Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Міста і райони. 2 жовтня. Івано-Франківськ, Тисмениця
15:46
Міста і райони. 2 жовтня. Івано-Франківськ, Тисмениця

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
13 тур. 2 жовтня 

"Благо" - "Легіон" - 0:2 (В. Тодорів, 70, А. Жураківський, 82)
СІЧ Микитинці - "Хортиця" Крихівці - 1:1 (І. Савчак, 25 - М. Гловлюк, 78)
КіК - "Бистриця" Вовчинець - 5:2 (В. Басюк, 7, В. Ярмошевич, 24, 29, В. Сенько, 32, 41 - Я. Бойко, 53, 70)
"Бистриця" Хриплин - "Металіст" - 2:2 (М. Николишин, 55, 68 - М. Остап'юк, 4, І. Красій, 75-п.)

    І В Н П М О
1 Хортиця (Крихівці) 13 10 1 2 34-12 31
2 КіК (Івано-Франківськ) 13 8 1 4 42-31 25
3 Легіон (Івано-Франківськ) 13 7 3 3 33-26 24
4 Благо (Івано-Франківськ) 13 6 2 5 25-24 20
5 СІЧ (Микитинці) 13 4 3 6 29-24 15
6 Бистриця (Вовчинці) 12 3 4 5 25-28 13
7 Бистриця (Хриплин) 12 2 2 8 22-43 8
8 Металіст (Івано-Франківськ) 13 2 2 9 22-44 8

Бомбардири: В. Ярмошевич (КіК) - 15, М. Николишин (Хриплин) - 11, В. Сенько (КіК) і А. Жураківський ("Легіон") - по 10, І. Лукинів і М. Гловлюк ("Хортиця"), Ю. Калакука ("Благо") - по 8, І. Савчак (СІЧ) - 7 голів. 

14 тур. 9 жовтня
"Бистриця" Хриплин - КіК
"Бистриця" Вовчинець - СІЧ Микитинці
"Хортиця" Крихівці - "Благо"
"Металіст" - "Легіон"

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 7 тур
"Бистриця" Старий Лисець - "Козацький Острів" Чорнолізці - перенесено
"Ураган" Черніїв - ФК "Радча" - 5:1 (В. Царук, 10, 43-п., В. Лящовський, 41, Р. Зварич, 75, 90 - В. Ханас, 30)
"Сокіл" Підлісся - "Колос" Братківці - 1:2 (І. Галагуз, 25-п. - А. Андрусяк, 15, В. Гап'як, 33)
ФК "Клубівці" - "Стримба" Липівка - 2:1 (І. Мердух, 24-авт., В. Пророк, 56 - П. Дунда, 90+3)
"Сокіл" Чукалівка - "Авангард" Загвіздя - 2:8 (С. Скавронський, 26, Т. П'ятничук, 87 - Р. Ципердюк, 16, О. Вонс, 21, М. Іванишин, 23, О. Кудла, 29, 44, 48, Н. Чекіс, 62, С. Чіпка, 76)
"Дружба" Драгомирчани - вільна від гри

    І В Н П М О
1  Авангард (Загвіздя) 6 5 0 1 24-5 15
2  Колос (Братківці) 6 5 0 1 11-4 15
3  ФК Клубівці 6 4 1 1 10-12 13
4  Дружба (Драгомирчани) 6 4 0 2 11-5 12
5  Ураган (Черніїв) 5 2 2 1 12-7 8
6  Бистриця (Старий Лисець) 5 2 2 1 8-5 8
7  Козацький Острів (Чорнолізці) 5 2 1 2 5-4 7
8  ФК Радча 6 2 1 3 7-13 7
9  Стримба (Липівка) 6 1 1 4 12-17 4
10  Сокіл (Підлісся) 6 0 2 4 6-11 2
11  Сокіл (Чукалівка) 7 0 0 7 6-29 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 9, В. Царук (Черніїв), Н. Чекіс (Загвіздя) і І. Якубів (Радча) - по 5, А. Андрусяк (Братківці) і В. Трушко (Драгомирчани) - по 4 голи.

8 тур. 9 жовтня
"Дружба" Драгомирчани - "Сокіл" Підлісся
"Колос" Братківці - ФК "Клубівці"
"Стримба" Липівка - "Ураган" Черніїв
ФК "Радча" - "Бистриця" Старий Лисець
"Авангард" Загвіздя - "Козацький Острів" Чорнолізці

2 ліга. 5 тур
Група А

"Колос" Пшеничники - "Фортуна" Березівка - 0:0
ФК "Марківці" - "Цегельник" Нові Кривотули - 0:1
()
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Прикарпаття" Підлужжя - 2:0 (В. Слободян, 40, Д. Гарбажа, 87)
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Угринів" - 0:3 (А. Козарук, 28, Н. Самочко, 72, А. Терешкун, 76)

    І В Н П М О
1  ФК Угринів 5 4 1 0 15-2 13
2  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 5 4 0 1 11-3 12
3  Фортуна (Березівка) 5 3 1 1 7-2 10
4  Прикарпаття (Підлужжя) 5 2 1 2 14-5 8
5  Цегельник (Нові Кривотули) 5 2 1 2 6-10 7
6  ФК Старі Кривотули 5 2 0 3 14-13 6
7  Колос (Пшеничники) 5 0 2 3 5-16 2
8  ФК Марківці 5 0 0 5 5-26 0

Бомбардири: А. Гринчак (Підлужжя) і Н. Самочко (ФК "Угринів") - по 7, М. Федоронько (Березівка) - 5, А. Цюпер (Старі Кривотули) і В. Фицик (Марківці) - по 4 голи.

6 тур. 9 жовтня
ФК "Марківці" - "Фортуна" Березівка
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Колос" Пшеничники
ФК "Старі Кривотули" - "Цегельник" Нові Кривотули
ФК "Угринів" - "Прикарпаття" Підлужжя

Група Б
ФК "Тязів" - "Оболонь" Милування - 1:1 (В. Григорчук, 86 - Н. Кузенко, 10)
ФК "Вільшаниця" - "Сокіл" Угринів - 0:1 (Р. Ільницький, 83)
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Інтербур" Єзупіль - 3:0 (Д. Третяк, 1, О. Крис, 7, Р. Коробко, 88)
ФК "Майдан" - вільний від гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 4 4 0 0 19-4 12
2  Оболонь (Милування) 4 2 2 0 14-3 8
3  Сокіл (Угринів) 4 2 2 0 6-3 8
4  ФК Тязів 5 2 2 1 11-10 8
5  Інтербур (Єзупіль) 5 2 0 3 11-11 6
6  ФК Вільшаниця 4 0 0 4 4-11 0
7  ФК Майдан 4 0 0 4 3-26 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 6, Ю. Вікуловський (Милування) - 4 голи.

6 тур. 9 жовтня
"Сокіл" Угринів - "Дністер-Рітас" Побережжя"
"Оболонь" Милування - ФК "Вільшаниця"
ФК "Майдан" - ФК "Тязів"
"Інтербур" Єзупіль - вільний

БРАМКИ

Переглядів: 279 | Додав: bramki | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: