Головна » 2014 » Вересень » 2 » Міста і райони. 28-31 серпня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
10:04
Міста і райони. 28-31 серпня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 16 тур
Лука – Котиківка – +:-
Воронів – Топорівці – 3:2
Семенівка – Олієво-Королівка – 3:2
Ясенів-Пільний – Колінки – 6:0
Торговиця – Глушків – 2:2
Чернятин – Чортовець – 5:1
Матч 12 туру
Глушків – Колінки – 1:2
Матч 14 туру
Топорівці – Ясенів-Пільний – 1:3

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          16  13  2  1  74-13  41
Лука                 16  12  2  2  47-19  38
Ясенів-Пільний  16  11  2  3  56-24  35 
Семенівка         16  10  3  3  46-28  33
Торговиця         16  10  2  4  47-34  32
Чортовець         16  7  0  9  24-38  21    
Ол.-Королівка   16  6  0  10  28-39  18 
Воронів             16  6  0  10  33-49  18 
Топорівці           16  5  0  11  32-50  15
Колінки             16  5  0  11  31-59  15 
Глушків            16  3  2  11  26-55  11
Котиківка          16  1  1  14  15-50  4 (знята)

2 ліга
1 зона. 13 тур

Кунисівці — Михальче — 0:1
Стрільче — Копачинці — 3:1
Поточище — Рашків — 1:1
Городниця — Корнів — +:-
Семаківці — вільні від гри
14 тур
Кунисівці – Стрільче – 0:1
Копачинці – Поточище – 5:3
Рашків – Городниця – 8:3
Корнів – Семаківці – -:+

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 12  9  0  3  28-15  27
Стрільче   13  8  2  3  23-23  26
Михальче 12  8  0  4  34-20  24
Рашків      13  7  2  4  34-27  23
Городниця 12  6  1  5  23-27  19
Семаківці  12  6  0  6  14-13  18
Поточище 13  5  3  5  18-24  18
Корнів       13  2  1  10  19-25  7
Кунисівці   12  0  1  11  7-28  1

2 зона. 11 тур
Сороки — Тишківці — 4:1
Виноград — Росохач — 7:1
Острівець — Серафинці — 1:1 
Рогиня — Слобідка — -:+
12 тур
Слобідка – Тишківці – 1:1
Острівець – Виноград – 2:3
Рогиня – Росохач – 9:0
Серафинці – Сороки – 2:1

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      12  11  0  1  37-11  33
Виноград   12  8  1  3  35-18  25
Серафинці  12  7  3  2  29-17  24
Тишківці     12  4  2  6  18-16  14
Слобідка    12  4  2  6  23-27  14
Острівець   11  4  1  6  27-24  13
Рогиня       11  3  0  8  21-28  9
Росохач     12  1  1  10  15-65  4

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 18 тур
Коршів - Спас - 4:0 
Верхній Вербіж - Семаківці - 1:2 
Мала Кам`янка - Матеївці - 2:1 
Угорники - Дебеславці - перенесено 
Воскресинці - Печеніжин - 3:0 
Струпків - Жукотин - перенесено
Лісний Хлібичин - вільний від гри
19 тур
Лісний Хлібичин - Коршів - 1:2
Дебеславці - Воскресинці - 0:1
Семаківці - Мала Кам`янка - 1:1 
Жукотин - Верхній Вербіж - 0:0
Спас - Струпків - матч не завершено
Матеївці - Угорники - перенесено 
Печеніжин - вільний від гри

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          16  13  1  2  42-11  40
Коршів            17  13  0  4  42-22  39  
Жукотин          17  11  2  4  42-20  35 
Угорники         15  10  2  3  29-12  32 
М. Кам`янка     17  7  3  7  31-30  24 
Дебеславці      17  7  3  7  24-30  24
Верх. Вербіж   19  7  3  8  30-38  24
Печеніжин       17  7  2  8  31-38  23 
Воскресинці     17  6  2  9  30-40  20 
Матеївці           17  6  0  11  39-46  18
Ліс. Хлібичин    17  5  1  11  29-43  16       
Семаківці         18  4  3  11  21-40  14     
Спас                17  2  2  13  26-46  8
Молодятин       знято

2 ліга. 17 тур
Торговиця - Ковалівка - -:+
Черемхів - Сопів - 3:0
Голосків - Ценява - 1:3
Лісна Слобідка - Підгайчики - 2:2
Королівка-Корнич - Іванівці - 3:1
Велика Кам'янка - Джурків - перенесено 
18 тур 
Підгайчики - Королівка-Корнич - 3:1
Ценява - Лісна Слобідка - 4:2
Джурків - Голосків - +:-
Сопів - Велика Кам'янка - 2:1
Ковалівка - Черемхів - 5:1
Ворона - Торговиця - +:-

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Підгайчики     17  12  4  1  45-29  40
Сопів             17  13  0  4  50-19  39
Черемхів        17  11  2  4  54-32  35
Іванівці           15  10  0  5  35-22  30
Ценява          17  8  3  6  31-34  27
Ковалівка       16  7  3  6  33-43  24 
Вел. Кам'янка 15  6  3  6  26-23  21
Ліс. Слобідка 15  5  4  6  28-28  19 
Голосків         17  5  2  10  25-35  17
Королівка-Корнич 16  4  3  9  32-42  15
Торговиця       17  3  4  10  26-28  13 (знята)
Джурків         16  4  1  11  26-44  12 (-1)
Ворона          16  1  3  12  21-53  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

19 тур
Старі Кути - Малий Рожен - 3:2
Вербовець - Яблунів - 5:0
Березів - Пістинь - 1:1
Слобідка - Рожнів - 2:2
Тюдів - Трач - 4:1
Хімчин - Кути - 2:2
Шешори - вільні від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           17  14  2  1  63-19  44
Вербовець      17  13  0  4  63-25  39 
Березів           17  12  3  2  76-18  39
Шешори          17  12  2  3  59-20  38
Рожнів            18  9  4  5  57-27  31
Старі Кути       17  8  1  8  45-37  25
Слобідка         18  6  3  9  32-41  21
Малий Рожен  18  6  2  10  37-41  20
Тюдів              18  6  2  10  36-40  20
Кути                16  5  4  7  28-43  19  
Яблунів           17  4  2  11  26-43  14 
Хімчин             17  2  5  10  31-71  11
Трач                17  0  0  17  9-133  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 17 тур
Устя - Стецева - 2:1
Тулуків - Борщів - 1:1
Підвисоке - Потічок - 4:1
Задубрівці - Залуччя - 2:1
Белелуя - Джурів - 1:0
Прутівка - Видинів - перенесено
Княже - Вовчківці - 1:3

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       17  14  2  1  60-7  44
Видинів         16  12  2  2  52-20  38 
Прутівка        16  10  4  2  37-19  34 
Борщів          17  8  8  1  26-13  32
Задубрівці     17  9  4  4  30-25  31
Белелуя         17  7  2  8  23-32  23
Підвисоке      17  5  6  6  38-32  21
Джурів           17  5  5  7  12-16  19 
Залуччя         17  4  6  7  24-39  18 
Княже            17  3  7  7  22-31  16  
Стецева          17  3  4  10  19-38  13
Тулуків           17  1  9  7  29-43  12
Устя               17  3  1  13  18-62  10
Потічок           17  2  4  11  21-34  10

2 ліга
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б. 17 тур
Балинці - Трійця - 2:1
Іллінці - Олешків - 2:2
Новоселиця - Заболотів - 2:0
Попельники - Рудники - 1:1
18 тур
Олешків - Балинці - 0:0
Заболотів - Іллінці - 0:2
Рудники - Новоселиця - 3:0
Тростянець - Попельники - 0:7

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 444 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: