Головна » 2015 » Липень » 6 » Міста і райони. 2-5 липня. Частина І
10:55
Міста і райони. 2-5 липня. Частина І

5 липня. Чемпіонат Коломийщини. "Спартак" Струпків - ФК "Угорники". Фото ФК "Угорники"

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1    

БОГОРОДЧАНИ
11 тур 
Глибівка - Росільна - 4:0
Дзвиняч - Старуня - 3:2
Богородчани - Саджава - 3:1
Глибоке - Монастирчани - 0:2
Старі Богородчани - Горохолина - 10:0
Іваниківка - вільна від гри

Становище команд
                             І   В  Н  П    М   О
Глибівка               10  9  0  1  37-9  27
Богородчани        10  9  0  1  27-6  27
Ст. Богородчани   10  7  0  3  32-14  21
Росільна               10  5  1  4  16-20  16
Монастирчани       10  4  2  4  12-13  14
Саджава               10  4  1  5  14-13  13
Іваниківка             10  4  1  5  16-18  13
Дзвиняч                10  3  1  6  13-21  10    
Старуня                10  2  2  6  14-21  8
Глибоке                10  1  2  7  11-33  5
Горохолина           10  1  2  7  11-36  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 8 тур
"Північ"

Придністров'я - Бовшів - 1:4
Жалибори - Дубівці - 3:4
Більшівці - Медуха - 1:5
Скоморохи - Курів - 0:4
Нараївка - Межигірці - 0:3
Кінашів - вільний від гри

Становище команд
                   І  В  Н  П   М   О
Бовшів       8  8  0  0  28-5  24
Дубівці       8  6  1  1  27-14  19
Більшівці    7  5  0  2  19-15  15
Медуха      7  6  0  1  16-8  18
Кінашів       7  4  0  3  22-12  12
Курів          7  3  1  3  15-20  10
Придністров'я 7  2  1  4  9-17  7
Нараївка    8  2  0  6  12-18  6
Межигірці   7  1  1  5  4-22  4
Жалибори   7  1  0  6  8-14  3
Скоморохи  7  0  0  7  4-19  0

"Південь"
Кінчаки - Блюдники - 2:3
Вікторів - Височанка - 5:1
Крилос - Маріямпіль-2 - 3:3
Маріямпіль - Комарів - 4:1
Мединя - Острів - +:-
Залуква - Бринь - 2:4

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Мединя      8  5  2  0  21-4  20
Вікторів      8  6  2  0  26-5  20
Маріямпіль 8  6  0  2  33-9  18
Крилос       8  5  2  1  20-13  17
Бринь         8  5  1  2  18-13  16
Комарів      8  4  3  1  24-10  15
Блюдники   8  2  2  4  17-24  8

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Рашків - Семенівка - 1:2 (перша гра - 1:0
Копачинці - Торговиця - через протест Торговиці (перша гра - 0:1)

1 ліга. 11 тур
Воронів - Котиківка - 2:2
Топорівці - Семенівка - 1:5
Чернятин - Ясенів-Пільний - 3:1
Колінки - Торговиця - 3:2
Тишківці - Рашків - 2:2
Чортовець - Стрільче - 4:3
Олієво-Королівка - Глушків - 3:0

Становище команд
                            І   В  Н  П    М     О
Торговиця            11  8  1  2  29-13  25    
Чернятин              11  8  0  3  20-15  24
Яс.-Пільний          11  7  2  2  40-9  23
Рашків                 11  7  2  2  21-11  23
Чортовець             11  7  0  4  29-28  21
Семенівка             11  6  2  3  44-21  20
Тишківці               11  5  3  3  20-21  18
Стрільче               11  4  3  4  22-15  15
Ол.-Королівка        11  4  2  5  19-24  14
Воронів                 11  4  1  6  24-35  13
Колінки                  11  2  2  7  17-27  8
Глушків                 11  1  4  6  11-26  7
Котиківка               11  1  2  8  10-37  5
Топорівці               11  1  0  10  10-37  3

2 ліга
Група А


Група Б
 

ДОЛИНА
1 ліга. 10 тур

Міжріччя - Яворів - 5:1
Гузіїв - Тяпче - 0:1
Вигода - Тисів - 1:1
Белеїв - Велика Тур`я - 1:2
Гошів і Одиниця - вільні від гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М     О
Вел. Тур'я         9  5  3  1  17-11  18
Тяпче                8  5  2  1  17-11  17    
Вигода              8  4  4  0  12-4  16
Гошів                8  4  3  1  22-13  15
Одиниця           8  3  2  3  16-13  11
Міжріччя           8  2  3  3  13-11  9
Тисів                 8  2  3  3  15-15  9    
Гузіїв                 9  1  3  5  13-20  6
Белеїв               8  0  4  4  11-21  4
Яворів               8  1  1  6  13-30  4    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга. 10 тур 
Розточки - Новичка - +:- 
Новошин - Солуків - 0:1 
Кропивник - Слобода-Долинська - 0:2
Шевченкове - Витвиця - 4:1
Станківці і Кальна – вільні від гри

Становище лідерів
                         І  В  Н  П    М    О
Станківці           9  7  0  2  28-6  21
Розточки           8  6  1  1  18-8  19
Новошин          9  5  2  2  17-8  17
Солуків             7  5  0  2  23-9  15
Шевченкове      8  5  0  3  22-9  15
Сл.-Долинська  8  4  0  4  17-20  12    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 10 тур
Перекоси - Студінка - 3:4
Довге-Калуське - Копанки - 0:1     
Голинь - Негівці - 4:1
Гуменів - Старий Угринів - 1:2
Вістова - Тужилів - 3:0
Станькова - Сівка-Калуська - 4:0

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Станькова     10  9  1  0  33-7  28
Д.-Калуське   10  5  2  3  14-8  17
Студінка        10  5  2  3  18-13  17
Тужилів         10  4  2  4  13-14  14
Голинь           10  4  4  2  13-13  16
Вістова          10  4  2  4  18-9  14
Гуменів          10  4  1  5  9-14  13
Перекоси       10  2  5  3  12-13  11
С.-Калуська   10  3  2  5  14-19  11
Копанки         10  3  1  6  9-16  10
Ст. Угринів     10  3  1  6  11-22  10
Негівці           10  2  1  7  10-25  7

2 ліга
Група А. 9 тур

Бабин-Середній - Грабівка - 0:0
Новиця - Пійло - 1:0
Підгірки - Перевозець - 0:2
Підмихайля - Боднарів - 2:1

Становище команд. І коло
                      І  В  Н  П   М    О
Грабівка         8  5  1  2  10-6  16
Перевозець    8  5  2  1  17-8  17
Підмихайля    8  4  1  3  16-18  13
Бабин-Серед. 8  3  2  3  5-7  11
Боднарів        8  3  1  4  8-14  10
Підгірки          8  2  2  4  11-13  8
Пійло              8  2  1  5  15-16  7
Бабин-Зарічн. 8  1  3  4  12-15  6

Група Б
Матчі не проводилися

Становище команд. І коло
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   7  6  0  1  24-3  18
Верхня          7  5  0  2  22-11  15
Кропивник     7  4  1  2  17-4  13
Войнилів       7  4  1  2  15-7   13
Довпотів       7  2  1  4  11-17  7
Кулинка        7  2  1  4  11-25  7
Томашівці     7  2  0  5  5-20  6
Довжка         7  1  0  6  5-23  3

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 12 тур
Мала Кам`янка - Верхній Вербіж - 4:2 
Сопів - Семаківці - 3:1     
Печеніжин - Матеївці - 4:1 
Дебеславці - Коршів - 0:0 
Жукотин - Воскресинці - 4:0 
Струпків - Угорники - 3:1 
Лісний Хлібичин - Підгайчики - 4:0

Становище команд
                     І    В  Н  П   М     О
Угорники       12  9  2  1  37-11  29
Жукотин        12  9  2  1  29-7  29
Сопів            12  8  2  2  33-20  26
Струпків        12  7  2  3  26-9  23
Печеніжин     12  6  3  3  22-15  21
Л. Хлібичин    12  5  2  5  14-15  17
Верх. Вербіж 12  4  2  6  10-18  14
Дебеславці    11  3  5  3  19-18  14
Коршів          12  3  4  5  18-21  13
Воскресинці   12  3  3  6  13-16  12
Семаківці       12  3  2  7  16-24  11
Матеївці         12  3  1  8  9-32  10
М. Кам`янка   12  3  0  9  14-40  9
Підгайчики     11  1  2  8  11-24  5

2 ліга
Мала Кам'янка-2 - Ценява - 1:1 
Голосків - Ковалівка - 1:0 
Старий Гвіздець - Лісна Слобідка - 1:4 
Велика Кам'янка - Черемхів - 1:5 
Джурків - Спас -  
Королівка-Корнич - Ворона - 2:0
Іванівці - Торговиця - 4:3

Становище команд 
                       І    В  Н  П   М    О
Черемхів        11  10  1  0  45-7  31
Ліс. Слобідка  11  8  1  2  25-16  25
Іванівці           10  7  0  3  28-12  21
Голосків         11  6  2  3  14-6   20
Спас               10  6  1  3  28-10  19
Корнич            11  6  1  4  17-26  19
Торговиця       11  6  0  5  30-24  18
Королівка-
Ст. Гвіздець    11  4  1  6  17-26  13
Ценява           9  3  3  3  10-7    12
В. Кам'янка     10  3  1  6  14-31  10
М. Кам'янка-2  11  3  1  7  25-32  10
Джурків           9  2  2  5  16-25  8
Ковалівка        11  2  0  9  13-35  6
Ворона            10  0  0  10  5-30  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
7 тур

Вербовець - Трач - 1:3
Малий Рожен - Пістинь - 0:9 
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Тюдів - 0:7
Шешори - Слобідка - 4:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          7  7  0  0  46-6  21
Березів          7  6  0  1  26-7  18
Трач              7  5  0  2  20-22  15
Вербовець     7  4  1  2  25-8  13
Шешори         7  4  1  2  19-14  13
Слобідка        7  3  0  4  14-16  9
Мал. Рожен   7  2  0  5  9-23   6
Яблунів          7  2  0  5  8-22  6
Тюдів             7  1  0  6  17-22  3
Ст. Кути          7  0  0  7  3-47  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

 

БРАМКИ

Переглядів: 336 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: