Головна » 2013 » Липень » 30 » Міста і райони. 28 липня. Богородчани, Тлумач і Тисмениця
15:14
Міста і райони. 28 липня. Богородчани, Тлумач і Тисмениця
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 25 серпня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Друге коло чемпіонату і першості стартують 25 серпня.

1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 14 тур
Радча - Ст. Лисець - 6:1
Чукалівка - Драгомирчани - 3:1
Єзупіль - Підлісся - 0:0
Загвіздя - Ст. Кривотули - 5:1
Братківці - Милування - 4:0
Клубівці - Черніїв - перенесено

Становище команд
                        І   В  Н  П    М      О
Підлісся           14  11 2  1  34-11  35
Братківці          14  9  4  1  22-8   31
Черніїв             13  9  0  4  38-21  27
Єзупіль            14  8  2  4  28-16  26
Чукалівка        14  8  3  3  25-18  27
Загвіздя           13  6  2  5  25-16  20
Вільшаниця      13  6  1  6  30-40  19 
Милування       14  6  0  8  32-24  18
Радча               14  5  1  8  26-29  16 
Ст. Кривотули   14  4  1  9  17-36  13 
Ст. Лисець        13  3  1  9  18-34  10  
Драгомирчани   14  3  1  10  24-42  10  
Клубівці           12  1  0  11  8-32    3

1 ліга
Друге коло розпочнеться 18 серпня.

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА


1 ліга. 13 тур
Прибилів - Надорожна - 4:1
Королівка - Палагичі - 3:1
Живачів - Підвербці - 3:1
Жуків - Олеша - 6:0
Ісаків - Вікняни - 0:0
Грушка - Колінці - 2:1

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Грушка        13  8  2  3  26-14  26
Королівка    13  8  2  3  22-12  26
Прибилів      13  8  2  3  29-20  26
Нижнів         12  7  2  3  28-15  23
Вікняни       13  5  5  3  20-17  20
Жуків          13  6  1  6  28-17  19
Живачів       13  6  1  6  21-16  19
Ісаків          13  5  4  4  22-13  19
Колінці        13  4  7  2  19-12  19
Підвербці     13  5  3  5  19-18  18
Надорожна  13  4  2  7  18-21  14
Палагичі      13  1  1  11 11-44   4
Олеша         13  1  0  12 13-57   3
Петрилів      знято

2 ліга. 14 тур
Група А
"Нижнів-Агро" - Буківна - -:+
Гринівці - Олешів - 1:2
Локітка - Антонівка - +:-
Остриня - Братишів - 5:2

Становище команд
                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         14  12  1  1  54-13  37
Буківна          14  7  2  5  34-24  23
Олешів           14  7  2  5  24-35  23
Братишів        14  6  4  4  39-31  22
Локітка          14  6  4  4  23-21  22
"Нижнів-Агро" 14  3  4  7  23-32  13
Антонівка       14  3  3  8  18-33  12
Гринівці          14  2  0  12  13-40  6

Група Б
Живачів-2 - Яківка - 0:6
Бортники - Пужники - 2:0
Гостів - Гарасимів - 3:6
Петрів - Хотимир - -:+

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  14  11  2  1  26-9  35
Гарасимів  14  9  2  3  41-24  29
Хотимир    14  7  3  4  32-22  24
Пужники   14  7  3  4  28-22  24
Яківка      14  5  6  3  31-20  21
Гостів       14  6  2  6  33-30  20 
Живачів-2 14  2  0  12  5-54   6
Петрів       14  0  0  14  1-16   0

На другому етапі по чотири кращі команди з двох груп із врахуванням "золотих очок" розіграють 1-8 місця. Решта команд в аналогічний спосіб боротиметься за 9-16 позиції.
Переглядів: 412 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5  
1/2 фіналу кубка Тисменицького р-ну (перші матчі)
Братківці - Загвіздя 2:1
Ст. Кривотули - Милування 4:2

3  
В Радчі 16 очок ну і Загвіздя на 6-му місці по набраних очках, а не на 8-му

4  
Виправили.

1  
Братківці - Милування 4:0
Єзупіль - Підлісся 0:0
Чукалівка - Драгомирчани 3:1
Черніїв - Клубівці - перенесено

2  
Дякуємо!

Ім`я *:
Email *:
Код *: