Головна » 2015 » Липень » 27 » Міста і райони. 23-26 липня. Частина ІІ
10:16
Міста і райони. 23-26 липня. Частина ІІ

КОСІВ
ІІ коло розпочнеться 9 серпня

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          9  9  0  0  54-7  27
Березів          9  8  0  1  37-7  24
Шешори         9  6  1  2  28-14  19
Слобідка        9  5  0  4  29-18  15
Трач              9  5  0  4  22-32  15
Вербовець     9  4  1  4  25-16  13
Тюдів             9  3  0  6  30-24  9
Яблунів          9  2  0  7  9-33  6
Мал. Рожен   9  2  0  7  10-38  6
Ст. Кути          9  0  0  9  4-59  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга
ІІ коло розпочнеться 2 серпня 

Становище команд. І коло
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    9  7  0  2  22-8  21
Волосів            9  6  2  1  23-15  20
Назавизів         9  4  2  3  13-10  14
Камінне            9  4  1  4  13-10  13
Перерісль         9  4  1  4  13-12  13
Гаврилівка        9  4  1  4  19-25  13
Ланчин             9  3  3  3  18-16  12
Ліс. Тарновиця  9  2  1  6  14-20  7
Битків               9  2  1  6  5-18   7
Красна              9  2  2  5  8-14  8

2 ліга
Матч 3 туру
Парище - Саджавка - +:-
Матч 10 туру
Фитьків - Добротів - 0:0

Становище команд
                         І  В  Н  П    М    О
Фитьків            10  8  2  0  36-12  26
Парище            10  8  1  1  40-10  25
Гвізд                11  7  1  3  29-17  22
Добротів           11  6  3  2  36-11  21
Саджавка         11  5  1  5  29-22  16
Стримба           11  5  1  5  26-27  16
Зелена             10  5  1  4  26-27  16
Молодків          11  4  0  7  23-43  12
Пнів                 11  3  1  7  16-29  10
Сер. Майдан    10  3  0  7  20-33  9
Лоєва               11  1  3  7  13-47  6
Пасічна            11  1  2  8  9-24  5

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 11 тур
Юнашків – Липівка - 1:5
Рогатин – Помонята - 3:0
Добринів - Долиняни - 4:1
Букачівці – Бабухів - 2:2
Верхня Липиця – Лучинці - 1:1
Нижня Липиця - вільна від гри

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      9  7  2  0  22-7  23
Бабухів      10  6  4  0  22-12  22
Добринів     10  6  2  2  18-10  20
Н. Липиця   10  5  3  2  31-19  18
Липівка       10  5  0  5  24-21  15
Рогатин       10  4  2  4  20-17  14
Юнашків     9  3  4  2  20-15  13
В. Липиця   10  3  2  5  16-16  11
Букачівці     10  3  1  6  13-19  10
Помонята    10  1  0  9  15-35  3
Долиняни    10  1  0  9  15-45  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 11 тур
Пуків - Воскресинці - 3:4
Козарі - Чесники - 0:0
Колоколин - Кліщівна - 0:2
Путятинці - Жовчів - 0:1
Підвиння – Загір’я - 1:5
Черче - Конюшки - 2:4

Становище лідерів
                   І   В  Н  П   М   О
Конюшки    11  9  1  1  +37  28
Загір'я        11  9  1  1  +23  28
Кліщівна     11  9  0  2  +19  27
Воскресінці 11  6  0  5  +12  18
Черче         11  6  0  5  +4  18
Пуків          11  5  1  5  -4  16
Жовчів        11  5  1  5   -7  16
Козарі         11  4  2  5   -1  14

2 ліга. 13 тур 
Беньківці - Приозерне - +:- (3:0)
Явче - Руда - 1:1
Чернів - Фрага - не відбувся
Підкамінь - Яглуш - 1:0
Сарники - Залужжя - 1:2
Заланів - вихідний від гри

Становище лідерів
                   І   В  Н  П   М   О
Яглуш        12  9  1  2  +14  28
Залужжя    11  9  1  1  +20  28
Руда          12  7  3  2  +19  24
Явче          12  6  3  3  +11  21
Підкамінь    12  7  0  5  +3  21
Фрага         11  5  1  5  +2  16
Сарники      12  4  4  4  +4  16

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга

Становище команд. І коло
                     І  В Н П     М   О
Рожнятів       8  6  1  1  17-2  19
Сваричів       8  6  1  1  19-7  19
Вільхівка       8  5  0  3  18-14  15
Брошнів        8  4  1  3  13-9  13
Ниж. Струтин 8  4  1  3  21-18  13
Лоп'янка        8  3  1  4  9-16  10
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         8  2  0  6  9-25  6
Цінева           8  0  1  7  12-25  1

2 ліга

Становище лідерів
                    І  В Н П     М      О
Закерничне   9  7  2  0  38-13  23
Небилів        9  7  1  1  26-15  22
Креховичі     9  7  0  2  28-9  21
Ясень           9  6  0  3  19-16  18
Дуба             9  4  1  4  27-22  13
В. Струтин    9  4  1  4  21-19  13
Сливки         9  3  2  4  17-24  11

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
Кубок. 1/4 фіналу

Рудники - Стецева - 2:1 (перший матч - 2:2 )
Белелуя - Будилів - 2:2 (1:2)
Задубрівці - Прутівка - 0:1, по пен. - 7:6 (1:0)
Видинів - Вовчківці - 4:1 (2:3)

1 ліга. 12 тур
Джурів - Прутівка - 0:3
Потічок - Белелуя - 3:3
Борщів - Стецева - 6:1
Видинів - Підвисоке - 3:0
Устя - Будилів - 2:6
Вовчківці - Залуччя - 6:1
задубрівці - вільні від гри

Становище команд
                   І    В  Н  П   М    О
Вовчківці   11  10  0  1  46-9  30
Будилів     12  7  1  4  27-12  22
Борщів      11  7  1  3  25-14  22
Белелуя     11  6  2  3  23-18  20
Підвисоке  11  5  4  2  18-9  19
Видинів      11  7  0  4  24-14  21
Прутівка     11  5  3  3  19-17  18
Задубрівці  11  3  5  3  14-10  14
Залуччя      11  3  2  6  9-28   11
Стецева      11  2  2  7  15-24  8
Потічок       11  2  1  8  10-28  7
Джурів        11  2  1  8  18-39  7
Устя            11  1  2  8  11-37  5

2 ліга. 12 тур
Попельники - Іллінці - 2:1
Ганьківці - Балинці - 3:0
Келихів - Трійця - 0:3
Олешків - "Стара Сеньйора" Заболотів - 4:1
Русів - ФК "Кулачин" Снятин - 0:0
Новоселиця - Любківці - 4:1
Рудники - Красноставці - 8:2

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Попельники   12  8  1  3  26-15  25
Рудники        12  7  3  2  32-16  24
Русів            12  7  3  2  19-9  24
Трійця            12  7  2  3  23-13  23
Балинці         12  6  1  5  22-23  19
Іллінці            12  6  1  5  26-31  19
Снятин           12  5  4  3  24-22  19
Новоселиця   12  6  0  6  23-20  18
Ганьківці        12  4  3  5  18-17  15
Келихів          12  4  2  6  24-27  14
Олешків         12  3  4  5  27-27  13
Любківці         12  4  0  8  18-25  12
Красноставці  12  2  1  9  17-36  7
Заболотів       12  2  1  9  17-36  7

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга
Матчі 12-го туру відбудуться 2 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      11  9  2  0  33-5  29
Загвіздя         11  7  2  2  30-10  23
Павлівка         11  6  3  2  25-12  21
Лисець           11  6  1  4  19-11  19
Єзупіль           11  6  1  4  22-18  19
Черніїв            10  5  3  2  27-18  18
​Драгомирчани 11  3  5  3  16-12  14
Клубівці          10  4  2  4  15-18  14
Підлісся          11  4  1  6  17-20  13
Липівка           11  3  4  4  17-24  13
Ст. Лисець      11  2  5  4  18-21  11
Радча             11  2  1  8  13-35  7
Чукалівка        10  1  2  7  9-33  5
Пшеничники    10  1  0  9  10-34  3

1 ліга
Матчі 11-го туру відбудуться 9 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  9  6  1  2  24-11  19
Стебник           9  5  4  0  29-15  19
Березівка        10  5  3  2  24-15  18
Милування      9  5  1  3  19-18  16
"Сокіл" У         9  5  1  3  21-22  16
Тязів               9  4  4  1  25-8  16
Довге              10  4  2  4  31-16  14
Підлужжя        9  4  2  3  33-20  14
ФК "Угринів"   10  4  2  4  15-17  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          10  1  0  9  18-51  3
Стриганці        9  1  0  8  17-50  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 12
Королівка - Надорожна - 3:1
Остриня - Колінці - 3:1
Ісаків - Прибилів - 1:2
Олеша - Нижнів - 2:4
Буківна - Живачів - 2:2
Гарасимів - ФК "Грушка" - 2:3

Становище команд
                     І   В  Н  П    М     О
Живачів       12  9  1  2  34-12  28
Грушка        12  9  1  2  30-16  28
Остриня       12  8  1  3  28-16  25
Прибилів      12  6  4  2  21-16  22
Ісаків           12  5  3  4  27-24  18
​Колінці         12  5  1  6  14-13  16
Буківна        12  4  4  4  22-18  16
Нижнів         12  4  4  4  28-26  16
Надорожна   12  4  4  4  15-13  16
Королівка     12  3  2  7  19-26  11
Гарасимів     12  0  4  8  18-42  4
Олеша          12  0  1  11  13-45  1

2 ліга
Група А. 8 тур

"Єдність" Грушка - Петрилів - 2:0
Гостів - Братишів - 2:5
Палагичі - Вікняни - 3:3
Локітка - Олешів - 3:0

Становище команд
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      8  7  1  0  35-7  22
Вікняни         8  5  3  0  23-5  18
Гостів           8  5  1  2  34-17  16
Локітка         8  4  1  3  16-18  13
"Єдність" Грушка 8  3  0  5  9-29  9
Палагичі       8  2  1  5  10-23  7
Петрилів       8  1  1  6  11-23  4
Олешів         8  0  2  6  6-22  2

Група Б. 11 тур
Хотимир - Бортники - 0:1
Живачів-2 - Жуків - 0:5
Яківка - "Дністер" Підвербці - 3:1
ФК "Підвербці" - Пужники - 0:1

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Хотимир           10  7  1  2  25-7  22
Жуків               10  7  1  2  27-10  22
Бортники          10  6  2  2  29-9  20
Яківка              10  5  3  2  22-8  18
Пужники           9  4  2  3  12-12  14
Озеряни           9  3  2  4  16-21  11
ФК "Підвербці" 9  2  2  5  8-18    8
"Дністер" Підвербці 9  2  1  6  14-37  7
Живачів-2         10  0  0  10  7-47  0

БРАМКИ

Переглядів: 395 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Результати матчів і турнірні таблиці Рожнятівщини є на сайті http://fcvoynyliv.if.ua

Ім`я *:
Email *:
Код *: