Головна » 2014 » Листопад » 14 » Міста і райони. 2 і 9 листопада
16:04
Міста і райони. 2 і 9 листопада

НАДВІРНА

2 ліга. Фінал. 5 тур
Фитьків - "Нафтовик" Битків - 3:1
Ланчин - Стримба - 2:1
6 тур
"Нафтовик" Битків - Ланчин - 3:3
Стримба - Фитьків - 7:1

Становище команд
                  І  В  Н  П     М   О
Ланчин       6  4  1  1  14-10  13
Битків         6  3  1  2  10-10  10 
Стримба      6  2  0  4  17-14  6 
Фитьків       6  2  0  4  13-18  6  

КОЛОМИЯ

2 ліга. 26 тур
Ковалівка - Джурків - +:-
Ворона - Ценява - 1:2
Торговиця - Підгайчики - -:+
Черемхів - Іванівці - 2:1
Велика Кам'янка - Королівка-Корнич - +:-
Голосків - Лісна Слобідка - 1:1

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             24  17  2  5  59-24  53
Підгайчики     24  15  8  1  54-37  53
Черемхів        24  16  2  6  72-39  50
Іванівці           24  15  1  8  49-30  46
Вел. Кам'янка 24  12  3  9  47-42  39
Ценява           24  11  5  8  39-41  38
Ліс. Слобідка  24  10  5  9  45-40  34 (-1) 
Ковалівка       24  10  3  11  41-60  33 
Королівка-Корнич 24  9  4  11  50-54  30 (-1)
Голосків         24  9  3  12  34-40  29 (-1)
Джурків          24  5  3  16  40-67  16 (-1)
Торговиця       24  3  4  17  29-32  13 (знята)
Ворона           24  1  3  20  29-82  5 (-1)

РОЖНЯТІВ

2 ліга. 26 тур
Сливки - Закерничне - 1:4
Небилів - Петранка - 1:0
Вербівка - Камінь - 3:0
Верхній Струтин - Спас - 3:2
Іванівка-Ясеновець - Лоп'янка - 2:3 

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Дуба            24  18  3  3  76-28  57 
Лоп'янка       24  16  4  4  80-32  52  
Небилів        24  14  4  6  42-40  46 
Закерничне  24  14  3  7  51-43  45
Петранка      24  13  6  5  66-38  45 
Камінь         24  13  4  7  63-42  43   
Вербівка      24  11  1  12  47-58  34 
Спас            24  9  2  13  42-45  29  
Грабів          23  10  1  12  51-59  28 (-3) (знято)
В. Струтин    24  7  2  15  35-67  23 
Іванівка-Ясеновець 24  5  1  18  38-72  16 
Сливки         24  4  2  18  27-84  14 
Рівня            23  3  3  17  23-33  12 (знято)
Креховичі    знято 

СНЯТИН

1 ліга. 25 тур
Джурів - Стецева - 1:0
Залуччя - Видинів - 1:3
Потічок - Вовчківці - 0:4
Борщів - Княже - 3:0
Устя - Прутівка - 1:4
Тулуків - Белелуя - 1:0
Підвисоке - Задубрівці - 3:1
26 тур
Стецева - Підвисоке - 2:2
Задубрівці - Тулуків - 3:0
Белелуя - Устя - 5:0
Прутівка - Борщів - 0:3
Княже - Потічок - 4:1
Вовчківці - Залуччя - +:-
Видинів - Джурів - 3:0

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       26  23  2  1  100-12  71
Видинів         25  18  3  4  75-30  57 
Борщів          26  15  9  2  44-21  51
Прутівка        26  14  6  6  52-40  48 
Задубрівці     26  12  5  9  42-47  41
Джурів           26  9  8  9  20-21  35 
Підвисоке      25  8  7  10  51-50  31
Белелуя         26  9  3  14  35-47  30
Княже            26  6  10  10  37-41  28  
Залуччя         26  6  8  12  34-57  26 
Потічок           26  7  4  15  32-46  25
Стецева         26  6  6  14  27-51  24
Тулуків           26  4  9  13  41-59  21
Устя               26  3  2  20  24-92  11

2 ліга. Фінал. 8 тур
Будилів - Попельники - 4:0
Русів - Балинці - 4:1
Новоселиця - Любківці - 4:1
Орелець - Заболотів - 1:1

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Попельники   14  8  2  4  34-24  26
Будилів        14  11  2  1  34-9  35
Русів            14  9  1  4  27-21  28
Новоселиця  14  6  1  7  27-28  19
Заболотів      14  4  7  3  19-17  19
Балинці         14  4  2  8  17-33  14
Любківці        14  3  1  10  23-34  10
Орелець        14  2  2  10  19-34  8 

ТИСМЕНИЦЯ

1 ліга. 22 тур
Пшеничники - Милування - 1:2
Довге - Тязів - +:- 
Нові Кривотули - Вільшаниця - +:- 
Одаї - Березівка - 2:5
Павлівка - Стриганці - +:-
Підлужжя - Стебник - +:-

Cтановище команд
                          І    В  Н  П    М     О
Довге               22  16  2  4  57-23  50
Пшеничники    22  15  3  4  46-26  48
Милування      22  13  3  6  58-35  42
Березівка         22  12  6  4  50-25  42
Підлужжя          22  12  4  6  36-34  40  
Стебник           22  10  1  11  43-50  31
Одаї                 22  9  2  11  34-49  29
Тязів                 22  9  1  12  38-37  28 
Нові Кривотули 22  8  3  11  31-52  27  
Павлівка           22  8  2  12  30-40  26 
Вільшаниця      22  5  2  15  20-32  17 (знято)
Стриганці          22  0  1  21  18-58  1 (знято)
Сілець              знято

Бомбардири: Легун (Милування) - 29, Можджак (Довге) - 25,  М. Пилипів (Стебник) - 12, Капраленко (Березівка) - 11, Адамчук (Одаї),  і Мокляк (Підлужжя) - по 10, Федоронько (Березівка) - 9 голів.

БРАМКИ

Переглядів: 327 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: