Головна » 2014 » Липень » 1 » Міста і райони. 29 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
12:15
Міста і райони. 29 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

3 тур
?

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 9 тур
Лука - Ясенів-Пільний - 4:1
Олієво-Королівка - Колінки  - 2:1
Топорівці - Глушків - 5:1
Котиківка - Чортовець - 1:2
Воронів - Чернятин - 4:3
Семенівка" - Торговиця - 6:3

Становище команд
                        I  В  Н  П    М   O
Чернятин          9  7  1  1  38-9  22
 Лука                 8  7  1  0  40-12  22 
Семенівка         9  6  2  1  26-16  20 
Ясенів-Пільний 9  6  1  2  28-13  19 
Торговиця         9  6  0  3  24-21  18 
Чортовець        8  4  0  4  15-18  12    
Воронів            9  4  0  5  23-32  12 
Колінки             9  3  0  6  20-29  9 
Топорівці          8  2  0  6  18-25  6 
Ол.-Королівка   9  2  0  7  17-27  6
Глушків            8  2  0  6  13-34  6
Котиківка          9  0  1  8  8-28  1

2 ліга. 5 тур

1 зона
Стрільче - Поточище - 2:0  
Михальче - Городниця - 3:0
Кунисівці - Семаківці - 1:2
Копачинці - Корнів - 3:1

Становище команд: Копачинці - 18, Михальче - 15, Городниця - 12, Стрільче і Поточище - по 10, Рашків - 7, Семаківці - 6, Корнів - 3, Кунисівці - 1.

2 зона
Росохач - Тишківці - 2:3  
Виноград - Серафинці - 1:1
Острівець - Слобідка - 3:0
Рогиня - Сороки - 2:5

Становище команд
                 І  В  Н  П   М   О
Сороки      7  7  0  0  22-6  21
Виноград   7  5  1  1  20-9  16 
Острівець  6  4  0  2  17-6  12 
Серафинці 6  3  1  2  19-11  10
Тишківці    7  3  0  4  5-10  9 
Рогиня      7  2  0  5  12-20  6
Слобідка   7  1  0  6  7-14  3 
Росохач    7  1  0  6  8-28  3

КОЛОМИЯ

1 ліга. 12 тур
Коршів - Воскресинці - 2:0
Мала Кам`янка - Лісний Хлібичин - 3:0
Верхній Вербіж - Печеніжин - 3:1
Струпків - Дебеславці - 1:1
Спас - Матеївці - 1:2
Жукотин - Семаківці - 6:0
Угорники - вільні від гри

Становище команд
                       I    В  Н  П    М     O
Струпків          11  10  1  0  33-7  31
Коршів            11  8  0  3  25-15  24  
Жукотин          11  7  1  3  27-13  22 
Угорники         11  6  2  3  17-10  20 
М. Кам`янка    12  5  2  5  22-22  17 
Матеївці           10  5  0  5  19-21  15
Печеніжин       11  4  2  5  21-24  14 
Верх. Вербіж   11  4  2  5  19-24  14
Дебеславці      11  4  2  5  15-23  14  
Воскресинці     10  3  2  5  18-23  11      
Ліс. Хлібичин   11  3  1  7  18-30  10 
Семаківці         11  2  2  7  11-23  8     
Спас                11  1  1  9  13-24  4 
Молодятин       знято

2 ліга. 11 тур
Лісна Слобідка - Іванівці - 0:2
Голосків - Підгайчики - 0:1
Велика Кам'янка - Ценява - 2:1
Черемхів - Джурків - 6:2
Торговиця - Сопів - 1:2
Ворона - Ковалівка - 2:2

Становище команд 
                      I    В  Н  П    М    O
Підгайчики     10  7  2  1  25-17  23 
Сопів             10  7  0  3  32-12  21 
Іванівці          10  7  0  3  23-13  21 
Черемхів        9  6  1  2  27-16  19 
Вел. Кам'янка 8  5  2  1  18-11  17
Ковалівка       11  4  3  4  21-30  15
Ліс. Слобідка 11  4  2  5  19-19  14
Ценява          10  4  2  4  17-17  14  
Голосків         10  4  2  4  16-17  14  
Торговиця       8  2  3  3  18-19  9  
Королівка-Корнич 10  2  2  6  22-28  8
Ворона          10  0  3  7  14-30  3
Джурків         9  0  0  9  12-35  -1

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

9 тур
Шешори - Кути - 3:0
Хімчин - Трач - 11:2
Тюдів - Рожнів - 1:4
Пістинь - Слобідка - 3:2
Березів - Яблунів - 2:1
Вербовець - Малий Рожен - 8:3

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Вербовець      9  7  0  2  37-13  21 
Пістинь           8  7  0  1  31-10  21 
Березів           9  6  1  2  50-8  19 
Шешори          8  6  0  2  26-12  18 
Старі Кути       8  4  1  3  27-11  13 
Рожнів            8  4  0  4  11-13  12  
Кути                9  3  2  4  11-21  11  
Тюдів              8  3  1  4  22-13  10 
Слобідка         8  3  1  4  18-20  10    
Малий Рожен  8  3  0  5  17-19  9  
Яблунів           8  3  0  5  15-20  9
Хімчин            8  1  2  5  18-47  5
Трач               9  0  0  9  3-79  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

Кубок. 1/4 фіналу
Прутівка - Задубрівці - 3:0 (перша гра - 1:5)
Заболотів - Будилів - 1:3 (0:4)
Видинів - Вовчківці - 2:3 (0:3)
Княже - Джурів - 3:1 (0:0)

10 тур
Стецева - Залуччя - 2:2
Джурів - Потічок - 1:0
Видинів - Борщів - 2:1
Вовчківці - Устя - 10:1
Княже - Тулуків - 5:0
Прутівка - Підвисоке - 3:1
Белелуя - Задубрівці - 1:2

Становище команд
                     I    В  Н  П    М    O
Вовчківці       10  8  1  1  40-4  25 
Прутівка        10  8  1  1  27-12  25  
Видинів         9  7  2  0  34-13  23 
Борщів          10  6  3  1  17-8  21 
Задубрівці     9  4  2  3  15-14  14 
Княже           10  3  4  3  19-22  13 
Джурів           10  3  3  4  8-10  12  
Белелуя        10  3  2  5  14-21  11   
Потічок          10  2  3  5  18-19  9 
Тулуків          10  1  6  3  17-25  9  
Стецева         10  2  3  5  11-21  9  
Підвисоке      10  1  5  4  18-21  8 
Залуччя         10  1  5  4  15-22  8
Устя              10  0  0  10  7-48  0

2 ліга. 9 тур
Група А

Становище команд. 1 коло
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        7  5  2  0  15-5  17
Русів            7  5  1  1  19-6  16 
Любківці       7  5  1  1  17-9  16 
Орелець       7  4  0  3  11-10  12
Келихів         7  2  2  3  14-15  8
Завалля        7  1  1  5  7-18  4
Шевченкове  7  0  4  3  5-10  4
Красноставці 7  0  1  6  4-19  1

Група Б
Балинці - Олешків - 1:1
Іллінці - Заболотів - 1:1
Новоселиця - Рудники - 2:0
Попельники - Тростянець - 8:0

Становище команд
                   І  В  Н  П    М   О
Новоселиця 8  5  1  2  23-10  16 
Попельники 8  5  1  2  27-10  16  
Заболотів    8  4  4  0  16-6  16 
Балинці       8  3  3  2  17-11  12 
Іллінці         8  3  2  3  10-19  11 
Олешків      8  3  1  4  15-17  10
Трійця         8  3  1  4  8-10  10 
Рудники      8  1  2  5  8-20  5 
Тростянець  8  1  1  6  11-32  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

 

Переглядів: 408 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: