Головна » 2013 » Липень » 28 » Міста і райони. 28 липня
22:39
Міста і райони. 28 липня
ВЕРХОВИНЩИНА

7 тур
Криворівня - Ільці - +:-
"Черемош" - "Лісгосп" - 7:3
Верх. Ясенів - Буковець - 3:2 

Становище команд
                    І  В Н П    М    О
"Черемош"    7  5 1 1  35-11  16
Криворівня   7  5 1 1  14-4   16
Верх. Ясенів 7  5 0 2  11-7   12
"Лісгосп"       7  3 0 4  14-16  9
Ільці            7  2 0 5  7-23    6
Буковець     7  0 0 7  10-30  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 8 тур
Мединя - Задністрянськ - 4:1
Бовшів - Вікторів - 1:1

Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Задністрянськ 6  3 1 2  16-10 10
Бовшів            5  3 2 0  7-3   11
Дем'янів          5  2 2 1  8-6   8
Комарів           5  2 2 1  9-8   8
Мединя           5  1 2 2  8-7   5
Вікторів-
Височанка       6  1 1 4  8-12 4
Жалибори        4  1 0 3  4-15 3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 11 тур
Сокіл - Тустань - -:+
Дубівці - Нараївка - 7:2
Загір'я - Залуква - 0:3
Насташино - Водники - 1:1
Маріямпіль - Вигівка - 4:1
Медуха - Крилос - 3:4

Становище команд
                 І   В  Н  П    М      О
Медуха     10  8  1  1  23-7    25
Залуква    11  7  1  3  24-17  22
Дубівці      11  7  1  3  28-22  22
Крилос      11  6  3  2  36-17  21
Насташино 10  6  1  3  25-13  19
Маріямпіль 10  6  0  4  23-13  18
Нараївка   11  5  0  6  11-17  15
Тустань     11  4  3  4  10-11  15
Водники    11  4  2  5  16-12  14

Вигівка      11  3  1  7  11-20  10
Загір'я       10  1  1  8  11-46  4
Сокіл        11  0  0  11  3-26   0

3 ліга. 12 тур
Бринь - Крилос-2 - 2:0
Куропатники - Підшумлянці - 5:3
Колодіїв - Придністров'я - 5:0
Курів - Острів - 4:1
Ганівці - Межигірці - 0:1
Блюдники - Кінчаки - 3:0


Становище команд

                     І    В Н П   М      О
Кінчаки         12  9 2 1  41-15  29
Блюдники      9  7 2 0  23-5   23
Курів             10  7 1 2  21-10  22
Крилос-2       10  6 1 3  17-8   19
Бринь            11  5 2 4  26-13  17
Колодіїв         11  5 2 4  29-22  17
Куропатники  11  5 0 6  32-37  15
Підшумлянці   11  4 2 5  16-17  14
Ст. Мартинів   10  2 5 3  15-17  11
Острів            11  3 1 7  14-33  10
Ганівці           11  2 2 7  12-22  8

Придністров'я 10  2 0 8  11-36  6

Межигірці       11  1 2 8  7-28   5

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 12 тур
Серафинці –
Семенівка - 4:3
Ясенів-Пільний – Топорівці - 4:3
Чортовець – Лука - 5:1
Торговиця – Котиківка - 4:1
Вербівці – Колінки - 3:0
Олієво-​Королівка – Воронів - 5:0
 
Становище команд
                      І     В Н П    М     О
Яс.-Пільний     12  10 1 1  44-18  31
Чернятин        12
  9 1 2  38-16  28
Серафинці      12  9 1 2  32-15  28
Торговиця      12  7 2 3  35-23  23
Чортовець      12  7 1 4  26-21  22
Вербівці         12  4 4 4  26-22  16
Ол.-Королівка 12  4 2 6  24-22  14
Воронів          12  4 1 7  18-48  13
Колінки          12  3 4 5  25-36  13
Лука              12
  3 2 7  33-43  11
Котиківка       12  3 1 8  17-26  10
Топорівці        12  2 1 9  15-33  7
Семенівка      
12  1 3 8  18-37   6

2 ліга. 1 коло
1 підгрупа

Становище команд
               І  В  Н  П     М     О
Рашків     8  6  1  1  36-12  19
Глушків    8  5  1  2  10-6   16
Тишківці   8  4  2  2  20-14  14
Острівець 8  4  1  3  17-15  13
Слобідка  8  4  1  3  21-20  13
Сороки     8  3  1  4  15-17  10
Виноград  8  3  0  5  16-15  9
Росохач    8  2  2  4  7-17  
Рогиня      8  0  1  6  8-34    1

2 підгрупа
Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      9  7  1  1  27-12  22
Поточище      9  6  1  2  29-7   19
Семаківці      9  6  1  2  22-11  19
Стрільче        9  5  3  1  29-12  18
Кунисівці       9  5  0  4  20-15  15
Михальче      9  4  2  3  24-23  14
Копачинці      9  2  3  4  20-17  9
Городниця     9  2  0  7  18-31   6
Раковець       9  2  0  7  13-38   6
Чернелиця     9  0  1  8  7-43    1


ДОЛИНЩИНА

1/2 фіналу
Одиниця - Розточки - 1:1 (перша гра - 2:2)
Міжріччя - ФК "Долина" - +:- (перша гра - 0:2)

1 ліга. 13 тур
ТФК Тяпче - Гошів - 5:1

Становище команд

                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   11  10  1  0  60-13  31
ФК "Долина"     11  9  0  2  36-21  27
ТФК Тяпче        12  7  1  4  31-27  22
Міжріччя           11  6  4  1  40-20  22
Велика Тур'я    11  5  3  3  22-20  18
Яворів              11  4  2  5  24-27  14  
Надіїв               11  4  1  6  13-20  13 
Гошів                12  3  3  6  19-33  12
Тисів                11  3  0  8  12-30   9 
Ст. Мізунь        11  2  3  6  21-31   9 
Солуків            11  2  1  8  19-37   7
Белеїв              11  2  1  8  16-36   7 
 
2 ліга. 13 тур
Слобода-Долинська - Розточки - 1:9
Кальна - Кропивник - +:-
Новошин - Княжолука - 4:1
Підбереж - Шевченкове - 4:2
Станківці - Одиниця - 1:4

Становище команд

                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           12  11  0  1  51-12  33
Розточки           12  10  1  1  44-12  31
Княжолука        12  7  1  3  37-15  25
Одиниця           11  8  0  3  26-15  24
Сл.-Долинська   12  7  0  5  27-26  21 
Підбереж          12  6  1  5  26-29  19
Гузііїв               10  5  2  3  24-13  17 
Кальна             11  5  0  6  21-31  15
Раків                12  4  2  6  27-34  14     
Шевченково     11  4  0  7  15-23  12 
Станківці          12  2  0  10  20-49  6 
Підліски            10  0  1  9  9-40   1  
Кропивник        11  0  0  11  11-39  0
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Матчі не відбувалися

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
Збора                    5 4 0 1  10-4  12
"Дністер"               4 2 1 1  8-7    7
Хотінь                   3 0 0 3  1-5    0
"Червона Валіза"   5 0 0 5  4-21  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 12 тур
Верхня Д.-Калуське - 3:1
Станькова
С.-Калуська3:2
Студінка - Вістова - 1:0
Перекоси - Д. Войнилів - 4:2
Ст. УгринівГолинь - 1:3
Підгірки - Гуменів - 1:1
 
Становище команд
                   І    В  Н  П   М       О
Станькова   12  10  1  1  32-15  31
Верхня        12  9  1  2  32-13  28
Д. Войнилів  12  7  0  5  20-23  21
Студінка      12  6  2  4  24-27  20
Голинь         12  6  1  5  28-17  19
Д.-Калуське 12  5  3  4  25-20  18
Вістова        12  4  3  5  19-17  15
Гуменів        12  4  2  6  16-23  14 
С.-Калуська 12  3  4  5  18-21  13
Перекоси     12  3  1  8  16-27  10
Ст. Угринів   12  3  0  9  13-26   9 
Підгірки       12  2  2  8  13-27   8 

2 ліга
1 зона. 12 тур
Бережниця
Б.-Середній - 1:4
Перевозець - Добровляни - 3:0
Бабин-Зарічний - Боднарів - 5:2
Підмихайля - Грабівка - 1:1
НовицяКадобна - 2:3
Refer
Становище команд
                   І    В Н П   М      О
Б.-Зарічний  11  9 1 1  24-4   28
Грабівка      12  8 2 2  31-14  26
Перевозець 12  8 2 2  27-12  26
Підмихайля  12  6 2 4  21-17  20
Боднарів     12  6 1 5  27-23  19 
Кадобна      12  4 2 6  22-25  14 
Б.-Середній 11  4 1 5  20-22  13
Новиця        12  3 3 6  24-28  12
Добровляни 12  2 1 9  12-35  7
Бережниця  12  1 1 10  13-43  4

2 зона. 13 тур
Томашівці
-
Довжка - 2:2
Станькова-2 - Довпотів - 6:2
Завадка - Слобідка - 2:4
Лука - Дубовиця - 4:0
Войнилів - Копанки - 2:1

Становище команд
                    І   В Н П    М      О
Войнилів      12  9 1 2  35-10  28
Лука            12  7 4 1  30-9   25
Копанки       12  7 1 4  24-14  22 
Станькова-2 12  7 2 3  34-18  23
Слобідка      12  6 2 4  35-20  20
Негівці         11  6 2 3  29-15  20
Довпотів       11  5 2 4  16-17  17
Дубовиця     12  3 3 6  16-23  12 
Завадка       12  3 0 9  14-27   9 
Томашівці     11  2 2 7  11-51   8 
Довжка        12  0 1 11  8-48   0

Детальніше: ФК "Войнилів".

КОЛОМИЙЩИНА

Друге коло чемпіонату і першості стартує 4 серпня.

1 ліга
Становище команд
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      13  8  5  0  38-10  28
Жукотин       13  8  4  1  19-6   28
Коршів         13  8  0  5  37-17  24
Воскресинці 12  7  3  2  19-11  24  
Семаківці     13  6  4  3  19-10  22
В. Вербіж     13  6  4  3  21-18  22 
Л. Хлібичин  13  6  3  4  22-19  21
М. Кам'янка  13  6  2  5  16-17  20
Дебеславці  13  4  4  5  11-18  16 
Угорники     13  5  0  8  18-34  15  
Іванівці       13  3  1  9  12-32  10
Спас            13  3  0  10 11-26   9 
Молодятин   13  2  3  8  14-22   9 
Шепарівці    13  1  1 10  7-24     4

2 ліга
Становище команд

                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           12  9  2  1  20-8    29
Матеївці               12  7  4  1  37-13  25
Лісна Слобідка     12  7  4  1  24-9   25
Велика Кам’янка  11  7  1  3  30-15  22
Ценява                11  5  4  2  18-14  19  
Королівка-Корнич 11  5  3  3  14-19  18
Черемхів              11  5  2  4  22-17  17 
Годи-Добровідка  12  5  1  6  15-19  16 
Ковалівка            12  3  4  5  18-19  13 
Джурків               12  2  3  7  19-30   9  
Сопів                   12  2  3  7  12-27   9
Голосків               12  2  2  8  12-24   8  
Підгайчики          12  0  1  11 12-38    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

Друге коло стартує 4 серпня.

Становище команд

                  І  В Н П    М      О
Вербовець  9  7 1 1  23-7   22
Березів       9  7 1 1  27-16  22
Пістинь       9  6 3 0  36-11  21
Рожнів        9  6 1 2  21-16  19
Ст. Кути      9  4 1 4  21-20  13
Тюдів         9  4 1 4  18-21  13
Хімчин        9  3 0 6  17-22  9
Шешори      9  2 1 6  15-20  7
Слобідка    9  1 1 7  9-28    4
Яблунів      9  0 0 9  9-35    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 9 тур 
Пнів - Волосів - 6:1
Камінне - Назавизів - 4:2
Лісна Тарновиця - Гаврилівка - 1:0
Фитьків - Перерісль - 1:1

Становище команд
                       І  В Н П   М     О
Гаврилівка       9  4 3 2  16-12  15
Красна             9  4 2 3  16-11  14
Камінне            9  4 2 3  19-15  14
Перерісль         9  3 5 1  20-11  14 
Тисменичани     9  3 4 2  18-11  13
Л. Тарновиця    9  3 4 2  17-15  13
Фитьків             9  3 3 3  15-19  12
Назавизів         9  2 3 4  17-22   9 
Волосів             9  2 2 5  15-25  8  
Пнів                  9  2 2 5  16-28  8  
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 1 коло

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             8  5 3 0  25-12  18
Б. Ослави          8  5 2 1  22-15  17 
Стримба            8  5 0 3  28-10  15
Саджавка         8  4 1 3  16-10  13
Гвізд                 8  4 1 3  21-25  13
Пасічна             8  3 2 3  15-15  11
Серед. Майдан  8  2 2 4  10-18  8 
Молодків           8  2 1 5  11-20  7
Зелена              8  0 0 8  10-33  0  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 10 тур
Верх. Липиця - Вербилівці - 10:0
Добринів - Лучинці - 0:0
Долиняни - Н. Липиця - 3:1
Обельниця - Юнашків - 0:2
Помонята - Черче - 2:0
Потік - Васючин - 3:1

Становище команд
                         І  В Н П    М      О
Обельниця        10  6 2 2  19-8   20
Юнашків            10  6 2 2  20-13  20
В. Липиця          10  5 4 1  24-12  19
Помонята           10  6 0 4  22-7   18
Лучинці             10  5 2 3  15-12  17
Добринів            9  4 4 1  16-11  16
Долиняни           10  4 3 3  24-21  15
Потік                  10  4 1 5  21-17  13
Васючин            10  3 2 5  23-23  11
Черче                10  2 2 6  17-23  8
Вербилівці         9  1 1 7  9-42    4
Н. Липиця          10  0 3 7  11-32  3

2 ліга. 10 тур
Липівка - Бабухів - 0:1
Світанок - Букачівці - 1:1
Залужжя - Козарі - 3:10
Приозерне - Підвиння - 0:11
Путятинці - Кліщівна - 1:1
Беньківці - Пуків - 3:4

Становище команд

                 І   В Н П    М     О
Бабухів     10  8 2 0  21-5   26
Липівка     9  7 1 1  25-10  22
Підвиння   10  6 4 0  37-8  22
Козарі       10  6 0 4  23-17  18
Світанок   10  5 3 2  24-19  18
Букачівці  10  5 2 3  16-12  17
Кліщівна    9  4 2 3  29-12  14
Путятинці   10  3 2 5  16-22  11
Пуків         10  3 1 6  23-25  10
Беньківці   10  2 0 8  17-22  6
Залужжя    10  0 2 8  12-49   2
Приозерне  10  0 1 9  13-54  1 

2 ліга. 8 тур
"Схід"
Конюшки - Загіря - 4:3
Руда – Явче - 2:0
Чесники – Діброва - 2:1
Жовчів – Сарники - 1:2

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     6  4 1 1  13-6  13
Конюшки  6  4 1 1  15-9  13
Чесники   6  4 0 2  9-7    12
Руда        6  3 2 2  15-12  11
Діброва    6  3 1 2  9-8    10
Сарники   6  2 1 3  5-7   7
Загір'я      7  1 1 5  9-17  4
Явче        6  0 1 5  2-11   1
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Григорів – Долиняни-2 - 3:3
Яглуш – Заланів - 0:3
Чернів – Колоколин - 1:1
Воскресинці – Підкамінь - 1:1


Становище команд
                   І  В Н П   М    О
Підкамінь     7  6 1 0  17-5  19
Воскресинці 7  5 2 0  19-4  17
Фрага          7  4 1 2  29-9   13
Колоколин   7  3 2 2  24-13  11
Яглуш          7  2 2 3  14-13  8
Заланів        7  2 1 4  11-20  7
Чернів         7  2 1 4  7-16   7
Григорів       6  0 2 4  8-28   2
Долиняни-2  7  0 2 5  7-28   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Кубок. 1/8 фіналу
Нижній Струтин - Вільхівка - 4:0
Рожнятів - Цінева - 2:1
"Карпати" Лоп'янка - "Лімниця" Перегінське - 4:2
Дуба - ФК "Перегінське" - 0:8
Суходіл - Верх. Струтин - 3:0
Берлоги - Небилів - 1:2
Сваричів - Закерничне - 5:0
Рівня - Сл.-Рівнянська - 4:1

1 ліга. 1 коло

Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Цінева            13  9 3 1  24-13  30
Небилів          13  9 2 2  36-10  29
Н. Струтин      13  8 2 3  26-16  26
Сваричів        13  8 1 4  24-11  25
"Перегінське" 13  8 1 4  36-24  25
"Лімниця" П    13  8 0 5  19-16  24
Брошнів         13  5 3 5  17-15  18
Рожнятів        13  5 2 6  23-18  17
Берлоги         13  5 2 6  18-18  17
Ясень            13  5 0 8  11-18  15
Закерничне   13  3 1 9  19-28  10
Вільхівка       13  2 3 8  17-37  9
"Карпати" Л   13  3 2 8  18-32   8 
Петранка       13  1 2 10 14-46  2

2 ліга. 1 коло
Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 8  7 0 1  25-8    21
Рівня                8  6 1 1  19-4    19 
Суходіл            8  5 1 2  19-19  16
Камінь              8  4 1 3  16-17  13
Спас                 8  3 3 2  26-16  12
"Скала" Л         8  3 1 4  13-17  10
В. Струтин        8  2 1 5  11-20   7
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 8  0 0 8  9-29    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 13 тур

Прутівка - Борщів - 3:2
Підвисоке - Княже - 3:1
Залуччя - "Єдність" Балинці - 2:0
Тулуків - Задубрівці - 0:4
Устя - Вовчківці - 1:4
Потічок - Видинів - 2:6
 
Становище команд
                  І    В Н П     М      О
Видинів      12  11 0 1  45-13  33
Прутівка     12  9 2 1  25-11  29
Княже        12  8 0 4  30-20  24
Вовчківці   12  7 2 3  37-11  23
Задубрівці  12  6 1 5  23-21  19
Белелуя     12  5 2 5  17-23  17
Підвисоке   12  5 2 5  19-27  17
Залуччя     12  4 2 6  13-15  14
Устя           12  4 1 7  17-27  13
Балинці      12  2 2 8  12-24  8
Потічок       12  2 2 8  12-25  8
Борщів       12  2 2 8  12-28   8
Тулуків      12  2 2 8  10-29   8


2 ліга
Група А. 11 тур
Прутівка-2 - Русів - 2:16
Стецева - "Лідер" Снятин - 0:0
Красноставці - Шевченкове - 2:0
Келихів - Завалля - 2:1
Матч 9 туру
Русів - Красноставці - 0:0

Становище команд

                     І    В Н П    М      О
Красноставці 11  8 3 0  38-7    27
Стецева        11  8 2 1  43-16  26

Русів             11  6 3 2  39-11  21
«Лідер»         11  6 1 4  42-21  19
Шевченкове  11  5 1 5  19-16  16
Завалля        11  2 3 6  18-21   9
Келихів         11  2 0 9  20-46   6
Прутівка-2     11  0 1 10  12-93   1

Група Б. 13 тур
Попельники - Новоселиця - 3:1
Любківці - Джурів - 0:3
"Стара Сеньйора" Іллінці - Трійця - 2:1
Олешків - "Карпати" Балинці - 4:0

Cтановище команд
                    І    В Н П    М     О
Джурів         12  7 3 2  21-10  24
Новоселиця  12  7 0 5  28-19  21
Трійця          12  6 3 3  31-18  21
«Стара 
Сеньйора»   11  6 1 4  14-21  19
Попельники  11  5 4 2  19-9    19
Любківці      12  4 2 6  12-18  14
Балинці        12  4 1 7  16-20  13
Олешків       11  3 2 6  17-23   11
«Чайка»       10  0 3 7  10-30   3

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 432 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: