Головна » 2015 » Серпень » 3 » Міста і райони. 28 липня - 2 серпня. Частина І
09:22
Міста і райони. 28 липня - 2 серпня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1

БУРШТИН
Кубок. Фінал
Вигівка - Тенетники - 0:0, по пен. - 4:3 (26 липня)

Становище команд. І коло
                      І  В  Н П    М     О  
Вигівка          8  6  1  1  29-10  19 
Демешківці    8  6  0  2  24-17  18 
Н. Мартинів   8  5  1  2  14-8  16 
Дем'янів        8  4  3  1  20-13  15 
Ст. Мартинів  8  4  1  3  11-14  13 
Слобода        8  3  2  3  20-14  11 
Тенетники      8  3  0  5  20-22  9 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 
Куропатники   8  0  0  8  10-30  0

БОГОРОДЧАНИ
12 тур
Старі Богородчани - Монастирчани - 2:0
Глибоке - Саджава - 1:4
Богородчани - Старуня - 2:1
Дзвиняч - Росільна - 0:1
Глибівка - Іваниківка - 2:0
Горохолина - вільна від гри

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Глибівка               11  10  0  1  39-9  30
Богородчани        11  10  0  1  29-7  30
Ст. Богородчани   11  8  0  3  34-14  24
Росільна               11  6  1  4  17-20  19
Саджава               11  5  1  5  18-14  16
Монастирчани       11  4  2  5  12-15  14
Іваниківка             11  4  1  6  16-20  13
Дзвиняч                11  3  1  7  13-22  10    
Старуня                11  2  2  7  15-23  8
Глибоке                11  1  2  8  12-37  5
Горохолина           10  1  2  7  11-36  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 11 тур
"Північ"

Більшівці - Скоморохи - +:-
Жалибори - Нараївка - 3:1
Придністров'я - Кінашів - 0:1
Бовшів - Межигірці - 9:0
Дубівці - Курів - +:-
Скоморохи - вільні від гри 
Перенесена гра 
Курів - Більшівці - 3:1

Становище команд
                    І    В  Н  П    М   О
Бовшів        12  12  0  0  46-7  36
Більшівці      12  8  1  3  24-20  25
Медуха       10  8  0  2  22-12  24
Дубівці         11  7  1  3  28-21  22
Кінашів         11  7  0  4  32-15  21
Курів            12  6  1  5  24-27  19
Межигірці      11  3  2  6  7-32  11
Нараївка        11  3  0  8  14-21  9
Придністров'я 11  2  1  8  12-25  7
Жалибори       11  2  0  9  12-20  6
Скоморохи     10  0  0  10  5-25  0

"Південь"
Височанка - Комарів - 3:4
Блюдники - Острів - 6:1
Кінчаки - Бринь - 4:2
Вікторів - Мединя - 2:1
Крилос - Маріямпіль - 2:1
Маріямпіль-2 - Залуква - 0:1

Становище команд
                   І   В  Н  П   М   О
Мединя      12  9  2  1  40-6  29
Вікторів      12  9  3  0  40-9  30
Маріямпіль 12  8  0  4  40-17  24
Крилос       12  7  3  2  33-25  24
Комарів       12  6  5  1  42-16  23
Бринь         12  5  2  5  23-28  17
Блюдники    12  4  2  6  27-28  14
Кінчаки        12  4  2  6  28-41  14
Височанка   12  4  0  8  16-30  12
Залуква       12  2  4  6  20-35  10
Острів          12  1  1  10  7-48  4
Маріямпіль-2 12  0  3  9  10-29  3

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 15 тур
Чернятин - Котиківка - 5:0
Топорівці - Колінки - 2:4
Воронів - Тишківці - 2:1
Семенівка - Чортовець - 2:4
Ясенів-Пільний - Олієво-Королівка - 6:0
Рашків - Стрільче - 2:0
Торговиця - Глушків - 2:4

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Чернятин              15  11  0  4  39-18  33
Яс.-Пільний          15  10  2  3  51-13  32
Рашків                 15  10  2  3  28-13  32
Чортовець            15  10  0  5  45-33  30
Торговиця             15  9  1  5  39-31  28    
Семенівка             15  8  2  5  53-28  26
Тишківці               15  6  3  6  24-29  21
Стрільче               15  5  4  6  29-24  21
Воронів                 15  6  1  8  35-48  19
Глушків                 15  5  4  6  25-31  19
Ол.-Королівка       15  5  2  8  26-40  17
Колінки                 15  4  2  9  26-37  14
Топорівці               15  2  0  13  21-55  6
Котиківка               15  1  3  11  11-55  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 2 тур
Острівець - Лука - 1:3
Копачинці - Городниця - 3:2
Серафинці - Сороки - 1:1   
Семаківці - вільні від гри 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3 
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1 
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
Кубок. 1/2 фіналу

Одиниця - Велика Тур'я - 1:2
Яворів - Гошів - 3:6

1 ліга. 13 тур
Тисів - Вигода - 4:2
Міжріччя - Тяпче - 1:4
Гошів - Одиниця - 5:0
Велика Тур`я - Белеїв - 1:5
Гузіїв - Яворів - 4:2

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Тяпче              11  8  2  1  30-13  26    
Гошів              11  6  4  1  28-14  22
Вигода            11  5  4  2  21-14  19
Вел. Тур'я        11  5  3  3  18-19  18
Одиниця          11  4  2  5  19-18  14
Тисів                11  3  5  3  22-20  14    
Гузіїв                11  3  3  5  19-23  12
Белеїв              11  2  5  4  24-26  11
Міжріччя          11  2  3  6  16-20  9
Яворів              11  1  1  9  15-45  4    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга. 13 тур
Кальна – Шевченкове - 1:2
Станківці - Витвиця - 3:1
Кропивник - Розточки - 2:2
Слобода-Долинська - Новошин - 4:2
Солуків - Новичка - +:-

Становище лідерів
                         І   В  Н  П    М    О
Солуків            11  8  1  2  38-10  25
Станківці          11  8  0  3  33-10  24
Розточки          10  7  2  1  24-12  23
Новошин          11  6  2  3  19-12  20
Шевченкове      10  6  1  3  25-11  19
Сл.-Долинська  11  6  0  5  25-26  18
Кропивник        11  4  1  6  19-35  13
Кальна             11  3  2  6  15-25  11
Новичка            11  1  0  10  9-30  3
Витвиця            11  0  1  10  10-45  1    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
Кубок. 1/4 фіналу. Друга гра
Середній Бабин - Гуменів - 3:4 (перша гра - 1:4)
Войнилів - Студінка - 1:5 (1:1)
Голинь - Тужилів - 2:1 (3:2)
Станькова - Новиця - 2:1 (3:0) - 23 липня

1 ліга. 13 тур
Студінка - Копанки - 2:1
Тужилів - Голинь - 2:1
Перекоси - Старий Угринів - 2:0
Вістова - Сівка-Калуська - 3:0
Гуменів - Станькова - 0:2
Довге-Калуське - Негівці - 3:1

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Станькова     13  10  2  1  37-10  32
Д.-Калуське   13  7  2  4  23-11  23
Студінка        13  7  2  4  24-18  23
Голинь           13  6  4  3  18-17  22
Тужилів         13  6  2  5  21-19  20
Вістова          13  6  1  6  23-15  19
Гуменів          13  6  1  6  13-18  19
Копанки         13  5  1  7  15-18  16
С.-Калуська   13  4  2  7  16-24  14
Ст. Угринів     13  4  1  8  14-31  13
Перекоси       13  3  4  6  16-20  13
Негівці           13  2  2  9  15-33  8

2 ліга
Група А. 12 тур

Підмихайля - Бабин-Зарічний - +:-
Підгірки - Новиця - 2:0
Грабівка - Перевозець - 1:0
Середній Бабин - Пійло - 2:1
Боднарів - вільний від гри

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    11  6  2  3  20-13  20
Грабівка         10  6  1  3  11-8  19
Підмихайля    11  6  1  4  21-20  19
Підгірки          11  5  2  4  18-15  17
Новиця           10  4  3  3  16-13  15
Бабин-Серед. 11  4  3  4  9-13  15
Боднарів        10  4  2  4  12-16  14
Пійло              11  3  1  7  20-22  10
Бабин-Зарічн. 11  1  3  7  14-21  6

Група Б. 10 тур
Довпотів - Войнилів - 1:5
Довжка - Верхня - 1:1
Кулинка - Довгий Войнилів - 1:10
Томашівці - Кропивник - 1:8

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   10  9  0  1  35-4  27
Войнилів       10  7  1  2  32-11  22
Кропивник     10  6  2  2  31-6  20
Верхня          10  6  2  2  33-12  20
Довпотів        10  3  1  6  13-28  10
Кулинка         10  2  1  7  15-40  7
Томашівці      10  2  0  8  6-39  6
Довжка          10  1  1  8  6-31  4

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 15 тур
Угорники - Струпків - 0:0
Семаківці - Сопів - 0:3
Воскресинці - Жукотин - 0:3
Верхній Вербіж - Мала Кам'янка - 1:2
Коршів - Дебеславці - 1:2
Підгайчики - Лісний Хлібичин - 3:2
Матеївці - Печеніжин - 3:0

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Жукотин        15  12  2  1  39-9  38
Угорники       15  11  3  1  46-11  36
Сопів            15  11  2  2  43-24  35
Струпків        15  8  4  3  30-12  28
Печеніжин     15  8  3  4  28-19  27
Дебеславці    15  6  6  3  24-20  24
М. Кам`янка   15  6  0  9  20-42  18
Л. Хлібичин    15  5  2  8  16-27  17
Верх. Вербіж 15  4  2  9  15-27  14
Матеївці         15  4  2  9  13-34  14
Воскресинці   15  3  4  8  16-23  13
Коршів          15  3  4  8  21-30  13
Семаківці       15  3  2  10  17-33  11
Підгайчики     15  2  2  11  15-31  8

2 ліга. 14 тур
Ковалівка - Старий Гвіздець - 0:1
Голосків - Велика Кам'янка - 2:0
Лісна Слобідка - Джурків - 5^1
Черемхів - Королівка-Корнич - 5:0
Спас - Іванівці - 4:1 (26 липня)
Ворона - Мала Кам'янка-2 - 2:2
Торговиця - Ценява - 1:2

Становище команд 
                       І    В  Н  П   М    О
Черемхів        14  13  1  0  59-8  40
Ліс. Слобідка  14  11  1  2  36-17  34
Голосків         14  9  2  3  22-8   29
Спас               14  9  1  4  42-13  28
Іванівці           14  9  1  4  39-17  28
Королівка-
Ценява           14  7  4  3  17-10  25
Корнич            14  7  1  5  17-36  22
Ст. Гвіздець    14  6  1  7  26-29  19
Торговиця       14  6  0  8  30-29  18
М. Кам'янка-2  14  4  2  8  34-42  14
В. Кам'янка     14  4  1  9  15-40  13
Джурків           14  2  2  10  18-40  8
Ковалівка        14  2  0  12  15-45  6
Ворона            14  0  1  13  8-44  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 309 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: