Головна » 2015 » Квітень » 27 » Міста і райони. 26 квітня. Результати і таблиці
09:44
Міста і райони. 26 квітня. Результати і таблиці

Богородчани
2 тур

Дзвиняч – Іваниківка - 2:0
Богородчани – Росільна - 3:0
Глибоке – Старуня - 2:2
Старі Богородчани – Саджава - 3:2
Горохолина – Монастирчани – перенесено
Глибівка - вільна від гри

Становище команд
                                І  В  Н  П  М  О
Богородчани        2  2  0  0  5-0  6
Ст. Богородчани     2  2  0  0  5-2  6
Глибівка                1  1  0  0  3-0  3
Дзвиняч                2  1  0  1  2-2  3    
Росільна               2  1  0  1  2-3  3
Глибоке                   2  0  2  0  4-4  2
Саджава                2  0  1  1  4-5  1
Старуня                2  0  1  1  2-4  1
Монастирчани   1  0  0  1  0-2  0
Іваниківка            2  0  0  2  0-5  0
Горохолина           0  0  0  0  0  0

Детальніше - БРФФ

Городенка
1 ліга. 1 тур

Стрільче - Котиківка - 3:0
Рашків - Глушків - 1:0
Торговиця - Олієво-Королівка - 2:1
Ясенів-Пільний - Чортовець - 7:0
Семенівка - Тишківці - 7:1
Воронів - Колінки - 2:1
Топорівці - Чернятин - 1:2

Калуш
1 ліга. 2 тур

Сівка-Калуська - Вістова - 1:3
Копанки - Студінка - 1:2
Голинь - Тужилів - 1:1
Станькова - Гуменів - 3:1
Негівці - Довге-Калуське - 0:3
Старий Угринів - Перекоси - перенесено

Становище команд
                       І  В  Н  П  М  О
Станькова    2  2  0  0  9-2  6
Вістова          2  2  0  0  8-1 6
Д.-Калуське  2  2  0  0  5-0  6
Тужилів        2  1  1  0  2-1  4
Студінка       2  1  0  1  2-2  3
Негівці          2  1  0  1  2-3  3
Перекоси     1 0  1  0  0-0  1
Копанки       2  0  1  1  1-2  1
Голинь          2  0  1  1  2-7  1
Гуменів        2  0  0  2  1-5  0
С.-Калуська  2  0  0  2  1-5  0
Ст. Угринів   1  0  0  1  0-5  0

2 ліга. 1 тур
Група А

Пійло - Підгірки - 5:1
Бабин-Зарічний - Новиця - 2:2
Боднарів - Середній Бабин - 0:2
Перевозець - Підмихайля - 4:0
Грабівка - вільна від гри
Група Б
Войнилів - Довжка - 3:1
Кулинка - Довпотів - 2:2
Довгий Войнилів - Томашівці - 5:0
Верхня - Кропивник - 1:0

Детальніше - Калущина футбольна

Коломия
1 ліга. 2 тур

Мала Кам`янка - Угорники - 2:3
Воскресинці - Підгайчики    - 2:1
Коршів - Лісний  Хлібичин - 0:1
Матеївці - Струпків - 0:2
Семаківці - Жукотин - 2:2
Верхній Вербіж - Дебеславці - 1:1
Сопів - Печеніжин - 2:0

Становище команд
                         І  В  Н  П  М  О
Сопів              2  2  0  0  9-0  6
Струпків        2  2  0  0  5-0  6
Угорники      2  2  0  0  6-2  6
Дебеславці    2  1  1  0  4-1  4
Жукотин        2  1  1  0  3-2  4
Воскресинці     2  1  1  0  2-1  4
Л. Хлібичин     2  1  1  0  1-0  4
В. Вербіж       2  0  2  0  1-1  2
Печеніжин    2  0  1  1  0-2  1
Семаківці      2  0  1  1  2-5  1
Матеївці        2  0  0  2  0-3  0
Підгайчики    2  0  0  2  1-5  0
Коршів           2  0  0  2  0-4  0
М. Кам`янка 2  0  0  2  2-10  0

2 ліга. 1 тур
Голосків - Джурків - 3:0 (19 квітня)
Лісна Слобідка - Королівка-Корнич - 2:1 (19 квітня)
Ворона - Ценява - 0:2
Спас - Мала Кам'янка-2 - ?
Черемхів - Іванівці - 1:0
Велика Кам'янка - Старий Гвіздець - 2:1
Торговиця - Ковалівка - 4:2

Детальніше - Футбол Коломийщини

Надвірна
Кубок. 1/8 фіналу

Стримба - Ланчин - 3:2 (перша гра - 2:4)
Пасічна - Добротів - 1:0, п. - 4:5 (0:1)
Перерісль - Пнів - +:- (2:0)
Тисменичани - «Нафтовик» Битків - 4:1 (3:1)
Лісна Тарновиця - Камінне - 4:1 (1:1)
Гвізд - Лоєва - 4:1 (3:1)
Волосів - Саджавка - 5:0 (1:3)
Гаврилівка - Назавизів - 1:1 (0:4)

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

Рогатин
Суперліга. 2 тур

Липівка – Рогатин - 4:0
Васючин – Юнашків - 1:4
Букачівці – Помонята - 5:3
В.Липиця – Н.Липиця - 4:5
Добринів – Бабухів - 1:1
Долиняни – Лучинці - 0:4

Становище команд
                    І  В  Н  П  М  О
Лучинці    2 2  0  0  6-0  6
Липівка     2  2  0  0  8-3    6
Букачівці  2  2  0  0 6-3  6
Юнашків   2  1  1  0  5-2  4
Бабухів      2  1  1  0  2-1  4
Помонята  2  1  0  1  7-5  3
Н. Липиця  2  1  0  1  5-5  3
Добринів   2  0  1  1  1-3  1
Рогатин         2  0  1  1  1-5  1
В. Липиця  2  0  0  2  4-6  0
Долиняни  2  0  0  2  3-7 0
Васючин   2  0  0  2  1-8  0

1 ліга. 2 тур
Воскресінці - Козарі - 5:4
Колоколин - Пуків - 2:3
Путятинці - Чесники - 3:1
Підвиння - Кліщівна - 2:5
Черче - Жовчів - 1:2
Конюшки - Загір’я - 2:2

2 ліга. 1 тур
Сарники - Яглуш - 0:0
Підкамінь - Фрага - 1:2
Чернів - Руда - 1:5
Явче - Приозерне - 5:2
Беньківці - Заланів - 0:2
Залужжя - вихідні

Детальніше - Футбол Рогатинщини

Снятин 
1 ліга. 1 тур

Потічок - Задубрівці - 1:4
Борщів - Прутівка - 1:1
Видинів - Белелуя - 3:2
Вовчківці - Стецева - 2:0
Устя - Підвисоке - 0:3
Будилів - Залуччя - 3:0
Джурів - вільний від гри

2 ліга. 1 тур
Попельники - Ганьківці - 3:0
Келихів - Іллінці - 3:4
Олешків - Балинці - 3:3
Русів - Трійця - 1:0
Новоселиця - Заболотів - 4:1
Рудники - ФК «Кулачин» Снятин - 5:1
Красноставці - Любківці - ?

Тисмениця
Прем'єр-ліга. 1 тур

Павлівка - Черніїв - 4:0
Клубівці - Підлісся - 0:3
Пшеничники - Єзупіль - 0:2
Чукалівка - Старий Лисець - 1:1
Лисець - Радча - 1:0
Загвіздя - Липівка - 5:0
Драгомирчани - Чорнолізці - 0:0

Тлумач
1 ліга. 2 тур

ФК "Грушка" - Живачів - 4:1 
Буківна - Нижнів - 2:2
Олеша - Прибилів - 0:3 
Ісаків - Колінці - 3:0 
Остриня - Надорожна - 0:1 
Гарасимів - Королівка - 3:3

Становище команд
                       І  В  Н  П  М  О
Грушка        2  2  0  0  8-2  6
Надорожна  2  2  0  0  2-0  6
Нижнів         2  1  1  0  7-2  4
Ісаків            2  1  1  0  5-2  4
Прибилів     2  1  1  0  5-2  4
Живачів       2  1  0  1  3-5  3
Колінці            2  1  0  1  2-4  3
Королівка   2  0  1  1  3-4  1
Буківна        2  0  1  1  3-4  1
Гарасимів  2  0  1  1  4-7  1
Остриня      2  0  0  2  1-3  0
Олеша          2  0  0  2  0-8  0

2 ліга. 1 тур
Група А

Петрилів - "Єдність" Грушка - 6:0
Братишів - Гостів - 6:2 
Вікняни - Палагичі - 3:0
Олешів - Локітка - 2:2
Група Б
ФК "Підвербці" - "Дністер" Підвербці - ?
Яківка - Живачів-2 - 5:1 
Жуків - Бортники - 1:2 
Хотимир - Озеряни - 2:0
Пужники - вільні від гри

БРАМКИ

Переглядів: 528 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Перевірте Калуш, 2 ліга група Б .

0
2  
Виправили. Спасибі!

Ім`я *:
Email *:
Код *: