Головна » 2015 » Червень » 30 » Міста і райони. 25-28 червня. Частина І
07:19
Міста і райони. 25-28 червня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
9 тур
"Штурмовик" - Хриплин - 2:4            
"Легіон-2" - "Благо" - 3:5                                        
"Легіон-1" - "Феміда" - 6:1
Хриплин - Микитинці - 2:6 
Перенесений матч
"Штурмовик" - "Інваспорт" - 0:0

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1    

БОГОРОДЧАНИ
10 тур 
Горохолина - Глибоке - 6:0 
Монастирчани - Богородчани - 0:1 
Саджава - Дзвиняч - 1:0 
Старуня - Глибівка - 2:4 
Росільна - Іваниківка - 2:1
Старі Богородчани - вільні від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Глибівка               9  8  0  1  33-9  24
Богородчани        9  8  0  1  24-5  24
Ст. Богородчани   9  6  0  3  22-14  18
Росільна               9  5  1  3  16-16  16
Іваниківка             10  4  1  5  16-18  13
Монастирчани       9  3  2  4  10-13  11
Саджава               9  4  1  4  13-9  13
Старуня                9  2  2  5  12-18  8
Дзвиняч                9  2  1  6  10-19  7    
Горохолина           9  1  2  6  11-26  5
Глибоке                9  1  2  6  11-31  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 7 тур
"Північ"

Бовшів - Жалибори - +:-
Дубівці - Більшівці - 3:4
Медуха - Скоморохи - +:-    
Курів - Нараївка - 2:1
Межигірці - Кінашів - 0:6

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Бовшів       7  7  0  0  24-4  21
Дубівці       7  5  1  1  23-11  16
Більшівці    6  5  0  1  18-10  15
Медуха      6  5  0  1  11-7  15
Кінашів       7  4  0  3  22-12  12

"Південь"
Кінчаки - Залуква - 5:5
Блюдники - Вікторів - 0:2
Височанка - Крилос - 1:2
Маріямпіль-2 - Маріямпіль - 0:4
Комарів - Мединя - 1:1
Острів - Бринь - 0:1

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Мединя      7  5  2  0  21-4  17
Вікторів      7  5  2  0  21-4  17
Крилос       7  5  1  1  17-10  16
Комарів      7  4  3  0  23-6  15
Маріямпіль 7  5  0  2  29-8  15
Бринь         7  4  1  2  14-11  13

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Семенівка - Рашків - 0:1
Торговиця - Копачинці - 1:0

1 ліга. 10 тур
Котиківка - Олієво-Королівка - 2:2
Глушків - Чортовець - 3:4 
Стрільче - Тишківці - 0:0
Рашків - Колінки - 3:2 
Торговиця - Чернятин - 3:0
Ясенів-Пільний - Топорівці - 3:1
Семенівка - Воронів - 6:2

Становище команд
                            І   В  Н  П    М     О
Торговиця            10  8  1  1  27-10  25    
Яс.-Пільний          10  7  2  1  39-6  23
Рашків                 10  7  1  2  19-9  22
Чернятин              10  7  0  3  17-14  21
Чортовець             10  6  0  4  25-25  18
Семенівка             10  5  2  3  39-20  17
Тишківці               10  5  2  3  18-19  17
Стрільче                10  4  3  3  19-11  15
Воронів                 10  4  0  6  22-33  12
Ол.-Королівка        10  3  2  5  16-24  11
Глушків                 10  1  4  5  11-23  7
Колінки                  10  1  2  7  14-25  5
Котиківка               10  1  1  8  8-35   4
Топорівці               10  1  0  9  9-32   3

2 ліга. 7 тур
Група А

Виноград - Серафинці
Росохач - Острівець
Сороки - Лука
Група Б
Копачинці - Михальче
Семаківці - Кунисівці
Городниця - Поточище

ДОЛИНА
Кубок. І етап

Солуків - Станківці - 2:1
Витвиця - Надіїв - +:-
Новошин - Шевченкове - 1:3
Кропивник - Розточки - +:-
Кальна - Новичка - 5:2

1 ліга. 9 тур
Велика Тур`я - Вигода - 1:1 
Тисів - Міжріччя - 1:1
Яворів - Гузіїв - 4:5
Тяпче - Гошів - 2:1
Одиниця, Белеїв - вільні від гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М     О
Гошів                8  4  3  1  22-13  15
Вигода              7  4  3  0  11-3  15
Вел. Тур'я         8  4  3  1  15-10  15
Тяпче                7  4  2  1  16-11  14    
Одиниця           8  3  2  3  16-13  11
Тисів                 7  2  2  3  14-14  8    
Міжріччя           7  1  3  3  8-10  6
Гузіїв                 8  1  3  4  13-19  6
Белеїв               7  0  4  3  10-19  4
Яворів               7  1  1  5  12-25  4    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга. 9 тур 
Новичка - Станківці - 1:5
Кропивник – Кальна - +:- (гості не завершили гру)
Розточки - Шевченкове - 2:1
Витвиця - Новошин  
Слобода-Долинська і Солуків – вільні від гри

Становище лідерів
                         І  В  Н  П    М    О
Станківці           9  7  0  2  28-6  21
Новошин          8  5  2  1  17-7  17
Розточки           7  5  1  1  18-8  16
Солуків             6  4  0  2  22-9  12
Шевченкове      7  4  0  3  18-8  12    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 9 тур
Сівка-Калуська - Негівці - 3:1
Перекоси - Голинь - 2:0
Тужилів - Довге-Калуське - 2:1
Копанки - Гуменів - 0:1
Студінка - Вістова - 3:1
Старий Угринів - Станькова - 0:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     9  8  1  0  29-7  25
Д.-Калуське   9  5  2  2  14-7  17
Студінка        9  4  2  3  14-10  14
Тужилів         9  4  2  3  13-11  14
Голинь           9  3  4  2  9-12   13
Гуменів          9  4  1  4  8-12  13
Вістова          9  3  2  4  15-9  11
Перекоси       9  2  5  2  9-9   11
С.-Калуська   9  3  2  4  14-15  11
Копанки         9  2  1  6  8-16  7
Ст. Угринів     9  2  1  6  9-21  7
Негівці           9  2  1  6  9-21  7

2 ліга. 8 тур
Група А

Грабівка - Підмихайля - 2:0
Перевозець - Новиця - 2:0
Боднарів - Підгірки - 2:1
Пійло - Бабин-Зарічний - 2:4

Становище лідерів
                      І  В  Н  П   М    О
Грабівка         7  5  0  2  10-6  15
Перевозець    7  4  2  1  15-8  14
Бабин-Серед. 7  3  1  3  5-7  10
Підмихайля    7  3  1  3  14-17  10
Боднарів        7  3  1  3  7-12  10

Група Б
Матчі не проводилися

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   7  6  0  1  24-3  18
Верхня          7  5  0  2  22-11  15
Кропивник     7  4  1  2  17-4  13
Войнилів       7  4  1  2  15-7   13

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 11 тур
Лісний Хлібичин - Мала Кам`янка - 2:1
Підгайчики - Струпків - 2:3
Угорники - Жукотин - 1:1
Воскресинці - Дебеславці - 3:3
Коршів - Печеніжин - 0:2
Матеївці - Сопів - 2:5
Семаківці - Верхній Вербіж - 2:0

Становище команд
                     І    В  Н  П   М    О
Угорники       11  9  2  0  36-8  29
Жукотин        11  8  2  1  25-7  26
Сопів            11  7  2  2  30-19  23
Струпків        11  6  2  3  23-8  20
Печеніжин     11  5  3  3  18-14  18
Л. Хлібичин    11  4  2  5  9-15  14
В. Вербіж       11  4  2  5  8-14  14
Дебеславці    10  3  4  3  19-18  13
Воскресинці   11  3  3  5  13-12  12
Коршів          11  3  3  5  18-21  12
Семаківці       11  3  2  6  15-21  11
Матеївці         11  3  1  7  8-28  10
М. Кам`янка   11  2  0  9  10-38  6
Підгайчики     10  1  2  7  11-20  5

2 ліга. 10 тур
Спас - Велика Кам'янка - 8:0 
Ковалівка - Мала Кам'янка-2 - 6:3
Ценява - Іванівці - 1:1
Торговиця - Королівка-Корнич - -:+ (анульований результат - 8:0)
Ворона - Джурків - 3:4
Черемхів - Старий Гвіздець - 5:1 
Лісна Слобідка - Голосків - 1:0

Становище команд 
                       І   В  Н  П   М    О
Черемхів        10  9  1  0  40-6  28
Ліс. Слобідка  10  7  1  2  21-15  22
Спас               10  6  1  3  28-10  19
Іванівці           10  6  1  3  25-10   19
Королівка-
Корнич            10  6  1  3  15-18  19
Голосків         10  5  2  3  13-6   17
Торговиця       10  5  0  5  19-20  15
Ст. Гвіздець    10  4  1  5  16-22  13
Ценява           9  3  3  3  10-7    12
В. Кам'янка     9  3  1  5  13-26  10
М. Кам'янка-2  10  3  0  7  24-31  9
Джурків           9  2  2  5  16-25  8
Ковалівка        10  2  0  8  13-34  6
Ворона            9  0  0  9  5-28  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
7 тур

Матчі не проводилися

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          7  7  0  0  46-6  21
Березів          7  6  0  1  26-7  18
Трач              7  5  0  2  20-22  15
Вербовець     7  4  1  2  25-8  13
Шешори         7  4  1  2  19-14  13
Слобідка        7  3  0  4  14-16  9
Мал. Рожен   7  2  0  5  9-23   6
Яблунів          7  2  0  5  8-22  6
Тюдів             7  1  0  6  17-22  3
Ст. Кути          7  0  0  7  3-47  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 8 тур

Волосів - Лісна Тарновиця - 3:2
Тисменичани - Гаврилівка - 6:1
Назавизів - "Нафтовик" Битків - 1:0
Ланчин - Красна - 1:1
Перерісль - Камінне - 0:1

Становище команд
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    7  6  0  1  20-6  18
Волосів            7  5  1  1  18-12  16
Камінне            8  4  1  3  12-7  13
Назавизів         7  4  1  2  10-6  13
Гаврилівка        8  3  1  4  17-24  10
Ланчин             7  2  3  2  12-15  9
Красна              8  2  2  4  8-13  8
Перерісль         7  2  1  4  11-12  7
Битків               8  2  1  5  5-12   7
Ліс. Тарновиця  7  1  1  5  12-18  4

2 ліга. 8 тур
Саджавка - Молодків - 8:1
Лоєва - Зелена - 1:4
Пнів - Пасічна - 1:0
Парище - Добротів - 3:0
Стримба - Середній Майдан - 3:0
Фитьків - Гвізд - 3:0

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Фитьків            7  7  0  0  31-10  21
Парище            7  5  1  1  31-7  16
Саджавка         7  5  1  1  25-11  16
Гвізд                7  5  1  2  21-11  16
Добротів           8  4  2  2  16-10  14
Стримба           8  4  1  3  21-19  13

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

БРАМКИ

Переглядів: 331 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: