Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Міста і райони. 27 жовтня. Останні чемпіони
11:31
Міста і райони. 27 жовтня. Останні чемпіони

27 жовтня фінішували ще три районні чемпіонати - Городенківщини, Долинщини та Рогатинщини. У першому з них чемпіон визначився заздалегідь. На Долинщині перемогу в "золотому матчі" здобула ФК "Долина", а на Рогатинщині - "Ураган" з Добринова. Незавершеним залишився чемпіонат Снятинського району, а також розіграш Кубка Тисменицького району.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Кубок. Півфінал
Милування - Ст. Кривотули - 2:1 (перша гра - 2:4)
Братківці - Загвіздя - +:-
Фінал Братківці - Ст. Кривотули відбудеться 3 листопада.

Прем'єр-ліга

Підсумкове становище команд
                         І   В   Н  П    М      О
Підлісся            24  17  5  2  60-23  56
Братківці          24  15  7  2  40-15  52 
Чукалівка         24  13  6  5  49-31  45
Єзупіль            24  13  5  6  51-24  44   
Черніїв             24  11  4  9  47-34  37 
Радча               24  10  4  10  46-38  34 
Загвіздя            24  9  5  10  37-28  32
Клубівці            24  9  2  13  27-42  29
Ст. Лисець        24  8  5  11  37-48  29 
Милування        24  8  1  15  42-47  25 
Ст. Кривотули   24  7  3  14  28-50  24  
Вільшаниця       24  6  1  17  34-86  19
Драгомирчани    24  4  4  16  32-64  16    

Бомбардири: П'ятничук (Чукалівка) - 20, Грабовський (Братківці) - 18,  А. Скорик (Підлісся) - 17, М. Іванишин (Загвіздя) - 16, Б. Ольшанецький (Братківці) - 14, Семанюк (Черніїв) - 13, Волосінчук (Єзупіль), Р. Зварич (Черніїв), В. Кудла (Єзупіль) і Палюга (Драгомирчани) - по 10 голів.

Перехідний матч
Ст. Кривотули - Сілець - 2:1 (команда Ст. Кривотул зберігла прописку в Прем'єр-лізі) 

Прем'єр-лігу залишають 12-та і 13-та команди (Драгомирчани і Вільшаниця). Наступного року ПЛ нараховуватиме 12 команд. ФК "Чорнолізці" виборола право виступу в Прем'єр-лізі. 

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                   
І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    18  14  1  3  57-21  43
Сілець          18  11  3  4  45-26  36
Липівка         18  8  6  4  27-20  30
Стебник        18  9  1  8  38-25  28
Березівка      18  7  5  6  35-33  26
Ганнусівка    18  6  6  6  30-27  24
Пшеничники  18  6  2  10  29-52  20
Стриганці      18  6  1  11  30-54  19
Лисець          18  6  0  12  19-26  18 (знято)
Н. Кривотули 18  3  3  12  17-43  12

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 18, Бандурак (Чорнолізці) - 12, Капраленко (Березівка) - 11, С. Мельник (Чорнолізці) - 9, І. Бойчук (Ганнусівка) - 8 голів.

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 12  8 2 2  28-12  26
Бовшів            12  7 4 1  22-10  25
Дем'янів          12  7 2 3  20-13  23
Мединя           12  5 3 4  27-12  18
Комарів           12  3 4 5  13-15  13
Жалибори        12  3 0 9  7-52   9 
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 22 тур
Дубівці - Сокіл - +:-
Загір'я - Нараївка - +:-
Насташино - Залуква - 2:2
Маріямпіль - Водники - 5:1
Медуха - Вигівка - +:-
Тустань - Крилос - 1:1

Становище команд
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     22  17  2  3  47-18  53
Маріямпіль 22  16  1  5  56-28  49
Крилос      22  14  5  3  55-24  47
Дубівці      22  15  1  6  50-32  46
Залуква    22  11  4  7  40-35  37
Нараївка   22  10  1  11  21-25  31
Насташино 22  8  4  10  36-36  28
Водники    22  8  4  10  31-37  28
Тустань     22  8  4  10  23-29  28
Вигівка      22  6  2  14  23-42  20
Загір'я       22  4  2  16  18-70  14
Сокіл        22  0  0  22  3-26   0 (знято)

3 ліга. 24 тур  

Бринь - Колодіїв - 4:1
Ст. Мартинів - Курів - 3:1
Крилос-2 - Ганівці - 1:0
Підшумлянці - Блюдники - не завершено
Придністров'я - Кінчаки - 0:4
Острів - Межигірці - 0:2

Становище команд
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         22  16 3 3  59-24  54
Крилос-2       22  16 3 3  40-17  54
Бринь            23  13 3 7  53-26  42
Блюдники      21  13 3 5  40-24  42
Курів             22  12 3 7  38-21  39
Куропатники  22  11 0 11  48-46  33
Підшумлянці   21  9 4 8  25-23  31
Колодіїв         22  7 4 11  46-44  25
Ганівці           22  7 4 11  28-41  25
Ст. Мартинів   22  5 7 10  26-31  22
Острів            22  5 5 12  29-57  20
Межигірці       23  4 2 17  15-49  14
Придністров'я 22  4 1 17  22-67  13

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 26 тур
Воронів - Ол.-Королівка - 2:1
Лука - Чортовець - 4:1
Топорівці - Яс.-Пільний - 1:1
Котиківка - Торговиця - 1:1
Колінки - Вербівці - +:-

Підсумкове становище команд 
                       І    В  Н  П     М     О
Серафинці      24  21  1  2  68-25  64
Чернятин        24  18  1  5  81-31  55
Яс.-Пільний     24  16  3  5  72-34  51
Торговиця       24  13  4  7  56-46  43
Чортовець      24  13  1  10  50-45  40
Лука               24  11  2  11  64-72  35
Колінки           24  7  6  11   49-70  27
Семенівка       24  7  5  12   48-61  26
Вербівці          24  7  4  12   39-24  25 (знято)
Ол.-Королівка 24  7  4  13  38-48  25
Воронів          24  8  1  15  33-80  25
Котиківка       24  6  4  14  30-49  22
Топорівці        24  3  2  19  31-86  11

2 ліга. 1 етап

1 підгрупа

Підсумкове становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     16  12  2  2  53-22  38
Глушків    16  10  3  3  28-12  33
Острівець 16  9  3  4  32-22  30 
Сороки     16  9  1  6  27-29  28 
Тишківці   16  7  2  7  31-31  23
Слобідка  16  7  2  7  25-33  23   
Виноград  16  7  0  9  38-32  21
Росохач    16  2  2  12  9-20    8 (знято) 
Рогиня      16  0  1  15  10-52  1 (знято)

2 підгрупа

Підсумкове становище команд 
                     І    В  Н  П     М      О
Пробабин      18  13  3  2  47-17  42
Семаківці      18  12  3  3  36-17  39
Поточище      18  11  4  3  45-13  37
Стрільче        18  10  6  2  50-22  36
Кунисівці       18  10  1  7  32-30  31
Михальче       18  7  2  9  37-37  23
Копачинці      18  6  4  8  32-28  22
Городниця     18  5  0  13  28-49  15
Раковець       18  4  0  14  24-71  12 
Чернелиця     18  0  1  17  10-57  1 (знято)

2 етап

Група "Рашків"
Рашків – Поточище - 2:1
Поточище – Семаківці - 2:0
Рашків – Семаківці - 2:1

Підсумкове становище команд 
               І  В  Н  П   М   О
Рашків     2  2  0  0  4-2  6
Поточище 2  1  0  1  3-2  3
Семаківці 2  0  0  2  1-4  0

Група "Серафинці"
Пробабин – Глушків - 2:0
Глушків – Острівець - 1:5
Пробабин – Острівець - 0:1

Підсумкове становище команд 
                І  В  Н  П   М   О
Острівець 2  2  0  0  6-1  6
Пробабин 2  1  0  1  2-1  3
Глушків    2  0  0  2  1-7  0

Фінал. Острівець - Рашків - 0:2
За 3 місце. Поточище - Пробабин - 1:2 (дод. час)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга
"Золотий матч"
ФК "Долина" - "Свіча" Тяпче - 3:1 

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   22  18  1  3  94-27  55
ФК "Долина"     22  18  1  3  64-36  55 
Міжріччя           22  13  5  4  63-26  44
ТФК Тяпче        22  11  5  6  48-50  38
Гошів                22  9  5  8  46-50  32 
Вел. Тур'я        22  9  4  9  45-50  31
Тисів                22  8  3  11  41-48  27  
Яворів              22  6  5  11  37-52  23
Ст. Мізунь         22  6  4  12  39-59  22    
Белеїв              22  5  5  12  27-55  20 
Надіїв               22  4  2  16  15-34  14 (знято)
Солуків            22  3  4  15  36-70  13
 
2 ліга. 25 тур
Раків - Розточки - 0:2
Княжолука - Станківці - 5:1
Сл.-Долинська - Підбереж - 2:1
Одиниця - Гузіїв - 6:1
Шевченкове - Кальна - -:-
Підліски - Кропивник - +:-

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           24  22  0  2  70-16  66
Розточки           23  21  1  1  85-21  64
Одиниця           23  15  2  6  50-31  47 
Княжолука        23  14  1  8  54-27  43 
Сл.-Долинська  23  14  0  9  47-39  42   
Гузііїв                23  12  4  7  47-27  40 
Раків                 24  11  2  11  49-51  35 
Підбереж           23  10  2  11  42-46  32 
Підліски            23  6  2  15  23-64  20  
Кальна              24  5  1  18  28-57  16 (знято)
Станківці          23  5  1  17  32-69  16 
Шевченкове      23  5  0  18  25-53  15 (знято)       
Кропивник        24  1  0  23  14-72  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУЩИНА

1 ліга
 
Становище команд 
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   22  20  1  1  83-27  61 
Верхня        22  17  1  4  69-30  52 
Голинь         22  13  1  8  50-34  40 
Д.-Калуське 22  12  4  6  45-34  40
Студінка      22  10  4  8  43-48  34 
Д. Войнилів  22  10  1  11  37-49  31  
С.-Калуська 22  8  6  8  39-36  30
Вістова         22  8  3  11  37-41  27
Гуменів        22  7  2  13  24-45  23 
Перекоси     22  7  1  14  33-45  22 
Підгірки       22  3  2  17  24-62  11  
Ст. Угринів   22  3  2  17  28-60  11 

2 ліга

1 зона
 
Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 18  9 4 5  33-21  28 
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)
Бережниця  17  2 1 14  17-60  7  

2 зона

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      20  15 3 2  58-15  48
Негівці         20  13 4 3  55-19  43 
Лука            20  12 7 1  52-17  43
Станькова-2 20  12 4 4  51-29  40 
Довпотів       19  10 2 7  38-25  32 
Копанки       20  9 2 9  34-31  29 (знято)
Слобідка      20  6 4 10  38-36  22 (знято)
Дубовиця     20  6 3 11  37-38  21 
Завадка       20  5 0 15  22-45  15 (знята)
Томашівці     20  3 2 15  25-90  11  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Стикові матчі
Грабівка - Войнилів - 0:2 
Бабин-Зарічний - Негівці - 1:1, по пен. - 2:3

Фінал
Негівці - Войнилів - 0:0, по пен. - 4:3

За 3-тє місце
Грабівка - Бабин-Зарічний - 0:0, по пен. - 6:5 

Войнилів і Негівці здобули перепустуи у 1 лігу, де вони замінять Підгірки і Ст. Угринів.

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      26  19  7  0  77-20  64 
Жукотин      26  18  7  1  43-12  61
Воскресинці 26  17  4  5  46-27  55 
Коршів         26  16  1  9  69-38  49 
М. Кам'янка  26  12  7  7  37-28  43 
Семаківці     26  12  5  9  34-32  41 
В. Вербіж     26  10  7  9  40-48  37  
Л. Хлібичин  26  10  6  10  39-44  36  
Дебеславці   26  10  5  11  29-35  35  
Угорники      26  9  1  16  35-61  28   
Молодятин   26  7  4  15  30-45  25
Спас            26  6  2  18  20-52  20
Іванівці       26  5  3  18  21-59  18  
Шепарівці    26  1  1  24   7-47    4 (знято)

2 ліга

Підсумкове становище команд 
                            І    В   Н  П     М      О  
Печеніжин            24  18  4  2  62-24  58
Матеївці               24  13  8  3  62-27  47
Королівка-Корнич 24  12  8  4  38-34  44
Ценява                 24  10  8  6  35-33  38  
Вел. Кам’янка       24  11  4  9  55-39  37 
Лісна Слобідка      24  9  8  7  40-33  35  
Ковалівка             24  9  5  10  42-45  32  
Черемхів               24  8  8  8  48-44  32 
Годи-Добровідка   24  9  4  11  32-40  31
Джурків                24  7  7  10  44-51  28  
Голосків               24  6  4  14  30-49  22  
Сопів                   24  4  3  17  23-63  15 
Підгайчики           24  2  5  17  31-63  9  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

18 тур
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Рожнів
Хімчин - Тюдів
Пістинь - Вербовець - 2:1
Шешори - Cлобідка - +:- (3:0)

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      17  15  1  1  62-25  46
Пістинь       17  14  3  0  76-16  45
Вербовець  18  12  2  4  54-20  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Шешори      18  6  4  8  28-29  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Слобідка    18  2  1  15  17-63  7
Яблунів      18  1  0  17  19-56  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга

Підсумкове становище команд

                         І    В  Н  П     М     О
Гаврилівка        18  11  4  3  31-19  37
Перерісль         18  10  5  3  40-17  35 
Тисменичани     18   7  7  4  38-27  28 
Л. Тарновиця    18   7  7  4  33-28  28   
Красна              18  7  3  8  34-29  24 
Камінне             18  6  6  6  32-28  24 
Назавизів          18  5  5  8  37-41  20  
Волосів             18  5  5  8  37-50  20 
Фитьків             18  4  6  8  32-41  18
Пнів                  18  2  4  12  21-55  10   
"Нафтовик" Б    знятий

Перехідний матч
Саджавка - Фитьків - 3:2
 
2 ліга

Підсумкове становище команд 
                          І    В   Н  П    М      О
Б. Ослави          16  10  4  2  36-24  34
Саджавка         16  10  2  4  36-17  32 
Парище             16  9  5  2  47-25  32  
Стримба            16  8  3  5  47-25  27
Серед. Майдан  16  5  3  8  26-33  18 
Гвізд                 16  5  2  9  29-39  17
Зелена              16  5  0  11  23-49  15 
Пасічна             16  4  3  9  24-42  15 
Молодків           16  4  2  10  21-35  14  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 22 тур
Обельниця - Васючин - 6:1
Долиняни - Лучинці - 6:5
Потік - Н. Липиця - 0:4 
Помонята - Рогатин - 3:4
Добринів - Черче - 6:0
В. Липиця - Юнашків - 4:3

Підсумкове становище команд 
                        І    В   Н  П    М      О
Добринів          22  15  4  3  48-21  49  
Обельниця       22  15  2  5  50-21  47 
Лучинці            22  13  4  5  48-26  43  
Юнашків           22  12  3  7  55-31  39  
Помонята          22  12  2  8  57-26  38 
В. Липиця         22  10  6  6  46-34  36 
Долиняни          22  7  6  9  52-57  27
Черче               22  7  3  12  40-55  24
Васючин           22  6  4  12  40-59  22   
Рогатин             22  6  1  15  27-77  19 
Н. Липиця         22  4  4  14  34-54  16 
Потік                 22  5  1  16  25-60  16

1 ліга. 22 тур
Бабухів - Пуків - 0:0
Беньківці - Кліщівна - 1:2
Путятинці - Підвиння - 1:1
Світанок - Липівка - -:+ (0:3)
Приозерне - Козарі - -:+ (0:3)
Залужжя - Букачівці - -:+ (0:3)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     22  17 4 1  63-20  55 
Бабухів     22  15 4 3  46-18  49
Букачівці  22  13 5 4  47-22  44
Підвиння   22  12 7 3  67-24  43 
Світанок    22  12 4 7  47-40  37  
Козарі       22  12 0 10  45-42  36
Путятинці   22  10 6 6  38-32  36  
Кліщівна    22  9 6 7  45-29  33 
Пуків         22  6 3 13  39-49  21  
Беньківці   22  5 0 17  32-48  15 
Залужжя    22  1 2 19  20-96  5 (знято)
Приозерне  22  0 1 21  13-86  1 (знято) 

2 ліга 
"Схід"

Підсумкове становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"

2 етап 
1/4 фіналу
Чесники - Фрага - 2:1 (дод.час)
Воскресинці - Сарники - 1:0
1/2 фіналу
Жовчів - Воскресинці - 4:1 
Підкамінь - Чесники - 2:0
Фінал
Жовчів - Підкамінь
За 3-тє місце
Воскресинці - Чесники

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Вища ліга

Підсумкове становище команд 

                      І    В   Н  П     М      О 
"Перегінське" 26  21  1  4  85-32  64 
Небилів          26  20  2  4  73-20  62 
Цінева            26  19  4  3  64-24  61 
Н. Струтин      26  15  4  7  54-40  49 
Сваричів        26  14  2  10  52-34  44 
"Лімниця" П    26  14  0  12  42-52  42
Брошнів          26  12  5  9  45-40  41  
Рожнятів        26  11  4  11  49-41  34 
Вільхівка       26  9  4  13  38-58  31
Закерничне   26  8  1  17  38-59  25  
Берлоги         26  7  3  16  36-72  24 
Ясень            26  7  1  18  29-70  22 
"Карпати" Л    26  6  3  17  36-66  21 
Петранка       26  1  2  23  14-47  5 (знято)

2 ліга 
   
Підсумкове становище команд
                         І    В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 16  11 3 2  39-19  36
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Рівня                16  9 2 5  34-11   29 
Камінь              16  7 2 7  30-34  23
Креховичі         16  6 3 7  30-37  21 
Спас                 16  4 5 7  31-32  17 
"Скала" Л         16  4 4 8  28-33  16 
В. Струтин        16  4 2 10  27-46  14 
Дуба                 16  3 2 11  24-43  11
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 25 тур
Потічок - Борщів - 0:1
Устя - Видинів - перенесено
Тулуків - Вовчківці - 1:5
Залуччя - Задубрівці - 3:2
Підвисоке - "Єдність" Балинці - 0:0
Белелуя - Княже - 1:2

Становище команд 
                   І    В  Н  П     М      О
Видинів      22  19  0  3  74-24  57
Вовчківці   23  17  3  3  65-18  54
Княже        23  15  3  5  58-31  48
Прутівка     23  14  5  4  41-23  47 
Белелуя     24  10  3  11  38-47  33
Задубрівці  23  8  4  11  39-40  28
Тулуків      23  8  3  12  38-44  27
Підвисоке   23  7  6  10  35-46  27
Устя           22  7  4  11  31-48  25
Потічок       23  6  3  14  25-43  21
Борщів       23  6  3  14  24-46  21
Залуччя     23  5  3  15  25-50  18
Балинці      23  3  6  14  23-58  15

2 етап (із золотими очками)

Фінал. 8 тур
Стецева - Попельники - 4:2
Красноставці - Джурів - 0:1
Русів - "Стара Сеньйора" Іллінці - 2:0
"Лідер" Снятин - Новоселиця - 2:3

Підсумкове становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О 
Попельники    14  7  2  5  29-21  23
Джурів           14  8  2  4  19-11  26
Стецева         14  7  5  2  28-19  26 
Новоселиця    14  6  1  7  26-26  19
Красноставці  14  5  3  6  28-27  18 
«Стара 
Сеньйора»     14  4  4  6  14-25  16
«Лідер»          14  4  2  8  23-31  14 
Русів              14  3  5  6  17-24  14
Переглядів: 407 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
фінал Ст. Кривотули - Братківці відбудеться в неділю 03.11.2013 о 13:00 в с. Радча

1  
Джурів - чемпіон другої ліги Снятинщини!

Ім`я *:
Email *:
Код *: