Головна » 2016 » Серпень » 2 » Міста і райони. 28-31 липня
09:07
Міста і райони. 28-31 липня

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі

Саджава - Глибівка - 0:1 (Р. Загірняк, 6) 
Старі Богородчани - Монастирчани 1:1 (В. Паливода, 4 - М. Суслик, 90) 

Чемпіонат. 15 тур. Перша поразка Старих Богородчан 
Глибівка – Старі Богородчани - 6:0 (Р. Руснак, 6, 15, 36, А. Сисак, 20, 80, Р. Іванів, 69)
Дзвиняч – Грабовець - +:-
Монастирчани – Космач - 4:0
(Д. Третяк, 1, М. Суслик, 20, 55, 66) 
Підгір’я – Старуня - 2:0 (Д. Балаш, 22, І. Бойко, 55)
Богородчани – Глибоке - 2:0 (Ю. Сенич, 22, 61)
Саджава – Іваниківка - 1:1 (С. Криховський, 43 – В. Гаргат, 28). Матч припинено на 80-й хв.
Росільна – вільна 

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 14 12 1 1 46-13 37
2 Старі Богородчани 14 10 3 1 46-23 33
3 Монастирчани 14 9 2 3 41-20 29
4 Богородчани 14 8 1 5 24-12 25
5 Дзвиняч 14 7 4 3 26-17 25
6 Саджава 14 6 5 3 35-31 23
7 Космач 14 5 4 5 30-36 19
8 Іваниківка 13 4 5 4 20-19 17
9 Старуня 14 3 4 7 14-20 13
10 Підгір'я 14 2 3 9 19-53 9
11 Росільна 13 2 2 9 16-32 8
12 Грабовець 14 2 2 10 17-31 8
13 Глибоке 14 1 2 11 11-39 5

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) – 16, С. Криховський (Саджава) - 14, В.Жирик (Саджава) і В. Момот (Старі Богородчани)  – по 11 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 15 тур

Воронів - Семенівка - 1:2
Чортовець - Торговиця - 3:2
Рашків - Стрільче - 2:2
Чернятин - Глушків - 3:0
Колінки - Тишківці - 1:6
Сороки - Олієво-Королівка - 3:1
Ясенів-Пільний - Семаківці - 3:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Чернятин 15 13 1 1 59-11 40
2 Ясенів-Пільний 15 10 3 2 47-15 33
3 Рашків 15 10 3 2 42-21 33
4 Стрільче 15 8 6 1 47-21 30
5 Семенівка 15 8 4 3 45-34 28
6 Чортовець 15 6 4 5 21-20 22
7 Глушків 15 7 0 8 20-23 21
8 Торговиця 15 5 3 7 38-34 18
9 Семаківці 15 4 2 9 25-34 14
10 Сороки 15 4 2 9 27-49 14
11 Олієво-Королівка 15 3 3 9 23-44 12
12 Тишківці 14 4 0 10 19-43 12
13 Тишківці 14 4 0 10 19-43 12
14 Воронів 14 1 2 11 19-53 8

ДОЛИНА
Кубок. 1/2 фіналу

Тяпче - Гузіїв - 3:0
Велика Тур'я - Раків - 2 серпня

1 ліга. 14 тур
Велика Тур'я - Белеїв - перенесено
Тяпче - Яворів - 3:1
Гошів - Розточки - 2:5
Вигода - Солуків - 8:0
Гузіїв - Міжріччя - 1:1
Тисів - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Тяпче 13 11 1 1 46-11 34
2 Вигода 13 10 1 2 45-13 31
3 Тисів 12 8 3 1 35-18 27
4 Гузіїв 13 5 4 4 20-19 19
5 Міжріччя 12 5 3 4 24-24 18
6 Розточки 13 5 1 7 21-38 16
7 Белеїв 12 4 2 6 18-24 14
8 Гошів 13 3 3 7 21-29 12
9 Солуків 13 3 3 7 16-35 12
10 Яворів 13 1 4 8 25-37 7
11 Велика Тур'я 11 0 3 8 10-33 3

2 ліга. 13 тур 
Новошин - Княжолука - 1:0
Раків - Тростянець - 5:0
Станківці - Кропивник - 3:1
Витвиця - Надіїв - 2:2
Шевченкове - вільне

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 11 9 2 0 48-11 29
2 Кропивник 11 8 1 2 31-13 25
3 Новошин 11 7 0 4 31-22 21
4 Шевченкове 10 6 1 3 22-16 19
5 Тростянець 12 4 2 6 19-30 14
6 Раків 12 4 1 7 29-40 13
7 Княжолука 11 3 2 6 28-33 11
8 Витвиця 11 2 1 8 12-31 7
9 Надіїв 12 1 3 8 20-45 6

Детальніше - "Футбол Долинщини"

НАДВІРНА
1 ліга. 10 тур.
Від 7-го до 2-го - одна перемога
Фитьків - Тисменичани - 1:4
Лісна Тарновиця - Волосів - 1:4
«Нафтовик» Битків - Перерісль - 0:3
Ланчин - Камінне - 2:0
Гаврилівка - Назавизів - 2:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Камінне 10 7 0 3 23-14 21
2 Тисменичани 10 5 2 3 27-14 17
3 Волосів 10 5 2 3 23-14 17
4 Лісна Тарновиця 10 4 4 2 33-22 16
5 Назавизів 10 5 0 5 18-16 15
6 Ланчин 10 5 0 5 20-20 15
7 Перерісль 10 4 2 4 15-14 14
8 "Нафтовик" Битків 10 4 0 6 10-21 12
9 Гаврилівка 10 3 2 5 11-12 11
10 Фитьків 10 1 0 9 5-38 3
Примітка. В матчі Ланчин - Тисменичани обом командам зараховано поразки.

2 ліга. 8 тур
1 група

Пнів-Білозорина - Пасічна - 2:3
Пнів - Стримба - 3:0
Гвізд - Лоєва - 2:3
Зелена - Бистриця - 7:2

      І  В  Н  П  М  О
1 Пнів 8 7 1 0 23-9 22
2 Зелена 8 5 1 2 28-14 16
3 Стримба 8 4 2 2 35-15 14
4 Лоєва 8 4 2 2 19-13 14
5 Пасічна 8 4 1 3 27-10 13
6 Гвізд 8 3 1 4 22-19 10
7 Пнів-Білозорина 8 1 0 7 7-31 3
8 Бистриця 8 0 0 8 6-56 0

2 група
Молодків - Красна - перенесено
«Торнадо» Делятин - Середній Майдан - +:-
Парище - Добротів - перенесено
Саджавка - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Парище 6 6 0 0 30-9 18
2 Красна 6 4 0 2 12-6 12
3 Добротів 6 3 0 3 10-10 9
4 Молодків 6 2 2 2 9-11 8
5 Саджавка 6 2 1 3 10-15 7
6 Середній Майдан 7 1 2 4 9-19 5
7 "Торнадо" Делятин 7 1 1 5 9-19 4

РОГАТИН
Суперліга. 11 тур.
Втрата перед проміжним фінішом
Добринів - Загір’я - 3:3
Лучинці - Бабухів - 5:0
Верхня Липиця - Букачівці - не відбувся (Букачівці знялися)
Нижня Липиця - Козарі - 0:4
Кліщівна - Воскресинці - 0:4
Липівка - Конюшки - 3:1
Матч 1-го туру
Козарі - Кліщівна - 3:0 (+:-)

      І  В  Н  П  М  О
1 Козарі 10 7 2 1 30-11 23
2 Липівка 9 6 3 0 19-7 21
3 Лучинці 9 5 3 1 19-8 18
4 Верхня Липиця 10 5 3 2 18-8 18
5 Конюшки 10 5 3 2 16-12 18
6 Загір'я 10 4 3 3 21-19 15
7 Добринів 10 3 2 5 19-18 11
8 Воскресинці 10 2 2 6 22-32 8
9 Бабухів 10 1 3 6 9-27 6
10 Кліщівна 10 1 2 7 7-24 5
11 Нижня Липиця 10 0 4 6 9-23 4
  Букачівці з н я т о  

Бомбардири (після 9-го туру): Р. Дорошенко (Воскресинці) - 8, В. Крохмалюк (Липівка) і Т. Ватаманюк (Загір’я) - по 6, П. Галушка (Верхня" Липиця) - 4 голи.

1 ліга
Зона "Північ"

Фрага - Беньківці - 4:0
Долиняни - Черче - 2:2
Руда - Потік - 2:1
Заланів - Підкамінь - 1:2
Яглуш - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Черче 13 9 3 1 40-11 30
2 Руда 13 9 3 1 31-15 30
3 Яглуш 12 7 1 4 30-23 22
4 Підкамінь 12 5 4 3 23-23 19
5 Потік 12 4 5 3 20-17 17
6 Долиняни 12 4 5 3 20-19 17
7 Заланів 13 2 1 10 19-38 7
8 Беньківці 13 1 4 8 16-35 7
9 Фрага 12 1 2 9 13-31 5

 
Зона "Південь"
Вербилівці - Юнашків - 2:2
Пуків - Жовчів - 3:0
Помонята - Колоколин - 3:0 (неявка)
Явче - Путятинці - 0:0
Залужжя - вільне 

      І  В  Н  П  М  О
1 Пуків 13 7 3 3 24-13 24
2 Колоколин 13 6 3 4 24-21 21
3 Помонята 12 6 3 3 24-16 21
4 Путятинці 13 3 8 2 14-14 17
5 Вербилівці 13 4 4 5 18-24 16
6 Жовчів 12 3 4 5 26-25 13
7 Юнашків 12 3 4 5 21-23 13
8 Явче 12 2 3 7 11-25 9
9 Залужжя 12 4 4 4 21-21 6(-10)

Детальніше - "Футбол Рогатинщини"

Далі буде...

БРАМКИ

Переглядів: 248 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: