Головна » 2014 » Травень » 5 » Міста і райони. 4 травня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
09:13
Міста і райони. 4 травня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

1/2 фіналу
Вовчинець - Микитинці - 1:1, по пен. - 10:11
"Благо" - "Легіон" - 0:1

Фінал відбудеться 9 травня на МЦС "Рух" (поч. о 14.00)

ГАЛИЧ

1 ліга. 1 тур

"Північ"
Більшівці - Нараївка - 2:1
Тустань - Слобода - 5:0
Кінашів - Яблунів - 4:2
Задністрянськ - Медуха - 2:0
Бовшів - вільний від гри

"Південь"
Комарів - Кінчаки - 3:0
Вікторів - Крилос - 2:1
Крилос-2 - Залуква - 2:1
Дубівці - Маріямпіль - 1:3
Блюдники - Мединя - 0:7

2 ліга. 1 тур
"Північ"

Бринь - Острів - 4:0
Височанка - Новий Мартинів - 1:3
Ганівці - Придністров'я - 4:2
"Південь"
Дем`янів - Вигівка - 2:6
Жалибори - Скоморохи - 6:0
Курів - Підшумлянці - -:+
Куропатники - Насташино - 3:1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 2 тур
Черче - Долиняни - 3:1
Лучинці - Помонята - 2:2
Обельниця - Верхня Липиця - 1:0
Добринів - Васючин - 4:1
Липівка - Рогатин - 3:1
Юнашків - Бабухів - 0:1

Становище команд
               І  В  Н  П  М  О
Липівка   2  2  0  0  6-3  6
Лучинці   2  1  1  0  6-2  4
Добринів  2  1  1  0  5-2  4
Васючин  2  1  0  1  7-6  3
Черче      2  1  0  1  3-2  3
Долиняни 2  1  0  1  4-4  3
Бабухів    2  1  0  1  3-3  3
Юнашків   2  1  0  1  1-1  3
Обельниця 2  1  0  1  3-6  3
Помонята   2  0  1  1  3-5  1
Рогатин      2  0  1  1  2-4  1
Верх. Липиця 2  0  0  2  0-5  0

2 ліга. 2 тур
Світанок - Підвиння - 1:3
Підкамінь - Нижня Липиця - 1:1
Кліщівна - Козарі - 5:2
Букачівці - Потік - 4:2
Пуків - Путятинці - 1:1
Чесники - Жовчів - 4:1

Кубок. Попередній етап
Заланів - Вербилівці - 0:1
Воскресинці - Конюшки - 2:2, пен. - 6:5
Фрага - Яглуш - 2:3
Беньківці - Сарники - 0:5
Явче - Діброва - 4:0
Руда - Загір'я - 2:0
Колоколин - Долиняни-2 - 3:1
Приозерне - Залужжя - 5:2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 2 тур
Єзупіль - Підлісся - 1:1
Чорнолізці - Старі Кривотули - 1:3
Драгомирчани - Липівка - 2:1
Чукалівка - Старий Лисець - 1:4
Радча - Загвіздя - 3:1
Черніїв - Клубівці - 3:1

1 ліга. 2 тур
Стебник - Стриганці - 4:2
Павлівка - Березівка - -:+
Одаї - Вільшаниця - 5:0
Нові Кривотули - Тязів - 1:2
Довге - Сілець - 2:3
Пшеничники - Підлужжя - 2:2

ТЛУМАЧ

1 ліга. 5 тур
Колінці - Королівка - 2:2
ФК "Тлумач" - Остриня - 3:0
Живачів - Надорожна - 6:0
Олеша - Палагичі - 1:1
Жуків - Прибилів - 1:3
Підвербці - Грушка - 1:5
Ісаків - Нижнів - 2:3

Становище команд
                  І  В  Н  П  М     О
Прибилів    5  5  0  0  23-5  15
Грушка      5  3  0  2  17-11  9
Живачів     5  3  0  2  14-7    9

Нижнів       5  3  0  2  13-18  9 
Королівка  5  2  2  1  6-7    8  
Ісаків         5  2  1  2  10-6   7 
Остриня     5  2  1  2  6-9    7
Колінці       5  2  1  2  5-8    7
ФК "Тлумач" 5  2  0  3  7-6  6
Палагичі    5  1  2  2  7-8    5
Підвербці   5  1  2  2  7-13   5
Олеша        5  1  1  3  4-5  4  
Жуків         5  1  1  3  6-11    4
Надорожна 5  1  1  2  5-16   4

2 ліга. 2 тур
Група А

Гринівці - Пужники - 2:1
Озеряни - Бортники - 0:8
Хотимир - Яківка - 4:1
Гарасимів - Живачів-2 - 12:0
Група Б
Антонівка - Гостів - 3:2
Братишів - Петрилів - 2:3
Олешів - Локітка - 2:1
Вікняни - Буківна - 0:3

Кубок 1/8 фіналу (9 травня)
Грушка - Прибилів
Гарасимів - Колінці
Гринівці - Палагичі
Ісаків - Підвербці
Локітка - Надорожна
Нижнів - ФК "Тлумач"
Живачів - Остриня
Яківка - Королівка

Результати матчів 1/8 фіналу див. за 1 травня

БРАМКИ

Переглядів: 519 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: