Головна » 2017 » Квітень » 30 » Міста і райони. 23-30 квітня. Рогатин і Галич
21:52
Міста і райони. 23-30 квітня. Рогатин і Галич

РОГАТИН
Суперліга 
1 тур

Бабухів - Яглуш - 0:2
Руда – Верхня Липиця - 2:2
Воскресинці – Загір’я - 0:1
Козарі - Черче - 0:1
Конюшки - Лучинці - 1:0
Добринів - Липівка - 2:2
2 тур
Черче - Конюшки - 0:2
Бабухів - Руда - 2:1
Яглуш - Липівка - 1:2
Лучинці - Добринів - 3:0
Загір'я - Козарі - 2:2
Верхня Липиця - Воскресинці - 2:1

    І В Н П М О
1 Липівка 2 2 0 0 5-1 6
2 Конюшки 2 2 0 0 3-0 6
3 Верхня Липиця 2 1 1 0 4-3 4
4 Загір'я 2 1 1 0 3-2 4
5 Лучинці 2 1 0 1 3-1 3
6 Яглуш 2 1 0 1 3-2 3
7 Бабухів 2 1 0 0 2-2 3
8 Черче 2 1 0 1 1-2 3
9 Руда 2 0 1 1 3-4 1
10 Козарі 2 0 1 1 2-3 1
11 Воскресинці 2 0 0 2 1-3 0
12 Добринів 2 0 0 2 0-6 0

1 ліга
Зона «Північ»
1 тур

Фрага – Залужжя - 1:0
Долиняни – Підкамінь - 4:1
Приозерне – Потік - 1:2
Беньківці – Кліщівна - 3:2
2 тур
Залужжя - Кліщівна - 2:0
Підкамінь - Приозерне - 3:3
Потік - Беньківці - 3:1
Фрага - Долиняни - 0:1

    І В Н П М О
1 Долиняни 2 2 0 0 5-1 6
2 Потік 2 2 0 0 5-2 6
3 Залужжя 2 1 0 1 2-1 3
4 Фрага 2 1 0 1 1-1 3
5 Беньківці 2 1 0 1 4-5 3
6 Приозерне 2 0 1 1 4-5 1
7 Підкамінь 2 0 1 1 4-7 1
8 Кліщівна 2 0 0 2 2-5 0

Зона «Південь»
1 тур

Колоколин – Пуків - 1:3
Букачівці – Юнашків - 0:3
Вербилівці – Жовчів - 0:2
Путятинці – Чесники - 4:0
2 тур
Жовчів - Путятинці - 2:2
Колоколин - Букачівці - 3:1
Пуків - Чесники - 4:1
Юнашків - Вербилівці - 4:2

    І В Н П М О
1 Пуків 2 2 0 0 7-2 6
2 Юнашків 2 2 0 0 7-2 6
3 Путятинці 2 1 1 0 6-2 4
4 Жовчів 2 1 1 0 4-2 4
5 Колоколин 2 1 0 1 4-4 3
6 Вербилівці 2 0 0 2 2-6 0
7 Букачівці 2 0 0 2 1-6 0
8 Чесники 2 0 0 2 1-8 0

ГАЛИЧ
Чемпіонат
Група А    
2 тур

Бринь - "Луквиця" Вікторів - 0:3
Крилос - Височанка - 3:4
Мединя - Комарів - 4:0
3 тур
Комарів - Крилос - 1:0
Височанка - Бринь - 1:4
"Луквиця" Вікторів - Мединя - 3:1

    І В Н П М О
1 "Луквиця" Вікторів 3 3 0 0 18-2 9
2 Мединя 3 2 0 1 8-3 6
3 Комарів 3 2 0 1 4-6 6
4 Височанка 3 1 0 2 7-10 3
5 Бринь 3 1 0 2 4-7 3
6 Крилос 3 0 0 3 4-17 0

Група Б
2 тур

Кінчаки - "Луква" Залуква - 0:2
Маріямпіль - "Оскар" Дубівці - 1:0
Медуха - Межигірці - 4:2
3 тур
Межигірці - Маріямпіль - 2:2
"Оскар" Дубівці - Кінчаки - 4:1
"Луква" Залуква - Медуха - 0:4

    І В Н П М О
1 Медуха 3 3 0 0 10-3 9
2 "Оскар" Дубівці 3 2 0 1 7-4 6
3 "Луква" Залуква 3 2 0 1 4-5 6
4 Маріямпіль 3 1 1 1 4-4 4
5 Межигірці 3 0 1 2 6-9 1
6 Кінчаки 3 0 0 3 2-8 0

Група В
2 тур

Курів - Придністров`я - 6:0 
Загір'я - Кінашів - 0:2
Нараївка - Більшівці - 2:2
3 тур
Більшівці - Загір'я - 7:0
Курів - Кінашів - 2:0
Придністров`я - Нараївка - 0:2

    І В Н П М О
1 Курів 3 3 0 0 9-0 9
2 Більшівці 3 2 1 0 10-2 7
3 Нараївка 3 1 1 1 4-3 4
4 Кінашів 3 1 0 2 2-3 3
5 Придністров'я 3 0 1 2 1-9 1
6 Загір'я 3 0 1 2 1-10 1

Група Г
2 тур

Старий Мартинів - "Євробуд" Вигівка - 1:4
Задністрянськ - Дем`янів - перенесено 
Ганівці - Слобода - 2:2
3 тур
Слобода - Задністрянськ - 4:0
Дем`янів - Старий Мартинів - 2:1
"Євробуд" Вигівка - Ганівці - 9:0

    І В Н П М О
1 "Євробуд" Вигівка 3 3 0 0 15-1 9
2 Слобода 3 2 1 0 7-2 7
3 Дем'янів 2 1 0 1 2-2 3
4 Старий Мартинів 3 1 0 2 3-6 3
5 Ганівці 3 0 1 2 2-12 1
6 Задністрянськ 2 0 0 2 0-6 0

БРАМКИ

Переглядів: 194 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: