Головна » 2015 » Червень » 30 » Міста і райони. 25-28 червня. Частина ІІ
09:37
Міста і райони. 25-28 червня. Частина ІІ

РОГАТИН
Кубок. Фінал 
(Рогатин) 
Лучинці - Добринів - 1:0

Суперліга. 7 тур
Нижня Липиця - Липівка - 5:0
Бабухів - Помонята - 3:2
Рогатин - Долиняни - 6:0
Букачівці - Верхня Липиця - 1:3
Юнашків - Лучинці - перенесено
Васючин - Добринів - перенесено

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      6  5  1  0  18-6  16
Бабухів      7  4  3  0  15-8  15
Рогатин      7  4  1  2  21-10  13
Н. Липиця   7  4  1  2  20-12  13
Липівка      7  4  0  3  25-14  12
Юнашків     6  3  3  0  16-4  12
В. Липиця   7  3  1  3  14-11  10
Букачівці    7  3  0  4  13-16  9
Добринів     6  2  2  2  9-8   8
Помонята    7  2  0  5  13-17  6
Долиняни    7  0  0  7  9-33  0
Васючин     6  0  0  6  4-36  0

1  ліга. 7 тур
Пуків - Загір'я - 0:2
Кліщівна - Воскресинці - 3:1
Чесники - Жовчів - 0:0
Козарі - Конюшки - 0:3
Колоколин - Черче - 3:5
Путятинці - Підвиння - 2:1

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Загір'я        7  6  1  0  +17  19
Пуків          7  4  1  2  +2  13
Конюшки    7  5  1  1  +16  16
Кліщівна    7  5  0  2  +7   15
Козарі        7  3  1  3    0   10
Козарі        7  3  1  3   -9   10

2 ліга. 9 тур 
Беньківці - Чернів - 2:1
Заланів - Підкамінь - 1:2
Приозерне - Сарники - 0:2
Руда - Залужжя - 0:1
Фрага - Яглуш - 1:2
Явче - вільне від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Залужжя    8  7  1  0  +17  22
Яглуш        9  7  1  1  +13  22
Руда          8  5  1  2  +13  16
Фрага         8  5  1  2  +10  16

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 9 тур

Лоп'янка - Цінева - 1:1    
Брошнів - Сваричів - 3:1    
Нижній Струтин - Берлоги - 5:1    
Рожнятів - Вільхівка - 2:0
Суходіл - вільний від гри 

Становище команд
                     І  В Н П     М   О
Рожнятів       8  6  1  1  17-2  19
Сваричів       8  6  1  1  19-7  19
Вільхівка       8  5  0  3  18-14  15
Брошнів        8  4  1  3  13-9  13
Ниж. Струтин 8  4  1  3  21-18  13
Лоп'янка        8  3  1  4  9-16  10
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         8  2  0  6  9-25  6
Цінева           8  0  1  7  12-25  1

2 ліга. 8 тур
Дуба - Ясень - 1:3    
Спас - Петранка - 2:0    
Вільхівка-2 - Сливки - 4:4    
Небилів - Креховичі - 1:0    
Іванівка-Ясеновець - Вербівка - 1:4    
Верхній Струтин - Закерничне - 2:5

Становище команд
                    І  В Н П     М      О
Небилів        8  7  1  0  25-10  22
Закерничне   8  6  2  0  34-9  20
Креховичі     8  6  0  2  23-9  18
Дуба             8  4  1  3  24-18  13
В. Струтин    8  4  1  3  20-16  13
Закерничне   8  6  2  0  34-9  20

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі

Стецева - Рудники - 2:2
Будилів - Белелуя - 2:1
Прутівка - Задубрівці - 1:0
Вовчківці - Видинів - 3:2

1 ліга. 10 тур
Задубрівці - Белелуя - 0:0
Джурів - Стецева - 6:3
Потічок - Підвисоке - 1:0
Борщів - Залуччя - 4:0
Видинів - Будилів - 2:1
Вовчківці - Устя - 8:1
Пртуівка - вільна від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   9  9  0  0  39-6  27
Борщів      9  6  1  2  18-9  19
Будилів     10  5  1  4  19-9  16
Підвисоке  9  4  4  1  14-5  16
Белелуя     9  5  1  3  18-15  16
Видинів      9  5  0  4  17-14  15
Задубрівці  10  3  5  2  13-8  14
Прутівка     9  3  3  3  14-16  12
Залуччя      9  3  2  4  8-18   11
Стецева      9  2  2  5  14-17  8
Джурів        9  2  1  6  18-34  7
Устя            9  1  2  6  9-27  5
Потічок       9  1  0  8  6-25  3

2 ліга. 10 тур
Попельники - Балинці - 2:0
Іллінці - Трійця - 2:3
Ганьківці - "Стара Сеньйора" Заболотів - 4:0
Келихів - ФК "Кулачин" Снятин - 3:4
Олешків - Любківці - 1:2
Русів - Красноставці - 1:1
Новоселиця - Рудники - 0:2

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Попельники   10  7  1  2  24-12  22
Русів            10  6  2  2  15-7  20
Іллінці            10  6  1  3  25-24  19
Рудники        10  5  3  2  22-14  18
Трійця            10  5  2  3  19-13  17
Снятин           10  5  2  3  22-20  17
Балинці         10  5  1  4  17-20  16
Келихів          10  4  2  4  22-21  14
Новоселиця   10  4  0  6  17-18  12
Любківці         10  4  0  6  15-17   12
Ганьківці        10  3  3  4  15-16   12
Олешків         10  2  3  5  21-24  9
Красноставці  10  2  1  7  14-26  7
Заболотів       10  1  1  8  14-30  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
"Авангард" Загвіздя - "Дністер" Довге - 3:1
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 

Прем'єр-ліга. 10 тур
Черніїв - Єзупіль - 4:1
Підлісся - Старий Лисець - 2:1
Павлівка - Радча - 4:3 
Клубівці - Липівка - 2:1
Пшеничники - Чорнолізці - 0:5
Чукалівка - Драгомирчани - 1:2
Лисець - Загвіздя - 0:0

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      10  8  2  0  25-4  26
Загвіздя         10  6  2  2  25-8  20
Павлівка         10  6  2  2  23-10  20
Черніїв            9  5  3  1  25-13  18
Лисець           10  5  1  4  18-11  16
Єзупіль           10  5  1  4  16-17  16
​Драгомирчани 10  3  5  2  16-11  14
Клубівці          9  4  2  3  13-15  14
Підлісся          10  4  1  5  16-14  13
Ст. Лисець      10  2  4  4  16-19  10
Липівка           10  2  4  4  12-21  10
Чукалівка        9  1  2  6  8-25  5
Радча             10  1  1  8  10-33  4
Пшеничники    9  1  0  8  7-29  3

1 ліга. 9 тур
ФК "Угринів" - Тязів - 2:2 
Одаї - Березівка - 0:4
Старі Кривотули - Довге - 4:1
Стриганці - "Сокіл" Угринів - 3:5
Стебник - Милування - 5:1
Підлужжя - Марківці - 6:1

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  8  6  0  2  24-11  18
Стебник           8  5  3  0  28-14  18
Березівка        9  5  2  2  24-15  17
"Сокіл" У         8  5  0  3  20-21  15
Підлужжя        8  4  2  2  32-17  14
Милування      8  4  1  3  16-17  13
Тязів               8  3  4  1  15-7  13
Довге              9  3  2  4  22-15  11
ФК "Угринів"   9  3  2  4  15-17  11
Одаї               7  2  0  5  18-29  6
Марківці          9  1  0  8  17-41  3
Стриганці        8  1  0  7  16-41  3

ТЛУМАЧ
1 ліга

Матчі 11-го туру перенесені на 5 липня

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Живачів       10  8  0  2  28-10  24
Грушка        10  7  1  2  26-14  22
Остриня       10  7  1  2  24-13  22
Колінці         10  5  1  4  12-9  16
Прибилів      10  4  4  2  17-14  16
Буківна        10  4  3  3  20-15  15
Надорожна   10  4  3  3  13-9  15
Ісаків           10  4  3  3  23-20  15
Нижнів         10  3  4  3  22-21  13
Королівка     10  1  2  7  13-24   5
Гарасимів     10  0  3  7  15-38  3
Олеша          10  0  1  9  11-37  1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 354 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: