Головна » 2015 » Серпень » 27 » Міста і райони. 19-23 серпня. Частина ІІ
22:21
Міста і райони. 19-23 серпня. Частина ІІ

КОСІВ
Кубок. Фінал
Пістинь - Вербовець - 2:1

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          11  11  0  0  59-9  33
Шешори         11  8  1  2  30-15  25
Березів          11  8  0  3  38-13  24
Слобідка        11  7  0  4  35-21  21
Вербовець     11  5  1  5  28-18  16
Тюдів             11  5  0  6  34-24  15
Трач              11  5  0  6  24-37  15
Яблунів          11  2  0  9  9-33  6 (знято)
Мал. Рожен    11  3  0  8  14-43  9
Ст. Кути          11  0  0  11  7-65  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 13 тур
"Нафтовик" Битків - Волосів - 0:1
Красна - Гаврилівка - -:+
Камінне - Лісна Тарновиця - 2:0
Перерісль - Тисменичани - 0:0
Ланчин - Назавизів - 2:2

Становище команд
                         І   В  Н  П   М     О
Волосів            13  9  3  1  36-18  30
Тисменичани    12  8  2  2  26-10  26
Перерісль         13  7  2  4  20-13  23
Камінне            13  6  2  5  17-13  20
Гаврилівка        13  6  2  5  26-31  20
Назавизів          12  4  4  4  17-18  16
Битків               13  4  1  8  8-22  13
Ланчин             13  3  4  6  22-29  13
Ліс. Тарновиця  13  3  2  8  18-24  11
Красна              13  2  2  9  8-20   8 (знята)

2 ліга. 15 тур
Пасічна - Саджавка - 1:3
Добротів - Зелена - 4:0
Середній Майдан - Молодків - 1:3
Гвізд - Лоєва - 5:1
Фитьків - Пнів - 4:3
Стримба - Парище - 1:2 

Становище команд
                          І   В  Н  П     М    О
Фитьків            14  11  3  0  48-21  36
Парище            14  11  1  2  45-12  34
Добротів           15  9  3  3  48-13  30
Гвізд                15  9  3  3  36-19  30
Саджавка         15  8  1  6  38-30  25
Стримба           15  7  1  7  36-37  22
Зелена             14  5  2  7  31-38  17
Молодків          15  5  2  8  33-52  17
Пнів                 15  4  1  10  23-38  13
Пасічна            15  3  3  9  13-28  12
Сер. Майдан    15  3  1  11  25-45  10
Лоєва               15  1  3  11  17-60  6

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 15 тур
Рогатин - Букачівці - 5:2
Юнашків - Верхня Липиця - 1:2
Помонята - Добринів - 2:1
Нижня Липиця - Долиняни - 8:3
Бабухів - Лучинці - 2:2
Липівка - вільна від гри

Становище команд
                   І   В  Н  П    М    О
Лучинці      13  9  3  1  31-13  30
​Бабухів      14  7  6  1  29-18  27
Добринів     14  8  2  4  25-16  26
Н. Липиця   14  7  3  4  46-27  24
Рогатин       13  7  2  4  32-20  23
Липівка       13  7  0  6  37-25  21
В. Липиця   14  5  3  6  25-26  18
Букачівці     14  5  2  7  23-26  17
Юнашків     12  3  5  4  23-22  14
Помонята    13  2  0  11  19-46  6
Долиняни    14  1  0  13  19-71  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 15 тур
Колоколин - Воскресінці - 2:3
Козарі - Путятинці - 2:1
Пуків - Підвиння - 2:1
Чесники -  Черче - 2:4
Кліщівна - Конюшки - 0:2
Жовчів - Загір’я - 1:3

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    15  13  1  1  55-13  40
Кліщівна     15  12  0  3  42-20  36
Загір'я        15  11  2  2  44-18  35
Пуків          15  8  2  5  25-21  26
Черче         15  8  1  6  37-31  25
Козарі         15  7  3  5  33-27  24
Воскресінці 15  7  0  8  42-34  21
Жовчів        15  6  1  8  26-34  19

2 ліга. 17 тур 
Заланів - Яглуш - 0:2
Беньківці - Залужжя - 1:2
Явче - Сарники - 1:2 
Чернів - Підкамінь - 1:3
Приозерне - Фрага  - -:+ (0:3)
Руда - вільна від гри

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        16  12  2  2  36-13  38
Залужжя    15  12  1  2  39-13  37
Руда          15  10  3  2  42-15  33
Явче          16  8  4  4  42-25  28
Підкамінь    15  8  1  6  24-22  25
Фрага         15  7  2  6  29-27  23
Сарники      15  6  5  4  27-19  23
Беньківці    16  5  2  9  23-32  17

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга
 

Становище команд
                      І   В Н П     М     О
Сваричів       11  9  1  1  32-10  28
Рожнятів       10  8  1  1  23-4  25
Ниж. Струтин 10  6  1  3  30-19  19
Вільхівка       11  5  1  5  19-20  16
Брошнів        11  4  2  5  14-15  14
Лоп'янка        11  4  1  6  16-25  13
Берлоги         11  4  0  7  17-32  12
Суходіл         10  3  2  5  24-28  11
Цінева           11  0  1  10  17-39  1

2 ліга. 14 тур
Дуба - Небилів - 1:6
Вільхівка-2 - Іванівка-Ясеновець - 1:0
Спас - Верхній Струтин - 0:2
Ясень - Закерничне - 1:2
Петранка - Вербівка - 5:0
Сливки - Креховичі - 0:5

Становище лідерів
                     І    В  Н П     М     О
Закерничне  14  11  2  1  53-15  35
Креховичі     14  11  1  2  41-12  34
Небилів        14  10  3  1  40-19  33
Ясень           14  10  1  3  35-19  31
В. Струтин    14  5  2  7  24-24  17
Вільхівка-2    14  4  5  5  23-50  17
Дуба             14  4  2  8  32-35  14
Сливки         14  4  2  8  23-43  14

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 16 тур
Джурів - Борщів - 1:1
Задубрівці - Видинів - 2:1
Прутівка - Вовчківці - 0:1
Белелуя - Устя - 1:0
Стецева - Будилів - 1:3
Підвисоке - Залуччя - 3:0
Потічок - вільний від гри
17 тур
Залуччя - Стецева - 3:3
Будилів - Белелуя - 7:0
Устя - Прутівка - 2:0
Вовчківці - Задубрівці - 9:1
Видинів - Джурів - 2:0
Борщів - Потічок - 4:0
Підвисоке - вільне від гри

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці   16  15  0  1  70-13  45
Будилів      16  10  1  5  39-15  31
Борщів      16  9  4  3  33-17  31
Видинів      16  10  0  6  37-19  30
Підвисоке   15  7  4  4  29-15  25
Белелуя     16  7  2  7  26-35  23 
Прутівка     16  6  4  6  22-27  22
Задубрівці  16  5  6  5  22-24  21
Залуччя      15  5  3  7  18-35  18
Потічок       15  4  1  10  13-34  13
Стецева      16  3  4  9  23-37  13
Джурів        15  2  2  11  21-48  8
Устя            16  2  3  11  16-50  9

2 ліга. 16 тур
Попельники - Келихів - 6:0
Ганьківці - Олешків - 3:0
Іллінці - Русів - 0:1
Балинці - Новоселиця - 1:1
Трійця - Рудники - 0:1
"Стара Сеньйора" Заболотів - Красноставці - 1:2
"Кулачин" Снятин - Любківці - 1:0
17 тур
"Кулачин" Снятин - Попельники - 4:0
Любківці - "Стара Сеньйора» Заболотів - 1:1
Красноставці - Трійця - 0:3
Рудники - Балинці - 3:2
Новоселиця - Іллінці - 2:2
Русів - Ганьківці - 4:1
Олешків - Келихів - 1:2

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        17  12  3  2  49-22  39
Русів            17  11  4  2  34-12  37
Снятин           17  9  4  4  41-28  31
Трійця           17  9  3  5  29-17  30
Попельники   17  9  2  6  34-23  29
Новоселиця   17  8  2  7  30-25  26
Балинці         17  8  2  7  30-30  26
Іллінці            17  8  2  7  34-40  26
Ганьківці        17  7  4  6  31-23  25
Любківці         17  6  1  10  27-32  19
Келихів          17  5  2  10  28-43  17
Красноставці  17  4  1  12  25-54  13
Олешків         17  3  4  10  30-39  13
Заболотів       17  2  2  13  20-55  8

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 16 тур
Павлівка - Пшеничники - перенесено
Підлісся - Чукалівка - +:-
Липівка - Чорнолізці - 0:3
Черніїв - Клубівці - 4:0
Єзупіль - Лисець - 0:0
Старий Лисець - Загвіздя - 4:0
Радча - Драгомирчани - 2:2

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      16  13  2  1  43-11  41
Павлівка         15  9  4  2  32-15  31
Загвіздя          16  9  3  4  39-18  30
Єзупіль           16  9  2  5  32-21  29
Черніїв            16  8  3  5  42-26  27​
Лисець            16  8  3  5  28-16  27
Підлісся          16  7  2  7  26-24  23
Ст. Лисець      16  6  5  5  36-28  23
Клубівці          16  6  2  8  22-34  20
Драгомирчани 16  4  8  4  22-20  20
Липівка           17  4  6  7  21-35  18
Радча             17  5  2  10  32-43  17
Чукалівка        16  1  2  13  10-46  5 (знята)
Пшеничники    15  1  0  14  13-51  3

1 ліга. 14 тур
Стебник - Одаї
Стриганці - Старі Кривотули
Тязів - "Сокіл" Угринів - 0:2
Марківці - Березівка - +:- (анульований результат - 1:4)
Підлужжя - ФК "Угринів" - 4:1
Милування - Довге - 2:2

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  12  8  2  2  32-15  26
Підлужжя        13  7  3  3  43-24  24
Милування      14  7  2  5  35-27  23
"Сокіл" У         14  7  2  5  31-33  23
Стебник           13  6  5  2  36-24  23
Березівка        13  6  4  3  32-22  22
Тязів               13  5  4  4  29-17  19
Довге              14  5  3  6  38-24  18
ФК "Угринів"    13  5  3  5  21-25  18
Одаї                9  3  0  6  20-30  9
Марківці          14  2  0  12  24-66  6
Стриганці        10  1  0  9  18-52  3

ТЛУМАЧ
Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Надорожна - Живачів - 1:1
Грушка - Прибилів - 0:0

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       15  12  1  2  43-13  37
Остриня       15  10  2  3  40-21  32
Грушка        15  10  1  4  36-26  31
Прибилів      14  8  4  2  40-17  28
Ісаків           15  6  4  5  29-29  22
Колінці         15  6  2  7  21-18  20
Ісаків           15  6  4  5  29-29  22
Нижнів         15  5  4  6  34-35  19
Буківна        14  4  5  5  24-23  17
Королівка     15  4  2  9  28-32  14
Олеша          14  1  1  12  16-59  4
Гарасимів     15  0  4  11  19-57  4

2 ліга
Група А

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Братишів      11  10  1  0  44-10  31
Вікняни         11  7  3  1  29-7  24
Гостів           11  6  1  4  39-24  19
Локітка         11  6  1  4  25-27  19
Палагичі       11  5  1  5  25-23  16
"Єдність" Гр. 11  3  0  8  14-46  9
Петрилів       11  2  1  8  15-29  7
Олешів         11  0  2  9  6-31  2 (знято)

Група Б

Становище команд
                         І    В  Н  П    М    О
Хотимир           14  10  1  3  36-10  31
Бортники          13  9  2  2  36-10  29
Жуків               14  8  1  5  36-17  25
Яківка              11  6  3  2  25-8  21
Пужники           11  5  2  4  13-13  17
Озеряни           13  5  2  6  21-25  17
"Дністер" Підв. 13  5  1  7  23-45  16
ФК "Підвербці" 11  2  2  7  9-28  8
Живачів-2         14  0  0  14  8-61  0

БРАМКИ

 
Переглядів: 408 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: