Головна » 2017 » Квітень » 26 » Міста і райони. 23 квітня. Тисмениця, Богородчани, Надвірна
09:54
Міста і райони. 23 квітня. Тисмениця, Богородчани, Надвірна

ТИСМЕНИЦЯ: Дуель лідерів завершилася внічию. Чорнолізці виходять на 2-гу позицію. 23:0 - у Підліссі
Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга. 13 тур
"Колос" Братківці - "Стримба" Липівка - 1:1 (В. Вацеба, 86 - Р. Конобас, 23)
"Дружба" Драгомирчани - ФК "Радча" - 2:1 (М. Німаш, 41, О. Брегін, 85 - І. Якубів, 64)
"Сокіл" Чукалівка - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:4 (Нагірний, 1, 7, 36, Косован, 72)
"Сокіл" Підлісся - "Ураган" Черніїв - 1:3 (Д. Костишин, 71 - М. Свистяк, 37, Р. Зварич, 66, В. Кубік, 78). Юнацький склад "Сокола" переміг суперника із рахунком 23:0!!!
ФК "Клубівці" - "Авангард" Загвіздя - 1:1 (Р. Майданчук, 59 - О. Кудла, 48)
"Бистриця" Старий Лисець - вільна від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 11 8 1 2 33-10 25
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 12 8 1 3 25-8 25
3 ФК Клубівці 12 7 3 2 25-21 24
4 Дружба (Драгомирчани) 12 7 0 5 22-18 21
5 Ураган (Черніїв) 11 6 3 2 25-17 21
6 Колос (Братківці) 12 6 3 3 15-10 21
7 Бистриця (Старий Лисець) 11 4 4 3 17-14 16
8 Стримба (Липівка) 11 2 4 5 20-29 10
9 ФК Радча 12 2 3 7 12-24 9
10 Сокіл (Підлісся) 12 2 2 8 16-23 8
11 Сокіл (Чукалівка) 12 0 0 12 11-47 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 12, Нагірний (Чорнолізці) - 9, Зварич (Черніїв) і Якубів (Радча) - по 8, Царук (Черніїв) і Трушко (Драгомирчани) - по 7, Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

14 тур. 30 квітня (неділя)
"Ураган" Черніїв - ФК "Клубівці"
"Бистриця" Старий Лисець - "Сокіл" Підлісся
ФК "Радча" - "Сокіл" Чукалівка
"Стримба" Липівка - "Дружба" Драгомирчани
Авангард "Загвіздя" - "Колос" Братківці
"Козацький острів" Чорнолізці - вільний від гри

Першість Тисмениччини. 1 ліга. 11 тур
Група А

"Козацький Острів-2" Чорнолізці - ФК "Угринів" - 1:1 (І. Солом'яний, 60 - В. Івасишин, 55)
ФК "Марківці" - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:1 (І. Токарук, 50 - Ю. Челяк, 4)
"Колос" Пшеничники - "Цегельник" Нові Кривотули - -:+
ФК "Старі Кривотули" - "Фортуна" Березівка - 1:0
 (Д. Гавадзин, 70)

    І В Н П М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 11 9 1 1 27-5 28
2  ФК Угринів 11 8 2 1 32-10 26
3  Прикарпаття (Підлужжя) 11 5 3 3 33-15 18
4  Фортуна (Березівка) 11 4 1 6 9-11 13
5 Цегельник (Нові Кривотули) 11 4 3 4 8-13 15
6  ФК Старі Кривотули 11 4 1 6 21-25 13
7  ФК Марківці 11 2 2 7 13-38 8
8  Колос (Пшеничники) 11 0 3 8 12-39 3

БомбардириА. Гринчак (Підлужжя) - 13, Н. Самочко (ФК "Угринів") - 12, М. Стуй (ФК "Угринів") - 9, Солом'яний (Чорнолізці) - 8, М. Гайдейчук (Чорнолізці) і Фицик (Марківці) - по 7, С. Челяк (Підлужжя) і Федоронько (Березівка) - по 6 голів.

Група Б
ФК "Вільшаниця" - "Інтербур" Єзупіль - 2:1 (Р. Бажалук, 78, 85 - А. Коваль, 57)
ФК "Тязів" - "Сокіл" Угринів - -:+
ФК "Майдан" - "Оболонь" Милування - 1:3
 (В. Бенько, 49 - Б. Баранецький, 41, 73, Р. Столярчук, 56)
"Дністер-Рітас" Побережжя - вільний від гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 8 8 0 0 46-6 24
2  Оболонь (Милування) 9 6 2 1 33-11 20
3  Інтербур (Єзупіль) 10 5 0 5 16-18 15
4  Сокіл (Угринів) 9 4 2 3 10-9 14
5  ФК Тязів 10 3 2 5 16-16 11
6  ФК Вільшаниця 9 3 0 6 11-25 9
7  ФК Майдан 10 0 0 10 7-55 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 12, Кузенко (Побережжя) - 8, Р. Єлісєєв (Милування) - 7, Бадюк (Єзупіль) і Кочет (Тязів) - по 5 голів.

БОГОРОДЧАНИ
3 тур
Група А
 

ФК "Росільна" - "Отрада" Глибівка - 2:6 (І. Петришин, 59, В. Волочій, 73 – В. Данилюк, 21, А. Іванів, 30, І. Гоголь, 47, А. Ющук, 61, Р. Загірняк, 70, Н. Ковтун, 86). Вилучення: Є.Паньків (Р) 
"Дружба" Горохолина - ФК "Космач" - 4:2 (Д. Мельник, 35, Р. Дирів, 40, 71, А. Бітківський, 65 – А. Сисак, 30, В. Семенів, 82) 
"Скала" Монастирчани - СФК "Богородчани" - 1:2 (А. Глумик, 83 – Ю. Сенич, 35, О. Фафлей, 84) 

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 3 3 0 0 9-1 9
2  "Отрада" Глибівка 3 2 1 0 10-5 7
3  "Скала" Монастирчани 3 1 1 1 3-3 4
4  "Дружба" Горохолина 3 1 0 2 4-7 3
5  ФК "Космач" 3 0 1 2 5-8 1
6  ФК "Росільна" 3 0 1 2 3-10 1

Бомбардири: Ю. Сенич (Богородчани) - 4, В. Семенів (Космач) - 3 голи.

4 тур. 30 квітня (неділя) 
"Отрада" Глибівка - СФК "Богородчани"
ФК "Космач" - "Скала" Монастирчани
ФК "Росільна" - "Дружба" Горохолина

Група Б 
ФК "Підгір'я" - "Каменяр" Іваниківка - 1:1 (Д.Курилюк, 90-п. – А. Матієшин, 67)
ФК "Саджава" - "Карпати" Старі Богордчани - 2:4 (С. Феценець, 10, А. Мороз, 33 – О. Гусак, 17, 43, В. Байгерич, 39-п., В. Паливода, 60)
ФК "Старуня" - ФК "Дзвиняч" - 3:2 (В. Середюк, 10, А. Чередніченко, 58-п., 76-п. – О. Ярема, 60, Б. Палій, 81). 

    І В Н П М О
1  "Карпати" Ст. Богородчани 3 3 0 0 7-2 9
2  ФК "Саджава" 3 2 0 1 11-6 6
3  "Каменяр" Іваниківка 3 1 1 1 4-2 4
4  ФК "Старуня"  3 1 0 2 4-7 3
5  ФК "Дзвиняч" 3 1 0 2 6-11 3
6  ФК "Підгір'я" 3 0 1 2 2-6 1

Бомбардири: С. Криховський (Саджава) і О. Ярема (Дзвиняч) - по 3 голи.

4 тур. 30 квітня (неділя) 
ФК "Підгір'я" - ФК "Старуня"       
"Карпати" Старі Богородчани - ФК "Дзвиняч"        
"Каменяр" Іваниківка - ФК "Саджава"

НАДВІРНА
Чемпіонат Надвірнянщини. 1 ліга. 3 тур
Група А

ФК "Ланчин" - "Сокіл" Фитьків - 3:0 (Р. Дяченко, 3, Т. Волощук, 5, О. Захарчук,  42)
ФК "Перерісль" - "Лістер" Лісна Тарновиця - 2:0 (А. Смитанюк, 78, В. Савчук, 60)
"Нива" Гаврилiвка - "Арсенал" Тисменичани - 4:1 (М. Романюк, 21, 84, Д. Романюк, 30, А. Николюк, 58-аг. - А. Глек, 63)

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 3 2 0 1 9-7 6
2  ФК "Ланчин" 3 2 0 1 6-4 6
3  "Нива" Гаврилівка 3 1 2 0 8-5 5
4  ФК "Перерісль" 3 1 1 1 4-3 4
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 3 1 1 1 4-4 4
6  "Сокіл" Фитьків  3 0 0 3 1-9 0

Бомбардири: А. Глек (Тисменичани) і Д. Романюк (Гаврилівка) - по 4, Р. Дяченко (Ланчин) - 3 голи.

Група Б
"Олімпія" Камінне  - "Колос" Парище - 1:1 (Т. Титаренко, 15 - О. Глинчак, 29)
ФК "Волосів" - "Підгір'я" Назавизів - 2:2 (Р. Ткач, 29, 33 – А. Загайкевич, 55, В. Худяєв, 65)
"Нафтовик" Битків - "Бистриця" Пасічна - 3:1 ()

    І В Н П М О
1  ФК "Волосів" 3 2 1 0 9-3 7
2  "Колос" Парище 3 1 2 0 3-2 5
3  "Підгір'я" Назавизів 3 1 1 1 5-4 4
4  "Нафтовик" Битків 3 1 1 1 4-4 4
5  "Олімпія" Камінне 3 1 1 1 5-6 4
6  "Бистриця" Пасічна 3 0 0 3 4-11 0

Бомбардири: Р. Ткач (Волосів) - 5, В. Худяєв (Назавизів) - 3 голи.

2 ліга. 2 тур
Група А

"Лісоруб" Бистриця - "Лукавець"Гвізд - 1:9
"Фортуна" Пнів - ФК "Лоєва" - 3:3
Група Б
"Страгора" Стримба - ФК "Білі Ослави" - 7:1
"Прут" Саджавка - ФК "Добротів" - 1:1
"Темп"Молодків" - "Факел"Середній Майдан - 

БРАМКИ

Переглядів: 299 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: