Головна » 2014 » Травень » 26 » Міста і райони. 25 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
16:16
Міста і райони. 25 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Чемпіонат стартує 1 червня.

ГОРОДЕНКА

1 ліга

Становище команд 
                        I  В  Н  П    М  O
Чернятин          4  4  0  0  20-4  12
Ясенів-Пільний 4  4  0  0  18-4  12
Торговиця         4  4  0  0  12-6  12
Лука                 4  3  1  0  18-6  10
Семенівка         4  2  2  0  8-6  8
Воронів             4  2  0  2  8-14  6 
Колінки             4  1  0  3  9-12  3
Чортовець         3  1  0  2  4-9  3
Котиківка           4  0  1  3  2-10  1
Ол.-Королівка    4  0  0  4  7-10  0
Глушків             3  0  0  2  2-12  0
Топорівці           4  0  0  4  3-16  0

2 ліга

Становище команд після 2-х турів

1 зона: Михальче і Стрільче - по 6 очок, Городниця, Копачинці, Рашків і Семаківці - по 3, Поточище, Кунисівці і Корнів - по 0.

2 зона: Серафинці і Сороки - по 6, Виноград, Острівець, Тишківці і Росохач - по 3, Рогиня і Слобідка - по 0.

КОЛОМИЯ

1 ліга. 7 тур

Струпків - Коршів - 4:0
Спас - Верхній Вербіж - 2:3
Жукотин - Мала Кам`янка - 3:1
Семаківці - Угорники - 0:0
Матеївці - Воскресинці - перенесено
Дебеславці - Молодятин - +:-
Печеніжин - Лісний Хлібичин - 5:3

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          7  7  0  0  22-1  21
Жукотин          7  5  1  1  14-5  16
Коршів            7  4  0  3  16-11  12  
Угорники         7  3  2  2  7-6  11
Ліс. Хлібичин   7  3  1  3  14-17  10 
Печеніжин       7  3  1  3  14-17  10 
Дебеславці      7  3  1  3  7-12  10  
Матеївці          6  3  0  3  11-9  9  
Воскресинці    6  2  2  2  11-12  8  
Семаківці        7  2  2  3  6-7  8
Верхній Вербіж 7  2  2  3  8-12  8
Спас               7  2  1  4  11-13  7    
Мала Кам`янка 7  2  1  4  11-15  7   
Молодятин       7  0  0  7  0-15  -1

2 ліга. 6 тур

Торговиця - Велика Кам'янка - перенесено
Ворона - Голосків - 2:3
Ковалівка - Лісна Слобідка - 0:5
Сопів - Королівка-Корнич - 6:2
Ценява - Підгайчики - 1:2
Джурків - Іванівці - перенесено

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М   O
Голосків        5  3  2  0  11-6  11
Підгайчики    6  3  2  1  12-9  11 
Черемхів       5  3  1  1  12-7  10 
Лісна Слобідка 6  3  1  2  11-9  10
Сопів              5  3  0  2  14-5  9
Іванівці          5  3  0  2  9-5  9 
Торговиця      5  2  2  1  10-9  8
Ковалівка      6  2  2  2  12-16  8 
Ценява          5  2  1  2  7-7  7
Велика Кам'янка  4  1  2  1  6-6  5 
Королівка-Корнич 6  1  2  3  15-17  5
Ворона            6  0  1  5  6-17  1
Джурків           4  0  0  4  5-18  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

4 тур
Слобідка - Тюдів - 2:1
Березів - Хімчин - 9:0
Вербовець - Шешори - 4:2
Старі Кути - Кути - 2:2
Малий Рожин - Трач - 4:0
Яблунів - Рожнів - 1:0

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           3  3  0  0  19-1  9
Вербовець      4  3  0  1  15-7  9 
Яблунів           4  3  0  1  13-6  9  
Шешори          4  3  0  1  10-8  9 
Березів           4  2  1  1  20-4  7   
Старі Кути       4  2  1  1  15-5  7  
Кути                4  2  1  1  7-6  7
Малий Рожин  4  2  0  2  8-4  6 
Слобідка         3  1  1  1  4-11  4 
Тюдів              3  0  1  2  3-6  1 
Хімчин            4  0  1  3  3-21  1 
Рожнів            3  0  0  3  0-6  0  
Трач               4  0  0  4  1-33  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 5 тур
Княже - Стецева - 1:1
Прутівка - Вовчківці - 1:0
Белелуя - Видинів - 1:5
Задубрівці - Джурів - 3:1
Підвисоке - Залуччя - 2:2
Тулуків - Потічок - 2:2
Устя - Борщів - 0:5

Становище команд
                     I  В  Н  П    М   O
Видинів         5  4  1  0  19-8  13 
Прутівка        5  4  0  1  14-6  12
Задубрівці     5  3  2  0  10-6  11 
Вовчківці       5  3  1  1  15-2  10  
Борщів          5  2  3  0  10-4  9
Тулуків          5  1  4  0  13-7  7
Підвисоке      5  1  4  0  12-8  7
Белелуя        5  1  2  2  8-11  5
Стецева         5  1  2  2  5-11  5 
Потічок          5  0  3  2  8-12  3 
Джурів          5  0  2  3  3-8  2  
Залуччя         4  0  2  2  7-13  2
Княже           4  0  2  2  6-16  2 
Устя              5  0  0  5  4-22  0

2 ліга. 3 тур
Група А

Любківці - Будилів - 1:2
Русів - Орелець - 3:1
Завалля - Красноставці - 3:0
Шевченкове - Келихів - 1:1

Становище команд
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        4  3  1  0  9-3  10
Любківці       4  3  0  1  9-5  9
Орелець       4  3  0  1  7-5  9
Русів            4  2  1  1  8-5  7
Келихів         4  1  1  2  7-8  4
Завалля        4  1  0  3  5-10  3
Шевченкове  4  0  2  2  3-5  2
Красноставці 4  0  1  3  4-11  1

Група Б
Іллінці - Новоселиця - 2:1
Балинці - Попельники - 1:3
Трійця - Тростянець - 3:1
Олешків - Рудники - 3:1

Становище команд
                   І  В  Н  П    М  О
Балинці       4  2  1  1  10-5  7
Заболотів    3  2  1  0  6-2  7
Іллінці         4  2  1  1  7-9  7
Попельники 3  2  0  1  12-5  6
Новоселиця 3  2  0  1  12-6  6
Олешків      3  2  0  1  7-5  6
Трійця         4  2  0  2  5-6  6
Рудники      4  0  1  3  3-12  1
Тростянець  4  0  0  4  5-17  0

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

 

Переглядів: 408 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: