Головна » 2016 » Вересень » 26 » Міста і райони. Тисмениця. 21 і 25 вересня
21:31
Міста і райони. Тисмениця. 21 і 25 вересня

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. Попередній етап
"Дністер-Рітас" Побережжя (Д-2) - "Сокіл" Підлісся - 6:3 (Д. Третяк, 10, 21, 53, В. Крижанівський, 35, В. Білан, 70, Я. Мойсишин, 80 - Н. Кучера, 20, Д. Івашко, 58, 70)
ФК "Вільшаниця" (Д-2) - "Стримба" Липівка - 2:4 (А. Семанюк, 32, 37 - Ю. Сисак, 22, Р. Романюк, 24, 60, П. Микитин, 75)
ФК "Марківці" (Д-2) - ФК "Клубівці" - -:+ (неявка госодарів)
"Цегельник" Нові Кривотули (Д-2) - ФК "Угринів" (Д-2) - 2:2 (В. Адамчук, 24, 70 - Н. Самочко, 47, А. Терешкун, 53), по пен. - 2:4
"Сокіл" Угринів (Д-2) - "Оболонь" Милування (Д-2) - 0:1 (М. Левицький, 70)
"Колос" Пшеничники (Д-2) - "Сокіл" Чукалівка - 0:2 (Ю. Шиптур, 50, С. Скавронський, 88)
ФК "Тязів" (Д-2) - "Козацький Острів-2" Чорнолізці (Д-2) - 2:3 (І. Григорчук, 21, 34 - І. Лаврук, 11, 50, І. Андрейчук, 65)
ФК "Старі Кривотули" (Д-2) - "Інтербур" Єзупіль (Д-2) - 1:2 (А. Цюпер, 49 - Р. Гасюк, 3, Р. Коваль, 44)
ФК "Майдан" (Д-2) - ФК "Радча" - -:+ (відмова господарів)
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) - "Фортуна" Березівка (Д-2) - 1:0 (Т. Мокляк, 72)

1/8 фіналу. 14 жовтня. Жереб
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) – "Авангард" Загвіздя 
"Оболонь" Милування (Д-2) – "Ураган" Черніїв 
ФК "Радча" – "Стримба" Липівка 
"Дністер-Рітас" Побережжя (Д-2) – "Дружба" Драгомирчани 
"Інтербур" Єзупіль (Д-2) – "Бистриця" Старий Лисець 
"Козацьки острів-2" Чорнолізці (Д-2) – "Козацький острів" Чорнолізці 
"Сокіл" Чукалівка – ФК "Клубівці" 
ФК «Угринів» (Д-2) – "Колос" Братківці

Прем'єр-ліга. 6 тур
"Дружба" Драгомирчани - "Сокіл" Чукалівка - 3:2 (В. Трушко, 20, В. Кучера, 25, В. Луканюк, 81 - Б. Струк, 55, Ю. Шиптур, 62)
"Стримба" Липівка - "Сокіл" Підлісся - 2:2 (А. Яворський, 72, В. Дутчак, 87 - А. Іванилюк, 10-авт., Б. Іванишин, 84)
ФК "Радча" - ФК "Клубівці" - 0:2 (О. Войтко, 58, В. Пророк, 66)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Ураган" Черніїв - 1:1 (Б. Павлюк, 54 - В. Царук, 90+2)
"Авангард" Загвіздя - "Бистриця" Старий Лисець - 1:0 (Н. Чекіс, 63)
"Колос" Братківці - вільний від гри

    І В Н П М О
1  Авангард (Загвіздя) 5 4 0 1 16-3 12
2  Дружба (Драгомирчани) 6 4 0 2 11-5 12
3  Колос (Братківці) 5 4 0 1 9-3 12
4  ФК Клубівці 5 3 1 1 8-11 10
5  Бистриця (Старий Лисець) 5 2 2 1 8-5 8
6  Козацький Острів (Чорнолізці) 5 2 1 2 5-4 7
7  ФК Радча 5 2 1 2 6-8 7
8  Ураган (Черніїв) 4 1 2 1 7-6 5
9  Стримба (Липівка) 5 1 1 3 11-15 4
10  Сокіл (Підлісся) 5 0 2 3 5-9 2
11  Сокіл (Чукалівка) 6 0 0 6 4-21 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 6, І. Якубів (Радча) - 5, Н. Чекіс (Загвіздя) і В. Трушко (Драгомирчани) - по 4 голи.

7 тур. 2 жовтня
"Бистриця" Старий Лисець - "Козацький Острів" Чорнолізці
"Ураган" Черніїв - ФК "Радча"
"Сокіл" Підлісся - "Колос" Братківці
ФК "Клубівці" - "Стримба" Липівка
"Сокіл" Чукалівка - "Авангард" Загвіздя
"Дружба" Драгомирчани - вільна від гри

2 ліга. 4 тур
Група А

"Фортуна" Березівка - ФК "Старі Кривотули" - 3:1 (М. Федоронько, 15, 30, 37 - В. Бризіцький, 32)
ФК "Угринів" - "Козацький Острів-2" Чорнолізці - 1:0 (Н. Самочко, 35)
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Марківці" - 8:3 (А. Гринчак, 14, 46, 82, 86, Р. Кондрат, 42, В. Челяк, 44, М. Заворотюк, 48-авт., С. Челяк, 72 В. Фицик, 30, 70, Фицик, 88)
"Цегельник" Нові Кривотули - "Колос" Пшеничники - 4:1 (В. Адамчук, 3, 75, О. Гриньків, 35, С. Гуцуляк, 70 - І. Нанюк, 89). Нереалізований пенальті: В. Степуляк, 91+1 (К) 

    І В Н П Р/М О
1  ФК Угринів 4 3 1 0 14-2 10
2  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 4 3 0 1 9-3 9
3  Фортуна (Березівка) 4 3 0 1 7-2 9
4  Прикарпаття (Підлужжя) 4 2 1 1 14-5 7
5  ФК Старі Кривотули 4 2 0 2 14-10 6
6  Цегельник (Нові Кривотули) 4 1 1 2 5-10 4
7  Колос (Пшеничники) 4 0 1 3 5-16 1
8 ФК Марківці 4 0 0 4 5-25 0

Бомбардири: А. Гринчак (Підлужжя) - 7, Н. Самочко (ФК "Угринів") - 6, М. Федоронько (Березівка) - 5, В. Фицик (Марківці) - 4 голи.

5 тур. 2 жовтня
"Колос" Пшеничники - "Фортуна" Березівка
ФК "Марківці" - "Цегельник" Нові Кривотули
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Прикарпаття" Підлужжя
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Угринів"

Група Б
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Вільшаниця" - 3:2 (М. Бідочко, 24, 27, Н. Бадюк, 81 - С. Овчар, 13, 81)
"Сокіл" Угринів - ФК "Тязів" - 1:1 (М. Слободян, 90+2 - В. Кочет, 22)
"Оболонь" Милування - ФК "Майдан" - 9:1 (М. Левицький, 5, М. Дячук, 12, О. Сабецький, 17, Р. Єлісєєв, 27, 88, 89, М. Думісь, 47, Ю. Вікуловський, 67, 72 - Т. Хлібкевич, 75)
"Дністер-Рітас" Побережжя - вільний 

    І В Н П Р/М О
1 Дністер-Рітас (с. Побережжя) 3 3 0 0 16-4 9
2 Оболонь (Милування) 3 2 1 0 13-2 7
3 ФК Тязів 4 2 1 1 10-9 7
4 Інтербур (Єзупіль) 4 2 0 2 11-8 6
5 Сокіл (Угринів) 3 1 2 0 5-3 5
6 ФК Вільшаниця 3 0 0 3 4-10 0
7 ФК Майдан 4 0 0 4 3-26 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 5, Ю. Вікуловський (Милування) - 4 голи.

5 тур. 2 жовтня
ФК "Тязів" - "Оболонь" Милування
ФК "Вільшаниця" - "Сокіл" Угринів
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Інтербур" Єзупіль
ФК "Майдан" - вільний від гри

БРАМКИ

Переглядів: 287 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: