Головна » 2014 » Липень » 1 » Міста і райони. 27-29 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:20
Міста і райони. 27-29 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. 1/4 фіналу
Підгір’я - Грабовець – 3 липня (перша гра - 4:0)
Старуня - Глибівка – 6:1 (2:1)
Іваниківка - Старі Богородчани – 2:0 (2:3)
Саджава - Росільна – 1:1 (0:3)

12 тур
Солотвин – Старі Богородчани - 1:2
Старуня – Грабовець - 9:1
Глибівка – Саджава - 3:0
Іваниківка – Монастирчани - 2:0
Дзвиняч – Підгір’я - 1:4
Росільна – Глибоке - 5:0
Гринівка-Нивочин - вільна від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П   М   О
Підгір'я             11  11  0  0  52-9  33
Старуня            11  9  1  1  52-14  28  
Глибівка           11  8  2  1  34-10  26    
Ст. Богородчани 11  8  0  3  26-14  24 
Росільна           11  6  1  4  21-10  19 
Іваниківка          11  5  2  4  25-15  17 
Дзвиняч            11  4  3  4  23-25  15 
 Саджава           11  4  0  7  22-24  12     
 Монастирчани   11  3  1  7  8-17  10   
Глибоке             12  3  1  8  16-48  10  
Гринівка-Нивочин 11  2  2  7  12-25  8 
ФК "Солотвин"   11  1  1  9  10-59  4 
Грабовець         11  0  2  9  6-37  2   
Горохолина       знята

Бомбардири: П. Дмитрів (Підгір’я) – 15, А. Мельничук (Старуня) – 14, Р. Мотуз (Підгір’я) і О. Микуляк (Старуня) – по 12, Н. Челепіс (Старі Богорочдани) і О. Петрів (Саджава) – по 10 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

Кубок. І етап
Солуків - Раків - 2:5 і +:-
Розточки - Витвиця - 5:1 і 
Княжолука - Тростянець - +:-
Підліски - Надіїв - +:- і матч не завершено
Белеїв - Вигода - 6:3 і 5:1
Старий Мізунь - Кальна - 1:1 і 1:2
Гузіїв - Станківці - 1:2 і -:+ 
Одиниця - Кропивник - 5:0 і 2:1

Становище команд. 1 ліга
                      І   В  Н  П    М     О
"Свіча" Тяпче 11  8  0  3  29-19  24 
ФК "Долина"  11  7  1  3  22-23  22 
Белеїв           11  7  0  4  23-23  21    
  ТФК Тяпче     11  6  1  4  29-13  19 
Гошів             11  6  1  4  37-23  19  
 Міжріччя        11  6  0  5  22-23  18    
  Одиниця        11  5  1  5  28-29  16  
Велика Тур'я  11  5  0  6  32-35  15 
Розточки        11  4  3  4  29-22  15  
Тисів              11  3  2  6  16-25  11 
Яворів           11  2  2  7  16-26  8 
Ст. Мізунь      11  1  1  9  16-38  4

2 ліга. 11 тур
Підліски - Надіїв - 1:2
Кальна - Кропивник - 1:0
Солуків - Княжолука - 3:0
Раків - Витвиця - 0:5
Станківці - Гузіїв - 0:1
Тростянець - Вигода - 1:12

Становище лідерів. 2 ліга
                      І   В  Н  П    М     О
Вигода          11  8  2  1  44-13  26 
Надіїв            11  8  2  1  32-17  26  
Гузіїів            11  7  3  1  29-6  24
Підліски         11  5  3  3  17-16  18  
Солуків          11  6  0  5  37-26  18 
Княжолука     10  5  1  4  18-19  16 
Станківці        11  4  1  6  22-23  13

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 9 тур
Старий Угринів - Сівка-Калуська - 0:1
Станькова - Довгий Войнилів - 3:2
Вістова - Перекоси - 1:4
Негівці - Голинь - 2:6
Гуменів - Довге-Калуське - 0:4
Верхня - Студінка - 0:1

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Станькова         9  8  0  1  27-8  24 
Довге-Калуське 9  7  1  1  16-5  22 
Голинь               9  4  3  2  20-14  15 
 Негівці               9  4  3  2  15-16  15 
Сівка-Калуська  9  4  2  3  17-12  14 
Перекоси           9  4  0  5  12-13  12
Старий Угринів   9  4  0  5  9-12  12
Студінка            9  2  3  4  13-14  9 
Верхня              9  2  2  5  9-16  8 
Вістова              9  2  2  5  11-19  8 
Довгий Войнилів 9  2  1  6  11-17  7  
Гуменів             9  2  1  6  9-22  7

2 ліга. 10 тур 
1 група

Грабівка - Тужилів - 1:2
Пійло - Підмихайля - 0:2
Підгірки - Бабин-Середній - 2:2
Новиця - Бабин-Зарічний - 2:1

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М      О
Боднарів          9  7  1  1  28-11  22   
Новиця             8  7  1  0  23-7  22 
Тужилів            8  5  0  3  26-11  15 
Тужилів            8  5  0  3  26-11  15
Бабин-Зарічний 8  4  1  3  20-15  13  
Грабівка           9  2  3  4  19-21  9

2 група
Кропивник - Сівка-Войнилівська - +:-
Томашівці - Довжка - 5:1
Копанки - Войнилів - 1:0
Лука - Довпотів - 4:0
Мостище - Дубовиця - +:-

Становище команд 
                            І  В  Н  П   М    О
Копанки               9  6  1  2  24-6  19   
Мостище             8  5  1  2  20-10  16   
Лука                    8  5  1  2  23-11  16 
Войнилів              9  5  1  3  17-10  16  
Кадобна              9  4  2  3  23-19 14   
Сівка-Войнилів.   9  4  1  4  12-10  13  
Кропивник           9  4  1  4  15-16  13 
Довпотів              8  4  1  4  9-18    13 
Дубовиця            9  3  1  5  20-14  10 
Томашівці            9  3  0  6  23-26  9   
Довжка                9  0  0  9  4-50  0

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга. 5 тур
Лісна Тарновиця - Волосів - 3:1
Камінне - Саджавка - 1:2
Гаврилівка - Перерісль - 2:1
Назавизів - Білі Ослави - 2:1
Красна - Тисменичани - 1:1

Становище команд 
                       I  В  Н  П   М  О
Перерісль        4  3  0  1  14-6  9
Саджавка         4  3  0  1  11-5  9 
Назавизів         4  2  2  0  8-6  8 
Гаврилівка       4  2  1  1  7-6  7 
Ліс. Тарновиця  4  2  1  1  9-10  7 
Камінне            4  1  1  2  6-8  4 
Білі Ослави      5  1  1  3  9-13  4 
Волосів            4  1  0  3  7-11  3 
Тисменичани    3  0  2  1  4-6  2  
Красна             4  0  2  2  2-6  2

2 ліга. 5 тур
1 група

"Нафтовик" Битків - Гвізд - 6:0
Пасічна - Молодків - 2:3
Зелена - Фитьків - 3:5
Пнів - вільний від гри

Становище команд
                І  В  Н  П   М    О
Фитьків    5  4  1  0  20-8  13
Битків      5  4  1  0  16-6  13
Пнів         4  2  1  1  7-4  7
Молодків  4  2  0  2 10-14  6
Зелена     4  0  1  3  6-10  1
Пасічна    4  0  1  3  3-11  1
Гвізд        4  0  1  3  7-16  1

2 група
Цуцилів - Парище - 1:1
Лоєва - Добротів - 3:3
Стримба - Ланчин - 2:2
Середній Майдан - вільний від гри

Становище команд
                   І  В  Н  П   М   О
Добротів     4  2  2  0  11-9  8
Ланчин       4  2  1  1  11-8  7
Стримба     3  1  2  0  11-8  5
Лоєва         3  1  1  1  8-10  4
Цуцилів      4  0  3  1  8-10  3
Парище      2  0  1  1  5-6  1
Сер. Майдан 2  0  0  2  2-5  0

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 9 тур
Ясень - Нижній Струтин - 0:3
Слобода-Рівнянська - Цінева - 1:1
Суходіл - Берлоги - 1:2
Брошнів - Сваричів - 1:0
Рожнятів - Вільхівка - 6:1

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Брошнів           9  7  1  1  16-7  22 
Цінева             9  6  2  1  28-5  20 
Сл.-Рівнянська 9  5  2  2  17-10  17 
Сваричів          9  4  4  1  22-12  16
Нижній Струтин 9  4  2  3  15-12  14
Рожнятів          9  4  1  4  19-15  13 
Вільхівка          9  3  3  3  19-22  12 
Берлоги           9  2  0  7  12-26  6 
Суходіл           9  2  0  7  17-32  6 
Ясень              9  0  1  8  11-35  1

2 ліга. 10 тур
Лоп'янка - Дуба - 3:1
Закерничне - Вербівка - 7:1
Сливки - Небилів - 1:2
Іванівка-Ясеновець - Грабів - 2:3
Рівня - Спас - 1:0
Петранка - Верхній Струтин - 3:1

Становище команд 
                    І  В  Н  П   М    О
Дуба            9  7  0  2  32-11  21 
Лоп'янка       9  6  2  1  32-10  20  
Петранка      9  6  2  1  25-15  20 
Камінь         9  5  3  1  34-16  18   
Грабів          9  6  0  3  27-22  18
Небилів        9  5  1  3  19-19  16 
  Рівня           9  4  2  3  19-17  14
 Спас            10  4  1  5  18-14  13  
Вербівка      9  4  0  5  17-25  12 
Закерничне  9  3  2  4  19-21  11
В. Струтин    10  1  1  8  13-32  4 
Іванівка-Ясеновець 9  1  1  7  15-37  4 
Сливки         10  0  1  9  11-42  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 312 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: