Головна » 2013 » Липень » 1 » Міста і райони. 27-30 червня. Результати і таблиці (звірені з оригіналами)
12:33
Міста і райони. 27-30 червня. Результати і таблиці (звірені з оригіналами)
БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 7 тур 
Підгір’я – Іваниківка - 0:4
Старі Богородчани – Глибівка - 1:2
Горохолина – Маркова-Бабче - 1:2
Саджава – Дзвиняч - 2:1

Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга. 6 тур
Монастирчани – Старуня - 1:2
Космач – Росільна - 2:0
Грабовець – Глибоке - 5:0

Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ВЕРХОВИНЩИНА

4 тур
Криворівня - "Лісгосп" - 2:0
"Черемош" - Верх. Ясенів - 1:0
Ільці - Буковець - 3:1

Становище команд
                    І В Н П   М   О
Криворівня   4 3 1 0 10-3  10
"Лісгосп"       4 3 0 1 9-3   9
"Черемош"    4 2 1 1 8-5   7
Верх. Ясенів 4 2 0 2 4-4   6

Ільці            4 1 0 3 4-10 3
Буковець     4 0 0 4 5-15 0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 5 тур
Мединя - Більшівці - +:-
Задністрянськ - Бовшів - 0:1
Яблунів - Комарів - -:+
Дем'янів - Вікторів - 3:1

Становище команд
                      І В Н П   М   О
Бовшів            4 4 0 0 8-1   12
Задністрянськ 5 3 1 1 10-6 10
Комарів          5 2 2 1 7-7    8
Дем'янів          4 2 1 1 7-4   7
Вікторів-
Височанка      5 2 0 3 9-9   6
Більшівці        4 2 0 2 3-4   6
Мединя           5 1 2 2 4-6   5
Жалибори       4 1 0 3 4-8   3
Яблунів           4 0 0 4 0-8   0


2 ліга. 7 тур
Насташино - Маріямпіль - перенесена
Загір'я - Медуха - 
Дубівці - Крилос - 5:3
Сокіл - Вигівка - 0:3
Нараївка - Водники - +:-
Залуква - Тустань - 4:2
Матч 4 туру
Крилос - Залуква - 0:0

Становище команд
                 І  В  Н  П    М      О
Медуха     6  6  0  0  15-2    18
Насташино 6  5  0  1  19-4   15
Дубівці      7  4  1  2  16-13  13
Залуква    7  4  1  2  14-11  13
Маріямпіль 6  4  0  2  16-4   12
Тустань     7  3  2  2  10-9    11
Нараївка   7  3  0  4  7-8      9
Вигівка     7  3  0  4  7-11     9
Крилос      7  2  3  2  11-8    9
Водники    7  1  1  5  5-10    4
Загір'я       6  1  0  5  7-25    3
Сокіл        7  0  0  7  1-23    0

3 ліга. 7 тур
Курів - Ганівці - +:-
Колодіїв - Блюдники - 0:1
Куропатники - Кінчаки - 3:6
Бринь - Межигірці - 5:0
Ст. Мартинів - Острів - 4:1
Крилос-2 - Придністров'я - 4:2

Становище команд
                    І  В Н П   М      О
Кінчаки        8  7 1 0  29-7   22
Блюдники     6  5 1 0  17-4   16
Курів            6  5 0 1  11-4   15
Крилос-2       7  4 1 2  14-6   13
Підшумлянці  7  4 0 3  12-10  12
Колодіїв        7  3 2 2  18-11  11
Бринь           7  3 1 3  15-10  10
Ганівці          8  2 1 5  11-18  7
Ст. Мартинів  7  1 4 2  11-13  7
Куропатники 7  2 0 5  17-27  6
Острів           7  1 1 5  6-23    4
Придністров'я 6  1 0 5  6-18  3
Межигірці      7  0 2 5  3-18   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Вербівці - Кунисівці - +:- (перша гра - 7:1)
Серафинці - Чернятин - 2:2 (1:4)
Чортовець - Воронів - 5:1 (2:3)
Топорівці - Торговиця - 3:2 (0:3)


1 ліга. 9 тур
Вербівці - Серафинці - 0:0
Чортовець - Олієво-Королівка - 2:1
Ясенів- Пільний - Воронів - 10:2
Торговиця - Семенівка - 2:1
Чернятин - Колінки - 5:2
Котиківка - Лука - 1:1
Становище команд 
                      І  В Н П    М     О
Яс.-Пільний     8  6 1 1  28-12  19
Чернятин        9  6 1 2  27-12  19
Серафинці      9  6 1 2  22-11  19
Торговиця      8  5 1 2  19-14  16
Чортовець      8  4 1 3  14-17  13
Воронів          8  4 1 3  14-28   13
Лука               8  3 2 3  28-22  11
Вербівці         8  2 3 3  12-14   9
Колінки          8  2 3 3  18-24   9
Ол.-Королівка 9  2 2 5  13-17  8
Котиківка       9  2 1 6  13-17   7
Семенівка      8  1 2 5  12-26   5
Топорівці        8  1 1 6  6-22    4

2 ліга. 8 тур
1 підгрупа 
Росохач - Рогиня - +:-
Рашків - Острівець - 5:0
Слобідка - Виноград - 1:0
Тишківці - Глушків - 2:2

Становище команд
               І  В  Н  П     М     О
Рашків     7  6  1  0  34-8    19
Слобідка  7  4  1  2  20-18  13
Глушків    7  4  1  2  10-8    13 
Тишківці   7  3  2  2  18-13  11
Сороки     6  3  1  2  14-13  10 
Росохач    7  2  2  3  7-13  
Острівець 6  2  1  3  9-14    7
Виноград  7  2  0  5  12-13  6
Рогиня      8  0  1  6  8-34   1

2 підгрупа
Поточище - Чернелиця - 9:0
Кунисівці - Пробабин - 2:1
Стрільче - Раковець - 9:3
Копачинці - Городниця - 7:1
Семаківці - Михальче - 3:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Поточище      8  6  1  1  29-6   19
Пробабин      8  6  1  1  26-12  19
Семаківці      8  5  1  2  21-11  16
Стрільче        8  4  3  1  23-12  15
Кунисівці       8  4  0  4  18-14  12
Михальче      8  3  2  3  22-22  11
Копачинці      8  2  3  3  20-16  9
Городниця     8  2  0  6  18-25   6
Раковець       8  2  0  6  12-36   6
Чернелиця     8  0  1  7  6-41    1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 9 тур
Велика Тур'я - Міжріччя - 2:2
Солуків - ФК "Долина" - 3:5
Белеїв - Гошів - 4:1
ТФК Тяпче - Тисів - 2:0
Надіїв - Яворів - 0:2
Старий Мізунь - "Свіча" Тяпче - 1:3

Становище команд
                         І  В Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче    9  9  0  0  51-10  27
ФК "Долина"      9  8  0  1  33-15  24 
Міжріччя           9  5  3  1  31-14  18 
Велика Тур'я     9  4  2  3  17-16  14
Надіїв               9  4  1  4  12-12  13 
ТФК Тяпче        9  4  1  4  18-25  13 
Яворів              9  3  2  4  19-21  11  
Тисів                9  3  0  6  12-27   9 
Гошів                9  2  3  4  15-22  9  
Ст. Мізунь         9  2  1  6  15-25  7  
Белеїв              9  2  0  7  11-29   6 
Солуків            9  1  1  7  14-34   4  

2 ліга. 9 тур
Княжолука - Одиниця - 0:1
Раків - Шевченкове - 3:0
Новошин - Підліски - 8:1
Розточки - Кропивник - +:-
Станківці - Кальна - 2:4
Підбереж - Гузіїв - 1:1

Становище команд
                         І  В  Н  П    М     О
Княжолука        9  6  1  1  30-8   22
Новошин           8  7  0  1  33-8   21 
Розточки           8  6  1  1  28-9   19 
Одиниця           7  6  0  1  19-9   18
Сл.-Долинська  8  5  0  3  21-11  15 
Раків                9  4  2  3  25-24  14     
Кальна             8  4  0  4  19-22  12  
Гузііїв               8  3  2  3  16-12  11  
Шевченково      7  3  0  4  9-13   9   
Підбереж          8  2  1  5  14-24  7  
Підліски            7  0  1  6  5-29   1  
Кропивник        7  0  0  7  8-31   0
Станківці          8  0  0  8  12-39  0   

Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

5 тур
«Євробуд-Олімпія» – Збора - 1:0

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 4 3 1 0  13-4  10
Збора                    4 3 0 1  4-3    9
"Дністер"               4 2 1 1  8-7    7
Хотінь                   3 0 0 3  1-5    0
"Червона Валіза"   3 0 0 3  3-10  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Гуменів - Старий Угринів - 4:1
Довгий Войнилів - Довге-Калуське - 2:2
Голинь - Станькова - 0:4
Студінка - Перекоси - 4:1


1 ліга
Становище команд
                   І  В  Н  П   М       О
Станькова   9  7  1  1  24-11  22 
Верхня        9  6  1  2  23-11  19 
Д. Войнилів  9  6  0  3  16-15  18 
Студінка      9  5  2  2  22-18  17 
Голинь         9  4  1  4  17-13  13 
С.-Калуська 9  3  3  3  14-14  12
Вістова        9  3  3  3  13-13  12
Д.-Калуське 9  3  3  3  14-17  12
Гуменів        9  3  1  5  12-18  10  
Підгірки       9  2  1  6  11-17   7  
Перекоси     9  2  0  7  10-19   6 
Ст. Угринів   9  2  0  7  10-20   6  

2 ліга
1 зона. 1 тур 
Бабин-Середній - Бабин-Зарічний - 0:2 

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Грабівка      9 7 1 1 24-7   22
Б.-Зарічний 9 7 1 1 17-2   22
Перевозець 9 6 2 1 20-7   20 
Боднарів     9 5 1 3 20-14  16  
Підмихайля  9 5 1 3 15-12  16  
Кадобна      9 2 2 5 12-17   8  
Б.-Середній 9 2 1 5 12-20  7
Добровляни 9 2 1 6 11-22  7
Новиця        9 1 3 5 14-22  6 
Бережниця  9 1 1 7 11-33  4

2 зона. 10 тур
Завадка - Негівці - 0:1 
Копанки - Томашівці - 4:0 
Станькова-2 - Дубовиця - 3:3
Довпотів - Слобідка - 3:2

Становище команд
                    І  В Н П    М      О
Войнилів      9  7 1 1  30-7    22
Копанки       9  6 1 2  19-10  19  
Негівці         9  5 2 2  25-11  17 
Лука            8  4 4 0  22-5    16 
Станькова-2 9  4 2 3  22-14  14
Слобідка      9  4 2 3  18-15  14 
Довпотів       8  3 2 3  9-11    11
Завадка       9  3 0 6  12-17   9 
Томашівці     9  2 1 5  8-35     7  
Дубовиця     8  1 3 4  11-16   5  
Довжка        9  0 0 9  5-40     0


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 12 тур
Мала Кам'янка - Спас - 1:0 
Дебеславці - Жукотин - 0:0 
Угорники - Верхній Вербіж - 2:4 
Струпків - Коршів - 3:1 
Іванівці - Молодятин - 2:1 
Воскресинці - Лісний Хлібичин - 2:2 
Шепарівці - Семаківці - 0:2

Становище команд 
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      12  8  4  0  35-7    28
Жукотин       12  7  4  1  15-6   25
Семаківці     12  6  4  2  19-9    22 
Коршів         12  7  0  5  31-16  21 
Воскресинці 11  6  3  2  15-9    21   
В. Вербіж     12  6  3  3  18-15  21  
Л. Хлібичин  12  5  3  4  19-19  18 
М. Кам'янка  12  5  2  5  15-17  17 
Угорники     12  5  0  7  18-30  15  
Дебеславці  12  3  4  5  10-18   13  
Іванівці       12  3  1  8  11-26  10
Спас            12  3  0  9  11-25   9 
Молодятин   12  2  3  7  12-18   9 
Шепарівці    11  1  1  9  7-21     4

2 ліга. 12 тур
Печеніжин - Корнич - 3:1 
Сопів - Підгайчики - 2:0 
Матеївці - Ковалівка - 6:0 
Годи-Добровідка - Джурків - 4:2 
Лісна Слобідка - Голосків - 3:1 
Черемхів - Велика Кам'янка - 

Становище команд
                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           11  8  2  1  18-7    26
Велика Кам’янка  10  7  1  2  30-15  22
Матеївці               11  6  4  1  33-13  22 
Лісна Слобідка     11  6  4  1  23-9   22
Королівка-Корнич 11  5  3  3  14-19  18
Годи-Добровідка  11  5  1  5  14-17  16 
Ценява                10   4  4  2  15-13  16   
Черемхів              10  4  2  4  17-13  14  
Ковалівка            11  2  4  5  16-18  10  
Джурків               11  2  3  6  15-25   9  
Сопів                   11  2  3  6  11-24   9
Голосків               11  2  2  7  11-22   8  
Підгайчики          11  0  1  10 12-34    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

6 тур
Рожнів - Пістинь - 1:1
Хімчин - Яблунів - 4:2
Старі Кути - Шешори - 2:1
Тюдів - Слобідка - 3:2
Вербовець - Березів - 5:0

Становище команд
                  І  В Н П    М      О
Пістинь       6  4 2 0  25-8    14
Вербовець  6  4 1 1  17-6   13
Березів       6  4 1 1  15-12  13
Рожнів        6  4 1 1  14-12  13
Хімчин        6  3 0 3  14-12  9
Шешори      6  2 1 3  8-8     7
Тюдів         6  2 1 3  9-12    7
Ст. Кути     6  2 0 4  11-16   6
Слобідка    6  1 1 4  6-17    4
Яблунів      6  0 0 6  8-24    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Парище - Перерісль - 0:2 (перший матч - 1:1)
Волосів - Красна - 2:1 (2:3)

1 ліга. 8 тур 
Волосів - Фитьків - 3:0
Перерісль - Лісна Тарновиця - 1:0
Гаврилівка - Тисменичани - 1:0
Назавизів - Красна - 2:1

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        6  4 1 1  12-7   13 
Перерісль         5  3 1 1  14-5    10 
Тисменичани     7  2 3 2  11-9    9  
Назавизів          5  2 2 1  11-8   8 
Камінне            7  2 2 3  11-11  8 
Красна             7  2 2 3  10-10  8
Волосів            6  2 1 3  12-14  7  
Фитьків            6  2 1 3  10-15  7 
Л. Тарновиця    6  1 4 1  12-11  7 
Пнів                  5  1 1 3  6-19    4   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 8 тур
Верхній Майдан - Саджавка - 1:9
Гвізд - Парище - 3:3
Молодків - Зелена - 4:1
Середній Майдан - Пасічна - 1:1
Стримба - Білі Ослави - 2:3

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             6  4 2 0  27-11  14 
Б. Ослави          6  4 1 1  21-9   13 
Саджавка         6  4 1 1  17-6    13  
Гвізд                 7  4 1 2  20-19  13 
Стримба            6  4 0 2  23-6    12 
Пасічна             7  3 2 2  14-13  11 
Серед. Майдан  7  2 1 4  5-14    7  
Молодків           7  2 0 5  14-21  6 
Зелена              6  1 0 5  5-21    3   
Верх. Майдан    6  0 0 6  4-30   0  


РОГАТИНЩИНА

Кубок. Фінал
Добринів - Липівка - 1:0 

1 ліга. 6 тур
Добринів - Вербилівці - пенесено
Долиняни - Верхня Липиця - 2:3
Лучинці - Васючин - 3:0
Помонята - Нижня Липиця- 7:0
Потік - Обельниця - 0:1
Черче - Юнашків - 3:1

Становище команд
                         І  В Н П    М     О
Обельниця         6  4 1 1  11-5  13
Помонята           6  4 0 2  18-5   12
В. Липиця          6  3 3 0  11-8   12
Добринів            5  3 2 0  11-4   11
Юнашків            6  3 1 2  10-10  10
Долиняни           6  3 0 3  12-11  9
Васючин            6  2 1 3  11-9    7
Черче               6  2 1 3  12-12   7
Потік                 6  2 1 3  10-11   7
Лучинці             6  2 1 3  10-11  7
Вербилівці        5  1 0 4  6-18    3
Н. Липиця         6  0 1 5  7-25    1

2 ліга. 6 тур
Бабухів - Козарі - 1:0
Букачівці - Підвиння - 1:1
Липівка - Кліщівна - перенесено
Світанок - Пуків - 3:1
Залужжя - Беньківці - 0:5
Приозерне - Путятинці - 2:3

Становище команд
                 І  В Н П    М    О
Світанок   6  5 1 0  16-7  16
Букачівці  6  5 1 0  12-5  16
Липівка     5  5 0 0  21-7  15
Підвиння   6  4 2 0  16-4  14
Бабухів     6  4 2 0  8-1    14
Козарі       6  3 0 3  8-10   9
Путятинці  6  1 1 4  10-14  4
Кліщівна    5  1 1 3  2-8     4
Беньківці   6  1 0 5  6-12   3
Залужжя   6  0 2 4  7-16    2
Пуків         6  0 1 5  6-16   1
Приозерне 6  0 1 5  11-23  1

2 ліга. 4 тур
"Схід"

Конюшки - Явче - 2:0
Чагрів – Діброва - 2:2
Загір'я – Сарники - 2:1
Княгиничі – Жовчів - 1:5
Руда – Чесники - 3:1

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     4  4 0 0  13-2  12
Конюшки  4  4 0 0  12-3  12
Чесники   4  3 0 1  10-5   9
Руда        4  3 0 1  11-7   9 
Діброва    4  2 1 1  8-7    7
Сарники   4  2 0 2  4-5    6
Загір'я      4  1 0 3  5-11  3
Чагрів      4  0 1 3  6-12   1
Явче        4  0 0 4  1-8    0 
Княгиничі 4  0 0 4  3-13  0

"Захід" 
Григорів – Фрага  - 0:10
Заланів – Колоколин - 0:6
Долиняни-2 – Підкамінь  - 1:4
Яглуш – Воскресинці - 1:2
Журів – Чернів - 4:0

Становище команд
                   І  В Н П   М    О
Підкамінь    4  4 0 0  12-3   12
Воскресинці 4  3 1 0  10-2  10 
Журів          4  3 0 1  17-7  9
Фрага          4  2 1 1  16-4  7  
Яглуш         4  2 1 1  15-5   7 
Колоколин  4  2 0 2  14-10 6
Заланів       4  1 0 3  5-11  3
Чернів        4  1 0 3  3-14  3 
Григорів      4  0 1 3  2-24  1
Долиняни-2 4  0 0 4  1-14  0 

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 10 тур

Ясень - ФК "Перегінське" - 0:3
Небилів - "Карпати" Лоп'янка - 6:1
Нижній Струтин - Рожнятів - 1:1
"Лімниця" Перегінське - Сваричів - 3:0
Петранка - Берлоги - 1:5
Закерничне - Вільхівка - 4:0
Цінева - Брошнів - 2:2

Становище команд
                      І   В Н П    М      О
Цінева            10 7 3 0  19-9    24 
Небилів          10  7 1 2  25-5    22
"Перегінське" 10  7 1 2  29-14  22
"Лімниця" П    10  7 0 3  18-12  21
Н. Струтин      10  6 2 2  16-9   20 
Сваричів        10  5 1 4  11-10  16
Берлоги         10  4 2 4  14-11  14
Брошнів         10   4 2 4  12-10  14
Рожнятів        10  3 2 5  15-15  11
Закерничне   10  3 1 6  18-21  10
Ясень            10  3 0 7   7-12   9
"Карпати" Л   10  2 2 6  14-27   8 
Вільхівка       10  1 3 6  7-27    6
Петранка       10  0 2 8  10-33   2

2 ліга. 9 тур
Дуба - Слобода-Рівнянська - 1:3 
"Скала" Лоп'янка - Рівня - 2:1
Суходіл - Камінь - 3:2
Спас - Верхній Струтин - 7:2

Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 8  7 0 1  25-8    21
Рівня                8  6 1 1  19-4    19 
Суходіл            8  5 1 2  19-19  16
Камінь              8  4 1 3  16-17  13
Спас                 8  3 3 2  26-16  12
"Скала" Л         8  3 1 4  13-17  10
В. Струтин        8  2 1 5  11-20   7
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 8  0 0 8  9-29    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 9 тур
Княже - Борщів - 3:0
Прутівка - Задубрівці - 3:0
Белелуя - Вовчківці - 1:1
Підвисоке - Видинів - 2:9
Залуччя - Потічок - 1:0
Тулуків - Устя - 1:1
Матч 7 туру
Белелуя - Потічок - 2:1

Становище команд
                  І  В Н П   М     О
Прутівка     9  7 1 1  18-7   22
Видинів      8  7 0 1  27-7   21
Княже        9  7 0 2  23-12  21
Вовчківці    8  4 1 3  18-8   13
Устя           8  4 1 3  12-12  13
Підвисоке   8  4 1 3  13-15  13
Задубрівці  8  4 0 4  15-17  12
Белелуя     9  3 2 4  11-17   11
Залуччя     8  3 1 4  8-10    10
Балинці      8  2 1 5  10-17  7
Тулуків      8  1 2 5  7-13    5
Потічок       8  1 2 5  6-16    5
Борщів       9  0 2 7  6-23    2

2 ліга. 9 тур
Група А
Команди були вільними від матчів.

Становище команд
                     І  В Н П    М      О
Красноставці 7  5 2 0  28-7    17
Стецева        7  5 1 1  31-12  16
Русів             7  4 2 1  15-7    14 
«Лідер»         7  4 0 3  31-17  12
Шевченкове  7  3 1 3  11-11  10
Завалля        7  1 3 3  9-10     6
Келихів         7  1 0 6  16-28   3
Прутівка-2     7  0 1 6  7-56     1

Група Б
"Стара Сеньйора" Іллінці - Любківці - 1:0
Олешків - Новоселиця - 3:2
"Карпати" Балинці - "Чайка" Іллінці - 6:1
Трійця - Попельники - 2:2 

Cтановище команд
                    І  В Н П    М     О
Джурів         8  5 1 2  13-6    16
«Стара 
Сеньйора»   8  5 1 2  9-14   16
Новоселиця  8  5 0 3  19-12  15
Трійця          8  4 3 1  20-11  15
Попельники  8  4 2 2  15-7   14
Балинці        8  3 1 4  14-14  10
Любківці      8  2 2 4  10-11  8
Олешків       8  1 2 5  9-19   5
«Чайка»       8  0 2 6  9-24   2

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 448 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: