Головна » 2014 » Вересень » 30 » Міста і райони. 27-28 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
08:27
Міста і райони. 27-28 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

15 тур
"Штурмовик" - "Сокіл" - 2:1
Микитинці - "Ярковиця" - +:-
"Легіон" - Вовчинець - 6:0
"Громадський Форум" - Хриплин - 2:1
"Благо" - Крихівці - не завершено

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         15  14  1  0  68-11  43 
Крихівці         14  11  2  1  55-18  35
Микитинці      15  11  2  2  41-18  35  
"Благо"          14  8  3  3  35-16  27      
Хриплин         14  6  0  8  28-29  18
Вовчинець     15  4  2  9  23-39  14  
"Громадський  
форум"           14  4  1  9  13-40  13    
"Штурмовик"   14  4  0  10  18-43  12 
"Ярковиця"     15  2  1  12  14-49  7 
"ІФ-буд-Сокіл" 14  2  0  12  19-51  6

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 23, Процик ("Легіон") - 18, Вонс ("Легіон") - 12, Николишин (Хриплин) - 11, Вістовський ("Благо"), Федина (Крихівці) і Самочко ("Легіон") - по 9, Калакука (Микитинці) - по 8, Скринник і Юхимчук ("Легіон") - по 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 17 тур
"Північ"

Задністрянськ - Бовшів - -:+
Кінашів - Медуха - +:-
Тустань - Яблунів - -:+
Більшівці - Слобода - 4:0

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Бовшів           16  13  2  1  57-9  41
Яблунів          15  13  1  1  45-17  40
Кінашів          15  10  1  4  30-13  31
Більшівці        15  9  2  4  24-15  29 
Медуха          15  8  0  7  33-26  24  
Задністрянськ 15  4  0  11  13-12  12 (знято)
Слобода         15  3  1  11  7-41  10
Тустань          15  3  1  11  14-56  10
Нараївка         15  1  1  13  10-44  4

"Південь"
Дубівці - Блюдники - 0:0
Крилос-2 - Маріямпіль - 1:2
Вікторів - Залуква - 1:0
Комарів - Крилос - -:+
Кінчаки - Мединя - 1:3

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Маріямпіль 17  13  2  2  50-19  41
Мединя      17  13  3  1  52-17  42
Вікторів      16  9  3  4  36-24  30
Блюдники   17  9  2  6  30-31  29
Залуква      17  6  4  7  24-32  22
Крилос       17  7  0  10  20-41  21
Дубівці       16  5  2  9  28-28  17
Крилос-2     17  5  1  11  20-41  16
Кінчаки       17  5  1  11  18-45  16
Комарів      17  3  0  14  17-17  9 (знято) 

2 ліга
"Північ"

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   12  8  2  2  37-16  26 
Ганівці           10  6  2  2  29-23  20
Бринь            11  5  4  2  28-17  19
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Придністров'я 12  3  4  5  29-29  13 
Височанка     11  2  2  7  20-29  8
Острів           12  2  1  9  12-37  7

"Південь"
Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          14  14  0  0  53-13  42
Насташино    14  9  1  4  27-21  28
Курів             14  8  2  4  31-20  26 
Жалибори      14  5  1  8  27-29  16
Скоморохи     14  4  3  7  16-37  15
Куропатники   14  4  1  9  18-32  13
Підшумлянці  14  4  0  10  12-12  12 (знято) 
Дем'янів         14  2  4  8  25-45  10

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 19 тур
Добринів - Черче - 4:2
Лучинці - Юнашків - 1:1 
Помонята - Рогатин - 3:0
Верхня Липиця - Васючин - +:- (3:0)
Долиняни - Бабухів - 0:4
Липівка - вільна від гри 

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Липівка     17  11  3  3  39-22  36
Добринів   17  12  3  2  40-21  39
Лучинці     17  8  6  3  38-20  30  
Бабухів     18  9  2  7  35-22  29 
Рогатин     18  8  4  6  29-23  28
Юнашків   18  7  4  7  39-29  25
В. Липиця 17  5  5  7  24-28  20
Долиняни  17  5  4  8  29-36  19
Помонята  17  5  2  10  27-45  17
Черче       17  4  2  11  28-46  14
Васючин   17  3  1  13  33-65  10
Обельниця знята

1 ліга. 19 тур
Чесники - Букачівці - 1:0
Підкамінь - Кліщівна - 0:2
Потік - Козарі - 1:0
Нижня Липиця - Підвиння - 3:2
Путятинці - Жовчів - 4:1
Пуків - вільний від гри

Становище команд
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     18  15  0  3  66-20  45 
Н. Липиця    17  11  4  2  39-18  37 
Кліщівна      18  11  3  4  44-25  36
Чесники       18  10  6  2  27-18  36 
Козарі          17  7  1  9  23-30  22
Путятинці      17  5  7  5  23-26  22 
Жовчів         17  6  1  10  23-32  19   
Потік            17  5  3  9  24-28  18 
Підкамінь     17  3  4  10  22-38  13   
Пуків            17  3  3  11  16-35  12   
Підвиння      17  3  0  14  16-39  9 
Світанок       знято

2 ліга. 17 тур

"Схід"
Загір'я - Конюшки - 3:1 
Діброва - Сарники - 0:1
Чернів - Колоколин - 1:8
Вишнів - Явче - -:+ (0:3)
Вербилівці - вільні від гри

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Колоколин 16  13  0  3  52-22  39
Загір'я       16  12  0  4  38-18  36
Конюшки   16  12  0  4  46-16  36
Сарники    16  12  0  4  40-19  36
Явче         16  7  2  7  50-30  23
Діброва     16  7  1  8  32-30  22
Вербилівці 16  3  2  11  17-43  11
Вишнів      16  2  0  14  13-75  6
Чернів       16  1  1  14  21-65  4

"Захід"
Воскресинці - Яглуш - 2:0
Долиняни-2 - Заланів - 
Залужжя - Приозерне - 5:1
Беньківці - Фрага - 3:1
Руда - вільна від гри

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Воскресинці 16  15  0  1  56-11  45
Залужжя      16  9  5  2  41-23  32
Руда            16  8  4  4  50-33  28
Яглуш          16  8  3  5  40-31  27
Заланів        15  7  2  6  24-28  23
Фрага           16  4  1  11  32-53  13
Беньківці      16  3  3  10  23-41  12
Долиняни-2   15  3  1  11  21-43  10
Приозерне    16  3  1  12  23-51  10

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 19 тур
Старий Лисець - Липівка - 3:2
Загвіздя - Старі Кривотули - 2:1 
Клубівці - Підлісся - 1:2
Радча - Єзупіль - 3:2
Чукалівка - Чорнолізці - 0:2 
Драгомирчани - Черніїв - 1:3

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           19  14  2  3  57-26  44 
Загвіздя         19  11  4  4  37-17  37
Підлісся         19  10  5  4  31-17  35
Ст. Лисець     19  10  3  6  40-30  33 
Клубівці          19  10  3  6  35-29  33
Єзупіль          19  9  4  6  31-26  31  
Чорнолізці      19  9  1  9  35-35  28
Ст. Кривотули 19  7  5  7  26-33  26 
Радча            19  6  6  7  36-36  24 
Драгомирчани 19  4  0  15  14-46  12
Чукалівка       19  2  3  14  13-47  9
Липівка          19  1  6  12  21-34  9

Бомбардири (після 18-го туру): М. Іванишин (Загвіздя) - 14, Р. Зварич (Черніїв) - 13, Гайдейчук (Чорнолізці), Макогоняк (Клубівці) і Сеньга (Єзупіль) - по 9, Вікуловський, Семанюк і М. Ткачук (Черніїв), Кудла (Загвіздя) і Пентелюк (Клубівці) - по 8 голів.

1 ліга. 18 тур
Тязів - Вільшаниця - +:- 
Милування - Березівка - 0:0
Пшеничники - Стриганці - +:-
Довге - Стебник - 4:0
Нові Кривотули - Павлівка - 2:1 
Підлужжя - Одаї - 1:0

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     18  13  3  2  41-19  42
Довге               18  12  2  4  54-26  38
Березівка         18  10  8  2  38-13  36
Підлужжя         18  10  4  4  36-26  34  
Милування       18  9  3  6  48-32  30
Стебник            18  9  1  8  38-44  28
Тязів                 18  7  1  10  30-34  22 
Нові Кривотули 18  6  3  9  29-47  21  
Одаї                 18  6  2  10  29-41  20
Павлівка           18  6  2  10  28-43  20 
Вільшаниця      18  5  2  11  19-29  17 
Стриганці          18  0  1  17  18-59  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 17-го туру): Легун (Милування) - 24, Можджак (Довге) - 23, М. Пилипів (Стебник) - 11, Мокляк (Підлужжя) - 10,  Адамчук (Одаї) і Капраленко (Березівка) - по 9, Волосянко Д. (Стебник) і Юрчак (Павлівка) - по 8 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 24 тур
Колінці - ФК "Тлумач" - 0:3
Королівка - Живачів - 0:2
Остриня - Олеша - 5:2
Палагичі - Підвербці - 1:2
Прибилів - Ісаків - 7:1
Нижнів - Грушка - 2:1
Надорожна - вільна від гри

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Нижнів        22  17  1  4  90-43  52    
Живачів      22  16  2  4  61-25  50  
Грушка       22  16  1  5  58-28  49  
Прибилів     22  15  4  3  72-28  49 
Колінці        22  11  3  8  29-32  36   
ФК "Тлумач" 22  10  5  7  37-20  35     
Королівка    23  8  3  12  22-38  27 
Остриня      23  7  6  10  43-52  27 
Палагичі     22  6  3  13  34-44  21  
Надорожна 22  6  3  13  35-64  21   
Ісаків          22  5  5  12  37-51  20    
Олеша        22  4  2  16  28-81  14 
Підвербці    22  3  2  17  17-58  11
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 3 тур
Гостів - Гарасимів - -:+
Яківка - Братишів - 3:0
Хотимир - Буківна - 0:0
Бортники - Вікняни - 3:0

4 тур
Вікняни - Яківка - 1:1
Буківна - Гарасимів - 4:1
Братишів - Бортники - 2:3
Хотимир - Гостів - 3:0 

Cтановище команд
                  І   В  Н  П    М     О
Буківна      10  6  3  1  21-10  21 
Яківка        10  5  2  3  15-11  17 
Гарасимів  10  5  2  3  19-16  17
Бортники    10  4  2  4  16-10  14
Хотимир      10  4  1  5  20-22  13
Гостів         10  3  2  5  12-18  11
Вікняни      10  3  1  6  21-27  10
Братишів    10  3  1  6  14-24  10 

БРАМКИ

Переглядів: 444 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: