Головна » 2014 » Серпень » 15 » Міста і райони. 27 липня - 10 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
12:01
Міста і райони. 27 липня - 10 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В чемпіонаті обласного центру - перерва, яка триватиме до 24 серпня.

Cтановище команд
                     І  В  Н  П     М     О
"Легіон"         8  7  1  0  31-8  22 
Крихівці         9  7  1  1  33-13  22
Микитинці      9  6  2  1  26-8  20  
"Благо"          9  6  2  1  27-11  20      
Хриплин         9  5  0  4  20-14  15
"Штурмовик"  8  3  0  5  15-22  9 
Вовчинець     9  2  1  6  10-17  7  
"Громадський форум" 5  0  1  4  6-22  1 
"Ярковиця"    8  0  0  8  5-32  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга
"Північ". 10 тур

Бовшів - Медуха - 3:2 
Задністрянськ - Яблунів - 1:2 
Кінашів - Слобода - 3:1 
Тустань - Нараївка - 4:1 
11 тур
Більшівці - Тустань - 6:0 
Нараївка - Кінашів - 1:2 
Слобода - Задністрянськ - +:- 
Яблунів - Бовшів - 2:1

Становище команд 
                       I   В  Н  П   М     О
Яблунів          10  8  1  1  32-12  25
Бовшів           10  7  2  1  33-9  23
Кінашів          10  7  1  2  27-12  22
Більшівці        9  6  2  1  17-7  20 
Задністрянськ 10  4  0  6  13-12  12
Медуха          9  4  0  5  18-18  12  
Тустань          10  2  1  7  12-43  7
Слобода         10  2  1  7  6-24  6
Нараївка         10  0  1  9  10-31  1

"Південь". 10 тур
Блюдники - Маріямпіль - 3:1 
Дубівці - Залуква - 1:3
Крилос-2 - Крилос - 0:2 
Вікторів - Кінчаки - 2:1 
Мединя - Комарів - +:- 

11 тур
Комарів - Вікторів - -:+
Кінчаки - Крилос-2 - 3:1 
Крилос - Дубівці - 2:1 
Залуква - Блюдники - 3:1 
Маріямпіль - Мединя - 2:2

Становище команд
                   I   В  Н  П   М     О
Мединя      11  8  2  1  36-11  26
Маріямпіль 11  8  1  2  33-15  25
Вікторів      11  6  3  2  23-15  21
Блюдники   11  6  1  4  24-22  19
Крилос       10  5  0  5  17-20  15
Кінчаки       11  4  0  7  14-31  12
Дубівці       11  3  1  7  22-26  10
Залуква      10  3  1  6  14-24  10
Крилос-2     11  3  1  7  14-33  10
Комарів      11  3  0  8  17-17  9 

2 ліга
"Північ". 8 тур

Острів - Старий Мартинів - 1:2 
Височанка - Придністров`я - 3:4 
Бринь - Новий Мартинів - 1:3 

9 тур
Придністров`я - Бринь - 1:2 
Старий Мартинів - Ганівці - 2:0 
Новий Мартинів - Острів - 8:1

Становище команд 
                     І  В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   8  6  1  1  32-9  19 
Ст. Мартинів 8  4  2  2  12-13  14
Ганівці          7  4  1  2  17-17  13
Бринь           8  3  3  2  19-15  12
Придністров'я 8  3  2  3  24-22  11 
Височанка    7  1  2  4  15-19  5
Острів          8  0  1  7  5-29  1

"Південь". 8 тур
Вигівка - Куропатники - +:- 
Курів - Насташино - -:+ 
Жалибори - Підшумлянці - +:- 
Дем`янів - Скоморохи - 3:3 

9 тур
Підшумлянці - Дем`янів 
Насташино - Жалибори - 1:0 
Куропатники - Курів - 1:3 
Скоморохи - Вигівка - 0:1

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Вигівка          9  9  0  0  31-9  27
Насташино    9  6  0  3  15-14  18
Курів             9  5  1  3  20-10  16 
Підшумлянці 8  4  0  4  12-12  12 
Жалибори      9  3  1  5  16-16  10
Куропатники  9  3  1  5  16-19  10
Скоморохи     9  1  3  5  13-24  6
Дем'янів         8  0  2  6  10-29  2

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 10 тур
Черче – Липівка - 1:2
Юнашків – Добринів - 0:1
Рогатин – Лучинці - 1:2
Васючин – Долиняни - 2:3
Верхня Липиця – Помонята - 3:1
Бабухів – вільний від гри

11 тур
Помонята – Черче - 2:1
Долиняни – Верхня Липиця - 1:1 (зіграли 22 червня)
Лучинці – Васючин - 5:1
Добринів – Бабухів - 2:0
Липівка - Юнашків - 1:3
Рогатин - вільний від гри

12 тур
Черче - Юнашків - 1:5
Липівка - Бабухів - 1:0
Добринів - Рогатин - 0:0
Лучинці - Верхня Липиця - 4:1
Помонята - Долиняни - 1:3
Васючин – вільний від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Липівка     11  7  2  2  25-17  23
Добринів   11  7  2  2  21-13  23
Лучинці     11  5  4  2  24-13  19  
Рогатин     11  4  3  4  21-18  15
Долиняни  11  4  3  4  22-23  15
В. Липиця 11  4  3  4  18-20  15
Юнашків   10  4  2  4  24-16  14
Бабухів     11  4  1  6  20-19  13 
Помонята  10  3  2  5  18-26  11
Васючин   10  3  1  6  25-39  10
Черче       11  2  1  8  17-31  7
Обельниця знята

1 ліга. 10 тур
Кліщівна - Чесники - 1:1
Козарі - Пуків - 1:0
Підвиння - Підкамінь - 3:2
Жовчів - Потік - 2:1
Путятинці – Нижня Липиця - 1:1
Букачівці - вільні від гри

11 тур
Нижня Липиця - Букачівці - 5:2
Потік - Путятинці - 1:2
Підкамінь - Жовчів - 1:2 (грали 22 червня)
Пуків - Підвиння - 1:2
Чесники - Козарі - 3:1
Кліщівна - вільна від гри

12 тур
Букачівці - Кліщівна - 1:2
Чесники - Підвиння - 3:1
Жовчів - Пуків - 2:3
Підкамінь - Путятинці - 1:1
Потік - Нижня Липиця - 1:3
Козарі - вільні від гри

Становище команд
                    I   В  Н  П    М    О
Букачівці     11  9  0  2  42-15  27 
Н. Липиця    10  7  2  1  24-11  23 
Чесники       11  6  3  2  17-13  21 
Кліщівна      10  6  1  3  31-17  19
Жовчів         11  5  0  6  15-18  15   
Козарі          10  5  0  5  13-17  15
Підкамінь     11  3  2  6  17-24  11   
Потік            11  3  1  7  16-19  10 
Пуків            11  3  1  7  11-18  10   
Путятинці      11  2  4  5  8-19  10 
Підвиння      11  3  0  8  10-22  9 
Світанок       знято

2 ліга

"Схід". 9 тур
Конюшки - Загір'я - 2:0
Сарники - Діброва - 4:0
Явче - Вишнів - 13:1
Колоколин - Чернів - 6:1
Вербилівці - вільні від гри

10 тур
Явче - Чернів - 6:1
Колоколин - Діброва - 5:3
Сарники - Загір'я - 3:2
Конюшки - Вербилівці - 5:1
Вишнів - вільний від гри

11 тур
Вербилівці - Сарники - 0:2
Загір'я - Колоколин - 3:0
Діброва - Явче - 2:2
Чернів - Вишнів - 5:3
Конюшки - вільні від гри

"Захід". 9 тур
Яглуш - Воскресінці - 0:2
Заланів - Долиняни-2 - 4:1
Приозерне - Залужжя - 0:5
Фрага - Беньківці - 4:0
Руда - вільна від гри

10 тур
Приозерне - Беньківці - 2:5 (грали в Беньківцях)
Фрага - Долиняни-2 - 0:1
Заланів - Воскресинці - 0:6
Яглуш - Руда - 6:1
Залужжя - вільне від гри

11 тур
Руда - Заланів - 1:0 (грали у Заланові)
Воскресинці - Фрага - 3:1
Долиняни-2 - Приозерне - 4:0
Беньківці - Залужжя - 2:2
Яглуш - вільний від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 12 тур
Клубівці - Загвіздя - перенесено
Радча - Старий Лисець - перенесено
Чукалівка - Липівка - 1:1
Драгомирчани - Старі Кривотули - 0:1 
Чорнолізці - Підлісся - 2:0
Черніїв - Єзупіль - 3:1

13 тур
Підлісся - Єзупіль - 0:0
Старі Кривотули - Чорнолізці - 3:2
Липівка - Драгомирчани - 6:0
Старий Лисець - Чукалівка - 4:1
Загвіздя - Радча - 2:1
Клубівці - Черніїв - 2:4

Становище команд
                       І   В  Н  П   М     О
Черніїв           13  8  2  3  34-20  26 
Ст. Кривотули 13  7  3  3  21-16  24 
Підлісся         13  6  5  2  23-12  23
Ст. Лисець     12  7  1  4  31-23  22 
Єзупіль          13  6  4  3  20-17  22  
Чорнолізці      13  7  0  6  28-29  21
Клубівці          12  6  2  4  26-22  20
Загвіздя         12  5  4  3  22-14  19
Радча            12  3  4  5  20-22  13 
Драгомирчани 13  3  0  10  12-33  9
Липівка          13  1  4  8  16-24  7 
Чукалівка       13  1  3  9  10-31  6 

Бомбардири (після 1-го кола): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 12 тур
Стриганці - Стебник - 3:4
Березівка - Павлівка - 3:0
Вільшаниця - Одаї - 1:1
Тязів - Нові Кривотули - 6:0
Милування - Довге - 3:3
Підлужжя - Пшеничники - 3:2

Cтановище команд
                         І   В  Н  П   М    О
Пшеничники     12  8  2  2  27-16  26
Березівка         12  7  4  1  27-9  25
Підлужжя         12  6  3  3  23-19  21  
Довге               10  5  2  3  26-17  17
Милування       12  5  1  6  28-24  16
Тязів                 12  5  1  6  24-22  16 
Нові Кривотули 11  5  1  5  20-23  16  
Павлівка           12  5  1  6  20-24  16 
Стебник            11  5  1  5  24-30  16
Одаї                 11  4  2  5  17-21  14
Вільшаниця      12  4  1  7  12-21  13 
Стриганці          11  0  1  10  12-33  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 14 тур
Прибилів - Палагичі - 1:0
Грушка - Надорожна - 4:1 
Ісаків - Остриня - 1:2 
Підвербці - Королівка - 0:1
Олеша - Тлумач - 2:1 
Нижнів - Живачів - 3:1

15 тур
Живачів - Олеша - 5:0
Колінці - Підвербці - 2:1 
Королівка - Ісаків - 4:2 
Остриня - Грушка - 1:3 
Надорожна - Прибилів - 0:3 
Палагичі - Нижнів - 1:5

16 тур
Палагичі - Надорожна - 2:4 
Прибилів - Остриня - 2:2 
Грушка - Тлумацький - 2:0 
Ісаків - Колінці - 0:1 
Підвербці - Тлумач - 0:2 
Нижнів - Олеша - 15:1

Становище команд 
                    І   В  Н  П    М     О
Нижнів        15  12  0  3  65-31  36    
Прибилів     15  11  2  2  53-19  35 
Грушка       15  11  1  3  39-19  34  
Живачів      14  10  1  3  40-18  31  
Колінці        14  7  2  5  16-21  23   
Королівка    15  6  1  8  15-27  19 
ФК "Тлумач" 14  5  4  5  20-13  19     
Остриня      15  4  5  6  25-29  17 
Ісаків          15  4  3  8  26-27  15    
Надорожна 15  4  3  8  20-41  15   
Палагичі     15  3  3  9  21-33  12  
Олеша        15  3  1  11  15-51  10 
Підвербці    15  2  2  11  11-37  8 
Жуків         знято

 

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ

Переглядів: 594 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: