Головна » 2016 » Липень » 28 » Міста і райони. 24 липня
13:11
Міста і райони. 24 липня

БОГОРОДЧАНИ
14 тур. 24 липня. Розпочалося друге коло 

Глибоке - Саджава - 1:1 (І. Куртяк, 30 - О. Федорів, 66)
Старуня - Богородчани - 0:1 (Ю. Сенич, 16)
Космач - Підгір'я - 2:2 (В. Херманюк, 7, І. Паливода, 33 - І. Онуфрак, 18, 39)
Грабовець - Монастирчани - 0:2 (М. Суслик, 13, 51)
Старі Богородчани - Дзвиняч - 2:0 (Н. Челепіс, 45, Р. Дидич, 50)
Росільна - Глибівка - 0:3 (В. Семенів, 5, В. Кавінський, 30, Р. Руснак, 59)
Іваниківка - вільна 

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 13 11 1 1 40-13 34
2 Старі Богородчани 13 10 3 0 46-17 33
3 Монастирчани 13 8 2 3 37-20 26
4 Богородчани 13 7 1 5 22-12 22
5 Дзвиняч 13 6 4 3 26-17 22
6 Саджава 13 6 4 3 34-30 22
7 Космач 13 5 4 4 30-32 19
8 Іваниківка 12 4 4 4 19-18 16
9 Старуня 13 3 4 6 14-18 13
10 Росільна 13 2 2 9 16-32 8
11 Грабовець 13 2 2 9 17-31 8
12 Підгір'я 13 1 3 9 17-53 6
13 Глибоке 13 1 2 10 11-37 5

Бомбардири: С. Криховський (Саджава) і М. Суслик (Монастирчани) – по 13, В.Жирик (Саджава) і В. Момот (Старі Богородчани)  – по 11, В.Паливода (Ст. Богородчани) і Н. Челепіс (Старі Богородчани) – по 10 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

НАДВІРНА
Кубок. Фінал

"Нафтовик" Битків - Лісна Тарновиця - 4:0
"Нафтовик" вдруге в своїй історії (вперше - у 2011 р.) став володарем кубка району

Детальніше - "Футбол Надвірнянщини"

РОГАТИН
Суперліга. 10 тур. Перша перемога Бабухова

Загір'я - Липівка - 0:3
Конюшки - Кліщівна - 2:0
Воскресинці - Нижня Липиця - 2:2
Козарі - Верхня Липиця - 5:3
Букачівці - Лучинці - 1:5
Бабухів - Добринів - 1:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Конюшки 10 6 3 1 18-9 21
2 Липівка 9 6 3 0 18-7 21
3 Лучинці 9 5 3 1 19-9 18
4 Верхня Липиця 10 5 3 2 18-8 18
5 Козарі 8 5 2 1 23-11 17
6 Загір'я 10 5 2 3 21-17 17
7 Добринів 10 4 1 5 20-15 13
8 Букачівці 9 3 0 6 10-21 9
9 Кліщівна 9 2 2 5 9-18 8
10 Бабухів 10 1 3 6 9-24 6
11 Воскресинці 10 1 2 7 20-35 5
12 Нижня Липиця 10 0 4 6 9-20 4

Бомбардири (після 9-го туру): Р. Дорошенко (Воскресинці) - 8, В. Крохмалюк (Липівка) і Т. Ватаманюк (Загір’я) - по 6, П. Галушка (Верхня" Липиця) - 4 голи.

1 ліга. 13 тур
Зона "Північ". Черче виходить в лідери

Потік - Заланів - 4:0
Черче - Руда - 2:0
Беньківці - Долиняни - 0:0
Яглуш - Фрага - 3:1
Підкамінь - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Черче 12 9 2 1 38-9 29
2 Руда 12 8 3 1 29-14 27
3 Яглуш 12 7 1 4 30-23 22
4 Потік 11 4 5 2 19-15 17
5 Долиняни 11 4 4 3 18-17 16
4 Підкамінь 11 4 4 3 21-22 16
7 Заланів 12 2 1 9 18-36 7
8 Беньківці 12 1 4 7 16-31 7
9 Фрага 11 0 2 9 9-31 2

Зона "Південь". Нічия лідерів
Залужжя - Явче - 2:2
Путятинці - Помонята - 2:2
Колоколин - Пуків - 1:1
Жовчів - Вербилівці - 9:3
Юнашків - вільний 

      І  В  Н  П  М  О
1 Пуків 12 6 3 3 21-13 21
2 Колоколин 12 6 3 3 24-18 21
3 Помонята 11 5 3 3 21-16 18
4 Путятинці 12 3 7 2 14-14 16
5 Вербилівці 12 4 3 5 16-22 15
6 Жовчів 11 3 4 4 26-22 13
7 Юнашків 11 3 3 5 19-21 12
8 Явче 11 2 2 7 11-25 8
9 Залужжя 12 4 4 4 21-21 6(-10)

Детальніше - "Футбол Рогатинщини"

ГАЛИЧ
1 ліга. 10 тур. 100-відсотковий Вікторів

Більшівці - Вікторів - 2:3
Комарів - Мединя - 2:3
Крилос - Жалибори - 0:2
Залуква - Височанка - 3:1
Блюдники - вільні

      І  В  Н  П  М  О
1 Вікторів 8 8 0 0 24-7 24
2 Жалибори 9 7 0 2 24-11 21
3 Мединя 9 6 1 2 18-10 19
4 Залуква 9 4 0 5 15-18 12
5 Крилос 8 3 1 4 13-17 10
6 Більшівці 9 2 3 4 17-18 9
7 Блюдники 8 2 2 4 13-17 8
8 Комарів 9 2 1 6 9-16 7
9 Височанка 9 0 2 7 11-30 2
- Дубівці з н я т о  

2 ліга. 10 тур
Курів - Нараївка-Скоморохи - 0:1
Кінашів - Яблунів - 1:1
Хохонів - Старий Мартинів - 1:7
Слобода - Медуха - 1:0
Маріямпіль - Дем`янів - 1:2

      І  В  Н  П  М  О
1 Дем'янів 10 8 1 1 25-8 25
2 Слобода 10 7 1 2 27-11 22
3 Нараївка-Скоморохи 10 7 1 2 22-11 22
4 Яблунів 10 5 1 4 16-13 16
5 Кінашів 10 4 3 3 15-15 15
6 Медуха 10 4 2 4 19-9 14
7 Старий Мартинів 10 3 2 5 15-12 11
8 Маріямпіль 10 3 1 6 15-18 10
9 Курів 10 2 2 6 17-18 8
10 Хохонів 10 0 0 10 8-64 0

3 ліга. 10 тур
Скоморохи - Сокіл - 0:10
Вигівка - Куропатники - +:-
Тустань - Кінчаки - 4:2
Дубівці - Межигірці - 9:0
Задністрянськ - Придністров`я - 1:1 

      І  В  Н  П  М  О
1 Вигівка 10 10 0 0 39-6 30
2 Придністров'я 10 7 2 1 23-4 23
3 Сокіл 10 6 0 4 27-21 18
4 Задністрянське 10 5 2 3 24-12 17
5 Кінчаки 10 5 2 3 31-21 17
6 Тустань 10 4 2 4 24-26 14
7 Дубівці 10 4 0 6 27-23 12
8 Межигірці 10 3 0 7 22-27 9
9 Куропатники 10 2 0 8 16-35 3
10 Скоморохи 10 0 0 10 9-67 0

 Детальніше - Галицька РФФ

ДОЛИНА
1 ліга. 13 тур

Белеїв - Тяпче - 1:2
Яворів - Гошів - 2:3
Розточки - Вигода - 1:5
Міжріччя - Тисів - 4:0
Солуків - Гузіїв - 1:3
Велика Тур'я - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Тяпче 12 10 1 1 46-9 31
2 Вигода 12 9 1 2 33-13 28
3 Тисів 12 8 3 1 35-18 27
4 Гузіїв 12 5 3 4 19-18 18
5 Міжріччя 11 5 2 4 23-23 17
6 Белеїв 12 4 2 6 18-24 14
7 Розточки 12 4 1 7 16-36 13
8 Гошів 12 3 3 6 19-24 12
9 Солуків 12 3 3 6 16-27 12
10 Яворів 12 1 4 7 24-34 7
11 Велика Тур'я 11 0 3 8 10-33 3

2 ліга. 12 тур
Надіїв - Станківці - 0:3
Кропивник - Раків - 3:1
Тростянець - Новошин - 0:4
Княжолука - Шевченкове - 5:0
Витвиця - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 10 8 2 0 45-10 26
2 Кропивник 10 8 1 1 30-10 25
3 Шевченкове 10 6 1 3 22-16 19
4 Новошин 10 6 0 4 30-11 18
5 Тростянець 10 4 1 5 19-25 13
6 Княжолука 10 3 2 5 28-32 11
7 Раків 11 3 1 7 24-40 10
8 Витвиця 10 2 0 8 10-29 6
9 Надіїв 11 1 2 8 18-43 5

Детальніше - "Футбол Долинщини"

КОСІВ
11 тур. 24 липня
Трач - Шешори-2 - -:+
Пістинь - Рожнів - 2:1
Слобідка - Малий Рожен - 7:2
Уторопи - Соколівка - 0:1
Тюдів - Яблунів - +:-

      І  В  Н  П  М  О
1 Пістинь 10 10 0 0 38-8 30
2 Тюдів 10 8 0 2 34-14 24
3 Шешори 10 7 0 3 46-12 21
4 Шешори-2 10 5 2 3 25-20 17
5 Рожнів 10 5 2 3 19-17 17
6 Яблунів 10 5 0 5 21-26 15
7 Трач 10 4 0 6 18-22 12
8 Слобідка 10 3 1 6 28-39 10
9 Малий Рожен 10 3 1 6 13-26 10
10 Соколівка 10 2 0 8 5-26 6
11 Уторопи 10 0 0 10 9-46 0
12 Старі Кути з н я т о  

Детальніше - тут

СНЯТИН
1 ліга. 12 тур. 24 липня. Двоє без втрат
Борщів - Балинці - 1:0
Прутівка - Підвисоке - 0:2
Залуччя - Стецева - 0:3
Белелуя - Потічок - 1:3
Джурів - Задубрівці - 2:1
Будилів - Вовчківці - 2:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Будилів 11 11 0 0 41-3 33
2 Видинів 11 11 0 0 39-11 33
3 Вовчківці 11 7 0 4 33-15 21
4 Задубрівці 11 6 1 4 14-16 19
5 Джурів 11 4 3 4 20-20 15
6 Балинці 12 4 3 5 14-18 15
7 Борщів 11 4 2 5 17-23 14
8 Потічок 11 3 2 6 13-24 11
9 Підвисоке 11 2 4 5 9-17 10
10 Прутівка 11 2 3 6 13-21 9
11 Стецева 11 2 3 6 18-30 9
12 Залуччя 11 2 3 6 11-25 9
13 Белелуя 11 1 2 8 14-29 5

Бомбардири (після 11-го туру): М. Лукинюк (Будилів) - 17, А. Чобан (Вовчківці) - 13, В. Лудчак (Видинів) - 12, М. Лукинюк (Будилів) - 9, М. Котлярчук (Будилів) і І. Никифорук (Стецева) - по 7 голів.

2 ліга. 12 тур
Попельники - Потічок - 3:1
Русів - Новоселиця - 1:1
Рудники - Любківці - 3:0
"Кулачин" Снятин - Олешків - 4:0
Троїця - Завалля - 5:0
Келихів - Ганьківці - -:+

      І  В  Н  П  М  О
1 Русів 12 9 3 0 37-7 30
2 Рудники 11 8 2 1 46-9 26
3 Ганьківці 11 7 4 0 22-5 25
4 Трійця 11 8 0 3 24-12 24
5 Новоселиця 11 6 2 3 21-11 20
6 Попельники 11 5 2 4 24-14 17
7 Снятин 11 5 1 5 22-13 16
8 Олешків 11 4 1 6 12-30 13
9 Завалля 11 2 5 4 9-21 11
10 Любківці 11 2 2 7 14-26 8
11 Заболотів 11 2 2 7 12-32 8
12 Келихів 11 0 2 9 5-36 2
13 Потічок 11 0 2 9 2-34 2

Детальніше - "Футбол Снятинщини"

БРАМКИ

Переглядів: 261 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: