Головна » 2013 » Червень » 25 » Міста і райони. 23 червня. Результати і таблиці
10:11
Міста і райони. 23 червня. Результати і таблиці
БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга 6 тур 
Іваниківка – Саджава  - 5:2
Дзвиняч – Горохолина - 7:2
Маркова-Бабче – Старі Богородчани - 2:1
Глибівка – Підгір’я - 6:1

Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             6  5  1  0  15-3  16
Дзвиняч              6  4  1  1  21-7  13 
Іваниківка          6  3  2  1  19-4  11  
Маркова-Бабче   6  2  2  2  6-5     8 
Ст. Богородчани 6  2  2  2  11-11  8 
Підгір'я               6  2  0  4  8-25   6  
Горохолина        6  1  0  5  8-26   3
Саджава            6  0  2  4  6-13   2  

2 ліга. 5 тур
Глибоке – Монастирчани - 3:1
Грабовець – Росільна - 3:0
Космач – Старуня - 7:2

Становище команд
                         І В Н П   М    О 
Космач              5  4  0  1  16-7  12 
Старуня            5  4  0  1  13-9  12 
Грабовець         5  3  1  1  9-4   10  
Росільна            5  2  0  3  8-11  6 
Глибоке            5  1  1  3  5-11   4  
Монастирчани    5  0  0  5  8-15  0 


ВЕРХОВИНЩИНА

3 тур
Буковець - "Лісгосп" - 1:6
Верх. Ясенів - Ільці - 1:0
"Черемош" - Криворівня - 2:2

Становище команд
                   І В Н П  М   О
"Лісгосп"      3 3 0 0 9-1  9
Криворівня  3 2 1 0 8-3  7
Верх. Ясенів3 2 0 1 4-3  6
"Черемош"   3 1 1 1 7-5  4
Ільці           3 0 0 3 1-9  0
Буковець    3 0 0 3 4-12 0


ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

Становище команд
                      І В Н П   М   О
Задністрянськ 4 3 1 0 10-5 10
Бовшів            3 3 0 0 7-1   9
Вікторів-
Височанка      4 2 0 2 8-6   6
Більшівці        3 2 0 1 3-4    6
Комарів          4 1 2 1 7-7    5
Дем'янів         3 1 1 1 4-3    4
Жалибори       4 1 0 3 4-8   3
Мединя           4 0 2 2 4-6   2
Яблунів           3 0 0 3 0-8   0


Кубок. 1/2 фіналу
Задністрянськ - Жалибори - 1:0
Бовшів - Більшівці - +:-

2 ліга. 6 тур
Тустань - Насташино - 1:0
Маріямпіль - Загір’я - 10:0
Медуха - Дубівці - 4:1
Крилос - Сокіл - 3:0
Вигівка - Нараївка - 1:0
Водники - Залуква - 0:3

Становище команд
                 І  В Н П   М      О
Медуха     6  6 0 0  15-2    18
Насташино 6  5 0 1  19-4   15
Маріямпіль 6  4 0 2  16-4   12
Тустань     6  3 2 1  8-5     11
Дубівці      6  3 1 2  11-10  10
Залуква    5  3 0 2  10-9    9
Крилос      5  2 2 1  8-3     8
Нараївка   6  2 0 4  7-8     6
Вигівка     6  2 0 4  4-11    6
Водники    6  1 1 4  5-10   4
Загір'я      6  1 0 5  7-25    3
Сокіл        6  0 0 6  1-20   0

3 ліга. 7 тур
Ганівці - Колодіїв - 2:6
Блюдники - Куропатники - 6:1
Кінчаки - Бринь - +:-
Межигірці - Ст. Мартинів - 1:1
Острів - Крилос-2 - 0:5
Придністров’я - Підшумлянці - -:+

Становище команд
                    І  В Н П   М      О
Кінчаки        7  6 1 0  23-4   19
Блюдники     5  4 1 0  16-4   13
Курів            5  4 0 1  11-4   12
Підшумлянці  7  4 0 3  12-10  12
Колодіїв        6  3 2 1  18-10  11
Крилос-2       6  3 1 2  10-5   10
Бринь           6  2 1 3  10-10  7
Ганівці          7  2 1 4  11-18  7
Куропатники 6  2 0 4  14-21  6
Острів           6  1 1 4  5-19   4
Ст. Мартинів  6  0 4 2  7-12   4
Придністров'я 5  1 0 4  4-14  3
Межигірці      6  0 2 4  3-13   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 8 тур
Серафинці - Чортовець - 1:0 
Олієво-Королівка - Ясенів-Пільний - 0:2
Воронів - Торговиця - 2:3
Семенівка - Чернятин - 0:3 
Колінки - Котиківка - 4:3 
Лука - Топорівці - 6:2

Становище команд 
                      І  В Н П    М     О
Серафинці      8  6 0 2  22-11  18
Чернятин        8  5 1 2  22-10  16
Яс.-Пільний     7  5 1 1  18-10  16
Торговиця      7  4 1 2  17-13  13
Воронів          7  4 1 2  12-8    13
Лука               7  3 1 3  27-21  10
Чортовець      7  3 1 3  12-16  10
Колінки          7  2 3 2  16-19   9
Вербівці          7  2 2 3  12-14  8
Ол.-Королівка 8  2 2 4  12-15  8
Котиківка       8  2 0 6  12-16   6
Семенівка      7  1 2 4  11-24   5
Топорівці        8  1 1 6  6-22    4

2 ліга. 7 тур
1 підгрупа 
Рогиня - Рашків - 0:7
Острівець - Слобідка - 1:3
Виноград - Глушків - -:+ 
Тишківці - Сороки - 0:1

Становище команд
               І  В  Н  П    М     О
Рашків     6  5  1  0  29-8   16
Глушків    6  4  0  2   8-4    12
Тишківці  6  3  1  2  16-11  10
Слобідка  6  3  1  2  19-18  10 
Сороки     6  3  1  2  14-13  10 
Острівець 5  2  1  2  9-9     7
Виноград  6  2  0  4  12-12  6
Росохач    6  1  2  3  7-13   5
Рогиня      7  0  1  6  8-34   1

2 підгрупа
Михальче - Поточище - 2:2
Чернелиця - Кунисівці - 1:4
Пробабин - Стрільче - 4:3
Копачинці - Раковець - 5:0
Городниця - Семаківці - 0:5

Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      7  6  1  0  25-10  19
Поточище      7  5  1  1  20-6   16
Семаківці      7  4  1  2  18-9    13
Стрільче        7  3  3  1  14-9   12
Михальче      7  3  2  2  20-19  11
Кунисівці       7  3  0  4  16-13  9
Городниця     7  2  0  5  17-18  6
Раковець       7  2  0  5  9-27    6
Копачинці      7  1  3  3  13-15  6
Чернелиця     7  0  1  6  6-32   1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 8 тур
Міжріччя - Солуків - 3:0
Яворів - Старий Мізунь - 7:2
"Свіча" Тяпче - Велика Тур'я - 5:0
ФК "Долина" - ТФК Тяпче - 7:2
Тисів - Белеїв - 3:1
Гошів - Надіїв - 2:2

Становище команд
                         І  В Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче    8  8  0  0  48-9    24
ФК "Долина"      8  7  0  1  28-12  21 
Міжріччя           8  5  2  1  29-12  17 
Надіїв               8  4  1  3  12-10  13
Велика Тур'я     8  4  1  3  15-14  13 
ТФК Тяпче        8  3  1  4  16-25  10 
 Тисів                8  3  0  5  12-25   9 
Гошів                8  2  3  3  14-18  9  
Яворів              8  2  2  4  17-21  8 
Ст. Мізунь         8  2  1  5  14-22  7  
Солуків            8  1  1  6  11-29  4  
Белеїв              8  1  0  7  7-28   3 

2 ліга. 8 тур
Одиниця - Слобода-Долинська - 3:1
Кальна – Розточки - 2:6
Кропивник - Новошин - 1:6
Підліски - Раків - 1:1
Шевченкове - Княжолука - не завершено
Гузіїв - Станківці - 4:2

Становище команд
                         І  В Н П   М    О
Княжолука        7  6 1 0  30-7  19 
Новошин           7  6 0 1  25-7   18  
Розточки           7  5 1 1  28-9   16
Сл.-Долинська  8  5 0 3  21-11  15 
Одиниця           6  5 0 1  18-9   15
Раків                8  3 2 3  22-24  11     
Гузііїв               7  3 1 3  15-11  10 
Шевченково      5  3 0 2  9-10   9   
Кальна             7  3 0 4  15-20  9 
Підбереж          7  2 0 5  13-23  6  
Підліски            6  0 1 5  4-21   1  
Кропивник        6  0 0 6  8-31   0
Станківці          7  0 0 7  10-35  0   

Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

4 тур
Хотінь – «Дністер» - -:+
Збора – «Червона Валіза» - +:-


Становище команд
                              І В Н П   М   О
Збора                    2 2 0 0  4-2   6
"Євробуд-Олімпія" 3 2 1 0  12-4  7
"Дністер"               3 1 1 1  8-7    4
Хотінь                   2 0 0 2  1-5    0
"Червона Валіза"   2 0 0 2  3-10  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 9 тур
Гуменів - Студінка - 3:4 
Голинь - Довге-Калуське - 1:1
Старий Угринів - Довгий Войнилів - 0:1 
Підгірки - Сівка-Калуська - 1:2 
Верхня - Вістова - 4:1
Перекоси - Станькова - 3:4

Становище команд
                   І  В  Н  П   М       О
Станькова   9  7  1  1  24-11  22 
Верхня        9  6  1  2  23-11  19 
Д. Войнилів  9  6  0  3  16-15  18 
Студінка      9  5  2  2  22-18  17 
Голинь         9  4  1  4  17-13  13 
С.-Калуська 9  3  3  3  14-14  12
Вістова        9  3  3  3  13-13  12
Д.-Калуське 9  3  3  3  14-17  12
Гуменів        9  3  1  5  12-18  10  
Підгірки       9  2  1  6  11-17   7  
Перекоси     9  2  0  7  10-19   6 
Ст. Угринів   9  2  0  7  10-20   6  

2 ліга. 9 тур
1 зона 
Добровляни - Середній Бабин - 3:0 
Кадобна - Грабівка - 0:4 
Новиця - Боднарів - 1:2
Перевозець - Бережниця - 6:0 
Підмихайля - Бабин-Зарічний - 1:0 

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Грабівка      9 7 1 1 24-7   22
Перевозець 9 6 2 1 20-7   20
Б.-Зарічний 8 6 1 1 15-2   19
Боднарів     9 5 1 3 20-14  16  
Підмихайля  9 5 1 3 15-12  16  
Кадобна      9 2 2 5 12-17   8  
Б.-Середній 8 2 2 4 12-18  8
Новиця        9 1 3 5 14-22  6
Добровляни 9 2 1 6 11-22  4 
Бережниця  9 1 1 7 11-33  4

2 зона
Войнилів - Завадка - 4:0
Негівці - Томашівці - 10:1
Копанки - Станькова-2 - 1:0
Слобідка - Довжка - 3:0

Становище команд
                    І  В Н П    М      О
Войнилів      9  7 1 1  30-7    22
Лука            8  4 4 0  22-5    16 
Копанки       8  5 1 2  15-10  16  
Негівці         8  4 2 2  24-11  14 
Слобідка      8  4 2 2  16-12  14 
Станькова-2 8  4 1 3  19-11  13 
Завадка       8  3 0 5  12-16   9 
Довпотів       7  2 2 3  6-9      8   
Томашівці     8  2 1 4  8-31    7  
Дубовиця     7  1 2 4  8-13    5  
Довжка        9  0 0 9  5-40    0


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 11 тур
Верх. Вербіж - Дебеславці - 2:2 
Шепарівці - Мала Кам'янка - 1:2 
Семаківці - Воскресинці - 0:1 
Лісний Хлібичин - Іванівці - 6:0 
Молодятин - Струпків - 1:1 
Коршів - Угорники - 7:0 
Жукотин - Спас - 1:0  

Становище команд 
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      11  7  4  0  32-6    25
Жукотин       11  7  3  1  15-6   24 
Коршів         11  7  0  4  30-13  21 
Воскресинці 10  6  2  2  13-7    20 
Семаківці     11  5  4  2  17-9    19 
В. Вербіж     11  5  3  3  14-13  18  
Л. Хлібичин  11  5  2  4  17-17  17 
Угорники     11  5  0  6  16-26  15  
М. Кам'янка  11  4  2  5  14-17  14 
Дебеславці  11  3  3  5  10-18   12  
Спас            11  3  0  8  11-24   9 
Молодятин   11  2  3  6  11-16   9 
Іванівці       11  2  1  8  9-25     7
Шепарівці    10  1  1  8  7-19     4

2 ліга. 11 тур
Лісна Слобідка - Печеніжин - 1:1 
Черемхів - Голосків - 3:0 
Вел. Кам'янка - Годи-Добровідка - 2:1 
Джурків - Матеївці - 0:2 
Ковалівка - Сопів - 5:0 
Ценява - Корнич - 

Становище команд
                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           10  7  2  1  15-6    23
Велика Кам’янка  10  7  1  2  30-15  22
Матеївці               10  5  4  1  27-13  19
Лісна Слобідка     10  5  4  1  20-8   19
Королівка-Корнич 10  5  3  2  13-16  18
Ценява                9   4  4  1  15-13   16   
Черемхів              10  4  2  4  17-13  14 
Годи-Добровідка  10  4  1  5  10-15  13 
Ковалівка            10  2  4  4  16-12  10 
Джурків               10  2  3  5  13-21   9  
Голосків               10  2  2  6  10-19   8  
Сопів                   10  1  3  6  9-24     6  
Підгайчики          10  0  1  9  12-32    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

5 тур
Вербовець - Рожнів - 4:1
Березів - Тюдів - 2:1
Слобідка - Ст. Кути - 2:3
Шешори - Хімчин - 3:2
Яблунів - Пістинь - 3:9

Становище команд
                  І  В Н П    М      О
Пістинь       5  4 1 0  24-7    13
Березів       5  4 1 0  15-7   13
Рожнів        5  4 0 1  13-11  12
Вербовець  5  3 1 1  12-6   10
Тюдів         5  2 1 2  9-8     7
Шешори      5  2 1 2  7-6     7
Слобідка    5  1 1 3  4-14   4
Хімчин        5  1 0 4  8-13   3
Ст. Кути     5  1 0 4  9-15   3
Яблунів      5  0 0 5  6-20   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Перерісль - Парище - 1:1
Красна - Волосів - 3:2

1 ліга. Матч 7 туру 
Камінне - Гаврилівка - 5:1

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        5  3 1 1 14-7   10 
Тисменичани     6  2 3 1  11-8    9  
Красна             6  2 2 2  9-8      8
Камінне            7  2 2 3  11-11   8
Перерісль         4  2 1 1  13-5    7 
Фитьків             5  2 1 2  10-12  7 
Л. Тарновиця    5  1 4 0  12-10  7 
Назавизів          4 1 2 1  9-7      5 
Волосів             5  1 1 3  9-14    4 
Пнів                  5  1 1 3  6-19    4   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 7 тур
Середній Майдан - Верхній Майдан - +:-
Пасічна - Стримба - 1:3
Білі Ослави - Молодків - 3:1
Зелена - Гвізд - 2:3

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             5  4 1 0  24-8   13 
Стримба            5  4 0 1  21-3    12
Гвізд                 6  4 0 2  17-16  12 
Б. Ослави          5  3 1 1  18-7   10
Саджавка         5  3 1 1  8-5     10
Пасічна             6  3 1 2  13-12  10 
Серед. Майдан  6  2 0 4  4-13   6 
Молодків           6  1 0 5  10-20 3 
Зелена              5  1 0 4  4-17   3   
Верх. Майдан    5  0 0 5  3-21   0  


РОГАТИНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Липівка - Обельниця - 3:0
Добринів - Світанок - 2:1

Матчі чемпіонату і першості не проводилися.

Становище команд. Суперліга
                       І  В Н П   М   О
Добринів         5  3 2 0  11-4  11
Обельниця      5  3 1 1  10-5  10 
Юнашків         5  3 1 1   9-7   10 
Помонята        5  3 0 2  11-5   9 
Долиняни        5  3 0 2  10-8   9  
В. Липиця       5  2 3 0  8-6     9 
Васючин         5  2 1 2  11-6   7
Потік               5  2 1 2  10-10 7
Черче              5  1 1 3  9-11  4
Лучинці           5  1 1 3  7-11   4 
"Укрлісекcпорт" 5  1 0 4  6-18  3 
Н. Липиця        5  0 1 4  7-18   1

Становище команд. 1 ліга
                 І В Н П  М    О
Липівка     5 5 0 0 21-7  15
Букачівці  5 5 0 0 11-4  15
Підвиння   5 4 1 0 15-3  13
Світанок   5 4 1 0 13-6  13
Бабухів     5 3 2 0 7-1   11
Козарі       5 3 0 2 8-9   9
Кліщівна   5 1 1 3 2-8    4
Залужжя   5 0 2 3 7-11  2
Путятинці  5 0 1 4 7-12  1
Пуків        5 0 1 4 5-13  1
Приозерне 5 0 1 4 9-20  1
Беньківці  5 0 0 5 1-12  0

Становище команд. 2 ліга "Схід"
                 І В Н П  М    О
Жовчів      3 3 0 0 8-1  9
Чесники     3 3 0 0 9-4  9
Конюшки   2 2 0 0 7-3  6
Руда          3 2 0 1 8-6  6
Діброва     3 2 0 1 6-5  6
Сарники    3 2 0 1 3-3  6
Княгиничі  2 0 0 2 2-5  0
Чагрів       3 0 0 3 4-8  0
Явче         3 0 0 3 1-6  0
Загір'я       3 0 0 3 3-10 0

Становище команд. 2 ліга "Захід"
                  І В Н П  М    О
Підкамінь    3 3 0 0 8-2  9
Яглуш         3 2 1 0 14-3 7
Журів          3 2 0 1 13-7 6
Воскресинці 2 1 1 0 5-1  4
Фрага          3 1 1 1 6-4  4
Заланів       2 1 0 1 5-3  3
Колоколин  3 1 0 2 8-10 3
Долиняни-2 3 1 0 2 3-7  3
Григорів      3 0 1 2 2-14 1
Чернів        3 0 0 3 0-13  0


РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 9 тур 
Рожнятів - Небилів - 1:2
Брошнів - Ясень - 1:2
Берлоги - "Лімниця" Перегінське - 0:1
Сваричів - Ниж. Струтин - 2:0
ФК "Перегінське" - Вільхівка - 6:0
"Карпати" Лоп'янка - Цінева - 2:3
Петранка - Закерничне - 3:3

Становище команд
                      І  В Н П    М      О  
Цінева           9  7 2 0  17-9    23 
"Перегінське" 9  6 1 2  26-14  19
Небилів         9  6 1 2  19-4    19 
Н. Струтин     9  6 1 2  15-8    19 
"Лімниця" П    9  6 0 3  15-12  18 
Сваричів       9  5 1 3  11-7    16
Брошнів         9  4 1 4  10-8    13  
Берлоги         9  3 2 4  9-9     11 
Рожнятів        9  3 1 5  14-14  10  
Ясень            9  3 0 6  7-9      9  
"Карпати" Л    9  2 2 5  13-20  8 
Закерничне   9  2 1 6  14-21   7 
Вільхівка       9  1 3 5  7-23    6
Петранка       9  0 2 7  8-28    2

2 ліга. 8 тур
Сл.-Рівнянська - Спас - 1:0
Камінь - Креховичі - +:-
Рівня - Суходіл - 1:1
Верх. Струтин - "Скала" Лоп'янка - 2:0

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Рівня               7  6 1 0  18-2   19 
Сл.-Рівнянська 7  6 0 1  22-7  18
Камінь             7  4 1 2  14-14  13
Суходіл           7  4 1 2  16-17  13 
Спас                7  2 3 2  19-14  9   
В. Струтин       7  2 1 4  9-13    7
"Скала" Л        7  2 1 4  11-16  7 
Креховичі        7  1 2 4  14-22  5 
Дуба                7  0 0 7  8-26   0
Вербівка знята з першості 

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 8 тур
Борщів - Тулуків - 0:2
Устя - Залуччя - 3:0
Потічок - Підвисоке - 1:1
Видинів - Белелуя - 4:0
Вовчківці - Прутівка - 2:3
"Єдність" Балинці - Княже - 1:2

Становище команд
                  І  В Н П   М     О
Прутівка     8  6 1 1  15-7   19
Видинів      7  6 0 1  18-5   18
Княже        8  6 0 2  20-12  18
Підвисоке   7  4 1 2  11-6   13
Вовчківці   7  4 0 3  17-7    12
Задубрівці  7  4 0 3  15-14  12
Устя           7  4 0 3  11-11   9
Залуччя     7  2 1 4  7-10     7
Балинці      8  2 1 5  10-17  7
Белелуя     7  2 1 4  8-15    7
Потічок       6  1 2 2  5-13    5
Тулуків      7  1 1 5  6-12    4
Борщів       8  0 2 6  6-20    2

2 ліга. 8 тур
Група А
Команди були вільними від матчів.

Становище команд
                     І  В Н П    М      О
Красноставці 7  5 2 0  28-7    17
Стецева        7  5 1 1  31-12  16
Русів             7  4 2 1  15-7    14 
«Лідер»         7  4 0 3  31-17  12
Шевченкове  7  3 1 3  11-11  10
Завалля        7  1 3 3  9-10     6
Келихів         7  1 0 6  16-28   3
Прутівка-2     7  0 1 6  7-56     1

Група Б
Новоселиця - "Стара Сеньйора" Іллінці - 6:0
"Чайка" Іллінці - Олешків - 3:3
Попельники - "Карпати" Балинці - 3:1
Джурів - Трійця - 3:3

Cтановище команд
                    І  В Н П    М    О
Джурів         8  5 1 2  13-6   16
Новоселиця  7  5 0 2  17-9  15
Трійця          7  4 2 1  18-9  14
Попельники  7  4 1 2  13-5  13
«Стара 
Сеньйора»   7  4 1 2  8-14   13
Любківці      7  2 2 3  10-10  8
Балинці        7  2 1 4  8-13   7
«Чайка»       7  0 2 5  8-18   2
Олешків       7  0 2 5  6-17   2

Детальніше: Футбол Снятинщини.

Переглядів: 408 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: