Головна » 2015 » Серпень » 25 » Міста і райони. 19-25 серпня. Частина І
08:26
Міста і райони. 19-25 серпня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Кубок. 1/2 фіналу
"Легіон-1" - "Благо" - 3:2
Крихівці - "Феміда" - 1:0

10 тур
"Легіон-2" - "Легіон-1" - 1:9
"Феміда" - Хриплин - 7:2
"Штурмовик" - Микитинці - 2:0
"Інваспорт" - "Благо" - 27 серпня
Матч 17 туру
"Легіон-2" - "Інваспорт" - 8:1

Становище команд. І коло
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     10  10  0  0  65-13  30
"Феміда"      10  7  1  2  41-19  22
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     10  5  2  3  27-12  17
"Легіон-2"     11  4  1  6  33-36  13
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7 (знято)
"Штурмовик" 10  2  1  7  8-32  7
Хриплин        10  2  1  7  24-59  7
"Інваспорт"    10  0  1  9  10-69  1

БУРШТИН
10 тур

Вигівка - Слобода - 4:1 
Дем'янів - Демешківці - 0:1 
Тенетники - Старий Мартинів - 3:0 
Новий Мартинів - Куропатники - 2:2

Становище команд
                      І   В  Н П    М     О  
Вигівка          10  8  1  1  41-11  25 
Демешківці    10  8  0  2  25-17  24 
Дем'янів        10  5  3  2  22-14  18 
Н. Мартинів   10  5  2  3  19-14  17 
Слобода        10  4  2  4  25-21  14
Ст. Мартинів  10  4  1  5  11-17  13  
Тенетники      10  4  0  6  23-24  12 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 
Куропатники   10  0  1  10  12-40  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. Фінал
Старі Богородчани - Старуня - 2:1

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Богородчани        13  12  0  1  31-7  36
Глибівка               12  11  0  1  42-10  33
Ст. Богородчани   13  9  0  4  39-17  27
Росільна               13  7  1  5  21-24  22
Саджава               13  6  1  6  22-18  19
Монастирчани       12  5  2  5  13-15  17
Іваниківка             13  5  1  7  20-21  16
Старуня                13  4  2  7  17-24  14     
Дзвиняч                13  3  1  9  15-29  10
Глибоке                13  1  2  10  14-41  5
Горохолина           12  1  2  9  11-40  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ"

16 тур
Придністров'я - Скоморохи - +:-
Бовшів - Нараївка - +:-
Дубівці - Кінашів - 0:0
Медуха - Межигірці - 4:2
Жалибори - Більшівці - 2:3

17 тур
Придністров'я - Жалибори - 2:4
Бовшів - Більшівці - 7:3
Дубівці - Скоморохи - +:-
Медуха - Нараївка - 4:1
Курів - Кінашів - 3:2

Становище команд
                    І    В  Н  П    М    О
Бовшів        16  16  0  0  57-11  48
Медуха        14  10  2  2  33-18  32
Більшівці      15  10  1  4  35-32  31
Дубівці         15  9  2  4  33-25  29
Курів            15  8  2  5  29-30  26
Кінашів         16  7  3  6  37-24  23
Нараївка        15  4  1  10  19-29  13
Жалибори       14  4  0  10  18-25  12
Межигірці      14  3  2  9  10-40  11
Придністров'я 15  3  2  10  20-33  11
Скоморохи     14  0  0  14  5-25  0 (знято)

"Південь"
16 тур
Острів - Комарів - -:+
Бринь - Маріямпіль-2 - 2:2
Мединя - Височанка - 1:0
Маріямпіль - Блюдники - 1:0
Крилос - Кінчаки - 0:1
Залуква - Вікторів - 1:3
17 тур     
Кінчаки - Вікторів - 1:2
Блюдники - Крилос
Височанка - Маріямпіль - 0:6
Маріямпіль-2 - Мединя - 0:2
Комарів - Бринь - 2:0
Острів - Залуква - 1:0

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      16  13  3  0  48-12  42
Мединя      16  13  2  1  45-10  41
Комарів      16  10  5  1  42-16  35
Маріямпіль 16  11  0  5  51-18  33
Крилос       15  7  4  4  36-30  25
Височанка   16  6  0  10  17-37  18
Бринь         16  5  3  8  25-33  18
Блюдники    15  5  2  8  28-31  17
Кінчаки        16  4  3  9  32-47  15
Залуква       16  2  4  10  21-44  10
Острів          16  2  1  13  8-61  7
Маріямпіль-2 16  1  4  11  22-39  7

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. Фінал
Сменівка - Торговиця - 1:1

1 ліга. 18 тур
Рашків - Ясенів-Пільний - 2:0
Глушків - Воронів - 2:1
Стрільче - Семенівка - 2:1
Тишківці - Колінки - 6:1
Чортовець - Чернятин - 2:1
Котиківка - Торговиця - 0:4
Олієво-Королівка - Топорівці - 4:0

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 18  13  2  3  37-13  41
Чортовець            18  13  0  5  59-39  39
Яс.-Пільний          18  12  2  4  57-19  38
Чернятин              18  12  1  5  43-21  37
Торговиця             18  10  2  6  44-36  32    
Семенівка             18  9  3  6  61-33  30
Стрільче                18  6  5  7  34-29  25
Тишківці                18  7  3  8  31-34  24
Воронів                 18  7  1  10  40-58  22
Глушків                 18  6  4  8  29-39  22
Ол.-Королівка        18  6  3  9  34-45  21
Колінки                  18  5  3  10  28-44  18
Топорівці               18  3  0  15  26-65  9
Котиківка               18  1  3  14  11-62  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
Кубок. Фінал
Гошів - Одиниця - 1:0

15 тур 
Гошів - Белеїв - 1:1
Міжріччя - Одиниця - 6:2
Велика Тур`я - Яворів - 4:0
Гузіїв - Вигода - 5:1
Тисів - Тяпче - 2:4

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              13  10  2  1  37-16  32    
Гошів              13  6  5  2  31-18  23
Вигода            13  6  4  3  25-21  22
Вел. Тур'я        13  6  3  4  23-22  21
Тисів                13  4  5  4  27-26  17
Гузіїв                13  4  4  5  27-27  16    
Одиниця          13  4  3  6  24-27  15
Міжріччя          13  3  4  6  24-24  13
Белеїв              13  2  6  5  27-30  12
Яворів              13  1  2  10  17-51  5    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга
15 тур 
Слобода-Долинська - Витвиця - 1:1
Кропивник - Шевченкове - 1:1
Солуків - Розточки - 0:3
Станківці - Новошин - 3:1
Кальна - Новичка - +:-
- ?

Становище команд
                         І   В  Н  П    М    О
Розточки          12  9  2  1  27-12  29
Солуків            13  9  1  3  41-14  28
Станківці          12  9  0  3  36-11  27
Новошин          13  7  2  4  23-16  23
Сл.-Долинська  13  7  1  5  26-27  22
Шевченкове      13  6  2  5  27-15  20
Кропивник        13  4  2  7  21-39  14
Кальна             13  5  2  6  19-28  17
Новичка            13  1  0  12  9-30  3 
Витвиця            13  0  2  11  14-50  1

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 16 тур
Гуменів - Вістова - 1:1
Сівка-Калуська - Тужилів - 0:0
Станькова - Перекоси - 6:0
Голинь - Довге-Калуське - 3:1
Негівці - Студінка - 2:1
Старий Угринів - Копанки - 0:0

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Станькова     16  12  2  2  49-18  38
Голинь           16  9  4  3  27-19  31
Д.-Калуське   16  9  2  5  31-16  29
Студінка        16  8  2  6  27-25  26
Тужилів         16  7  4  5  24-20  25
Вістова          16  7  2  7  32-21  23
С.-Калуська   16  6  3  7  23-25  21
Гуменів          16  6  2  8  15-24  20
Копанки         16  5  2  9  17-25  17
Перекоси       16  4  4  8  20-30  16
Ст. Угринів     16  4  3  9  15-33  15
Негівці           16  3  2  11  18-41  11

2 ліга
Група А. 15 тур

Пійло - Перевозець - 5:1
Новиця - Грабівка - 3:0
Бабин-Зарічний - Боднарів - 3:2
Підгірки - Середній Бабин - 4:1
Підмихайля - вільне від гри

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    13  7  2  4  27-19  23
Підгірки          13  7  2  4  24-16  23
Грабівка         13  7  1  5  15-13  22
Новиця           13  6  3  4  24-15  21
Пійло              14  6  1  7  29-24  19
Підмихайля    13  6  1  6  21-26  19
Бабин-Серед. 14  5  3  6  12-22  18
Боднарів        13  4  2  7  16-28  14
Бабин-Зарічн. 14  3  3  8  22-27  12

Група Б. 13 тур
Довжка - Довпотів - 1:1
Томашівці - Кулинка - +:-
Кропивник - Войнилів - 0:1
Верхня - Довгий Войнилів - 0:1

Становище команд
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   13  12  0  1  43-6  36
Кропивник     13  8  2  3  38-7  26
Верхня          13  8  2  3  35-14  26
Войнилів       13  8  1  4  35-16  25
Довпотів        13  4  2  7  20-33  14
Томашівці      13  3  0  10  8-44  9
Довжка          13  2  2  9  7-39  8
Кулинка         13  2  1  10  15-40  7

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
Кубок. 1/2 фіналу. Матчі-відповіді

Черемхів - Коршів - 1:3 (перша гра - 1:2)
Іванівці - Жукотин - 3:4 (0:1)
Фінал
Жукотин - Коршів - 4:2

1 ліга. 18 тур
Верхній Вербіж - Коршів - перенесено
Жукотин - Лісний Хлібичин - перенесено
Печеніжин - Угорники - 0:1
Сопів - Воскресінці - 5:2
Семаківці - Матеївці - 2:1
Мала Кам'янка - Струпків - 1:2
Дебеславці - Підгайчики - 2:1

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       18  14  3  1  49-11  45
Сопів            18  14  2  2  61-29  44
Жукотин        17  13  2  2  42-10  41
Струпків        18  11  4  3  38-17  34
Печеніжин     18  9  4  5  33-21  31
Дебеславці    18  8  6  4  31-22  30
М. Кам`янка   18  7  1  10  23-45  22
Л. Хлібичин    17  5  3  9  19-32  18
Верх. Вербіж 17  5  2  10  19-30  17
Матеївці         18  5  2  11  18-45  17
Семаківці       18  4  2  12  19-37  14
Воскресинці   18  3  5  10  18-33  14
Коршів           17  3  4  10  25-41  13
Підгайчики     18  2  2  14  17-39  8

2 ліга. 17 тур
Мала Кам'янка-2 - Ковалівка - 2:2
Старий Гвіздець - Черемхів - 2:1
Велика Кам'янка - Спас - 0:1
Іванівці - Ценява - 2:1
Королівка-Корнич - Торговиця - 3:4
Джурків - Ворона - +:-
Голосків - Лісна Слобідка

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        17  14  2  1  66-14  44
Ліс. Слобідка  16  13  1  2  43-19  40
Іванівці           17  12  1  4  44-19  37
Спас               17  11  1  5  50-16  34
Голосків         16  10  2  4  26-10  32
Королівка-
Корнич            17  9  1  6  23-41  28
Ценява           16  8  4  4  21-12  28
Ст. Гвіздець    17  8  1  8  31-35  25
Торговиця       16  7  0  9  35-35  21
М. Кам'янка-2  16  4  3  9  36-47  15
В. Кам'янка     17  4  1  12  18-47  13
Джурків           17  3  3  11  20-48  12
Ковалівка        16  2  1  13  17-51  7
Ворона            17  0  1  16  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 226 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: