Головна » 2014 » Липень » 1 » Міста і райони. 26-29 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
11:01
Міста і райони. 26-29 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

8 тур
"Благо" - "Легіон" - 0:4
Вовчинець - Микитинці - 1:2
Хриплин - "Штурмовик" - 4:0
"Сокіл" - "Ярковиця" - 4:1
Крихівці - "Громадський форум" - 7:1

9 тур
"Ярковиця" - Хриплин - 0:5
"Штурмовик" - Вовчинець - 1:0
Микитинці - Крихівці - 1:3
"Легіон" - "Сокіл" - 6:0
"Громадський форум" - "Благо" - 1:7

Cтановище команд
                     І  В  Н  П     М     О
"Легіон"         8  7  1  0  31-8  22 
Крихівці         9  7  1  1  33-13  22
Микитинці      9  6  2  1  26-8  20  
"Благо"          9  6  2  1  27-11  20      
Хриплин         9  5  0  4  20-14  15
"Штурмовик"  8  3  0  5  15-22  9 
Вовчинець     9  2  1  6  10-17  7  
"Громадський форум" 5  0  1  4  6-22  1 
"Ярковиця"    8  0  0  8  5-32  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

ГАЛИЧ

1 ліга. 7 тур
"Північ"

Яблунів - Медуха - 5:2
Слобода - Бовшів - 0:1
Нараївка - Задністрянськ - 1:2
Більшівці - Кінашів - 1:1

Становище команд 
                      I  В  Н  П   М     О
Бовшів           5  5  0  0  24-3  15
Більшівці        6  4  1  1  8-6  13 
Яблунів          5  4  0  1  18-7  12
Медуха          6  4  0  2  15-10  12 
Кінашів           6  3  1  2  17-9  10
Задністрянськ 5  2  0  3  5-6  6
Слобода         5  1  0  4  4-12  3
Тустань           6  1  0  5  5-28  3
Нараївка         6  0  0  6  6-21  0

"Південь"
Залуква - Маріямпіль - 1:3
Крилос - Блюдники - 3:1
Кінчаки - Дубівці
Комарів - Крилос-2 - 4:1
Вікторів - Мединя - 5:1

Становище команд  
                  I  В  Н  П   М  О
Маріямпіль 6  6  0  0  25-6  18
Мединя      6  4  1  1  27-8  13
Блюдники   7  4  1  2  17-15  13
Комарів      7  3  0  4  16-11  9 
Вікторів      5  2  3  0  13-8  9
Крилос       6  3  0  3  12-17  9 
Дубівці       5  2  1  2  14-7  7 
Крилос-2     6  1  1  4  7-25  4 
Кінчаки       6  1  0  5  2-23  3
Залуква      6  0  1  5  5-18  1

2 ліга. 7 тур
"Північ"

Старий Мартинів - Острів - +:-
Придністров'я - Височанка - 3:3
Новий Мартинів - Бринь - 1:1

Становище команд  
                     І  В  Н  П    М     О
Н. Мартинів   6  4  1  1  21-7  13 
Ганівці          6  4  1  1  17-15  13
Бринь           6  2  3  1  16-11  9
Придністров'я 6  2  2  2  19-17  8 
Ст. Мартинів 6  2  2  2  8-12  8
Височанка    6  1  2  3  12-15  5
Острів          6  0  1  5  3-19  1

Куропатники - Вигівка - 1:4
Насташино - Курів - 1:2
Підшумлянці - Жалибори - 1:4
Скоморохи - Дем'янів - перенесено

Становище команд 
                     І  В  Н  П   М    О
Вигівка          7  7  0  0  30-9  21
Курів             7  4  1  2  17-9  13 
Насташино    7  4  0  3  14-14  12
Підшумлянці 7  4  0  3  12-12  12 
Куропатники  7  3  1  3  15-16  10
Жалибори      7  2  1  4  16-15  7
Скоморохи     6  0  2  4  6-20  2
Дем'янів        6  0  1  5  7-22  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 6 тур
Черче - Обельниця - 5:1
Добринів - Лучинці - 1:0
Липівка - Долиняни - 3:2
Бабухів - Верхня Липиця - 1:2
Рогатин - Васючин - 7:1
Юнашків - Помонята - перенесено

Становище команд
                 І  В  Н  П   М    О
Липівка     6  4  2  0  16-9  14
Добринів   6  4  1  1  12-5  13 
Рогатин     6  3  1  2  15-9  10 
Черче       6  3  1  2  14-11  10   
Бабухів     6  3  0  3  14-9  9   
Лучинці     6  2  3  1  12-7  9  
Долиняни  7  2  2  3  12-11  8 
В. Липиця 7  2  2  3  8-14  8
Юнашків   5  2  1  2  12-7  7 
Помонята  5  1  2  2  9-9  5    
Васючин   6  1  1  4  13-29  4
Обельниця 6  1  0  5  5-22  3

1 ліга. 6 тур
Чесники - Підкамінь - 2:0
Козарі - Путятинці - 2:0
Підвиння - Жовчів - 0:2
Букачівці - Пуків - 5:1
Світанок - Потік - не відбувся (Світанок знявся з чемпіонату)
Кліщівна - Нижня Липиця - перенесено

Становище команд (після 5-го туру)
                   I  В  Н  П  М  О
Букачівці     5  5  0  0  24-6  15 
Кліщівна     5  3  0  2  16-7  9
Жовчів         6  3  0  3  9-9  9  
Н. Липиця    5  2  2  1  9-6  8 
Чесники       5  2  2  1  7-7  8 
Підкамінь    6  2  1  3  9-8  7    
Козарі         5  2  1  2  7-11  7  
Пуків           5  2  1  2  4-4  7  
Путятинці     5  1  3  1  5-7  6 
Потік            5  1  1  3  6-11  4
Світанок       5  0  3  2  6-12  3 
Підвиння      5  1  0  4  4-18  3

2 ліга. 5 тур
"Захід"

Воскресинці - Беньківці - 2:0
Руда - Залужжя - 1:2
Яглуш - Приозерне - 3:0
Заланів - Фрага - ?
Долиняни-2 - вільні від гри
"Схід"
Загір'я - Чернів - 3:1
Вербилівці - Вишнів - 1:2
Конюшки - Явче - 2:1
Сарники - Колоколин - 2:4
Діброва - вільна від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 10 тур
Старий Лисець - Загвіздя - 2:2
Липівка - Клубівці - 1:2
Старі Кривотули - Радча - 2:2 (уточнений результат)
Підлісся - Чукалівка - 3:0
Єзупіль - Драгомирчани - 4:2
Черніїв - Чорнолізці - 2:1

Становище команд
                      І    В  Н  П  М   О
Єзупіль          10  6  3  1  18-11  21 
Черніїв           10  6  1  3  23-16  19
Ст. Лисець     10  6  1  3  22-16  19
Підлісся         9  5  3  1  18-8  18 
Ст. Кривотули 9  5  2  2  14-10  17
Клубівці          9  5  1  3  18-13  16 
Чорнолізці      10  5  0  5  21-25  15  
Загвіздя         9  4  2  3  19-12  14 
Радча            10  3  3  4  17-18  12 
Драгомирчани 10  3  0  7  12-20  9
Липівка          10  0  2  8  7-21  2
Чукалівка       10  0  2  8  6-25  2

Бомбардири: М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) - 7, Р. Дмитрів (Ст. Лисець) і Р. Назарук (Ст. Кривотули) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Самойліч (Ст. Лисець) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 9 тур
Тязів - Милування - 2:1
Вільшаниця - Пшеничники - 2:0
Березівка - Довге - 1:1
Стриганці - Нові Кривотули - 0:0
Стебник - Одаї - перенесено
Павлівка - Підлужжя - 1:1

Cтановище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Пшеничники     9  6  2  1  20-12  20  
Нові Кривотули 8  5  1  2  19-13  16  
Березівка         9  4  4  1  16-8  16
Милування       9  5  0  4  22-16  15  
Підлужжя         9  4  3  2  17-14  15 
Тязів                9  4  1  4  17-16  13 
Довге               7  3  1  3  18-13  10
Одаї                 8  3  1  4  15-14  10  
Стебник            8  3  1  4  16-19  10
Павлівка           9  3  1  5  10-18  10 
Вільшаниця      9  3  0  6  9-18  9  
Стриганці          8  0  1  7  8-26  1 
Сілець              знято

Бомбардири: Легун (Милування), Адамчук (Одаї), Капраленко (Березівка) і Левицький (Довге) - по 6, Можджак (Довге), Мокляк (Підлужжя) і М. Пилипів (Стебник) - по 5 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 13 тур
Палагичі - Прибилів - 2:4
Надорожна - Грушка - 0:2
Остриня - Ісаків - 5:0
Королівка - Підвербці - 3:1
ФК "Тлумач" - Олеша - 0:2
Живачів - Нижнів - 3:2

Становище команд 
                   І   В  Н  П    М     О
Нижнів        12  9  0  3  42-28  27  
Прибилів     12  9  1  2  47-17  28 
Живачів      12  9  1  2  34-15  28 
Грушка       12  8  1  3  30-17  25   
Колінці       12  5  2  5  13-20  17   
ФК "Тлумач" 12  4  4  4  17-11  16     
Ісаків          12  4  3  5  23-20   15    
Остриня      12  3  4  5  20-23  13 
Королівка    12  4  1  7  10-22  13 
Палагичі     12  3  3  6  18-23  12  
Надорожна 12  3  3  6  15-32  12   
Підвербці    12  2  2  8  10-32  8  
 Олеша        12  2  1  9  12-30  7 
 Жуків         знято

Кубок 2 ліги. 1/4 фіналу. Перші матчі
Локітка - Хотимир - 0:0
Пужники - Олешів - 0:2
Антонівка - Яківка - 2:7
Бортники - Братишів - 2:1

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ


 

Переглядів: 500 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5  
Дякую за виправлення результату.

3  
Скажіть будь ласка, це висвітлені результати дорослих, а де можна подивитись результати юнаків?

0
4  
Якщо ви запитуєте про Тисменицький район, то пошукайте в контактах ФК "Чорнолізці" і ФК "Колос" Пшеничники. Якщо про Івано-Франківськ, то зайдіть в архів змагань на ФФУ.

1  
Старі Кривотули - Радча не 2-1....а 2-2...

0
2  
Виправили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: