Головна » 2015 » Вересень » 29 » Міста і райони. 24-27 вересня. Частина І. Станькова знову чемпіон!
19:41
Міста і райони. 24-27 вересня. Частина І. Станькова знову чемпіон!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
"Благо" - Крихівці - 1:2
Микитиці - Хриплин - 4:0
Крихівці - "Легіон-1" - 1:9
"Штурмовик" - "Легіон-2" - 1:0
"Феміда" - "Благо" - 6:2

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     15  15  0  0  86-20  45
Крихівці        16  13  0  3  59-24  39
"Феміда"       17  12  1  4  63-28  37
"Благо"         15  9  0  6  44-34  27
Микитинці     15  8  2  5  37-19  26
"Легіон-2"      17  6  1  10  39-45  19
"Штурмовик" 16  5  1  10  14-44  16
Вовчинець    14  2  1  11  16-26  7 (знято)
Хриплин        15  2  1  12  33-78  7
"Інваспорт"    16  2  1  13  18-91  7

БУРШТИН
15 тур

Тенетники – Вигівка - 1:3 
Куропатники – Старий Мартинів - -:+ 
Слобода - Дем`янів - 1:2 
Новий Мартинів – Демешківці - -:+

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          14  12  1  1  56-14  37 
Демешківці    14  11  0  3  33-22  33 
Дем'янів        14  8  3  3  35-17  27 
Н. Мартинів   14  6  3  5  25-20  21
​Слобода        14  6  2  6  30-28  20 
Тенетники      14  5  1  8  28-34  16 
Ст. Мартинів  14  5  1  8  13-31  16  
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   14  0  1  13  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
19 тур
Богородчани - Старі Богородчани - 2:1
Глибівка - Монастирчани - 6:0
Іваниківка - Саджава - 1:5
Росільна - Старуня - 1:1
Дзвиняч - Горохолина - +:-
Глибоке - вільне

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Глибівка               17  15  1  1  57-12  46
Богородчани         17  15  1  1  46-10  46
Росільна               18  11  2  5  35-29  35
Ст. Богородчани   18  11  0  7  46-27  33
Саджава               17  8  2  7  31-24  26
Іваниківка             18  8  1  9  31-29  25
Монастирчани       17  6  2  9  16-27  20
Старуня                17  5  4  8  21-29  19     
Дзвиняч                17  5  1  11  22-40  16
Горохолина           17  1  2  14  14-51  5
Глибоке                 17  1  2  14  14-56  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 22 тур
"Північ"

Скоморохи - Нараївка - -:+
Більшівці - Кінашів - 0:1
Жалибори - Межигірці - -:+
Придністровя - Курів - 1:0
Бовшів - Медуха - 5:2
Дубівці - вільні

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Бовшів         20  18  1  1  66-18  55
Медуха        20  14  3  3  49-24  45
Дубівці         20  13  2  5  44-30  41
Курів            20  11  2  7  31-40  35
Більшівці      20  11  2  7  36-41  35
Кінашів         20  10  4  6  41-27  34
Нараївка       20  7  3  10  32-33  24
Межигірці      20  6  3  11  11-42  21
Придністров'я 20  4  2  14  23-48  14
Жалибори     20  4  2  14  21-28  14 (знято)
Скоморохи     20  0  0  20  5-25  0 (знято)

"Південь"
Маріямпіль - Мединя - 1:1
Крилос - Бринь - 1:2
Вікторів - Острів - +:-
Кінчаки - Комарів - +:-
Блюдники - Маріямпіль-2 - 3:0
Залуква - Височанка - 0:6

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      22  19  3  0  63-14  60
Мединя      22  18  3  1  67-14  57
Маріямпіль 22  14  3  5  75-22  45
Комарів      22  11  7  4  46-25  40
Крилос       22  11  5  6  51-38  38
Височанка   22  9  0  13  28-43  27
Блюдники   22  8  3  11  38-42  27
Бринь          22  6  5  11  31-46  23
Кінчаки        22  6  3  13  36-55  21
Залуква       22  4  5  13  28-61  17
Маріямпіль-2 22  2  4  16  26-55  10
Острів          22  2  2  18  11-88  8

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
24 тур
Котиківка - Воронів - 0:2
Семенівка - Топорівці - 2:1
Ясенів-Пільний - Чернятин - 0:0
Торговиця - Колінки - 1:0
Стрільче - Чортовець - 3:2
Глушків - Олієво-Королівка - 4:0
Рашків - Тишківці - 2:0

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 24  17  3  4  50-22  54
Чортовець            24  17  0  7  80-44  51
Чернятин              24  16  3  5  60-25  51
Яс.-Пільний          24  14  3  7  73-27  45
Семенівка             24  13  3  8  74-39  42
Торговиця             24  13  2  9  53-49  41    
Стрільче               24  11  6  7  55-34  39
Воронів                 24  11  1  12  39-81  34
Тишківці                24  9  4  11  45-48  31
Колінки                 24  7  5  12  44-57  26
Ол.-Королівка       24  6  6  12  43-64  24
Глушків                 24  7  4  13  39-51  25
Топорівці               24  4  0  20  35-83  12
Котиківка               24  1  4  19  19-102  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 19 тур
Тяпче - Гузіїв - 3:2
Міжріччя - Тисів - 4:3
Яворів - Белеїв - 1:5
Велика Тур`я - Гошів - 1:4
Одиниця - Вигода -  3:6

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              17  13  3  1  46-20  42  - ЧЕМПІОН! 
Гошів               17  8  7  2  40-23  31
Вигода             17  8  4  5  40-33  28
Вел. Тур'я        17  7  4  6  29-31  25
Тисів                17  6  5  6  37-36  23
Міжріччя          17  5  5  7  33-31  20    
Белеїв              17  4  7  6  35-32  19
Гузіїв               17  4  6  7  32-34  18
Одиниця           17  4  3  10  28-37  15
Яворів              17  3  2  12  25-65  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга 
19 тур
Новошин - Розточки - 2:6
Витвиця - Шевченкове - 0:3
Кропивник - Новичка - +:- 
Станківці - Солуків - 0:1
Слобода-Долинська - Кальна - 3:1

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Розточки          17  14  2  1  41-15  44
Солуків            17  12  2  3  47-15  38
Станківці          17  10  0  7  39-19  30
Шевченкове      17  9  2  6  36-22  29
Новошин           17  9  2  6  33-26  29
Сл.-Долинська  17  8  2  7  33-33  26
Кропивник        17  6  3  8  26-44  21
Кальна             17  6  2  9  24-41  20
Витвиця            17  1  3  13  17-59  6 
Новичка            17  1  0  16  9-30  3 (знято)

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
Матчі 18 туру  
Гуменів - Студінка - 1:2
Станькова - Тужилів - 3:0

Здобувши в перенесеному матчі 18-го туру перемогу над ФК "Тужилів" футболісти ФК "Станькова" втретє поспіль здобули титул найсильнішої команди Калущини. 

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Станькова      20  16  2  2  57-18  50 - ЧЕМПІОН!
Д.-Калуське   20  13  2  5  40-20  41
Голинь           20  10  6  4  35-24  36
С.-Калуська    20  9  4  7  31-28  31
Студінка         20  10  2  8  32-31  32
Тужилів          20  8  4  8  30-27  28
Вістова           20  7  2  11  35-34  23
Гуменів           19  7  2  10  18-28  23
Перекоси        20  6  5  9  26-33  23
Ст. Угринів      20  6  3  11  20-38  21
Копанки          19  5  3  11  20-32  18
Негівці            20  3  3  14  22-52  12

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                       І    В  Н  П    М    О
Перевозець    16  10  2  4  37-22  32
Грабівка         16  10  1  5  24-16  31
Підгірки          16  8  2  6  31-24  26
Новиця           16  7  3  6  27-18  24
Пійло              16  7  2  7  32-27  23
Бабин-Серед. 16  6  3  7  17-27  21
Підмихайля    16  6  1  9  22-32  19
Боднарів        16  5  2  9  20-36  17
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Фінал. 2 тур 
Підгірки - Кропивник - 1:1
Перевозець - Войнилів - 3:1
Грабівка - Довгий Войнилів - 0:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   6  5  1  0  16-3  16
Перевозець   6  5  0  1  15-6  15
Грабівка        6  3  1  2  6-6  10
Войнилів       6  1  1  4  5-12  4
Підгірки         6  1  1  4  6-14  4
Кропивник     6  0  2  4  3-10  2

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 23 тур
Жукотин - Сопів - 2:3
Воскресинці - Мала Кам`янка - 5:1
Угорники - Коршів - 6:1
Підгайчики - Матеївці - 2:2
Лісний Хлібичин - Семаківці - 9:2
Струпків - Верхній Вербіж - 3:0
Дебеславці - Печеніжин - 4:3

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       23  19  3  1  68-17  60
Жукотин        22  16  3  3  52-17  51
Сопів             23  16  2  5  72-43  50
Струпків        23  14  4  5  48-22  46
Дебеславці    23  12  6  5  42-27  42
Печеніжин     23  10  4  9  43-36  34
Л. Хлібичин    22  8  3  11  37-42  27
Воскресинці    23  7  5  11  31-37  26
Матеївці         23  7  3  13  26-55  24
М. Кам`янка   23  7  2  14  26-58  23
Коршів            22  6  4  12  42-54  22
Верх. Вербіж  22  5  3  14  21-43  18
Семаківці        23  4  3  16  26-59  15
Підгайчики      23  3  5  15  25-49  14

2 ліга. 22 тур
Королівка-Корнич - Джурків - 9:1
Ковалівка - Спас - 4:5
Ворона - Черемхів - -:+
Торговиця - Лісна Слобідка - 4:2
Ценява - Голосків - 1:0
Мала Кам'янка-2 - Сарий Гвіздець - ?
Іванівці - Велика Кам'янка - 5:0

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        22  17  3  2  71-20  54
Іванівці           22  17  1  4  63-21  52
Ліс. Слобідка  22  16  1  5  52-28  49
Спас               22  14  1  7  60-26  43
Ценява           22  13  4  5  33-15  43
Голосків         21  13  3  5  31-13  42
Королівка-
Корнич            22  12  1  8  46-51  37
Торговиця        21  10  1  10  51-43  31
Ст. Гвіздець    21  10  1  10  34-42  31
В. Кам'янка      22  6  1  15  21-55  19
М. Кам'янка-2   20  5  4  11  40-55  19
Джурків            21  3  3  15  23-67  12
Ковалівка         22  2  1  19  24-82  7
Ворона             22  0  1  21  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 300 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: