
Топорівці       5 1 1 3 2-10   4
Котиківка      5 1 0 4 4-6    3
Колінки         4 0 3 1 7-11   3
Семенівка     4 0 2 2 7-15   2

Друга ліга. 4 тур
Перша підгрупа
Слобідка - Рашків - 2:11
Глушків - Росохач - 4:0
Сороки - Рогиня - 7:2
Тишківці - Острівець - 3:0

Становище команд
               І  В  Н  П    М    О
Рашків     4  3  1  0  19-6  10
Тишківці  4  3  1  0  15-5  10
Глушків    3  2  0  1   8-3   6
Острівець 3  1  1  1  7-6    4
Сороки     4  1  1  2  11-12 4
Росохач    4  1  1  2  4-9    4
Виноград  3  1  0  2  6-9   3
Слобідка  3  1  0  2  8-16  3
Рогиня      4  0  1  3  8-20  1

Друга підгрупа
Стрільче - Кунисівці - 3:1
Копачинці - Поточище - 1:3
Городниця - Пробабин - 2:3
Раковець - Михальче - 4:5
Семаківці - Чернелиця - 7:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М     О
Поточище      4  4  0  0  15-2  12
Пробабин       4  4  0  0  16-5 12
Семаківці      4  2  1  1  9-5     7
Михальче       4  2  1  1  13-11 7
Кунисівці       4  2  0  2  10-7   6
Стрільче        4  1  3  0  6-4    6
Городниця     4  1  0  3  13-11 3
Раковець       4  1  0  3  9-19  3
Копачинці      4  0  1  3  6-13  1
Чернелиця     4  0  0  4  4-24  0

ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 5 тур
Яворів - Міжріччя - 2:5
Белеїв - ТФК Тяпче - 1:7
Старий Мізунь - ФК "Долина" - 0:2
Надіїв - Солуків - 1:0
Велика Тур'я - Тисів - 5:0
"Свіча" Тяпче - Гошів - 7:1


Становище команд
                         І  В Н  П     М    О
"Свіча" Тяпче    5  5  0  0  36-6  15
Міжріччя           5  4  1  0  23-6  13 
Велика Тур'я     5  4  0  1  15-7  12
ФК "Долина"      5  4  0  1  14-8  12 
Надіїв               5  3  0  2  6-4    9 
Ст. Мізунь         5  2  0  3  10-9  6 
ТФК Тяпче        5  2  0  3  11-16  6   
Гошів                5  1  1  3  8-14   4 
Яворів              5  1  1  3  9-17   4 
Белеїв              5  1  0  4  5-19   3 
Тисів                5  1  0  4  4-19   3 
Солуків            5  0  1  4  8-24   1 

2 ліга. 5 тур
Одиниця - Підліски - 3:0
Розточки - Станківці - 8:1
Новошин - Підбереж - 4:1
Княжолука - Кальна - 4:2
Раків - Гузіїв - 1:1
Сл.-Долинська - Кропивник - 4:0

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Княжолука        5 4 1 0 16-4 13
Новошин           5 4 0 1 15-5  12  
Одиниця           4 3 0 1 12-6  9
Сл.-Долинська  5 3 0 2 12-7  9
Шевченково      3 3 0 0 6-3   9   
Розточки           4 2 1 1 17-5  7 
Гузііїв               5 2 1 2 10-7  7
Раків                5 2 1 2 12-17 7 
Кальна             4 2 0 2 7-7    6    
Підбереж          5 1 0 4 8-18  3  
Підліски            3 0 0 3 3-10  0 
Кропивник        3 0 0 3 3-11  0
Станківці          5 0 0 5 6-27  0   
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ

2 тур
«Дністер» – «Червона Валіза» - 4:2
«УТОГ-Іскра» – ФК «Збора-Інтернаціонал» - 4:6
ФК «Хотінь» – «Євробуд-Олімпія» - 1:4


Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 2 2 0 0  10-2  6
Збора                    2 2 0 0  9-6    6
"Дністер"               2 1 0 1  6-5    3
"УТОГ-Іскра"         1 0 0 1  4-6    0
Хотінь                   1 0 0 1  1-4    0
"Червона Валіза"   1 0 0 1  3-10  0

КАЛУЩИНА

Кубок. 1/8 фіналу
Станькова - Сівка-Калуська - 7:1 
Довгий Войнилів - Підгірки - 2:0 
Голинь - Верхня - 2:1
Підмихайля - Довге-Калуське - 1:3
Боднарів - Перекоси - 0:2
Довпотів - Гуменів - 1:2
Старий Угринів - Вістова - 3:2
Бабин Зарічний - Студінка -
2:2, по пен. - 4:5 


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 8 тур
М. Камянка - В. Вербіж - 1:2 
Жукотин - Коршів - 2:0 
Спас - Молодятин - 2:1 
Дебеславці - Л. Хлібичин - 0:0 
Угорники - Семаківці - 2:4 
Струпків - Шепарівці - 7:0 
Іванівці - Воскресинці - 1:3


Становище команд 
                  І В Н П   М     О 
Струпків     8 6 2 0 27-3   20
Семаківці    8 5 2 1 16-7   17
Жукотин      8 5 2 1 12-5   17
Коршів        8 5 0 3 15-10 15
Воскресинці 8 4 2 2 10-6  14
В. Вербіж    8 4 1 3 9-9    13 
Угорники     8 4 0 4 12-15 12 
М. Кам'янка 8 3 2 3 11-13 11 
Л. Хлібичин 8 3 2 3 6-14  11 
Спас           8 3 0 5 9-14   9
Дебеславці  8 2 2 4 5-10   8 
Іванівці       8 2 0 6 8-16   6
Молодятин  8 1 2 4 5-10   5
Шепарівці   8 0 1 7 3-16   1

2 ліга. 8 тур
Сопів - Голосків - 2:1 
Печеніжин - Підгайчики - 3:0 
Ценява - Ковалівка - 1:1 
Корнич - Джурків - 2:2 
Ворона - В. Камянка - 1:7 
Матеївці - Лісна Слобідка - 3:1 
Годи-Добровідка - Черемхів - 1:0

Становище команд
                           І В Н П   М    О
Печеніжин           8 7 1 0 16-4  22
Велика Кам’янка 8 6 0 2 24-10 18 
Матеївці              8 4 3 1 24-10 15
Лісна Слобідка    8 4 3 1 18-7  15
Ценява               8 4 3 1 13-7  15 
Годи-Добровідка 8 4 1 3 6-10  13
Корнич               8 3 3 2 8-13  12   
Черемхів             8 3 2 3 16-10 11 
Голосків              8 3 2 3 14-13 11  
Джурків              8 2 2 4 11-17  8 
Ковалівка           8 1 4 3 9-9     7  
Сопів                  8 2 2 4 8-12   8 
Ворона               8 0 0 8 9-32   0
Підгайчики         8 0 0 8 9-31   0 


КОСІВЩИНА

2 тур 
Яблунів - Слобідка - 0:1
Хімчин - Вербовець - 2:4
Пістинь - Березів - 2:2
Рожнів - Шешори - 2:1
Старі Кути - Тюдів - 2:4

Становище команд
                  І В Н П   М   О
Тюдів         2 2 0 0  7-3  6
Рожнів        2 2 0 0  6-4  6
Березів      2 1 1 0  7-3  4
Березів      2 1 1 0  5-4  4
Слобідка    2 1 1 0  2-1  4
Вербовець  2 1 0 1  6-5  3
Шешори      2 0 1 1  2-3  1
Ст. Кути      2 0 0 2  5-8  0
Хімчин        2 0 0 2  3-7  0
Яблунів      2 0 0 2  1-6  0

Детальніше: vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 4 тур
Волосів - Тисменичани - 0:2
Лісна Тарновиця - Камінне - 1:1
Фитьків - Красна - 3:2
Перерісль - Пнів - 8:0
Гаврилівка - "Нафтовик" Битків - +:-

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Перерісль         3 3 0 0 10-1  9
Тисменичани     4 2 1 1 7-4    7 
Гаврилівка        3 2 1 0 4-1    7  
Красна             4 2 1 1 8-6    7
Л. Тарновиця    4 1 3 0 9-6    6 
Фитьків             4 2 0 2 11-10 6   
Назавизів          3 1 1 1 6-4    4
Пнів                  4 1 1 2 5-14   4 
Волосів             3 1 0 2 3-6    3
Камінне            4 0 2 2 2-6    2  
"Нафтовик" Б    4 0 0 4 2-9    0

2 ліга. 4 тур
Верхній Майдан - Зелена - -:+
Парище - Білі Ослави - 3:2
Саджавка - Пасічна - 2:3
Гвізд - Середній Майдан - +:-
Молодків - Стримба - 1:4

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Пасічна             3 2 1 0 8-4   7
Парище             3 2 1 0 9-6   7
Стримба            3 2 0 1 11-2  6
Гвізд                 3 2 0 1 8-8   6    
Саджавка         3 2 0 1 3-3   6 
Б. Ослави          2 1 0 1 10-3 3  
Зелена              2 1 0 1 0-3   3  
Молодків           3 1 0 2 7-13 3 
Серед. Майдан  3 0 0 3 2-5   0
Верх. Майдан    3 0 0 3 2-13 0  


РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 4 тур
Добринів - Обельниця - 3:1
Долиняни - Потік - 5:0
"Укрлісекспорт" - Лучинці - 0:3
Нижня Липиця - Юнашків - 2:2
Помонята - Васючин - 3:0
Черче - Верхня Липиця - 1:1

Становище команд
                       І В Н П  М  О
Добринів         4 3 1 0 10-3 10
Долиняни        4 3 0 1 9-6  9 
В. Липиця       4 2 2 0 7-5  8 
Обельниця      4 2 1 1 8-4  7
Потік               4 2 1 1 9-8  7
Юнашків         4 2 1 1 6-6   7 
Помонята         4 2 0 2 9-4  6
Васючин         4 1 1 2 6-6   4  
Лучинці           4 1 1 2 6-8   4
"Укрлісекcпорт" 4 1 0 3 5-12 3 
Н. Липиця        4 0 1 3 7-13  1
Черче              4 0 1 3 3-10  1

1 ліга. 4 тур
Світанок - Путятинці - 4:2
Бабухів - Підвиння - 0:0
Букачівці - Пуків - 3:0
Липівка - Беньківці - 5:0
Козарі - Кліщівна - 0:2
Залужжя - Приозерне - 2:2

Становище команд
                 І В Н П  М    О
Липівка     4 4 0 0 18-6  12
Букачівці  4 4 0 0 10-4  12
Підвиння   4 3 1 0 11-2  10
Світанок   4 3 1 0 11-6  10
Козарі       4 3 0 1 7-5   9
Бабухів     4 2 2 0 3-0   8
Кліщівна   4 1 1 2 2-7    4
Залужжя   4 0 1 3 6-10  1
Пуків        4 0 1 3 4-10  1
Приозерне 4 0 1 3 8-16  1
Путятинці  4 0 0 4 6-11  0
Беньківці  4 0 0 4 1-10  0

2 ліга. 2 тур
Підгрупа "Схід"
Конюшки - Діброва - 4:2
Явче – Сарники - 0:1
Чагрів – Жовчів - 1:2
Загіря – Чесники - 0:2
Княгиничі – Руда - 0:2

Становище команд
                 І В Н П  М    О
Руда          2 2 0 0 7-3  6
Чесники     2 2 0 0 6-2  6
Жовчів      2 2 0 0 5-1  6
Конюшки   1 1 0 0 4-2  3
Діброва     2 1 0 1 4-4  3
Сарники    2 1 0 1 1-2  3
Княгиничі  1 0 0 1 0-2  0
Чагрів       2 0 0 2 3-6  0
Загір'я       2 0 0 2 3-7  0
Явче         2 0 0 2 0-4  0

Підгрупа "Захід"
Григорів – Колоколин - 1:5
Фрага – Підкамінь - 0:1
Заланів – Воскресинці - 
Долиняни2 – Чернів - 3:0
Яглуш – Журів - 7:2

Становище команд
                  І В Н П  М    О
Підкамінь    2 2 0 0 5-1  6
Яглуш         2 1 1 0 8-3  4
Заланів       1 1 0 0 4-0  3
Колоколин  2 1 0 1 6-5  3
Долиняни-2 2 1 0 1 3-3  3
Журів          2 1 0 1 5-7  3
Воскресинці 1 0 1 0 1-1  1
Фрага          2 0 1 1 1-2  1
Григорів      2 0 1 1 2-6  1
Чернів        2 0 0 2 0-7  0

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 6 тур
Ясень - Сваричів - 1:2
ФК "Перегінське" - "Карпати" Лоп'янка - 6:3
Вільхівка - Рожнятів - 1:3
Н. Струтин - "Лімниця" Перегінське - 4:1
Закерничне - Брошнів - 0:2
Небилів - Петранка - 11:0
Цінева - Берлоги - 1:0

Становище команд
                      І В Н П  М   О  
"Перегінське" 5 4 1 0 14-6 13 
Н.Струтин      5 4 1 0 9-2   13 
Цінева           5 3 2 0 7-2   11 
Небилів         5 3 1 1 16-2  10
Сваричів       5 3 1 1 7-3   10
Брошнів         5 3 0 2 5-3   9 
Берлоги         5 2 2 1 4-3   8 
"Лімниця" П    5 2 0 3 8-9   6
"Карпати" Л    5 1 2 2 7-10 6 
Рожнятів        5 1 1 3 8-10  4
Ясень            5 1 0 4 2-6    3 
Закерничне   5 1 0 4 6-11  3
Вільхівка       5 0 2 3 4-13  2
Петранка       5 0 1 4 4-21  1

2 ліга. 5 тур
Слобода-Рівнянська - Камінь - 4:1
Спас - Рівня - 1:2
Дуба - "Скала" Лоп'янка - 2:3
Креховичі - Суходіл - 0:2

Становище команд
                        І В Н П   М    О
Рівня               4 4 0 0  9-1    12 
Сл.-Рівнянська 5 4 0 1  17-6  12
Спас                5 2 2 1  17-11 8 
Камінь             4 2 0 2  7-11   6 
Суходіл           4 2 0 2  9-14   6 
Креховичі        5 1 2 2  12-15 5 
В. Струтин       4 1 1 2  6-7    4
"Скала" Л        4 1 1 2  6-8    4
Дуба                5 0 0 5  7-17  0
Вербівка знята з першості 


СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 5 тур
Задубрівці - Борщів - 2:1 
Підвисоке - Залуччя - 1:0 
Белелуя - Тулуків - 1:0 
Прутівка - Устя - 3:0
Княже - Видинів - 3:5 
"Єдність" Балинці - Вовчківці - 1:2

Становище команд
                  І В Н П   М    О
Видинів      5 5 0 0 14-3  15
Княже        5 4 0 1 14-8  12
Прутівка     5 4 0 1 10-5  12
Вовчківці   5 3 0 2 13-4   9
Підвисоке   4 3 0 1 7-3    9
Задубрівці  5 3 0 2 11-10 9
Белелуя     5 2 1 2 7-8     7
Балинці      5 1 1 3 7-11   4
Залуччя     4 1 0 3 4-6     3
Устя           4 1 0 3 3-10   3
Потічок       4 1 0 2 4-12  3
Тулуків      4 0 1 3 4-7    1
Борщів       5 0 1 4 4-15  1

2 ліга. 5 тур

Група А
Стецева - Прутівка-2 - 13:1
Красноставці - "Лідер" Снятин - 6:2
Келихів - Шевченкове - 1:2
Завалля - Русів - 1:3

Становище команд
                     І  В Н П   М    О
Стецева        5  5 0 0 29-6  15
Русів             5  3 2 0 15-6  11
Красноставці 5  3 2 0 15-8  11
«Лідер»         5  2 0 3 21-14 6
Шевченкове  5  2 0 3 9-10   6
Завалля        5  1 2 2 7-7     5
Келихів         5  0 1 3 6-20   1
Прутівка-2     5  0 1 4 6-39   1

Група Б 
Новоселиця - "Чайка" Іллінці - 4:1
Любківці - Попельники - 1:1
"Стара Сеньйора" Іллінці - Джурів - 1:0
Олешків - Трійця - 0:2

Становище команд
                    І  В Н П   М    О
Новоселиця  5  4 0 1 10-4  12
Трійця          5  3 1 1 13-6  10
Джурів          5  3 0 2 5-3    9
Попельники  4  2 1 1 5-2    7
Балинці        4  2 1 1 7-6    7
«Стара 
Сеньйора»   4  2 1 1 4-7    7
Любківці      5  0 2 3 3-8    2
Олешків       4  0 1 3 3-7    1
«Чайка»       4  0 1 3 4-11  1

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 6 тур 
Прибилів Олеша - 4:1 
Вікняни - Підвербці - 1:1 
Колінці - Палагичі - 4:1
Петрилів - Надорожна - 0:2 
"Дністер" Нижнів - Королівка - 2:0
Грушка - Живачів - 2:1 
Ісаків - Жуків - 1:0

Становище команд
                   І        В       Н        П         М       О       
Прибилів      6       4        1        1        12-6    13
Королівка    6        4        1       1        9-4      13
Грушка        6       4        0        2        16-6     12
Нижнів         6       3        2         1       9-7      11
Підвербці    6       3        1         2       12-6     10
Надорожна  6       3        1        2       10-5     10
Колінці        6        2        4        0        7-3     10
Живачів       6       3        1        2        9-7      10
Ісаків          6        2        2        2       8-10      8
Жуків          6        2        1        3       10-10    7
Вікняни       6        2        1        3       11-12    7
Олеша         6        1        0        5       8-18      3
Палагичі      6        1        0        5       6-21      3
Петрилів      6        0        1        5       7-19      1

2 ліга. 6 тур
Група А
Олешів - Буківна - 3:5 
Антонівка - "Нижнів-Агро" - 1:1 
Братишів - Гринівці - 3:1 
Остриня - Локітка - 2:2

Становище команд
                      І В Н П  М     О
Остриня         5 4 1 0 20-4  13
Буківна         6 3 2 1 19-12 11
Олешів          6 3 1 2 12-14 10
Локітка          6 2 3 1 13-12  9
Гринівці         5 2 0 3 10-15  6
Братишів        6 1 3 2 9-14   6
Антонівка       6 0 3 3 8-14   3
"Нижнів-Агро" 6 0 3 3 8-14  3

Група Б
Живачів-2 - Бортники - 0:4
Яківка - Гостів - 2:2 
Пужники - Петрів - +:- (3:0)
Гарасимів - Хотимир - 2:1

Становище команд
                І В Н П  М    О
Бортники  6 5 1 0 14-2 16
Пужники   6 4 1 1 15-7 13
Яківка      6 3 2 1 15-7 11
Гостів       6 3 1 2 12-8  10 
Гарасимів  6 3 0 3 16-15 9
Хотимир    6 2 1 3 9-8    7
Живачів-2 6 1 0 5 3-25  3
Петрів       6 0 0 6 1-13  0 
Переглядів: 575 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
на сайті футболу снятинщини вже є результати!

2  
Додаємо.

Ім`я *:
Email *:
Код *: