Головна » 2013 » Липень » 2 » Міста і райони. 27-30 червня. Івано-Франківськ, Тисмениччина і Тлумаччина. Результати і таблиці
13:08
Міста і райони. 27-30 червня. Івано-Франківськ, Тисмениччина і Тлумаччина. Результати і таблиці
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

8 тур
Угорники - Крихівці - 2:2
Опришівці - "Ярковиця" - 7:1
Хриплин - "Удар-Громадський Форум" - 0:2
Микитинці - "Легіон" - 2:3
Вовчинець - "Благо" - 2:8

9 тур

Крихівці - Вовчинець - 5:0
"Ярковиця" - Угорники - 7:3
Хриплин - Опришівці - 1:6
"Легіон" - "Удар-Громадський Форум" - 3:0
"Благо" - Микитинці - 6:1

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 12 тур
Милування - Старий Лисець - 7:3
Радча - Старі Кривотули - 2:1 
Загвіздя - Вільшаниця - 7:2
Єзупіль - Братківці - 0:1
Клубівці - Підлісся - 0:2
Черніїв - Драгомирчани - 5:0
13 тур
Старий Лисець - Черніїв - 4:3
Драгомирчани - Клубівці - 7:0 
Підлісся - Радча - 4:0 
Старі Кривотули - Чукалівка - 2:2
Братківці - Загвіздя - 1:1
Вільшаниця - Милування - 5:4
Матч 3 туру
Вільшаниця - Старі Кривотули - 4:1

Становище команд
                        І   В  Н  П    М      О
Підлісся           12  10 1  1  31-10  31
Братківці          12  7  4  1  18-8   25
Черніїв             12  8  0  4  37-21  24
Чукалівка        12  7  3  2  21-14  24
Єзупіль            12  7  1  4  24-15  22 
Вільшаниця      12  6  1  5  30-40  19 
Милування       12  6  0  6  32-19  18
Загвіздя           12  5  2  5  20-15  17 
Ст. Кривотули   12  4  1  7  15-27  13 
Старий Лисець  12  3  1  8  17-28  10  
Драгомирчани   12  3  1  8  22-34  10  
Радча               12  3  1  8  15-27  10  
Клубівці           12  1  0  11  8-32    3

1 ліга. 9 тур
Стебник - Нові Кривотули - 1:2
Лисець - Липівка - 0:1
Пшеничники - Березівка - 1:1
Сілець - Чорнолізці - 3:2
Ганнусівка - Стриганці - 2:2
Матч 8 туру
Березівка - Сілець - 1:6

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 10 тур
Прибилів - Колінці - 3:1
Петрилів - Вікняни - 1:1
"Дністер" Нижнів - Олеша - 8:1
Грушка - Підвербці - 1:3
Ісаків - Палагичі - перенесено
Жуків - Надорожна - 1:2
Живачів - Королівка - 0:3

Становище команд
                   І     В    Н    П      М       О       
Нижнів         10   7    2    1     26-9   23
Королівка    10   7    1    2     18-7   22
Грушка        10   7    0    3     23-13  21
Підвербці    10   5    2    3     19-14  17
Прибилів      10   5    2   3     18-16  17
Колінці        10   3    6    1     16-9   15
Надорожна  10   4    2    4     16-12   14
Жуків          10   4    1    5     17-12   13
Вікняни       10   3     4    3     17-17   13
Живачів       10   4    1    5     12-14   13
Ісаків          9     3    3    3     11-16   12
Палагичі      9     2    0    7      7-26    6
Петрилів      10   1    2    7     13-27    5
Олеша         10   1    0    9     12-35    3

2 ліга. 10 тур
Група А
Локітка - Гринівці - +:- 
Братишів - "Нижнів-Агро" - 4:2 
Антонівка - Буківна - 1:0
Остриня - Олешів - 7:1

Становище команд
                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         10  7  2  1  34-11  23
Локітка          10  4  4  2  18-16  16
Антонівка       10  4  3  3  18-15  15
Олешів           10  4  2  4  20-28  14
Братишів         9   3  4  2  16-18  13
Буківна          10  3  2  5  22-21  11
"Нижнів-Агро" 10  1  4  5  17-27   7
Гринівці          9   2  1  5  11-20   7

Група Б
Живачів-2 - Гарасимів - 0:7 
Пужники - Хотимир - 2:2
Яківка - Петрів - +:-
Бортники - Гостів - 2:0

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  10  8  2  0  19-3    26
Пужники   10  6  2  2  21-15  20 
Гарасимів  10  6  1  3  28-17  19 
Яківка      10  4  4  2  20-14  16
Хотимир    10  4  3  3  21-13  15 
Гостів       10  4  2  4  22-18  14 
Живачів-2 10  1  0  9  4-40    3
Петрів       10  0  0  10 1-16   0

Переглядів: 449 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
28 червня зіграно пропущений матч Березівка-Сілець 1:6(дорослі) 4:3 (юнаки)

Ім`я *:
Email *:
Код *: