Головна » 2014 » Квітень » 28 » Міста і райони. 27 квітня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:13
Міста і райони. 27 квітня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Попередній етап (23 квітня)
"Штурмовик" - "Ярковиця" - 2:2, пен - 4:3
1/4 фіналу
Хриплин - Вовчинець - 1:2
Крихівці - "Благо" - 1:2
Микитинці - "Штурмовик" - 4:3
"Легіон" - Опришівці - 4:0

ГАЛИЧ

Кубок. 1/8 фіналу
Бовшів - Кінчаки - 8:1
Більшівці - Новий Мартинів - 1:2
Медуха - Задністрянськ - 2:2, по пен. - 4:1
Нараївка - Вікторів - 1:4
Комарів - Слобода - 4:0
Яблунів - Дубівці - 3:0
Крилос-2 - Кінашів - 0:2
Блюдники - Мединя - 1:0

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 1 тур
Юнашків - Черче - 1:0
Бабухів - Липівка - 2:3
Рогатин - Добринів - 1:1
Васючин - Обельниця - 6:2
Верхня Липиця - Лучинці - 0:4
Долиняни - Помонята - 3:1

2 ліга. 1 тур
Кліщівна - Букачівці - 1:4
Козарі - Світанок - 1:1
Підвиння - Чесники - 0:1
Пуків - Жовчів - 0:2
Путятинці - Підкамінь - 0:3
Нижня Липиця - Потік - 1:3

2 ліга. 1 тур
Група Схід

Чернів - Явче - 2:5
Діброва - Колоколин - 0:2
Загір'я - Сарники - 4:1
Вербилівці - Конюшки - 2:1
Група Захід
Беньківці - Приозерне - 2:3
Долиняни-2 - Фрага - 0:1
Воскресінці - Заланів - 4:1
Руда - Яглуш - 5:1

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 1 тур
Загвіздя - Клубівці - перенесено
Старий Лисець - Радча - 1:3
Липівка - Чукалівка - 0:0
Старі Кривотули - Драгомирчани - 1:0
Єзупіль - Черніїв - 2:2
Підлісся - Чорнолізці - 3:1

ТЛУМАЧ

1 ліга. 4 тур
Грушка - Ісаків - 0:1
Прибилів - Підвербці - 3:0
Палагичі - Жуків - 4:1
Надорожна - Олеша - 2:1
Остриня - Живачів - 3:2
Королівка - Тлумач - 1:0
Нижнів - Колінці - 4:0

Становище команд
                  І  В  Н  П  М   О
Прибилів    4  4  0  0  20-4 12
Ісаків         4  2  1  1  8-3    7
Остриня     4  2  1  1  6-6    7
Королівка  4  2  1  1  4-5    7
Грушка      4  2  0  2  12-10  6
Живачів     4  2  0  2  8-7    6
Колінці       4  2  0  2  3-6    6
Нижнів       4  2  0  2  10-16  6
Підвербці   4  1  2  1  6-8   5
Палагичі    4  1  1  2  6-7   4
Жуків         4  1  1  2  5-8   4
Надорожна 4  1  1  2  5-10  4
Олеша        4  1  0  3  3-4  3
ФК "Тлумач" 4  1  0  3  4-6  3

2 ліга. 2 тур
Група А

Яківка - Гарасимів - 0:1
Бортники - Хотимир - 4:0
Пужники - Озеряни - 5:0
Живачів-2 - Гринівці - 1:6
Група Б
Локітка - Вікняни - 1:4
Петрилів - Олешів - 2:2
Гостів - Братишів - 4:3
Буківна - Антонівка - 2:0

БРАМКИ



 

Переглядів: 351 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: