Головна » 2017 » Травень » 2 » Міста і райони. 23-30 квітня. Калуш, Долина, Рожнятів
23:14
Міста і райони. 23-30 квітня. Калуш, Долина, Рожнятів

КАЛУШ
1 ліга
1 тур

"Чайка" Перевозець - "Тріумф" Довгий Войнилів - 1:1             
ФК "Перекоси" - ФК "Підгірки" - 2:3             
"Будучність" Довге-Калуське - "Сокіл" Голинь - 0:1             
ФК "Студінка" - ФК "Гуменів" - 2:0             
"Тризуб" Старий Угринів - "Штурм" Сівка-Калуська - 5:2             
ФК "Станькова" - ФК "Негівці" - 0:3
2 тур
ФК "Гуменів" - "Чайка" Перевозець - 1:0
"Тріумф" Довгий Войнилів - "Будучність" Довге-Калуське - 2:1
ФК "Підгірки" - "Тризуб" Старий Угринів - 2:0
"Сокіл" Голинь - ФК "Станькова" - 10:0
ФК "Негівці" - ФК "Перекоси" - 2:6
"Штурм" Сівка-Калуська - ФК "Студінка" - 2:3

    І В Н П М О
1 "Сокіл" Голинь 2 2 0 0 11-0 6
2 ФК "Підгірки" 2 2 0 0 5-2 6
  ФК "Студінка" 2 2 0 0 5-2 6
4 "Тріумф" Довгий Войнилів 2 1 1 0 3-2 4
5 ФК "Перекоси" 2 1 0 1 8-5 3
6 "Тризуб" Старий Угринів 2 1 0 1 5-4 3
7 ФК "Негівці" 2 1 0 1 5:6 3
8 ФК "Гуменів" 2 1 0 1 1-2 3
9 "Чайка" Перевозець 2 0 1 1 1-2 1
10 "Будучність" Довге-Калуське 2 0 0 2 1-3 0
11 "Штурм" Сівка-Калуська 2 0 0 2 4-8 0
12 ФК "Станькова" 2 0 0 2 0-13 0

2 ліга
1 тур

Войнилів     - Дубовиця - 2:1          
"Рух" Вістова - "Чорний Ліс" Грабівка - 4:0          
Підмихайля - Кадобна - 4:1          
Кропивник - Довпотів - 4:0          
"Хвиля" Середній Бабин - Боднарів - 0:1          
ФК "Пійло" - Збора    - 1:0          
Копанки - Завадка - 0:0
2 тур
Кадобна - Войнилів - 4:4
Завадка - ФК "Пійло" - 1:3
Довпотів - Підмихайля - 5:0
Збора - "Рух" Вістова - 2:0
Боднарів - Копанки - 7:0
"Чорний Ліс" Грабівка - 3:2
Дубовиця - "Хвиля" Середній Бабин - 1:4

    І В Н П М О
1 Боднарів 2 2 0 0 8-0 6
2 ФК "Пійло" 2 2 0 0 4-1 6
3 Войнилів 2 1 1 0 6-5 4
4 Кропивник 2 1 0 1 6-3 3
5 Збора 2 1 0 1 2-1 3
6 "Рух" Вістова 2 1 0 1 4-2 3
7 "Чорний Ліс" Грабівка 2 1 0 1 3-6 3
8 Довпотів 2 1 0 1 5-4 3
9 "Хвиля" Середній Бабин 2 1 0 1 4-2 3
10 Підмихайля 2 1 0 1 4-6 3
11 Завадка 2 0 1 1 1-3 1
12 Копанки 2 0 1 1 0-7 1
13 Кадобна 2 0 1 1 5-8 1
14 Дубовиця 2 0 0 2 2-6 0

ДОЛИНА
1 ліга
Група А 

3 тур
"Динамо" Гузіїв - ФК "Тяпче" - 1:1
"Рубань" Вели Тур`я - "Нафтовик" Яворів - 4:0 
"Свіча" Міжріччя - вільна від гри
4 тур 
ФК "Тяпче" - "Рубань" Велика Тур`я - 2:0 
"Свіча" Міжріччя - "Динамо" Гузіїв - 0:2
"Нафтовик" Яворів - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Динамо" Гузіїв 4 2 1 1 14-6 7
2  ФК "Тяпче" 3 2 1 0 5-1 7
3  "Рубань" Велика Тур'я 3 2 0 1 7-4 6
4  "Свіча" Міжріччя 3 1 0 2 7-6 3
5  "Нафтовик" Яворів 3 0 0 3 4-20 0

Група Б
3 тур
"Фаворит" Солуків - ФК "Тисів" - 1:3 
"Прикарпаття" Гошів - ФК "Станківці" - 2:0 
"Колос" Белеїв - вільний від гри
4 тур 
ФК "Тисів" - "Прикарпаття" Гошів - 3:3 
"Колос" Белеїв - "Фаворит" Солуків - 1:2 
ФК "Станківці" - вільні від гри

    І В Н П М О
1  "Прикарпаття" Гошів 3 2 1 0 9-3 7
2  ФК "Тисів" 3 2 1 0 11-5 7
3  "Фаворит" Солуків 4 1 1 2 4-9 4
4  "Колос" Белеїв 3 1 0 2 3-7 3
5  ФК "Станківці" 3 0 1 2 1-4 1

2 ліга
1 тур

"Свіча" Новошин - "Колос" Якубів - 4:0 
"Велдіж" Шевченкове - ФК "Одиниця" - 1:1
"Сокіл" Тростянець - "Прикарпаття" Кропивник - 6:3
ФК "Витвиця" - вільний від гри
2 тур
ФК "Одиниця" Оболоня - "Сокіл" Тростянець - 2:1 
"Колос" Якубів - "Велдіж" Шевченкове - 2:6
ФК "Витвиця" - "Свіча" Новошин - 1:7
"Прикарпаття" Кропивник - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Свіча" Новошин 2 2 0 0 11-1 6
2  "Велдіж" Шевченкове 2 1 1 0 6-3 4
3  ФК "Одиниця" 2 1 1 0 3-2 4
4  "Сокіл" Тростянець 2 1 0 1 6-5 3
5  "Прикарпаття" Кропивник 1 0 0 1 3-6 0
6  ФК "Витвиця" 1 0 0 1 1-7 0
7  "Колос" Якубів 2 0 0 2 2-10 0

РОЖЯТІВ
1 ліга

Група А 
1 тур

"Оболонь" Брошнів - "Лімниця" Ясень - 3:1
"Чечва" Нижній Струтин - "Зоря" Берлоги - 2:1
"Лімниця" Перегінське - вільна від гри
2 тур
"Лімниця" Ясень - "Чечва" Нижній Струтин - 6:2
"Лімниця" Перегінське - "Оболонь" Брошнів - 1:0 
"Зоря" Бкрлоги - вільна від гри:

    І В Н П М О
1 "Лімниця" Ясень 2 1 0 1 7-5 3
2 "Лімниця" Перегінське 1 1 0 0 1-0 3
3 "Оболонь" Брошнів 2 1 0 1 3-2 3
4 "Чечва" Нижній Струтин 2 1 0 1 4-7 3
5 "Зоря" Берлоги 1 0 0 1 1-2 0

Група Б
1 тур

"Горгани" Рожнятів - ФК "Сваричів" - 0:2
"Карпати" Лоп'янка - "Прикарпатя" Рожнятів - 1:1
ФК "Закерничне" - "Сівка" Креховичі - 1:1
2 тур
"Прикарпаття" Рожнятів - ФК "Закерничне" - 6:1
"Горгани" Рожнятів - "Карпати" Лоп'янка - 2:2
ФК Сваричів - "Сівка" Креховичі - 2:2

    І В Н П М О
1 "Прикарпаття" Рожнятів 2 1 1 0 7-2 4
2 ФК Сваричів 2 1 1 0 4-2 4
3 "Сівка" Креховичі 2 0 2 0 3-3 2
4 "Карпати" Лоп'янка 2 0 2 0 3-3 2
5 "Горгани" Рожнятів 2 0 1 1 2-4 1
6 ФК Закерничне 2 0 1 1 2-7 1

2 ліга
Група А

1 тур

"Карпати" Верхній Струтин - ФК "Суходіл" - 1:3
ФК "Спас" - ФК "Небилів" - 1:0
ФК "Князівське" - вільне від гри
2 тур
ФК "Суходіл" - ФК "Спас" - 4:0
ФК "Князівське" - "Карпати" Верхній Струтин - 2:8
ФК "Небилів" - вільний від гри 
Група Б
1 тур

ФК "Сливки" - "Бережниця" Петранка - 1:7
"Карпати" Дуба - "Ялинка" Перегінське - 3:3
ФК "Рівня" - вільний від гри
2 тур
"Бережниця" Петранка - "Карпати" Дуба - 4:0
ФК "Рівня" - ФК "Сливки" - 2:1
"Ялинка" Перегінське - вільна від гри

БРАМКИ

Переглядів: 193 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: