Головна » 2014 » Серпень » 11 » Міста і райони. 27 липня - 10 серпня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:16
Міста і райони. 27 липня - 10 серпня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. 1/2 фіналу
Старуня – Іваниківка - 4:1 і 1:1
Підгір’я – Росільна +:-

15 тур
Солотвин – Глибоке - 0:3
Гринівка-Нивочин – Підгір’я - 0:8
Росільна - Саджава - 2:2
Дзвиняч – Грабовець - 3:0
Іваниківка – Старі Богородчани - 1:2
Глибівка – Старуня - 2:4
Монастирчани – вільні від гри

16 тур 
Старуня – Іваниківка - 5:2
Старі Богородчани – Дзвиняч - 2:1
Грабовець – Росільна - 2:2
Монастирчани – Гринівка-Нивочин - 1:2
Підгір’я – Глибоке - 14:0
Глибівка – Солотвин - +:-
Саджава – вільна від гри

17 тур
Глибоке – Монастирчани - 2:1
Гринівка-Нивочин – Саджава - 1:4
Росільна – Старі Богородчани - 4:1
Дзвиняч – Старуня - 1:2
Іваниківка – Глибівка - 1:0
Підгір’я – Солотвин - +:-
Грабовець – вільний від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П    М    О
Підгір'я             15  15  0  0  76-9  45
Старуня            16  14  1  1  77-20  43 
Ст. Богородчани 16  11  0  5  34-26  33 
Глибівка            16  10  2  4  41-17  32   
Росільна           16  7  4  5  29-17  25 
Дзвиняч            16  7  3  6  30-29  24 
Іваниківка          16  6  3  7  31-26  21 
Саджава           15  5  2  8  29-29  17     
Гринівка-Нивочин 16  5  2  9  22-39  17 
Глибоке             16  5  1  10  22-65  16 
Монастирчани    15  3  2  10  10-22  11   
Грабовець         15  1  3  11  11-47  6   
ФК "Солотвин"   16  1  1  14  12-76  4 
Горохолина       знята

Бомбардири:  А. Мельничук (Старуня) – 28, П. Дмитрів (Підгір’я) – 23, Р. Мотуз (Підгір’я) – 20, О. Микуляк (Старуня) – 19, Н. Челепіс (Старі Богородчани) – 12, Т. Онуфрак (Підгір’я) і О. Петрів (Саджава) – по 11 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

13 тур
Міжріччя - Яворів - 5:1
Старий Мізунь - Белеїв - 2:6
Гошів - Велика Тур'я - 9:7
ФК "Долина" - Тисів - 3:1
Одиниця - ТФК Тяпче - 0:0
"Свіча" Тяпче - Розточки - 1:0

14 тур
Яворів - Розточки - 2:2
Міжріччя - Старий Мізунь - +:-
Белеїв - Гошів - 6:1
Велика Тур'я - ФК "Долина" - 2:2
Одиниця - "Свіча" Тяпче - 3:1
ТФК Тяпче - Тисів - 3:0

15 тур
ФК "Долина" - Белеїв - 2:2
Гошів - Міжріччя - 1:0
Велика Тур'я - ТФК Тяпче - 4:2
"Свіча" Тяпче - Тисів - 6:2
Розточки - Одиниця - 3:2
Старий Мізунь - Яворів - -:+

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
"Свіча" Тяпче 15  10  0  5  38-26  30 
ФК "Долина"  15  9  3  3  32-28  30  
Белеїв           15  9  1  5  39-31  28    
Гошів             15  9  1  5  51-36  28 
Міжріччя        15  9  0  6  33-27  27
ТФК Тяпче     15  8  2  5  39-18  26 
Велика Тур'я  15  7  1  7  50-48  22 
Одиниця        15  6  2  7  33-36  20 
Розточки        15  5  4  6  25-32  19  
Яворів            15  4  3  8  24-32  15   
Тисів              15  3  2  10  19-40  11 
Ст. Мізунь      15  1  1  13  18-55  4

2 ліга. 14 тур 
Витвиця - Тростянець - 5:5
Кропивник - Вигода - 1:8
Солуків - Станківці - 6:0
Княжолука - Раків - 0:1
Гузіїв - Підліски - 3:1
Надіїв - Кальна - 4:1

15 тур 
Кальна - Витвиця - 6:0
Станківці - Кропивник - 5:1
Раків - Солуків - 0:2
Підліски - Княжолука - 5:0
Тростянець - Гузіїв - 1:9
Вигода - Надіїв - 4:1

16 тур
Кропивник - Надіїв - 2:2
Витвиця - Вигода - 2:6
Солуків - Підліски - 4:2
Станківці - Раків - 3:0
Гузіїв - Кальна - 4:2
Княжолука - Тростянець - +:-

Становище лідерів
                       І    В  Н  П    М     О
Вигода           16  13  2  1  71-20  41 
Гузіїв             16  11  3  2  42-14  36  
Надіїв            15  10  3  2  47-28  33   
Солуків          16  10  0  6  51-31  30 
Підліски         15  7  3  5  32-26  24

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 12 тур
Негівці - Студінка - 1:2
Станькова - Верхня - 6:1
Гуменів - Довгий Войнилів - 1:0
Вістова - Сівка-Калуська - 0:1
Голинь - Старий Угринів - 5:0 
Довге-Калуське - Перекоси - 1:0

13 тур
Студінка - Гуменів - перенесено
Старий Угринів - Станькова - 0:3
Перекоси - Голинь - 1:5
Довгий Войнилів - Довге-Калуське - 2:4
Сівка-Калуська Негівці - 4:2
Верхня - Вістова - 3:1

14 тур
Вістова - Станькова - 0:2
Негівці - Верхня - 3:1
Голинь - Довгий Войнилів - 4:3
Перекоси - Старий Угринів - 3:1
Гуменів - Сівка-Калуська - 1:2
Довге-Калуське - Студінка - 2:1

Становище команд
                          І    В  Н  П    М     О
Станькова         14  13  0  1  42-10  39
Довге-Калуське 14  11  2  1  25-9  35
Голинь               14  8  4  2  39-19  28
Сівка-Калуська  14  8  2  4  26-18  26 
Негівці               14  6  3  5  25-27  21
Перекоси           14  6  0  8  20-26  18 
Гуменів              13  4  1  8  16-28  13
Старий Угринів   14  4  1  9  10-24  13
Студінка            13  3  3  7  19-23  12  
Верхня              14  3  3  8  14-28  12 
Вістова              14  3  2  9  17-30  11 
Довгий Войнилів 14  3  1  10  19-30  10

2 ліга 
1 група

13 тур 
Пійло - Боднарів - 1:4
Середній Бабин - Підмихайля - 2:5
Грабівка - Перевозець - 2:3
Новиця - Тужилів - 0:2

14 тур
Тужилів - Підгірки - 8:2
Підмихайля - Бабин-Зарічний - 2:1
Грабівка - Пійло - +:- (3:0)
Боднарів - Новиця - 2:0

Становище лідерів
                         І    В  Н  П   М      О
Боднарів          13  10  1  2  37-15  31   
Тужилів            12  8  0  4  44-17  24 
Підмихайля      12  8  0  4  30-25  24
Новиця             11  7  1  3  23-15  22 
Перевозець      12  6  2  4  20-22  20  

2 група

13 тур 
Довпотів - Сівка-Войнилівська - 3:0
Томашівці - Кадобна - -:+ (0:3)
Войнилів - Мостище - 2:1
Кропивник - Дубовиця - +:- (3:0)
Лука - Довжка - 10:0

14 тур
Дубовиця - Копанки - -:+ (0:3)
Сівка-Войнилівська - Войнилів - -:+ (0:3)
Мостище - Томашівці - +:- (3:0)
Кадобна - Кропивник - 0:2
Довжка - Довпотів - перенесено    

Становище лідерів
                            І     В  Н  П    М    О
Копанки               15  12  1  2  47-7  37   
Войнилів              15  11  1  3  28-13  34
Мостище             15  10  2  3  34-16  32   
Лука                    14  10  1  3  36-14  31   
Кропивник           14  9  1  4  26-18  28  
Кадобна              16  8  3  5  28-24 27 

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга

9 тур
Гаврилівка - Волосів - 2:1
Назавизів - Камінне - 4:1
Красна - Лісна Тарновиця - 4:1
Тисменичани - Саджавка - 2:2
Білі Ослави - Перерісль - 3:1

3 тур
Гаврилівка - Тисменичани - 0:0
Саджавка - Волосів - 3:4
Лісна Тарновиця - Перерісль - 3:0
Назавизів - Красна - 2:0

Матч 2 туру
Тисменичани - Камінне - 3:1
Матч 6 туру
Перерісль - Назавизів - 5:2

Становище команд 
                        I  В  Н  П    М    О
Гаврилівка       9  6  2  1  18-10  20 
Назавизів         9  6  2  1  21-14  20 
Перерісль        9  5  0  4  29-21  15 
Ліс. Тарновиця 9  4  1  4  16-21  13  
Тисменичани    9  3  4  2  20-16  13  
Волосів            9  4  0  5  29-24  12
Красна             9  3  3  3  15-16  12 
Саджавка         9  3  1  5  21-20  10  
Білі Ослави      9  2  2  5  16-32  8 
Камінне            9  1  1  7  12-23  4

2 ліга

Група 1
Матч 6 туру

Парище - Лоєва - 6:1

8 тур 
Гвізд - Фитьків - 2:3
Зелена - Пнів - 1:5
Пасічна - "Нафтовик" Битків - 2:5
Молодків - вільний від гри

Становище команд
                І  В  Н  П    М    О
Фитьків    7  6  1  0  25-11  19
Битків      7  5  2  0  22-9  17
Пнів         7  4  2  1  14-6  14
Молодків  6  3  0  3  17-18  9 
Гвізд        7  1  2  4  17-23  5 
Зелена     7  0  2  5  13-25  2 
Пасічна    7  0  1  6  5-21  1

2 група

Матч 4 туру
Парище - Середній Майдан - +:-

8 тур
Ланчин - Парище - 2:1
Стримба - Середній Майдан - 2:1
Лоєва - Цуцилів - 3:1
Добротів - вільний від гри

Становище команд 
                  І  В  Н  П    М     О
Стримба     7  5  2  0  22-11  17 
Ланчин       7  4  1  2  16-15  13
Парище      7  3  1  3  18-15  10 
Добротів     6  2  2  2  12-12  8 
Лоєва         7  2  2  3  15-22  8
Сер. Майдан 7  2  0  5  11-13  6 
Цуцилів      7  0  4  3  11-17  4 

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Кубок. 1/2 фіналу
Цінева - Рожнятів - 1:1, пен. - 4:3
Слобода-Рівнянська - Брошнів - 2:0

Вища ліга. 10 тур
Рожнятів - Брошнів - 5:2
Ясень - Вільхівка - 4:1 
Слобода Рівнянська - Нижній Струтин - 2:0
Суходіл - Цінева - 0:2
Сваричів - Берлоги - 4:1

11 тур
Цінева - Берлоги - 6:0
Нижній Струтин - Суходіл - 3:1 
Вільхівка - Слобода Рівнянська - 2:1
Брошнів - Ясень - 2:1
Рожнятів - Сваричів - 2:1

Становище команд
                        І    В  Н  П   М    О
Цінева             11  8  2  1  36-5  26 
Брошнів           11  8  1  2  20-13  25 
Сл.-Рівнянська 11  6  2  3  20-12  20 
Рожнятів          11  6  1  4  26-18  19 
Сваричів          11  5  4  2  27-15  19
Нижній Струтин 11  5  2  4  18-15  17
Вільхівка          11  4  3  4  22-27  15 
Суходіл            11  2  0  9  18-37  6 
Берлоги            11  2  0  9  13-36  6 
Ясень               11  1  1  9  16-38  4

Бомбардири: В. Лаврінок (Цінева) - 16, І. Матуляк (Вільхівка) - 13, Р. Якимів (Ниж. Струтин) - 11, Ревуцький (Рожнятів) - 10 голів.

2 ліга. 12 тур
Закерничне - Небилів - 0:2 
Лопя'нка - Грабів - 2:0
Петранка - Вербівка - 5:0
Камінь - Верхній Струтин - 5:0
Рівня - Дуба - 0:4
Іванівка-Ясеновець - Сливки - 2:3

13 тур
Дуба - Камінь - 4:1
Грабів - Петранка - 2:3
Небилів - Лоп'янка - 0:4
Іванівка-Ясеновець - Закерничне - 4:3
Спас - Сливки - 2:2
Вербівка - Рівня - 3:2

14 тур
Сливки - Спас - 2:3
Закерничне - Іванівка-Ясеновець - 3:2

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Дуба            13  10  1  2  45-15  31 
Петранка      13  9  3  1  44-20  30 
Лоп'янка       13  8  3  2  44-17  27  
Небилів        13  8  1  4  27-26  25 
Грабів          13  7  0  6  34-37  21
Вербівка      13  7  0  6  28-35  21 
Камінь         13  6  3  4  43-26  21   
Спас            13  6  2  5  26-20  20  
Закерничне  13  4  2  7  26-33  14
Рівня            13  3  3  7  23-31  12
В. Струтин    12  2  1  9  13-37  7 
Іванівка-Ясеновець 13  2  1  10  24-49  7 
Сливки         13  1  2  10  18-49  5 
Креховичі    знято 

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 356 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: