Головна » 2015 » Серпень » 3 » Міста і райони. 2 серпня. Частина ІІ
10:21
Міста і райони. 2 серпня. Частина ІІ

КОСІВ
ІІ коло розпочнеться 9 серпня

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          9  9  0  0  54-7  27
Березів          9  8  0  1  37-7  24
Шешори         9  6  1  2  28-14  19
Слобідка        9  5  0  4  29-18  15
Трач              9  5  0  4  22-32  15
Вербовець     9  4  1  4  25-16  13
Тюдів             9  3  0  6  30-24  9
Яблунів          9  2  0  7  9-33  6
Мал. Рожен   9  2  0  7  10-38  6
Ст. Кути          9  0  0  9  4-59  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 10 тур
Волосів - Тисменичани - 2:2
Лісна Тарновиця - Назавизів - 1:1
Гаврилівка - Ланчин - 6:2
"Нафтовик" Битків - Перерісль - 1:3
Красна - Камінне - 0:1

Становище команд. І коло
                         І   В  Н  П   М   О
Тисменичани    10  7  1  2  24-10  22
Волосів            10  6  3  1  25-17  21
Камінне            10  5  1  4  14-10  16
Перерісль         10  5  1  4  16-13  16
Гаврилівка        10  5  1  4  25-27  16
Назавизів          10  4  3  3  14-11  15
Ланчин             10  3  3  4  20-22  12
Ліс. Тарновиця  10  2  2  6  15-21  8
Красна              10  2  2  6  8-15  8
Битків               10  2  1  7  6-21   7

2 ліга. 12 тур
Саджавка - Пнів - 4:2
Лоєва - Парище - 0:3
Молодків - Стримба - 4:5
Зелена - Фитьків - 2:3
Пасічна - Гвізд - 0:0
Добротів - Середній Майдан - 3:0

Становище команд
                         І   В  Н  П    М    О
Фитьків            11  9  2  0  39-14  29
Парище            11  9  1  1  43-10  28
Добротів           12  7  3  2  39-11  24
Гвізд                12  7  2  3  29-17  23
Стримба           12  6  1  5  31-31  19
Саджавка         12  6  1  5  33-24  19
Зелена             11  5  1  5  28-30  16
Молодків          12  4  0  8  27-48  12
Пнів                 12  3  1  8  18-33  10
Сер. Майдан    11  3  0  8  20-36  9
Пасічна            12  1  3  8  9-24  6
Лоєва               12  1  3  8  13-50  6

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 12 тур
Липівка - Долиняни - 11:0
Добринів - Лучинці - 1:2
Верхня Липиця - Бабухів - 1:1
Букачівці - Нижня Липиця - 2:1
Рогатин - Юнашків - 4:1
Помонята - вільні від гри

Становище команд
                   І   В  Н  П   М   О
Лучинці      10  8  2  0  24-8  26
Бабухів      11  6  5  0  23-13  23
Добринів     11  6  2  3  19-12  20
Липівка       11  6  0  5  35-21  18
Н. Липиця   11  5  3  3  32-21  18
Рогатин       11  5  2  4  24-18  17
Букачівці     11  4  1  6  15-20  13
Юнашків     10  3  4  3  21-19  13
В. Липиця   11  3  3  5  17-17  12
Помонята    10  1  0  9  15-35  3
Долиняни    11  1  0  10  15-56  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 12 тур
Колоколин - Чесники - 3:2
Воскресинці - Конюшки - 1:2
Черче - Загір'я - 1:1
Підвиння - Жовчів - 0:2
Путятинці - Кліщівна - 3:4
Козарі - Пуків - 1:1

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    12  10  1  1  48-10  31
Кліщівна     12  10  0  2  36-16  30
Загір'я        12  9  2  1  37-14  29
Черче         12  6  1  5  29-25  19
Жовчів        12  6  1  5  23-27  19
Воскресінці 12  6  0  6  38-27  18
Пуків          12  5  2  5  15-19  17
Козарі         12  4  3  5  23-24  15

2 ліга. 14 тур 
Залужжя - Підкамінь - 5:2
Яглуш - Чернів - 4:1
Фрага - Явче - 0:6
Руда - Беньківці - 4:1
Приозерне - Заланів - ?
Сарники - вільні від гри

Становище лідерів
                   І   В  Н  П   М   О
Залужжя    12  10  1  1  34-11  31
Яглуш        13  10  1  2  29-12  31
Руда          13  8  3  2  36-14  27
Явче          13  7  3  3  39-22  24
Підкамінь    13  7  0  6  20-20  21
Фрага         12  5  1  6  20-24  16
Беньківці    13  5  1  7  19-23  16
Сарники      12  4  4  4  21-17  16

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга
. 10 тур
Вільхівка - Рожнятів - 1:2
Берлоги - Нижній Струтин - 1:5
Лоп'янка - Цінева - 3:2
Сваричів - Брошнів - 5:1
Суходіл - вільний від гри

Становище команд
                     І  В Н П     М   О
Сваричів       9  7  1  1  24-8  22
Рожнятів       9  7  1  1  19-3  22
Ниж. Струтин 9  5  1  3  26-19  16
Вільхівка       9  5  0  4  19-16  15
Брошнів        9  4  1  4  14-14  13
Лоп'янка        9  4  1  4  12-18  13
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         9  2  0  7  10-30  6
Цінева           9  0  1  8  14-28  1

2 ліга. 11 тур
Вербівка - Дуба - 1:0
Креховичі - Закерничне - 2:1
Сливки - Верхній Струтин - 2:0
Петранка - Іванівка-Ясеновець - 0:5
Ясень - Небилів - 2:2
Вільхівка-2 - Спас - 3:1

Становище лідерів
                     І   В Н П     М      О
Креховичі     10  8  0  2  30-10  24
Закерничне  10  7  2  1  39-15  23
Небилів        10  7  2  1  28-17  23
Ясень           10  6  1  3  21-18  19
Сливки         10  4  2  4  19-24  14
Дуба             10  4  1  5  27-23  13
В. Струтин    10  4  1  5  21-21  13

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 13 тур
Залуччя - Устя - 4:0
Підвисоке - Вовчківці - 2:4
Стецева - Видинів - 2:0
Белелуя - Борщів - 0:1
Прутівка - Потічок - 2:0
Задубрівці - Джурів - 4:2
Будилів - вільний від гри

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці   12  11  0  1  50-11  33
Борщів      12  8  1  3  26-14  25
Будилів     12  7  1  4  27-12  22
Видинів      12  7  0  5  24-16  21
Прутівка     12  6  3  3  21-17  21
Белелуя     12  6  2  4  23-19  20
Підвисоке   12  5  4  3  20-13  19
Задубрівці  12  4  5  3  18-12  17
Залуччя      12  4  2  6  13-28  14
Стецева      12  3  2  7  17-24  11
Потічок       12  2  1  9  10-30  7
Джурів        12  2  1  9  20-43  7
Устя            12  1  2  9  11-41  5

2 ліга. 13 тур
Красноставці - Попельники - 2:1
Любківці - Рудники - 2:3
ФК "Кулачин" Снятин - Новоселиця - 2:0
"Стара Сеньйора" Заболотів - Русів - 1:7
Трійця - Олешків - 2:1
Балинці - Келихів - 3:1
Іллінці - Ганьківці - 1:4

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Рудники        13  8  3  2  35-18  27
Русів            13  8  3  2  26-10  27
Трійця            13  8  2  3  25-14  26
Попельники   13  8  1  4  27-17  25
Балинці         13  7  1  5  25-24  22
Снятин           13  6  4  3  26-22  22
Іллінці            13  6  1  6  27-35  19
Новоселиця   13  6  0  7  23-22  18
Ганьківці        13  5  3  5  22-18  18
Келихів          13  4  2  7  25-30  14
Олешків         13  3  4  6  28-29  13
Любківці         13  4  0  9  20-28  12
Красноставці  13  3  1  9  19-37  10
Заболотів       13  2  1  10  18-43  7

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 12 тур
Черніїв - Підлісся - 3:1
Павлівка - Єзупіль - 2:1
Клубівці - Старий Лисець - 5:1
Пшеничники - Радча - 0:6
Чукалівка - Липівка - 0:3
Лисець - Чорнолізці - 5:1
Загвіздя - Драгомирчани - 1:1
Матч 18 туру
Радча - Липівка - 3:0

Становище команд
                       І   В  Н  П    М     О
Чорнолізці      12  9  2  1  34-10  29
Загвіздя         12  7  3  2  31-11  24
Павлівка         12  7  3  2  27-13  24
Лисець           12  7  1  4  24-12  22
Черніїв            11  6  3  2  30-19  21
​Єзупіль           12  6  1  5  23-20  19
Клубівці          11  5  2  4  20-19  17
Драгомирчани 12  3  6  3  17-13  15
Липівка           13  4  4  5  20-27  16
Підлісся          12  4  1  7  18-23  13
Радча             13  4  1  8  22-35  13
Ст. Лисець      12  2  5  5  19-27  11
Чукалівка        11  1  2  8  9-36  5
Пшеничники    11  1  0  10  10-40  3

1 ліга
Матчі 11-го туру відбудуться 9 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  9  6  1  2  24-11  19
Стебник           9  5  4  0  29-15  19
Березівка        10  5  3  2  24-15  18
Милування      9  5  1  3  19-18  16
"Сокіл" У         9  5  1  3  21-22  16
Тязів               9  4  4  1  25-8  16
Довге              10  4  2  4  31-16  14
Підлужжя        9  4  2  3  33-20  14
ФК "Угринів"   10  4  2  4  15-17  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          10  1  0  9  18-51  3
Стриганці        9  1  0  8  17-50  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 13 тур
Живачів - Грушка - 2:0
Нижнів - Буківна - 3:0
Прибилів - Олеша - 13:0
Колінці - Ісаків - 4:0
Надорожна - Остриня - 3:3
Королівка - Гарасимів - 6:1

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       13  10  1  2  36-12  31
Грушка        13  9  1  3  30-18  28
Остриня       13  8  2  3  31-19  26
Прибилів      13  7  4  2  34-16  25
Колінці         13  6  1  6  18-13  19
Нижнів         13  5  4  4  31-26  19
Ісаків           13  5  3  5  27-28  18
​Надорожна   13  4  5  4  18-16  17
Буківна        13  4  4  5  22-21  16
Королівка     13  4  2  7  25-27  14
Гарасимів     13  0  4  9  19-48  4
Олеша          13  0  1  12  13-58  1

2 ліга
Група А. 9 тур

Локітка - "Єдність" Грушка - 5:2
Олешів - Палагичі - 0:3
Вікняни - Гостів - 3:0
Братишів - Петрилів - 3:0

Становище команд
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      9  8  1  0  38-7  25
Вікняни         9  6  3  0  26-5  21
Гостів           9  5  1  3  34-20  16
Локітка         9  5  1  3  21-20  16
Палагичі       9  3  1  5  13-23  10
"Єдність" Гр 9  3  0  6  11-34  9
Петрилів       9  1  1  7  11-26  4
Олешів         9  0  2  7  6-25  2

Група Б. 12 тур
Пужники - Яківка
"Дністер" Підвербці - Жуків - 2:1
Хотимир - Живачів-2 - 4:0
Бортники - Озеряни - 1:0

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Хотимир           11  8  1  2  29-7  25
Бортники          11  7  2  2  30-9  23
Жуків               11  7  1  3  28-12  22
Яківка              10  5  3  2  22-8  18
Пужники           9  4  2  3  12-12  14
Озеряни           10  3  2  5  16-22  11
"Дністер" Підв. 10  3  1  6  16-38  10
ФК "Підвербці" 9  2  2  5  8-18  8
Живачів-2         11  0  0  11  7-51  0

БРАМКИ

Переглядів: 379 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: