Головна » 2014 » Вересень » 30 » Міста і райони. 28 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
11:25
Міста і райони. 28 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 20 тур
Семенівка - Чернятин - 3:2
Ясенів-Пільний - Торговиця - 5:1
Воронів - Чортовець - 1:2
Лука - Олієво-Королівка - 1:0
Топорівці - Колінки - 3:1
Котиківка - Глушків - 5:1

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          20  15  3  2  84-18  48
Лука                 19  15  2  2  55-21  47
Ясенів-Пільний  20  14  3  3  73-28  45 
Семенівка         20  13  3  4  55-33  42
Торговиця         20  10  2  8  53-49  32
Воронів             20  9  0  11  42-54  27 
Чортовець         20  8  0  12  29-55  24    
Ол.-Королівка    20  7  0  13  32-49  21 
Топорівці           19  7  0  12  39-55  21
Колінки             19  6  0  13  38-66  18 
Глушків            20  3  2  15  30-70  11
Котиківка          19  3  1  15  24-55  10

2 ліга
1 зона. 18 тур

Михальче - Семаківці - 2:1
Стрільче - Городниця - 4:3
Кунисівці - Корнів - +:-
Копачинці - Рашків - 3:0

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 16  12  0  4  35-18  36
Стрільче   16  11  2  3  32-26  35
Михальче  16  10  0  6  42-30  30
Рашків      16  9  2  5  37-30  29
Городниця 16  9  1  6  35-36  28
Семаківці   16  7  0  9  21-22  21
Поточище  16  6  3  7  23-30  21
Корнів       16  2  1  13  19-25  7
Кунисівці   16  1  1  14  10-39  4

2 зона

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      14  13  0  1  49-12  39
Серафинці  14  9  3  2  36-17  30
Виноград   14  9  1  4  40-23  28
Тишківці     14  6  2  6  26-18  20
Острівець   14  4  2  8  30-33  14
Слобідка    14  4  2  8  24-35  14
Рогиня       14  3  1  10  23-39  10
Росохач     14  2  1  11  18-71  7

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 23 тур
Дебеславці - Коршів - 2:3
Матеївці - Печеніжин - КДК
Семаківці - Лісний Хлібичин - 0:0
Спас - Воскресинці - 0:2
Струпків - Угорники - 0:0
Верхній Вербіж - Мала Кам`янка - 3:2
Жукотин - вільний від гри 

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          21  15  2  4  47-15  47
Коршів            21  15  1  5  48-27  46  
Угорники         20  14  3  3  41-13  45 
Жукотин          20  13  2  5  47-22  41 
Верх. Вербіж   22  9  4  9  39-44  31
М. Кам`янка    20  9  3  8  40-36  30 
Воскресинці     21  8  3  10  35-43  27 
Дебеславці      20  8  3  9  27-35  27
Печеніжин        20  7  3  10  33-43  24 
Матеївці           19  6  0  13  39-48  18
Ліс. Хлібичин    19  5  3  11  31-45  18       
Семаківці         21  4  5  12  23-47  17     
Спас                22  2  2  18  29-61  8
Молодятин       знято

2 ліга. 22 тур
Джурків - Підгайчики - 1:1
Сопів - Іванівці - 2:0
Ковалівка - Королівка-Корнич - 2:1
Ворона - Лісна Слобідка - 0:2
Торговиця - ФК Голосків - -:+
Черемхів - Велика Кам'янка - 4:0

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             21  16  0  5  56-22  48
Підгайчики     20  12  7  1  49-33  43
Черемхів        20  14  2  4  66-33  44
Іванівці           20  12  1  7  42-26  37
Вел. Кам'янка 21  11  3  7  46-37  36
Ценява           20  9  4  7  35-38  31
Ковалівка       20  9  3  8  36-51  30 
Ліс. Слобідка  20  8  4  8  41-36  28 
Голосків         21  7  2  12  29-39  22 (-1)
Королівка-Корнич 20  6  4  10  42-50  22
Джурків          21  4  3  14  39-66  14 (-1)
Торговиця       20  3  4  13  29-32  13 (знята)
Ворона           20  1  3  16  26-73  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

23 тур
Хімчин - Березів - 1:8 
Шешори - Вербовець - 2:2
Старі Кути - Кути - 1:1 
Трач - Малий Рожен - 1:3
Рожнів - Яблунів - 2:0
Тюдів - Слобідка - :+ (0:3)
Пістинь - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           21  18  2  1  73-19  56
Березів           21  16  3  2  109-19  51
Шешори          21  15  3  3  76-23  48
Вербовець      21  15  1  5  88-30  46 
Рожнів            22  11  4  7  61-32  37
Слобідка         22  9  3  10  46-47  30
Старі Кути       21  8  3  10  49-44  27
Малий Рожен  21  7  3  11  43-48  24
Тюдів              22  7  2  13  40-52  23
Кути                21  5  5  11  32-62  20  
Яблунів           21  5  4  12  30-51  19 
Хімчин             21  3  5  13  36-85  14
Трач                21  0  0  21  11-179  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 21 тур
Потічок - Стецева - 4:0
Борщів - Залуччя - 6:2
Устя - Джурів - 0:1
Тулуків - Видинів - 1:2
Підвисоке - Вовчківці - 1:5
Задубрівці - Княже - 1:0
Белелуя - Прутівка - 4:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       21  18  2  1  81-11  56
Видинів         19  15  2  2  63-23  47 
Борщів          21  12  8  1  37-16  44
Прутівка        20  10  5  5  40-32  35 
Задубрівці     21  10  5  6  34-38  35
Джурів           21  8  6  7  19-17  30 
Белелуя         21  8  3  10  29-39  27
Підвисоке      20  6  6  8  43-41  24
Потічок           21  5  4  12  28-36  19
Залуччя         21  4  7  10  29-53  19 
Княже            21  3  10  8  23-33  19  
Стецева         21  4  5  12  21-45  17
Тулуків           21  2  9  10  35-51  15
Устя               21  3  2  16  20-67  11

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
4 тур

Попельники - Будилів - 2:1
Балинці - Русів - 1:3
Новоселиця - Любківці - 2:4
Заболотів - Орелець - 3:1

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Будилів        10  7  2  1  23-7  23
Попельники  10  6  1  3  24-13  19
Русів            10  6  1  3  15-15  19
Заболотів      10  4  5  1  16-11  17
Новоселиця  10  4  1  5  18-20  13
Балинці         10  3  2  5  13-22  11
Любківці        10  3  0  7  18-23  9
Орелець        10  1  0  9  11-27  3 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 346 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: