Головна » 2015 » Червень » 2 » Міста і райони. 28-31 травня
08:57
Міста і райони. 28-31 травня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
5 тур

Крихівці - "Благо" - 3:1
"Штурмовик" - "Феміда" - 1:6
Микитинці - "Легіон-1" - 0:1
Вовчинець - "Легіон-2" - 1:2 

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
"Легіон-1"     5  5  0  0  34-5  15
Крихівці        6  5  0  1  18-6  15
"Феміда"      5  4  1  0  18-5  13
Микитинці     6  2  2  2  12-8  8
"Легіон-2"     5  2  1  2  14-12  7
"Благо"         4  2  0  2  12-15  6
Вовчинець    6  2  0  4  10-13  6
"Штурмовик" 4  0  0  4  2-18  0
"Інваспорт"    3  0  0  3  3-15   0
Хриплин        4  0  0  4  7-33  0    

БОГОРОДЧАНИ
6 тур
Глибоке - Дзвиняч - 5:2 
Старі Богородчани - Глибівка - 3:2
Горохолина - Іваниківка - 1:4
Монастирчани - Росільна - 1:1
Саджава - Старуня - 1:2

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Глибівка               5  4  0  1  18-6  12
Ст. Богородчани   6  5  0  1  19-9  15
Богородчани        5  4  0  1  10-2  12
Росільна               6  3  1  2  10-12  10
Іваниківка             6  3  0  3  10-11  9
Монастирчани       5  2  2  1  5-5  8
Старуня                6  2  1  3  8-10  7
Глибоке                6  1  2  3  10-21  5
Саджава               5  1  1  3  7-8  4
Дзвиняч                5  1  0  4  7-13  3    
Горохолина           5  0  1  4  4-12  1

Детальніше - БРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 6 тур

Котиківка - Тишківці - 1:2
Чортовець - Колінки - 6:3
Олієво-Королівка - Чернятин - 4:3
Глушків - Топорівці - 2:1 
Стрільче - Воронів - 7:1
Рашків - Семенівка - 2:2
Торговиця - Ясенів-Пільний - 2:1

Становище команд
                             І  В  Н  П    М   О
Чернятин               6  5  0  1  14-7  15
Торговиця             6  4  1  1  11-7   13    
Рашків                  6  4  1  1  8-4   13
Воронів                 6  4  0  2  16-15  12
Яс.-Пільний           6  3  2  1  18-4  11
Семенівка             6  3  2  1  21-8  11
Стрільче                6  3  1  2  15-8  10
Тишківці                6  3  0  3  12-15  9
Чортовець             6  3  0  3  15-19  9
Ол.-Королівка        6  2  1  3  11-18  7
Глушків                 6  1  2  3  4-14  5
Котиківка               6  1  0  5  5-12   3
Колінки                  6  1  0  5  11-20  3
Топорівці               6  0  0  6  5-18   0

2 ліга. 4 тур
1 зона


2 зона
 

ДОЛИНА
1 ліга. 5 тур

Вигода - Гузіїв - 2:0
Тисів - Надіїв - 7:1
Белеїв - Гошів - 2:2
Велика Тур`я - Одиниця - 2:0
Яворів - Тяпче - 2:5
Міжріччя - вільне гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М    О
Вел. Тур'я         5  3  2  0  13-4  11
Вигода              5  3  2  0  7-3  11
Тяпче                5  2  2  1  12-9  8    
Одиниця           5  2  2  1  10-7  8
Тисів                 4  2  1  1  14-6  7    
Гошів                4  1  3  0  8-6  6
Белеїв               5  1  3  1  11-10  6
Міжріччя           4  1  2  1  10-6  5
Гузіїв                 4  0  2  2  3-7  2
Яворів               4  0  1  3  3-9  1    
Надіїв                5  0  0  5  6-26  0

2 ліга. 5 тур 
Станківці - Кропивник - 6:0
Кальна - Витвиця - 2:2
Новошин - Шевченкове - 1:4
Слобода-Долинська - Тростянець - 9:0
Новичка - Солуків - 1:5
Розточки - вільні від гри 

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
Кубок. 1/8 фіналу
Войнилів - Довге-Калуське - 2:1
Пійло - Голинь - 0:1
Новиця    - Перекоси - 1:1, по пен. - 7:6. 
Перевозець - Гуменів - 2:3
Підгірки    - Студінка - 0:4
Підмихайля - Станькова - 0:4
Середній Бабин - Вістова - 2:0 
Верхня - Тужилів - 2:3

Становище команд. 1 ліга
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     5  5  0  0  18-5  15
Студінка        5  3  1  1  9-4   10
Д.-Калуське   5  3  1  1  8-4   10
Вістова         5  3  0  2  13-4   9
Тужилів         5  2  2  1  10-6   8
Голинь           5  2  2  1  6-8   8
Перекоси       5  1  2  2  5-7   5
Копанки         5  1  1  3  4-7   4
С.-Калуська   5  1  1  3  6-10   4
Негівці           5  1  1  3  4-12   4
Ст. Угринів     5  1  1  3  4-13  4
Гуменів          5  1  0  4  3-10  3

2 ліга. Група А і Група Б - вільні від гри

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 7 тур

Лісний Хлібичин - Печеніжин - 0:0
Жукотин - Мала Кам`янка - 6:0
Струпків - Дебеславці - 0:0
Підгайчики - Сопів - 2:3
Угорники - Верхній Вербіж - 3:0
Воскресинці - Семаківці - 2:0
Коршів - Матеївці - 7:1

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Угорники       7  7  0  0  27-4  21
Сопів            7  5  2  0  21-9  17
Жукотин        7  5  1  1  17-5  16
Струпків        7  3  3  1  9-3   12
Печеніжин     7  2  3  2  11-8  9
Дебеславці    7  2  3  2  13-11  9
Воскресинці   7  2  2  3  5-5  8
Л. Хлібичин    7  2  2  3  4-7  8
Коршів           7  2  2  3  11-13  7
Матеївці         7  2  1  4  4-17  7
Підгайчики     6  1  2  3  6-10  5
В. Вербіж       6  1  2  3  2-7  5
Семаківці       7  1  1  5  8-17  4
М. Кам`янка   7  1  0  6  4-27  3

2 ліга. 6 тур
Ценява - Старий Гвіздець - 0:1 
Ковалівка - Королівка-Корнич - 0:1 
Іванівці - Джурків - 4:0 
Мала Кам'янка-2 - Велика Кам'янка - 6:2 
Торговиця - Голосків - 2:1 
Ворона - Лісна Слобідка - 0:7 
Спас - Черемхів - 2:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        6  5  1  0  19-5  16
Спас               6  4  1  1  18-6  13
Ліс. Слобідка  6  4  1  1  12-8   13
Іванівці           6  4  0  2  17-3   12
Голосків         6  3  2  1  10-4   11
Вел. Кам'янка 6  3  1  2  12-13  10
Королівка-
Корнич            6  3  1  2  10-11  10
Торговиця       6  3  0  3  13-16  9
Ценява           6  2  2  2  5-4    8
Ст. Гвіздець    6  2  1  3  7-12   7
Джурків          6  1  2  3  9-14   5
Ковалівка        6  1  0  5  4-12   3
М. Кам'янка-2  6  1  0  5  9-18  3
Ворона            6  0  0  6  1-20   0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
3 тур

Яблунів - Малий Рожен - 1:0
Старі Кути - Вербовець - 0:6
Шешори - Трач - 4:0
Тюдів - Пістинь - 3:4
Березів - Слобідка - 2:0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 4 тур

Волосів - "Нафтовик" Битків - 2:1
Гаврилівка - Красна - 3:2
Лісна Тарновиця - Камінне - 2:0
Тисменичани - Перерісль - 5:2
Назавизів - Ланчин - 1:1

2 ліга. 4 тур
Саджавка - Пасічна - 2:0
Зелена - Добротів - 3:3
Молодків - Середній Майдан - 5:1
Лоєва - Гвізд - 0:4
Пнів - Фитьків - 1:4
Парище - Стримба - 6:1

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Кубок. 1/4 фіналу

Юнашків - Підвиння - 6:1
Лучинці - Липівка - 4:3
Рогатин - Конюшки - 2:2, пен. - 6:5
Загір'я - Добринів - 1:2

Суперліга. Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      4  3  1  0  12-4  10
Липівка      4  3  0  1  21-6  9
Н. Липиця   4  3  0  1  14-9  9
Юнашків    4  2  2  0  8-3   8
Бабухів      4  2  2  0  9-5   8
Рогатин      4  2  1  1  11-6  7
Букачівці    4  2  0  2  7-7   6
В. Липиця   4  1  1  2  8-8   4
Добринів     4  1  1  2  5-6   4
Помонята   4  1  0  3  8-10   3
Долиняни    4  0  0  4  6-17  0
Васючин     4  0  0  4  1-28  0

1  ліга - вільна від гри

2 ліга. 5 тур
Чернів - Сарники - 2:2
Явче - Залужжя - 2:2
Беньківці - Яглуш - 1:4
Заланів - Фрага - 0:3
Приозерне - Руда - 0:6
Підкамінь - вихідний

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 5 тур

Берлоги - Лоп'янка - 1:2     
Сваричів - Вільхівка - 2:0         
Брошнів - Суходіл - 0:0         
Нижній Струтин - Рожнятів - 2:1
Цінева - вільна від гри 

Становище команд
                    І  В Н П    М   О
Рожнятів      5  3  1  1  8-2  10
Сваричів      4  3  1  0  11-1  10
Суходіл        5  2  1  2  15-12  7
Вільхівка      4  2  0  2  7-7  6
Брошнів       5  2  1  2  7-6  7
Ниж. Струтин 5  3  0  2  10-10  9
Лоп'янка       4  2  0  2  5-7  6
Берлоги        4  1  0  3  5-15  3
Цінева          4  0  0  4  6-13  0

2 ліга. 5 тур
Дуба - Сливки - 5:1         
Петранка - Креховичі    - 1:2    
Ясень - Вербівка    - 4:2    
Спас - Закерничне - 1:4         
Вільхівка-2 - Верхній Струтин - 1:7         
Небилів - Іванівка-Ясеновець - 8:2

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 6 тур

Белелуя - Підвисоке - 0:4
Прутівка - Залуччя - 1:1
Задубрівці - Будилів - 1:1
Джурів - Устя - 2:2
Потічок - Вовчківці - 0:4
Борщів - Видинів - 1:0
Стецева - вільна від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   6  6  0  0  25-4  18
Підвисоке  5  3  2  0  10-2   11
Задубрівці 6  3  2  1  12-6  11
Борщів      5  3  1  1  10-4   10
Будилів      6  3  1  2  9-4  10
Видинів      6  3  0  3  13-12  9
Белелуя     6  3  0  3  14-14  9
Прутівка     6  2  2  2  8-9   8
Стецева      5  2  1  2  8-6   7
Джурів        5  1  1  3  11-21  4
Устя            6  0  2  3  5-14  2
Залуччя      5  0  2  3  3-13   2
Потічок       5  0  0  5  2-17  0

2 ліга. 6 тур
Попельники - «Стара Сеньйора» Заболотів - 3:1
Трійця - ФК «Кулачин» Снятин - 0:0
Балинці - Любківці - 2:1
Іллінці - Красноставці - 4:3
Ганьківці - Рудники - 1:1
Келихів - Новоселиця - 2:0
Олешків - Русів - 0:3

Становище команд
                    
І   В Н П    М    О
Попельники   6  4  1  1  14-6  13
Русів            6  4  1  1  9-3   13
Снятин          6  4  1  1  8-7   13
Іллінці           6  4  0  2  17-18  12
Рудники        6  3  2  1  17-9  11
Келихів         6  3  2  1  13-9   11
Балинці         6  3  1  2  13-14  10
Новоселиця   6  3  0  3  13-9  9
Трійця           6  2  2  2  7-5   8
Олешків        6  1  2  3  13-17  5
Любківці        5  1  0  4  6-12   3
Красноставці 5  1  0  4  10-17   3
Заболотів       6  1  0  5  10-19  3
Ганьківці        6  0  2  4  4-11   2

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 6 тур
Черніїв - Радча - 0:0 
Старий Лисець - Липівка - 1:1
Єзупіль - Чорнолізці - 1:5
Підлісся - Драгомирчани - 4:0
Павлівка - Загвіздя - 2:0
Клубівці - Лисець - 2:1
Пшеничники - Чукалівка - 1:2

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Павлівка         6  5  0  1  16-3  15
Чорнолізці       6  4  2  0  15-3  14
Загвіздя          6  3  1  2  13-6  10
Клубівці          5  3  1  1  8-8  10
Єзупіль           6  3  1  2  7-10  10
Лисець           6  3  0  3  10-6  9
Підлісся         6  3  0  3  11-8  9
Ст. Лисець      6  1  4  1  9-9  7
Черніїв            5  1  3  1  10-7  6
Драгомирчани 6  1  3  2  4-6  6
Чукалівка        5  1  2  2  5-11  5
Липівка           6  1  2  3  6-16  5
Пшеничники    5  1  0  4  4-10  3
Радча             6  0  1  5  4-19  1

1 ліга. 5 тур
Довге - Тязів - 0:0 
Березівка - "Сокіл" Угринів - 5:3
ФК "Угринів" - Милування - 1:2
Одаї - Марківці - 6:4 
Старі Кривотули - Підлужжя - 3:2
Стриганці - Стебник - 2:3

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Стебник          5  3  2  0  12-8  11
Ст. Кривотули 4  3  0  1  13-6  9
Довге              5  2  2  1  12-5  8
Тязів               4  2  1  1  9-3  7
Березівка        5  2  1  2  14-12  7
Милування      4  2  1  1  6-5  7
ФК "Угринів"   5  2  1  2  10-11  7
Підлужжя        4  2  0  2  11-10  6
"Сокіл" У         4  2  0  2  9-12  6
Одаї                3  1  0  2  11-12  3
Марківці          5  1  0  4  13-22  3
Стриганці         4  0  0  4  6-20  0

ТЛУМАЧ
1 ліга. 7 тур

Ісаків - Олеша - 3:0
Остриня - Буківна - 2:1 
Королівка - Грушка - 0:2 
Надорожна - Живачів - 0:2 
Колінці - Нижнів - 1:0
Прибилів - Гарасимів - 3:0

Становище команд
                   І  В  Н  П   М    О
Живачів       7  6  0  1  18-7  18
Грушка        7  5  1  1  19-9  16
Ісаків           7  4  2  1  20-11  14
Надорожна  7  4  1  2  10-4  13
Остриня       7  4  1  2  15-10  13
Колінці         7  4  0  3  6-8  12
Прибилів      7  3  2  2  13-11  11
Буківна        7  2  2  3  10-9    8
Нижнів         7  1  4  2  14-14  7
Королівка     7  1  1  5  10-15   4
Гарасимів     7  0  2  5  11-26  2
Олеша          7  0  0  7  3-25   0

2 ліга. 6 тур
Група А

"Єдність" Грушка - Гостів - 1:7 
Петрилів - Палагичі - 2:3
Братишів - Локітка - 3:1 
Вікняни - Олешів - 3:0
Група Б 
Хотимир - ФК "Підвербці" 
"Дністер" Підвербці - Бортники - 2:6 
Пужники - Озеряни - 1:1 
Яківка - Жуків - 0:1  

БРАМКИ

Переглядів: 362 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: