Головна » 2013 » Травень » 27 » Міста і райони. 23 і 26 травня. ВСІ результати і таблиці
09:28
Міста і райони. 23 і 26 травня. ВСІ результати і таблиці
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Чемпіонат. 3 тур
"Удар - Громадський Форум" - Вовчинець - 6:1 
Опришівці - Микитинці - 4:2
Угорники - "Благо" - 4:8
Крихівці - "Легіон" - 3:2
"Ярковиця" - Хриплин - 2:1

Становище команд
                  І В Н П   М   О
Крихівці     3 3 0 0  7-3   9
"Удар-Громадський
форум"       3 2 1 0  9-2   7
Опришівці   2 2 0 0  5-2   6
Микитинці   3 1 1 1  5-5   4
"Легіон"      2 1 0 1  3-3   3
"Ярковиця" 3 1 0 2  3-5   3
Вовчинець 3 1 0 2  4-9   3
Угорники    3 0 1 2  7-12 1
Хриплин     3 0 1 2  4-7   1
"Благо"       3 1 0 2  9-8   0

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 3 тур 

Маркова-Бабче – Іваниківка - 0:0
Глибівка – Дзвиняч - 2:0
Підгір’я – Саджава - 3:1
Старі Богородчани – Горохолина - 4:1

Становище команд
                         І В Н П  М   О
Глибівка            3 3 0 0 7-1  9
Ст. Богородчани 3 2 0 1 7-6  6
Дзвиняч             3 2 0 1 3-2  6 
Підгір'я              3 2 0 1 6-6  6 
Іваниківка         3 1 1 1 5-0  4 
Маркова-Бабче  3 0 2 1 0-3  2 
Саджава           3 0 1 2 2-5  1 
Горохолина       3 0 0 3 3-10 0 

2 ліга. 3 тур
Росільна – Монастирчани - 3:2
Глибоке – Старуня - 0:4
Грабовець – Космач - 2:1

Становище команд
                         І В Н П  М   О
Старуня            3 3 0 0 11-2 9
Грабовець         3 2 1 0 6-4  7
Космач              3 2 0 1 6-4  6  
Росільна            3 1 0 2 6-8  3
Глибоке             3 0 1 2 2-8  1  
Монастирчани    3 0 0 3 6-9  0 


ГАЛИЧИНА (ГАЛИЦЬКИЙ р-н)

1 ліга. 2 тур
Дем'янів - Задністрянськ - 1:2
Вікторів - Мединя - 2:1
Комарів - Жалибори - 2:1
Бовшів - Більшівці - 3:0

Становище команд
                      І В Н П  М  О
Задністрянськ 2 2 0 0 5-1 6
Бовшів           1 1 0 0 3-0 3
Комарів          2 1 0 1 3-3 3
Жалибори      2 1 0 1 3-3 3
Вікторів-
Височанка     2 1 0 1 3-3 3
Більшівці       2 1 0 1 2-4 3
Дем'янів         2 0 1 1 2-3 1
Мединя          2 0 1 1 2-3 1
Яблунів          1 0 0 1 0-3 0

2 ліга. 2 тур
Крилос - Вигівка - 3:0
Медуха - Водники - +:-
Маріямпіль - Залуква - 1:2
Насташино - Нараївка - 3:1
Загір'я - Сокіл - 4:1
Тустань - Дубівці - 1:1


Становище 
                 І В Н П М   О
Насташино 2 2 0 0 6-1 6
Медуха     2 2 0 0 0-0 6
Крилос      2 1 1 0 4-1 4
Дубівці      2 1 1 0 3-1 4
Маріямпіль 2 1 0 1 5-3 3
Нараївка   2 1 0 1 5-4 3
Загір'я      2 1 0 1 5-5 3
Залуква    2 1 0 1 2-4 3
Тустань    2 0 2 0 2-2 2
Водники   2 0 0 2 1-4 0
Вигівка     2 0 0 2 0-3 0
Сокіл        2 0 0 2 1-6 0


3 ліга. 3 тур
Межигірці - Острів - 1:1
Кінчаки - Придністров'я - 7:0
Блюдники - Підшумлянці - 5:2
Ганівці - Крилос-2 - 1:2
Курів - Ст. Мартинів - 2:0
Колодіїв - Бринь - 4:1


Становище команд
                    І В Н П  М   О
Кінчаки        3 3 0 0 15-1 9
Блюдники    2 2 0 0 8-2   6
Курів           2 2 0 0 3-0   6
Колодіїв       2 1 1 0 5-2   4
Крилос-2      2 1 1 0 3-2   4
Бринь           2 1 0 1 6-6  3
Куропатники  2 1 0 1 5-5 3
Ганівці          3 1 0 2 4-4 3
Підшумлянці  3 1 0 2 3-6 3
Межигірці      2 0 1 1 2-5 1
Острів           3 0 1 2 1-8 1
Ст. Мартинів  2 0 0 2 0-5 0
Придністров'я 2 0 0 2 1-10 0


Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 4 тур
Чортовець - Торговиця - 4:4
Вербівці - Чернятин - 4:1
Серафинці - Котиківка - 1:0
Олієво-Королівка - Топорівці - 3:0
Воронів - Лука - 5:2
Семенівка - Колінки - 1:1

Становище команд 
                     І В Н П   М    О
Серафинці     4 4 0 0 15-3 12
Ол.-Королівка 4 2 2 0 10-5 8
Вербівці         4 2 2 0 9-4   8
Воронів          3 2 1 0 8-4   7
Яс.-Пільний    3 2 1 0 6-4   7
Чернятин        4 1 1 2 11-8 4
Торговиця      3 1 1 1 7-6   4
Чортовець     4 1 1 2 8-13  4
Топорівці       4 1 1 2 2-9   4
Колінки         4 0 3 1 7-11  3
Семенівка     3 0 2 1 3-4    2
Лука             4 0 1 3 6-13  1
Котиківка      4 0 0 4 1-5   0

2 ліга. 3 тур
1 група
Рашків - Глушків - 3:1
Рогиня - Тишківці - 2:7
Острівець - Виноград - 5:1
Росохач - Сороки - 1:1

Становище команд
               І  В  Н  П    М   О
Тишківці  3  2  1  0  12-5 7
Рашків     3  2  1  0   8-4  7
Острівець 2  1  1  0  7-3  4
Росохач    3  1  1  1  4-5  4
Слобідка  2  1  0  1  6-5  3
Глушків    2  1  0  1   4-3 3
Виноград  3  1  0  2  6-9  3
Сороки     3  0  1  2  4-10 1
Рогиня      3  0  1  2  6-13 1

2 група
Поточище - Семаківці - 2:0
Пробабин - Раковець - 8:0
Чернелиця - Городниця - 0:9
Михальче - Стрільче - 2:2
Кунисівці - Копачинці - 5:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М     О
Поточище      3  3  0  0  12-1  9
Пробабин       3  3  0  0  13-3 9
Кунисівці       3  2  0  1  9-4   6
Михальче       3  1  1  1  8-7   4
Семаківці       3  1  1  1  2-3   4
Городниця     3  1  0  2  11-8  3
Раковець       3  1  0  2  5-14  3
Стрільче        3  0  3  0  3-3    3
Копачинці      3  0  1  2  5-10  1
Чернелиця     3  0  0  3  2-17  0

ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 4 тур
Міжріччя - Белеїв - 6:1
Тисів - "Свіча" Тяпче - 2:4
Гошів - Яворів - 4:2
ТФК Тяпче - Надіїв - 1:0
Солуків - Ст. Мізунь - 2:5
ФК "Долина" - Вел. Тур'я - 4:0 

Становище команд
                         І В Н П  М    О
"Свіча" Тяпче    4 4 0 0 29-5 12
Міжріччя           4 3 1 0 18-4  10 
ФК "Долина"      4 3 0 1 12-8  9 
Велика Тур'я     4 3 0 1 10-7  9 
Ст. Мізунь         4 2 0 2 10-7  6
Надіїв               4 2 0 2 5-4    6 
Гошів                4 1 1 2 7-7    4
Яворів              4 1 1 2 7-12  4 
Белеїв               4 1 0 3 4-12  3 
Тисів                4 1 0 3 4-14   3 
ТФК Тяпче        4 1 0 3 4-15   3  
Солуків            4 0 1 3 8-23   1 

2 ліга. 4 тур
Станківці - Новошин - 0:5
Підбереж - Раків - 3:2
Гузіїв - Княжолука - 0:1
Кальна - Слобода-Долинська - 2:1
Кропивник - Одиниця - 1:4

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Княжолука        4 3 1 0 12-2 10
Новошин           4 3 0 1 11-4  9 
Шевченково      3 3 0 0 6-3   9   
Одиниця           3 2 0 1 9-6   6
Гузііїв                4 2 0 2 9-6   6
Кальна             3 2 0 1 5-3    6   
Сл.-Долинська  4 2 0 2 8-7    6
Раків                4 2 0 2 11-16 6 
Розточки           3 1 1 1 9-4   4
Підбереж          4 1 0 3 7-14  3  
Кропивник        2 0 0 2 3-7    0
 Підліски            2 0 0 2 3-7   0 
Станківці          4 0 0 3 5-19  0   
 
Детальніше: Долинський футбол

КАЛУШ

Чемпіонат. 1 тур
Збора – «Дністер» - 3:2
«Червона Валіза» – «Євробуд» - 1:6


КАЛУЩИНА

1 ліга. 6 тур
Верхня - Студінка - 4:1 
Перекоси - Підгірки - 0:3 
Станькова - Старий Угринів - 2:0
Вістова - Голинь - 2:1
Сівка-Калуська - Гуменів - 2:1
Довгий Войнилів - Довге-Калуське - 3:2

Становище команд
                   І В Н П   М     О
Станькова   6 6 0 0 18-4   18 
Д. Войнилів  6 4 0 2 11-11 12
Студінка     6 3 2 1 12-11  11 
Верхня        6 3 1 2 13-8   10
Голинь         6 3 0 3 11-8    9
Д.-Калуське 6 2 2 2 10-11  8   
Гуменів        6 2 1 3 6-12    7  
Вістова        6 1 3 2 6-7     6   
С.-Калуська 6 1 3 2 7-9    6  
Ст. Угринів  6 2 0 4 8-11    6  
Підгірки       6 2 0 4 8-11   6 
Перекоси     6 1 0 5 3-10   3

2 ліга
1 зона. 6 тур
Перевозець - Середній Бабин - 1:0
Підмихайля - Новиця - 5:3
Бабин Зарічний - Кадобна - 4:0
Бережниця - Добровляни - 0:5
Боднарів - Грабівка - 2:3

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Б.-Зарічний 5 5 0 0 13-0   15
Грабівка     6 5 0 1 15-6   15
Перевозець 6 4 1 1 10-5  13
Підмихайля 6 3 1 2 11-8   10 
Боднарів     6 3 0 3 12-11  9 
Б.-Середній 5 2 0 3 10-12 6
Новиця       6 1 3 2 10-14  6
Добровляни 6 1 1 4 7-13   4
Кадобна     6 1 1 4 6-12    4
Бережниця 6 0 1 5 6-19    1

2 зона. 6 тур
Слобідка - Копанки - 4:2
Довжка - Негівці - 0:6
Довпотів - Войнилів - 1:1
Лука - Станькова-2 - 1:1
Томашівці - Завадка - 0:4

Становище команд
                   І В Н П  М    О
Войнилів     6 4 1 1 20-4  13
Станькова-2 5 3 1 1 15-5 10 
Лука           6 2 4 0 9-4    10  
Завадка      6 3 0 3 11-7   9 
Негівці        5 2 2 1 11-8   8  
Довпотів      5 2 2 1 6-3    8   
Копанки      5 2 1 2 7-9    7 
Томашівці    5 2 1 2 6-11   7  
Слобідка     6 2 2 2 11-11 5  
Дубовиця    5 0 2 3 3-11  2  
Довжка       6 0 0 6 4-30  0


КОЛОМИЙЩИНА

Кубок. 1/16 фіналу
Підгайчики - Спас - 1:0
Ковалівка - Семаківці - 2:2, пен - 6:3
Сопів - В. Вербіж - -:+
Матеївці - Шепарівці - +:-
Джурків - Іванівці - 0:0, пен. - 4:5
Лісна Слобідка - Молодятин - 0:3
Годи-Добровідка - Мала Кам'янка - -:+
Ворона - Лісний Хлібичин - 5:5, пен - 9:10
Ценява - Угорники - 1:1, пен. - 1:3
Голосків - Королівка/Корнич - 0:0, пен.-4:3
Черемхів - Велика Камянка - 2:1
Печеніжин - Дебеславці - -:+


1 ліга. 7 тур
Семаківці - Дебеславці - 2:1
Л. Хлібичин - Спас - 2:1 
Іванівці - М. Камянка - 0:2 
Воскресинці - Струпків - 0:0 
Шепарівці - Угорники - 2:3 
Молодятин - Жукотин - 0:1 
Коршів - В. Вербіж - 2:1

Становище команд 
                  І В Н П   М     О 
Струпків     7 5 2 0 20-3  17
Коршів        7 5 0 2 15-8  15
Семаківці    7 4 2 1 12-5  14
Жукотин      7 4 2 1 10-5  14
Угорники     7 4 0 3 10-11 12
Воскресинці 7 3 2 2 7-5   11
М. Кам'янка 7 3 2 2 10-11 11 
В. Вербіж    7 3 1 3 7-8    10 
Л. Хлібичин 7 3 1 3 6-14  10
Дебеславці  7 2 1 4 5-10   7 
Іванівці       7 2 0 5 7-13   6
Спас           7 2 0 5 7-13   6
Молодятин  7 1 2 3 4-8     5
Шепарівці   7 0 1 6 3-9     1

2 ліга. 7 тур
Годи-Добровідка - Печеніжин - 0:2 
Черемхів - Матеївці - 2:2
Л. Слобідка - Сопів - 2:1 
Голосків - Ворона - 6:3 
В. Камянка - Корнич - 3:0 
Джурків - Ценява - 0:1 
Ковалівка - Підгайчики - 5:1

Становище команд
                           І В Н П   М    О
Печеніжин           7 6 1 0 13-4  19
Велика Кам’янка 7 5 0 2 17-9  15 
Лісна Слобідка    7 4 3 0 17-4  15
Ценява               7 4 2 1 12-6  14
Матеївці              7 3 3 1 21-9  12
Черемхів             7 3 2 2 16-9  11
Голосків              7 3 2 2 13-11 11  
Корнич               7 3 2 2 6-11  11  
Годи-Добровідка 7 3 1 3 5-10  10 
Джурків              7 2 1 4 9-15   7
Ковалівка           7 1 3 3 8-8    6  
Сопів                  7 1 2 4 6-11   5 
Ворона               7 0 0 7 8-25   0
Підгайчики         7 0 0 7 9-28   0 


КОСІВЩИНА 

1 тур
Рожнів - Старі Кути - 4:3
Тюдів - Хімчин - 3:1
Вербовець - Пістинь - 2:3
Березів - Яблунів - 5:1
Слобідка - Шешори - 1:1

Детальніше: vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА 

1 ліга. 3 тур
Назавизів - Гаврилівка - 0:0
"Нафтовик" Битків - Перерісль - -:+
Пнів - Фитьків - 2:1
Красна - Лісна Тарновиця - 2:2
Камінне - Тисменичани - 1:1

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Красна              3 2 1 0 6-3   7
Перерісль         2 2 0 0 2-1   6
Л. Тарновиця    3 1 2 0 8-5   5 
Гаврилівка        2 1 1 0 4-1   4 
Назавизів          3 1 1 1 6-4   4
Тисменичани     3 1 1 1 5-4   4
Пнів                  3 1 1 1 5-6   4
Фитьків             3 1 0 2 8-8   3   
Волосів             2 1 0 1 3-4   3
Камінне            3 0 1 2 1-5    1  
"Нафтовик" Б    3 0 0 3 2-9    0

2 ліга. 3 тур
Молодків - Верхній Майдан - 5:2
Стримба - Гвізд - 7:1
Середній Майдан - Саджавка - 0:1
Пасічна - Парище - 2:2

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Саджавка         2 2 0 0 1-0   6 
Пасічна             2 1 1 0 5-2   4
Парище             2 1 1 0 6-4   4
Б. Ослави         1 1 0 0 8-0   3 
Стримба            2 1 0 1 7-1   3
Гвізд                 2 1 0 1 8-8   3    
Молодків           2 1 0 1 6-9   3 
Серед. Майдан  2 0 0 2 2-5   0
Зелена              1 0 0 1 0-3   0  
Верх. Майдан    2 0 0 2 2-13 0  


РОГАТИНЩИНА

Кубок. 1/16 фіналу
Світанок - Лучинці - 4:0
Залужжя - Руда - 0:3
Пуків - Добринів - 0:4
Приозерне - Обельниця - 1:10
Юнашків - Потік - 1:1, пен. - 1:3
Чагрів - Підвиння - 0:1
Беньківці - Путятинці - 1:3
Княгиничі - Черче - 1:3
Помонята - Загір'я - 7:2
Липівка - Підкамінь - 5:0
Воскресинці - Кліщівна - 0:4
Вербилівці - Букачівці - 1:6
Васючин - В. Липиця - 1:1, пен. - 6:7
Бабухів - Долиняни - 4:3
Козара - Н. Липиця - 2:1
Жовчів - Чесники - 1:6

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 5 тур
Н. Струтин - Закерничне - 3:1
Берлоги - Ясень - 1:0
Петранка - Цінева - 2:5
Сваричів - Вільхівка - 3:0
Рожнятів - ФК "Перегінське" - 1:3
"Карпати" Лоп'янка - Брошнів - 0:1
"Лімниця" Перегінське - Небилів - 0:3

Становище команд
                      І В Н П  М  О  
"Перегінське" 4 3 1 0 8-3 10 
 Н.Струтин      4 3 1 0 5-1 10 
Цінева           4 2 2 0 6-2  8
Берлоги         4 2 2 0 4-2  8
Небилів         4 2 1 1 5-2  7
Сваричів       4 2 1 1 5-2  7
"Лімниця" П    4 2 0 2 7-5  6
"Карпати" Л    4 1 2 1 4-4  6 
Брошнів         4 2 0 2 3-3  6
Закерничне   4 1 0 3 6-9  3
Ясень            4 1 0 3 1-4  3 
Вільхівка       4 0 2 2 3-10 2
Рожнятів        4 0 1 3 5-9  1
Петранка       4 0 1 3 4-10 1

2 ліга. 4 тур
"Скала" Ло'пянка - Спас - 0:0
В. Струтин - Креховичі - 2:2  
Суходіл - Дуба - 2:1  
Рівня - Сл.-Рівнянська - 2:0  
Камінь - Вербівка - +:-

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Рівня                4 4 0 0 7-0   12
Сл.-Рівнянська 4 3 0 1 13-5  9
Камінь             4 3 0 1 6-7    9 
Спас                4 2 2 0 16-9  8
Креховичі        4 1 2 1 12-13 5 
В. Струтин       4 1 1 2 6-7    4
Суходіл           4 1 1 2 9-16  4
Вербівка          4 0 2 2 4-4   2
"Скала" Л        4 0 2 2 5-8    2
Дуба                4 0 0 4 5-14  0


СНЯТИНЩИНА

Кубок. 1/8 фіналу (перші матчі)
"Єдність" Балинці - Джурів - 2:0
Устя - "Карпати" Балинці - 3:0
Стецева - Тулуків - 0:0
Задубрівці - Вовчківці - 0:3
Прутівка - Белелуя - 1:3
Залуччя - Потічок - 2:1
Любківці - Княже - 1:2
Підвисоке - Видинів - 2:4

1 ліга. 4 тур

Борщів - Підвисоке - 1:3 
Залуччя - Белелуя - 2:1
Тулуків - Прутівка - 2:3
Потічок - Княже - 0:4
Видинів - "Єдність" Балинці - 4:0
Вовчківці - Задубрівці - 5:1

Становище команд
                  І В Н П  М   О
Видинів      4 4 0 0 9-0  12
Княже        4 4 0 0 11-3 12
Прутівка     4 3 0 1 7-5  9
Вовчківці   4 2 0 2 11-3 6
Підвисоке   3 2 0 1 6-3  6
Задубрівці  4 2 0 2 9-9  6
Белелуя     4 1 1 2 6-8   4
Балинці      4 1 1 2 6-9  4
Залуччя     3 1 0 2 4-5  3
Устя           3 1 0 2 3-7  3
Потічок       4 1 0 2 4-12 3
Тулуків      3 0 1 2 4-6   1
Борщів       4 0 1 3 3-13 1

2 ліга. 4 тур
Група А
Русів - Прутівка-2 - 8:2
"Лідер" Снятин - Стецева - 2:4
Шевченкове - Красноставці - 1:2
Завалля - Келихів - 4:1

Становище команд
                     І В Н П   М   О
Стецева        4 4 0 0 16-5 12
Русів             4 2 2 0 12-5 8
Красноставці 4 2 2 0 9-6   8
«Лідер»         4 2 0 2 19-8 6
Завалля        4 1 2 1 6-4   5
Шевченкове  4 1 0 3 7-9   3
Келихів         4 0 1 3 5-18 1
Прутівка-2     4 0 1 3 5-26 1

Група Б 
Попельники - Новоселиця - 2:0
Джурів - Любківці - 1:0
Трійця - "Стара Сеньйора" Іллінці - 6:1
"Карпати" Балинці - Олешків - 3:2

Становище команд
                    І В Н П  М   О
Новоселиця  4 3 0 1 6-3  9
Джурів          4 3 0 1 5-2  9
Трійця          4 2 1 1 11-6 7
Балинці        4 2 1 1 7-6  7
Попельники  3 2 0 1 4-1  6
«Стара
Сеньйора»   3 1 1 1 3-7 4
Олешків       3 0 1 2 3-5  1
«Чайка»       3 0 1 2 3-7 1
Любківці      4 0 1 3 2-7 1

Детальніше: Футбол Снятинщини

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 5 тур
Ісаків - Прибилів - 0:1
Жуків - Грушка - 0:3
Живачів - "Дністер" Нижнів - 1:1
Королівка - Петрилів - 3:1
Надорожна - Колінці - 1:1
Палагичі - Вікняни - 1:6
Підвербці - Олеша - 7:0 

Становище команд
                   І        В       Н         П           М       О       
Королівка    5        4        1         0        9-2      13
Живачів       5        3        1         1        8-5      10
Прибилів      5       3        1         1         8-5      10
Грушка        5       3        0         2        14-5     9
Підвербці    5        3        0         2        11-5     9
Нижнів         5        2        2         1        7-7      8
Надорожна  5        2        1         2         8-5      7
Жуків          5        2        1         2        10-9     7
Колінці        5        1        4         0        3-2       7
Вікняни        5       2        0         3       10-11    6
Ісаків          5        1        2         2        7-10     5
Олеша         5        1        0         4        7-14     3
Палагичі      5        1        0         4       5-17      3
Петрилів      5        0        1        4        7-17     1

2 ліга. 5 тур
Група А
Олешів - Остриня - 0:6
Буківна - Антонівка - 5:1
"Нижнів-Агро" - Братишів - 1:1
Гринівці - Локітка - 1:3

Становище команд
                      І В Н П  М  О
Остриня         4 4 0 0 18-2 12
Олешів           5 3 1 1 9-9  10
Буківна         5 2 2 1 14-9   8
Гринівці         4 2 0 2 9-12  6
Локітка          5 2 2 1 11-10 5
Братишів        5 0 3 2 6-13  3
Антонівка       5 0 2 3 7-13  2
"Нижнів-Агро" 5 0 2 3 7-13 2

Група Б
Гарасимів - Живачів-2 - 9:1
Хотимир - Пужники - 1:2
Петрів - Яківка - 0:3
Гостів - Бортники - 0:2

Становище команд
                І В Н П  М    О
Бортники  5 4 1 0 10-2 13
Яківка      5 3 1 1 13-5 10
Пужники   5 3 1 1 12-7 10
Гостів       5 3 0 2 10-6  9 
Хотимир    5 2 1 2 8-6    7
Гарасимів  5 2 0 3 14-14 6
Живачів-2 5 1 0 4 3-21  3
Петрів       5 0 0 5 1-10  0 
Переглядів: 788 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
5  
Снятинщина 2 ліга група Б. там у команди Стара Сеньйора є перемога над Олешковом (Аеліта) 2 тур. тобто у них має бути 4 очки

6  
Додали "Сеньйорі" три очки і змінили різницю голів. Дякуємо.

3  
вже є Снятинщина!

4  
Спасибі за інформацію. Додаємо Снятинщину.

1  
Уточнення результату матчу Томашівці - Завадка - 0:4, а не 0:2 (2 ліга 2 зона, Калуський р-н)

2  
Виправили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: