Головна » 2015 » Липень » 27 » Міста і райони. 24-26 липня. Частина І
08:21
Міста і райони. 24-26 липня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. 1/4 фіналу
Саджава - Старі Богородчани - 1:3 (перший матч - 2:3)
Старуня - Богородчани - 1:0 (2:1)
Монастирчани - Дзвиняч - 2:1 (1:1)
Росільна - Глибівка - 0:6 (0:8)

ІІ коло чемпіонату розпочнеться 2 серпня

Становище команд
                             І   В  Н  П    М   О
Глибівка               10  9  0  1  37-9  27
Богородчани        10  9  0  1  27-6  27
Ст. Богородчани   10  7  0  3  32-14  21
Росільна               10  5  1  4  16-20  16
Монастирчани       10  4  2  4  12-13  14
Саджава               10  4  1  5  14-13  13
Іваниківка             10  4  1  5  16-18  13
Дзвиняч                10  3  1  6  13-21  10    
Старуня                10  2  2  6  14-21  8
Глибоке                10  1  2  7  11-33  5
Горохолина           10  1  2  7  11-36  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 10 тур
"Північ"

Медуха - Дубівці - 3:1
Курів -  Бовшів - 1:3
Межигірці - Придністров'я - 2:0
Кінашів - Жалибори - 3:0
Нараївка - Більшівці - 0:1 
Скоморохи - вільні від гри

Становище команд
                    І    В  Н  П    М   О
Бовшів        10  10  0  0  34-6  30
Медуха       10  8  0  2  22-12  24
Більшівці      10  7  1  2  23-17  22
Дубівці         10  6  1  3  28-21  19
Кінашів         10  6  0  4  31-15  18
Курів            10  5  1  4  21-26  16
Межигірці      10  3  2  5  7-23  11
Нараївка        10  3  0  7  13-19  9
Придністров'я 10  2  1  7  12-24  7
Жалибори      10  1  0  9  9-19  3
Скоморохи     9  0  0  9  5-25  0

"Південь"
Маріямпіль-2 - Височанка - 0:2
Комарів - Блюдники - 1:0
Острів - Кінчаки - 0:4
Бринь - Вікторів - 0:4
Мединя - Крилос - 8:3
Залуква - Маріямпіль - 0:3

Становище команд
                   І   В  Н  П   М   О
Мединя      11  9  2  0  39-4  29
Вікторів      11  8  3  0  38-8  27
Маріямпіль 11  8  0  3  39-15  24
Крилос       11  6  3  2  31-24  21
Комарів       11  5  5  1  28-13  20
Бринь         11  5  2  4  21-24  17
Височанка   11  4  0  7  13-26  12
Блюдники    11  3  2  6  21-27  11
Кінчаки        11  3  2  6  24-39  11
Залуква       11  1  4  6  19-35  7
Острів          11  1  1  9  6-42  4
Маріямпіль-2 11  0  3  8  10-28  3

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 14 тур
Чортовець - Ясенів-Пільний - 3:0
Колінки - Воронів - 4:1
Глушків - Рашків - 1:0
Чернятин - Топорівці - 7:0
Котиківка - Стрільче - 1:1
Олієво-Королівка - Торговиця - 5:4
Тишківці - Семенівка - 1:0

Становище команд
                             І   В  Н  П    М     О
Чернятин              14  10  0  4  34-18  30
Яс.-Пільний          14  9  2  3  45-13  29
Рашків                 14  9  2  3  26-13  29
Торговиця            14  9  1  4  37-27  28    
Чортовець            14  9  0  5  41-31  27
Семенівка             14  8  2  4  51-24  26
Тишківці               14  6  3  5  23-27  21
Стрільче               14  5  4  5  29-22  21
Ол.-Королівка       14  5  2  7  26-34  17
Воронів                 14  5  1  8  33-47  16
Глушків                 14  4  4  6  21-29  16
Колінки                 14  3  2  9  22-35  11
Топорівці               14  2  0  12  19-51  6
Котиківка               14  1  3  10  11-50  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 1 ліга
Лука – Семаківці - 0:1
Городниця – Острівець - 3:2
Сороки – Копачинці - 3:1
Серафинці - вільні від гри

ДОЛИНА
Кубок. 1/4 фіналу

Вигода - Велика Тур'я - 5:5, по пен. - 6:7

1 ліга. 12 тур
Гошів - Тисів - 1:1
Міжріччя - Гузіїв - 1:2
Одиниця - Велика Тур`я - 3:0
Белеїв - Вигода - 6:2
Тяпче - Яворів - 6:0

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Тяпче              10  7  2  1  26-12  23    
Гошів              10  5  4  1  23-14  19
Вигода            10  5  4  1  19-10  19
Вел. Тур'я        10  5  3  2  17-14  18
Одиниця          10  4  2  4  19-13  14
Тисів                10  2  5  3  18-18  11    
Міжріччя          10  2  3  5  15-16  9
Гузіїв                10  2  3  5  15-21  9
Белеїв              10  1  5  4  19-25  8
Яворів              10  1  1  8  13-41  4    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга. 12 тур
Кальна – Кропивник - 1:5
Витвиця - Солуків - 0:4
Шевченкове - Розточки - 2:2 (матч не завершено)
Новошин - Новичка - +:-
Слобода-Долинська - Станківці - 3:2

Перенесений матч
Солуків - Кропивник - 10:0

Становище лідерів
                         І  В  Н  П    М    О
Солуків            10  7  1  2  38-10  22
Розточки           9  7  1  1  22-10  22
Станківці          10  7  0  3  30-9  21
Новошин          10  6  2  2  17-8  20
Шевченкове      9  5  1  3  23-10  16
Сл.-Долинська  10  5  0  5  21-24  15
Кропивник        10  4  0  6  17-33  12
Кальна             10  3  2  5  14-23  11
Новичка           10  1  0  9  9-30  3
Витвиця            10  0  1  9  9-42  1    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 12 тур
Негівці - Гуменів - 2:3
Сівка-Калуська - Довге-Калуське - 2:1
Копанки - Перекоси - 2:0
Тужилів - Студінка - 1:2
Старий Угринів - Вістова - 3:2
Голинь - Станькова - 1:0

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Станькова     12  9  2  1  35-10  29
Голинь           12  6  4  2  17-15  22
Д.-Калуське   12  6  2  4  20-10  20
Студінка        12  6  2  4  22-17  20
Гуменів          12  6  1  5  13-16  19
Тужилів         12  5  2  5  19-18  17
Вістова          12  5  1  6  20-15  16
Копанки         12  5  1  6  14-16  16
С.-Калуська   12  4  2  6  16-21  14
Ст. Угринів     12  4  1  7  14-29  13
Перекоси       12  2  4  6  14-20  10
Негівці           12  2  2  8  14-30  8

2 ліга
Група А. 11 тур

Боднарів - Грабівка - 2:0
Перевозець - Середнй Бабин - 3:0
Пійло - Підмихайля - 2:1
Бабин-Зарічний - Підгірки - 0:2
Новиця - вільна від гри

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    10  6  2  2  20-12  20
Грабівка         9  5  1  3  10-8  16
Підмихайля    10  5  1  4  21-20  16
Новиця           9  4  3  2  16-11  15
Підгірки          10  4  2  4  16-15  14
Боднарів        10  4  2  4  12-16  14
Бабин-Серед. 10  3  3  4  7-12  12
Пійло              10  3  1  6  19-20  10
Бабин-Зарічн. 10  1  3  6  14-21  6

Група Б. 9 тур
Довгий Войнилів - Довжка - +:-
Верхня - Томашівці - 10:0
Кропивник - Довпотів - 6:1
Войнилів - Кулинка - 5:3

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   9  8  0  1  25-3  24
Верхня          9  6  1  2  32-11  19
Войнилів       9  6  1  2  27-10  19
Кропивник     9  5  2  2  23-5  17
Довпотів        9  3  1  5  12-23  10
Кулинка         9  2  1  6  14-30  7
Томашівці      9  2  0  7  5-31  6
Довжка          9  1  0  8  5-30  3

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 14 тур
Мала Кам`янка - Підгайчики - 3:1
Лісний Хлібичин - Угорники - 0:6
Струпків - Воскресинці - 2:1
Жукотин - Коршів - 3:0
Дебеславці - Матеївці - 1:0
Печеніжин - Семаківці - 3:1
Сопів - Верхній Вербіж - 3:2

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       14  11  2  1  46-11  35
Жукотин        14  11  2  1  36-9  35
Сопів            15  10  2  2  40-24  32
Струпків        14  8  3  3  30-12  27
Печеніжин     14  8  3  3  28-16  27
Дебеславці    14  5  6  3  22-19  21
Л. Хлібичин    14  5  2  7  14-24  17
М. Кам`янка   14  5  0  9  18-41  15
Верх. Вербіж 14  4  2  8  14-25  14
Воскресинці   14  3  4  7  16-20  13
Коршів          14  3  4  7  20-28  13
Семаківці       14  3  2  9  17-30  11
Матеївці         14  3  2  9  10-34  11
Підгайчики     14  1  2  11  12-29  5

2 ліга. Матч 14 туру
Спас - Іванівці - 4:1

Становище команд 
                       І    В  Н  П   М    О
Черемхів        13  12  1  0  54-8  37
Ліс. Слобідка  13  10  1  2  31-16  31
Спас               14  9  1  4  42-13  28
Іванівці           14  9  1  4  39-17  28
Голосків         13  8  2  3  20-8   26
Королівка-
Корнич            13  7  1  4  17-31  22
Ценява           13  6  4  3  15-9    22
Торговиця       13  6  0  7  29-27  18
Ст. Гвіздець    13  5  1  7  25-29  16
В. Кам'янка     13  4  1  8  15-38  13
М. Кам'янка-2  13  4  1  8  32-40  13
Джурків           13  2  2  9  17-35  8
Ковалівка        13  2  0  11  15-44  6
Ворона            13  0  0  13  6-42  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

 

БРАМКИ

Переглядів: 294 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: