Головна » 2015 » Вересень » 2 » Міста і райони. 26-30 серпня. Частина І
18:11
Міста і райони. 26-30 серпня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
11 тур
Крихівці - "Штурмовик" - 3:1
Микитинці - "Феміда" - 2:1
Хриплин - "Легіон-2" - 2:5
"Благо" - "Легіон-1" - 1:2
Матч 10 туру
"Інваспорт" - "Благо" - 0:6

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     11  11  0  0  67-14  33
Крихівці        10  8  0  2  49-10  24
"Феміда"      11  7  1  3  42-21  22
"Благо"         11  7  0  4  34-24  21
Микитинці     11  6  2  3  29-13  20
"Легіон-2"     12  5  1  6  38-38  16
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7 (знято)
"Штурмовик" 11  2  1  8  9-35  7
Хриплин        11  2  1  8  26-65  7
"Інваспорт"    11  0  1  10  10-75  1

БУРШТИН
12 тур

Старий Мартинів - Дем`янів - 0:4 
Слобода – Куропатники - +:- 
Вигівка – Демешківці - 3:0 
Новий Мартинів - Тенетники - 2:2

Становище команд
                      І   В  Н П    М     О  
Вигівка          11  9  1  1  44-11  28 
Демешківці    11  8  0  3  25-20  24 
Дем'янів        11  6  3  2  26-14  21 
Н. Мартинів   11  5  3  3  21-16  18 
Слобода        11  5  2  4  25-21  17
Ст. Мартинів  11  4  1  6  11-21  13  
Тенетники      11  4  1  6  25-26  13 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   11  0  1  11  12-40  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
15 тур
Глибівка - Богородчани - 1:1
Іваниківка - Глибоке - 2:0
Росільна - Старі Богородчани - 2:0
Саджава - Монастирчани - 1:0
Старуня - Горохолина - перенесено
Дзвиняч - вільний

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Богородчани        14  12  1  1  32-8  37
Глибівка               13  11  1  1  43-11  34
Ст. Богородчани   14  9  0  5  39-19  27
Росільна               14  8  1  5  23-24  25
Саджава               14  7  1  6  23-18  22
Іваниківка             14  6  1  7  22-21  19
Монастирчани       13  5  2  6  13-16  17
Старуня                13  4  2  7  17-24  14     
Дзвиняч                13  3  1  9  15-29  10
Глибоке                14  1  2  11  14-43  5
Горохолина           12  1  2  9  11-40  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ"

Матчі 9 туру
Кінашів - Нараївка - 3:3
Межигірці - Скоморохи - +:-
Курів - Більшівці - 3:1
Медуха - Жалибори - 1:1
Дубівці - Придністров'я - 2:1
Бовшів - вільний
18 тур        
Кінашів - Межигірці - +:-
Нараївка - Курів - 8:0
Скоморохи - Медуха - -:+
Більшівці - Дубівці
Жалибори - Бовшів - 2:2
Придністров'я - вільне 

Становище команд
                    І    В  Н  П    М     О
Бовшів        17  16  1  0  59-13  49
Медуха        16  11  2  2  34-19  35
Дубівці         16  10  2  4  35-26  32
Більшівці      15  10  1  4  35-32  31
Кінашів         17  8  3  6  40-27  27
Курів            16  8  2  6  29-38  26
Нараївка        17  5  2  10  30-32  17
Жалибори      16  4  2  10  21-28  14
Межигірці      16  4  2  10  10-40  14
Придністров'я 16  3  2  11  21-35  11
Скоморохи     16  0  0  16  5-25  0 (знято)

"Південь"
Матчі 9 туру
Бринь - Мединя - 1:6
Острів - Маріямпіль - 0:6
Комарів - Крилос - 2:0
Маріямпіль-2 - Вікторів - 1:6
Височанка - Кінчаки - 0:1
Блюдники - Залуква - 3:1
18 тур      
Бринь - Острів - 0:0
Мединя - Комарів - 5:0
Маріямпіль - Маріямпіль-2 - 3:0
Крилос - Височанка - 2:0
Вікторів - Блюдники - 6:1
Залуква - Кінчаки - 3:1

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      18  15  3  0  60-14  48
Мединя      18  15  2  1  56-11  47
Маріямпіль 18  13  0  5  60-18  39
Комарів      18  11  5  2  44-21  38
Крилос       17  8  4  5  38-32  28
Блюдники    17  6  2  9  32-38  20
Бринь         18  5  4  9  26-39  19
Височанка   18  6  0  12  17-40  18
Кінчаки        18  5  3  10  34-50  18
Залуква       18  3  4  11  25-48  13
Острів          18  2  2  14  8-67  8
Маріямпіль-2 18  1  4  13  23-48  7

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
19 тур
Воронів - Стрільче - 1:8
Ясенів-Пільний - Торговиця - 1:2
Тишківці - Котиківка - 9:1
Чернятин - Олієво-Королівка - 5:1
Семенівка - Рашків - -:+
Топорівці - Глушків - 3:2
Колінки - Чортовець - 2:1
20 тур
Олієво-Королівка - Колінки - 3:3
Рашків - Воронів - 4:1
Глушків - Чернятин - 1:4
Стрільче - Топорівці - 5:0
Семенівка - Торговиця - 5:2
Чортовець - Тишківці - 6:0
Котиківка - Ясенів-Пільний - 0:10

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 20  15  2  3  42-14  47
Чернятин              20  14  1  5  52-23  43
Чортовець            20  14  0  6  66-41  42
Яс.-Пільний          20  13  2  5  68-21  41
Торговиця             20  11  2  7  48-42  35    
Семенівка             20  10  3  7  66-35  33
Стрільче                20  8  5  7  47-30  31
Тишківці                20  8  3  9  41-41  27
Воронів                 20  7  1  12  34-80  22
Колінки                  20  6  4  10  38-50  22
Глушків                 20  6  4  10  32-46  22
Ол.-Королівка        20  6  4  10  38-53 22
Топорівці               20  4  0  16  29-72  12
Котиківка               20  1  3  16  13-83  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 16 тур
Тяпче - Одиниця - +:-
Вигода - Велика Тур`я - 2:3
Белеїв - Гузіїв - 1:1
Яворів - Тисів - 3:2
Гошів - Міжріччя - 3:2

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              14  11  2  1  37-16  35    
Гошів              14  7  5  2  34-20  26
Вел. Тур'я        14  7  3  4  26-24  24
Вигода            14  6  4  4  27-24  22
Тисів                14  4  5  5  29-29  17
Гузіїв               14  4  5  5  28-28  17    
Одиниця          14  4  3  7  24-27  15
Міжріччя          14  3  4  7  26-27  13
Белеїв              14  2  7  5  28-31  13
Яворів              14  2  2  10  20-53  8    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга
16 тур
Витвиця - Кропивник - 2:2
Шевченкове - Станківці - 1:0
Слобода-Долинська - Солуків - 0:0
Новошин - Кальна - 1:3
Новичка - Розточки - -:+

Становище команд
                         І   В  Н  П     М    О
Розточки          13  10  2  1  27-12  32
Солуків            14  9  2  3  41-14  29
Станківці          13  9  0  4  36-12  27
Шевченкове      14  7  2  5  28-15  23
Новошин          14  7  2  5  24-19  23
Сл.-Долинська  14  7  2  5  26-27  23
Кальна             14  6  2  6  22-29  20
Кропивник        14  4  3  7  23-41  15
Новичка            14  1  0  12  9-30  3 
Витвиця            14  0  3  11  16-52  3 

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 17 тур
Старий Угринів - Голинь - 2:1
Копанки - Сівка-Калуська - 0:2
Студінка - Станькова - 0:2
Тужилів - Негівці - 5:1
Перекоси - Гуменів - 1:0
Вістова - Довге-Калуське - 2:4

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Станькова     17  13  2  2  51-18  41
Д.-Калуське   17  10  2  5  35-18  32
Голинь           17  9  4  4  28-21  31
Тужилів         17  8  4  5  29-21  28
Студінка        17  8  2  7  27-27  26
С.-Калуська   17  7  3  7  25-25  24
Вістова          17  7  2  8  34-25  23
Гуменів          17  6  2  9  15-25  20
Перекоси       17  5  4  8  21-30  19
Ст. Угринів     17  5  3  9  17-34  18
Копанки         17  5  2  10  17-27  17
Негівці           17  3  2  12  19-46  11

2 ліга
Група А. 16 тур

Перевозець - Бабин-Зарічний - 4:1
Боднарів - Новиця - 2:3
Середній Бабин - Підмихайля - 3:0
Грабівка - Підгірки - 1:0
Пійло - вільне

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    14  8  2  4  31-20  26
Грабівка         14  8  1  5  16-13  25
Новиця           14  7  3  4  27-17  24
Підгірки          14  7  2  5  24-17  23
Бабин-Серед. 15  6  3  6  15-22  21
Пійло              14  6  1  7  29-24  19
Підмихайля    14  6  1  7  21-29  19
Боднарів        14  4  2  8  18-31  14
Бабин-Зарічн. 15  3  3  9  23-31  12

Група Б. 14 тур
Кулинка - Довжка - -:+
Довгий Войнилів - Кропивник - 4:1
Довпотів - Верхня - 3:0
Войнилів - Томашівці - +:-

Становище команд. І етап
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 19 тур
Матеївці – Мала Кам`янка - 1:0
Лісний Хлібичин – Дебеславці - 1:3
Воскресінці – Верхній Вербіж - 1:0
Підгайчики – Печеніжин - 2:1
Угорники – Сопів - 5:2
Струпків – Жукотин - 1:2
Коршів – Семаківці - 8:4

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       19  15  3  1  54-13  48
Жукотин        18  14  2  2  44-11  44
Сопів            19  14  2  3  63-34  44
Струпків        19  11  4  4  39-19  37
Дебеславці    19  9  6  4  34-23  33
Печеніжин     19  9  4  6  34-23  31
М. Кам`янка   19  7  1  11  23-46  22
Матеївці         19  6  2  11  19-45  20
Л. Хлібичин    18  5  3  10  20-35  18
Верх. Вербіж 18  5  2  11  19-31  17
Воскресинці   19  4  5  10  19-33  17
Коршів           18  4  4  10  33-45  16
Семаківці       19  4  2  13  23-45  14
Підгайчики     19  3  2  14  19-40  11

2 ліга. 18 тур
Ковалівка - Лісна Слобідка - 1:3
Черемхів - Голосків - 2:2
Спас - Старий Гвіздець - 2:1
Ворона - Велика Кам'янка - -:+
Торговиця - Джурків - 5:1
Ценява - Королівка-Корнич - 2:1
Мала Кам'янка-2 - Іванівці - 0:1

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        18  14  3  1  68-16  45
Ліс. Слобідка  17  14  1  2  46-20  43
Іванівці           18  13  1  4  45-19  40
Спас               18  12  1  5  52-17  37
Голосків          17  10  3  4  28-12  33
Ценява           17  9  4  4  23-13  31
Королівка-
Корнич            18  9  1  7  24-43  28
Ст. Гвіздець    18  8  1  9  32-37  25
Торговиця       17  8  0  9  40-36  24
В. Кам'янка     18  5  1  12  18-47  16
М. Кам'янка-2  17  4  3  10  36-48  15
Джурків           18  3  3  12  21-53  12
Ковалівка        17  2  1  14  18-54  7
Ворона            18  0  1  17  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 221 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: