Головна » 2014 » Серпень » 18 » Міста і райони. 27 липня - 24 серпня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
09:14
Міста і райони. 27 липня - 24 серпня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ГОРОДЕНКА

Кубок. 1/2 фіналу
Торговиця — Олієво Королівка — 3:3, пен. – 4:2
Ясенів Пільний – Котиківка – 8:2 і 5:1

Фінал
Торговиця - Ясенів-Пільний - 2:1

1 ліга. 12 тур
Чернятин – Топорiвцi – 8:1
Лука – Семенівка – 3:0
Чортовець – Олієво-Королівка – +:-
Торговиця – Котиківка – 6:0
Ясенів Пільний – Воронів – 3:2
Глушків – Колінки – перенесено
13 тур
Котикiвка – Чернятин – 1:6
Торговиця – Чортовець – 2:1
Топорівці – Лука – 3:2
Семенівка – Колінки – 6:1
Воронів – Олієво-Королівка – 0:3
Ясенів Пільний – Глушків – 8:2
14 тур
Чернятин – Колінки – 8:0
Чортовець – Глушків – 2:1 
Лука – Воронів – не завершено
Семенівка – Котиківка – 3:1
Олієво-Королівка – Торговиця – 3:1
Топорівці – Ясенів Пільний – перенесено

15 тур
Чортовець - Лука - 0:1
Котиківка - Воронів - 1:2
Колінки - Торговиця - 3:4
Топорівці - Семенівка - 4:2
Олієво-Королівка - Ясенів-Пільний - 3:2
Глушків - Чернятин - 1:2

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          15  12  2  1  69-12  38
Лука                 15  11  2  2  47-19  35
Торговиця         15  10  1  4  45-32  31
Семенівка         15  9  3  3  43-26  30
Ясенів-Пільний  14  9  2  3  47-23  29 
Чортовець        15  7  0  8  23-33  21    
Ол.-Королівка   15  6  0  9  26-36  18 
Топорівці           14  5  0  9  29-44  15
Воронів             15  5  0  10  30-47  15 
Колінки             14  4  0  10  29-52  12 
Глушків            14  3  1  10  23-51  10
Котиківка          15  1  1  13  15-50  4

2 ліга
1 зона. 10 тур

Рашків – Кунисівці – 3:1
Семаківці – Стрільче – 0:1
Городниця – Поточище – 4:1
Корнів – Михальче – 1:4
11 тур
Кунисівці – Копачинці – 0:1
Михальче – Рашків – 1:3
Стрільче – Корніва – +:-
Поточище – Семаківці – 3:1
Городниця – вільна від гри
12 тур
Копачинці – Михальче – 2:1
Рашків – Стрільче – 5:2
Корнів – Поточище – -:+
Семаківці – Городниця – 1:0

2 зона. 8 тур
Серафинці – Тишківці – 1:0
Сороки – Виноград – 2:1
Рогиня – Острівець – перенесено
Слобідка – Росохач – 6:3
9 тур
Острівець – Сороки – 1:5
Виноград – Слобідка – 3:2
Тишківці – Рогиня – 5:0
Росохач – Серафинці – 3:3
10 тур
Тишківці – Росохач – 6:0
Серафинці – Виноград – 2:1
Слобідка – Острівець – 7:6
Сороки – Рогиня – 3:0

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

Кубок. Фінал
Семаківці - печеніжин - 1:0

1 ліга. 14 тур
Верхній Вербіж - Лісний Хлібичин - 2:1     
Коршів - Семаківці - 3:1     
Угорники - Воскресинці - 4:1     
Жукотин - Матеївці - 4:2 
Спас - Дебеславці - 1:1     
Струпків - Печеніжин - 4:0     
15 тур
Дебеславці - Струпків - 1:0     
Матеївці - Спас - 9:4     
Семаківці - Жукотин - 0:3     
Воскресинці - Коршів - 1:4     
Лісний Хлібичин - Мала Кам`янка - 1:4     
Печеніжин - Верхній Вербіж - 6:1     
16 тур
Мала Кам`янка - Печеніжин - 1:2     
Коршів - Жукотин - 2:1     
Угорники - Лісний Хлібичин - 2:0     
Спас - Семаківці - 5:2     
Верхній Вербіж - Дебеславці - 3:1     
Струпків - Матеївці - 2:0

17 тур
Лісний Хлібичин - Воскресинці - 6:2
Печеніжин - Угорники - 0:4
Дебеславці - Мала Кам`янка - 3:1
Матеївці - Верхній Вербіж - 2:3
Семаківці - Струпків - 1:2
Жукотин - Спас - 3:2

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          16  13  1  2  42-11  40
Жукотин          16  11  1  4  42-20  34 
Коршів            15  11  0  4  36-21  33  
Угорники         15  10  2  3  29-12  32 
Дебеславці      16  7  3  6  24-29  24
Печеніжин       16  7  2  7  31-35  23 
Верх. Вербіж   17  7  2  7  29-36  23
М. Кам`янка     15  6  2  7  28-28  20 
Матеївці           16  6  0  10  38-44  18
Ліс. Хлібичин    16  5  1  10  28-41  16       
Воскресинці     15  4  2  9  26-40  14 
Семаківці         16  3  2  11  18-38  11     
Спас                16  2  2  12  26-42  8
Молодятин       знято

2 ліга. 14 тур
Сопів - Ковалівка - 6:1     
Іванівці - Велика Кам'янка - 2:0     
Підгайчики - Черемхів - 5:5     
Ценява - Торговиця - +:-
Джурків - Ворона - 5:0     
Королівка-Корнич - Голосків - 2:1 
15 тур
лісна Слобідка - Королівка-Корнич - 2:2     
Черемхів - Ценява - 3:2     
Велика Кам'янка - підгайчики - 1:2     
Голосків - Іванівці - 0:5     
Ворона - Сопів - 1:3

16 тур
Підгайчики - Голосків - 4:1
Ценява - Велика Кам'янка - 2:0
Джурків - Черемхів - 1:3
Ковалівка - Ворона - 6:4
Сопів - Торговиця - +:-

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             15  12  0  3  48-15  36
Підгайчики     15  11  3  1  40-26  36
Черемхів        15  10  2  3  50-27  32
Іванівці           14  10  0  4  34-19  30
Вел. Кам'янка 14  6  3  5  25-21  21
Ценява          15  6  3  6  24-31  21
Ковалівка       14  5  3  6  28-42  18 
Ліс. Слобідка 13  5  3  5  24-22  18 
Голосків         15  5  2  8  24-32  17
Торговиця       15  3  4  8  26-28  13 
Королівка-Корнич 14  3  3  8  28-38  12
Джурків         15  3  1  11  26-44  9 (-1)
Ворона          15  0  3  12  21-53  3

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

Кубок. 1/2 фіналу
Пістинь - Рожнів - 3:2 
Шешори - Вербовець - 2:6

Чемпіонат. 13 тур
Трач - Рожнів - 2:4
Кути - Пістинь - 2:5
Шешори - Яблунів - 3:0
Хімчин - Малий Рожен - 0:3
Тюдів - Старі Кути - 1:3
Слобідка - Вербовець - 0:1
14 тур
Рожнів - Трач - 16:0
Пістинь - Кути - 5:2 
Яблунів - Шешори - 1:4
Малий Рожен - Хімчин - 0:0 
Старі Кути - Тюдів - 4:2
Вербовець - Слобідка - 2:1
15 тур
Березів - Вербовець - 2:1
Слобідка - Старі Кути - 3:0
Тюдів - Малий Рожен - 1:3
Шешори - Пістинь - 1:1
Кути - Рожнів - 3:3
Хімчин - Яблунів - 1:3
16 тур
Трач - Кути - 3:6
Рожнів - Шешори - 2:2
Пістинь - Хімчин - 7:1
Яблунів - Тюдів - 2:2
Малий Рожен - Слобідка - 6:2
Старі Кути - Березів - 1:2
17 тур
Вербовець - Старі Кути - 6:3
Березів - Малий Рожен - 1:0
Слобідка - Яблунів - 0:0
Тюдів - Пістинь - 0:3 
Хімчин - Рожнів - 2:2
Шешори - Трач - 8:0

18 тур
Кути - Шешори - 1:4
Трач - Хімчин - 0:7
Рожнів - Тюдів - 7:0
Пістинь - Слобідка - 5:1
Яблунів - Березів - 2:6
Малий Рожен - Вербовець - 2:8

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           16  14  1  1  62-18  43
Березів           16  12  2  2  75-17  38
Шешори          17  12  2  3  59-20  38
Вербовець      16  12  0  4  58-25  36 
Рожнів            17  9  3  5  55-25  30
Старі Кути       16  7  1  8  42-35  22
Малий Рожен  17  6  2  9  35-38  20
Слобідка         17  6  2  9  30-39  20
Кути                15  5  3  7  26-41  18  
Тюдів              17  5  2  10  32-39  17
Яблунів           16  4  2  10  26-38  14 
Хімчин             16  2  4  10  29-69  10
Трач                16  0  0  16  8-129  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 14 тур
Стецева - Видинів - 2:5
Джурів - Вовчківці - 0:2
Залуччя - Княже - 2:0
Потічок - Прутівка - 0:2
Борщів - Белелуя - 3:1
Устя - Задубрівці - 2:2
Тулуків - Підвисоке - 3:3
15 тур
Тулуків - Стецева - 2:3
Підвисоке - Устя - 5:1
Задубрівці - Борщів - 1:1
Белелуя - Потічок - 1:0
Прутівка - Залуччя - 2:2
Княже - Джурів - 0:0
Вовчківці - Видинів - 2:1

16 тур
Стецева - Вовчківці - 0:2
Видинів - Княже - 1:0
Джурів - Прутівка - 1:0
Залуччя - Белелуя - 2:1
Потічок - Задубрівці - 1:2
Борщів - Підвисоке - 2:0
Устя - Тулуків - 3:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       16  13  2  1  57-6  41
Видинів         16  12  2  2  52-20  38 
Прутівка        16  10  4  2  37-19  34 
Борщів          16  8  7  1  25-12  31
Задубрівці     16  8  4  4  28-24  28
Белелуя         16  6  2  8  22-32  20
Джурів           16  5  5  6  12-15  19 
Підвисоке      16  4  6  6  34-31  18
Залуччя         16  4  6  6  23-37  18 
Княже            16  3  7  6  21-28  16  
Стецева          16  3  4  9  18-36  13
Тулуків           16  1  8  7  28-42  11
Потічок           16  2  4  10  20-30  10
Устя               16  2  1  13  16-61  7

2 ліга
Група А. 11 тур
Будилів - Любківці - 3:0
Орелець - Русів - 1:2
Красноставці - Завалля - -:+
Келихів - Шевченкове - 0:2
12 тур 
Любківці - Шевченкове - 1:1
Будилів - Орелець - 4:1
Русів - Красноставці - +:-
Завалля - Келихів - 0:3
13 тур
Орелець - Любківці - 3:1
Красноставці - Будилів - -:+
Келихів - Русів - 2:1
Шевченкове - Завалля - 4:2

14 тур
Любківці - Завалля - 3:0
Орелець - Красноставці - +:-
Будилів - Келихів - 2:0
Русів - Шевченкове - 0:0

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б. 13 тур
Новоселиця - Іллінці - 3:0
Попельники - Балинці - 5:1
Тростянець - Трійця - 0:1
Рудники - Олешків - 3:1 
14 тур
Балинці - Новоселиця - 2:1
Трійця - Попельники - 1:1
Олешків - Тростянець - 1:0
Заболотів - Рудники - 2:0
15 тур
Іллінці - Балинці - 2:2
Новоселиця - Трійця - 1:0
Попельники - Олешків - 2:0
Тростянець - Заболотів - 0:8

16 тур
Трійця - Іллінці - 5:2
Олешків - Новоселиця - 3:0
Заболотів - Попельники - 2:1
Рудники - Тростянець - 9:2

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    14  9  5  0  36-12  32 
Попельники 14  9  2  3  40-14  29  
Новоселиця 14  8  1  5  31-16  25 
Трійця         15  6  2  7  16-15  20 
Балинці       14  5  5  4  29-23  20 
Рудники      14  5  2  7  23-27  17 
Олешків      14  5  1  8  23-27  16
Іллінці         14  4  3  7  21-34  15 
Тростянець  15  1  1  13  14-60  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 654 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: