Головна » 2015 » Липень » 6 » Міста і райони. 2-5 липня. Частина ІІ
12:37
Міста і райони. 2-5 липня. Частина ІІ

5 липня. Чемпіонат Тлумаччини. ФК "Надорожна" - ФК "Гарасимів". Фото ФК "Гарасимів"

НАДВІРНА
1 ліга. 9 тур

Камінне - Волосів - 1:3 
Красна - Перерісль - 0:1
"Нафтовик" Битків - Ланчин - 0:6 
Гаврилівка - Назавизів - 2:1 
Лісна Тарновиця - Тисменичани - 2:1

Становище команд
                        І  В  Н  П   М   О
Волосів            8  6  1  1  21-13  19
Тисменичани    8  6  0  2  21-8  18
Камінне            9  4  1  4  13-10  13
Назавизів         8  4  1  3  11-8  13
Гаврилівка        9  4  1  4  19-25  13
Ланчин             8  3  3  2  18-15  12
Перерісль         8  3  1  4  12-12  10
Красна              9  2  2  5  8-14  8
Ліс. Тарновиця  8  2  1  5  14-19  7
Битків               9  2  1  6  5-18   7

2 ліга. 9 тур
Гвізд - Саджавка - 2:1
Добротів - Стримба - 4:0 
Пасічна - Парище - 0:3
Середній Майдан - Фитьків - 5:2
Молодків - Лоєва - 5:1
Зелена - Пнів - 0:1

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Фитьків            8  7  0  1  33-15  21
Парище            8  6  1  1  34-7  19
Гвізд                9  6  1  2  23-12  19
Добротів           9  5  2  2  20-10  17
Саджавка         8  5  1  2  26-13  16
Стримба           9  4  1  4  21-23  13
Молодків          8  4  0  4  20-31  12

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 8 тур
Липівка – Верхня Липиця - 0:2
Нижня Липиця - Помонята - 6:2
Долиняни – Васючин - 1:6
Лучинці – Рогатин - 2:0
Бабухів – Юнашків - 3:1
Добринів - Букачівці - 2:0

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      7  6  1  0  20-6  19
Бабухів      8  5  3  0  18-9  18
Н. Липиця   8  5  1  2  26-14  16
Рогатин      8  4  1  3  21-12  13
В. Липиця   8  4  1  3  16-11  13
Липівка      8  4  0  4  25-16  12
Юнашків     7  3  3  1  17-7  12
Добринів     7  3  2  2  11-8   11
Букачівці    8  3  0  5  13-18  9
Помонята    8  2  0  6  15-23  6
Васючин     7  1  0  6  10-37  3
Долиняни    8  0  0  8  10-39  0

1  ліга. 8 тур
Воскресинці - Підвиння - 5:0
Черче - Путятинці - 4:0
Конюшки - Колоколин - 10:0
Загір’я - Козарі - 4:3
Жовчів - Пуків - 0:2
Кліщівна - Чесники - 3:1

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Загір'я        8  7  1  0  +18  22
Конюшки    8  6  1  1  +26  19
Кліщівна    8  6  0  2  +9   18
Пуків          8  5  1  2  +4  16
Воскресинці 8  4  0  4  +10  12
Черче        8  4  0  4  +3  12
Козарі        8  3  1  4   -1   10
Жовчів       8  3  1  4   -11  10

2 ліга. 10 тур 
Залужжя - Фрага - 3:0
Сарники - Руда - 2:2
Підкамінь - Приозерне - 2:1
Чернів - Заланів - 0:1
Явче - Беньківці - 3:0
Яглуш - вільний від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Залужжя    9  8  1  0  +20  25
Яглуш        9  7  1  1  +13  22
Руда          9  5  2  2  +13  17
Фрага         9  5  1  3  +7  16
Підкамінь   9  5  0  4  +2  15

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга

Становище команд. І коло
                     І  В Н П     М   О
Рожнятів       8  6  1  1  17-2  19
Сваричів       8  6  1  1  19-7  19
Вільхівка       8  5  0  3  18-14  15
Брошнів        8  4  1  3  13-9  13
Ниж. Струтин 8  4  1  3  21-18  13
Лоп'янка        8  3  1  4  9-16  10
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         8  2  0  6  9-25  6
Цінева           8  0  1  7  12-25  1

2 ліга. 9 тур
Закерничне - Дуба - 4:3    
Вербівка - Верхній Струтин - 3:1    
Креховичі - Іванівка-Ясеновець - 5:0    
Сливки - Небилів - 5:1    
Петранка - Вільхівка-2 - 2:2    
Ясень - Спас - 2:1

Становище команд
                    І  В Н П     М      О
Закерничне   9  7  2  0  38-13  23
Небилів        9  7  1  1  26-15  22
Креховичі     9  7  0  2  28-9  21
Ясень           9  6  0  3  19-16  18
Дуба             9  4  1  4  27-22  13
В. Струтин    9  4  1  4  21-19  13
Сливки         9  3  2  4  17-24  11

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга

Наступні матчі відбудуться 19 липня

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   9  9  0  0  39-6  27
Борщів      9  6  1  2  18-9  19
Будилів     10  5  1  4  19-9  16
Підвисоке  9  4  4  1  14-5  16
Белелуя     9  5  1  3  18-15  16
Видинів      9  5  0  4  17-14  15
Задубрівці  10  3  5  2  13-8  14
Прутівка     9  3  3  3  14-16  12
Залуччя      9  3  2  4  8-18   11
Стецева      9  2  2  5  14-17  8
Джурів        9  2  1  6  18-34  7
Устя            9  1  2  6  9-27  5
Потічок       9  1  0  8  6-25  3

2 ліга

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Попельники   10  7  1  2  24-12  22
Русів            10  6  2  2  15-7  20
Іллінці            10  6  1  3  25-24  19
Рудники        10  5  3  2  22-14  18
Трійця            10  5  2  3  19-13  17
Снятин           10  5  2  3  22-20  17
Балинці         10  5  1  4  17-20  16
Келихів          10  4  2  4  22-21  14
Новоселиця   10  4  0  6  17-18  12
Любківці         10  4  0  6  15-17   12
Ганьківці        10  3  3  4  15-16   12
Олешків         10  2  3  5  21-24  9
Красноставці  10  2  1  7  14-26  7
Заболотів       10  1  1  8  14-30  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/2 фіналу. Матчі-відповіді
Довге - Загвіздя - 1:1 (перша гра - 1:3)
Чорнолізці - Черніїв - 1:1 (перша гра - 2:1) 

Прем'єр-ліга. 11 тур
Загвіздя - Черніїв - 5:2
Драгомирчани - Лисець - 0:1
Чорнолізці - Чукалівка - 8:1
Липівка - Пшеничники - 5:3
Радча - Клубівці - 3:2 
Старий Лисець - Павлівка - 2:2
Єзупіль - Підлісся - 6:1

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      11  9  2  0  33-5  29
Загвіздя         11  7  2  2  30-10  23
Павлівка         11  6  3  2  25-12  21
Лисець           11  6  1  4  19-11  19
Єзупіль           11  6  1  4  22-18  19
Черніїв            10  5  3  2  27-18  18
​Драгомирчани 11  3  5  3  16-12  14
Клубівці          10  4  2  4  15-18  14
Підлісся          11  4  1  6  17-20  13
Липівка           11  3  4  4  17-24  13
Ст. Лисець      11  2  5  4  18-21  11
Радча             11  2  1  8  13-35  7
Чукалівка        10  1  2  7  9-33  5
Пшеничники    10  1  0  9  10-34  3

1 ліга. 10 тур
Тязів - Марківці - 10:1 
Милування - Підлужжя - 3:1
"Сокіл" Угринів - Стебник - 1:1
Довге - Стриганці - 9:1
Березівка - Старі Кривотули - 0:0 
ФК "Угринів" - Одаї - +:-

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  9  6  1  2  24-11  19
Стебник           9  5  4  0  29-15  19
Березівка        10  5  3  2  24-15  18
Милування      9  5  1  3  19-18  16
"Сокіл" У         9  5  1  3  21-22  16
Тязів               9  4  4  1  25-8  16
Довге              10  4  2  4  31-16  14
Підлужжя        9  4  2  3  33-20  14
ФК "Угринів"   10  4  2  4  15-17  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          10  1  0  9  18-51  3
Стриганці        9  1  0  8  17-50  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 11 тур

Буківна - Грушка - 0:1
Олеша - Живачів - 0:4
Ісаків - Нижнів - 3:2
Остриня - Прибилів - 1:2
Королівка - Колінці - 3:1
Надорожна - Гарасимів - 1:1

Становище команд
                     І   В  Н  П    М     О
Живачів       11  9  0  2  32-10  27
Грушка        11  8  1  2  27-14  25
Остриня       11  7  1  3  25-15  22
Прибилів      11  5  4  2  19-15  19
Ісаків           11  5  3  3  26-22  18
​Колінці         11  5  1  5  13-10  16
Надорожна   11  4  4  3  14-10  16
Буківна        11  4  3  4  20-16  15
Нижнів         11  3  4  4  24-24  13
Королівка     11  2  2  7  16-25   8
Гарасимів     11  0  4  7  16-39  4
Олеша          11  0  1  10  11-41  1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 435 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: