Головна » 2017 » Травень » 3 » Міста і райони. 23-30 квітня. Коломия, Снятин, Городенка, Косів
08:16
Міста і райони. 23-30 квітня. Коломия, Снятин, Городенка, Косів

КОЛОМИЯ
1 ліга.
1 тур

"Прут" Семаківці - "Прометей" Матеївці - 0:1
"Довбушівець" Печеніжин - "Метеор" Жукотин - 2:1
"Карпати" Спас - FC Skiff Черемхів - 4:3
"Прут" Воскресинці - "Дебеславці ФК" - 2:0
ФК "Сопів" - ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин- 2:4
"Спартак" Струпків - вільний від гри

СНЯТИН
1 ліга
Гупа А

2 тур
"Черемош" Залуччя - "Єдність" Балинці - 0:1
ФК "Потічок" - "Карпати" Джурів" - 1:0
"Ліга" Будилів - "Вовки" Вовчківці - 2:4
3 тур
"Вовки" Вовчківці - "Черемош" Залуччя - 7:0
"Єдність" Балинці - ФК "Потічок" - 2:1
"Карпати" Джурів" - "Ліга" Будилів - 1:0

    І В Н П М О
1  "Вовки" Вовчківці 3 3 0 0 14-2 9
2  "Єдність" Балинці 3 2 1 0 3-1 7
3  "Карпати" Джурів 3 1 1 1 1-1 4
4  "Ліга" Будилів 3 1 0 2 8-6 3
5  ФК "Потічок" 3 1 0 2 2-5 3
6  "Черемош" Залуччя 3 0 0 3 1-14 0

Група Б
2 тур
"Покуття" Підвисоке - ФК "Борщів" - 2:3
"Колос" Белелуя - "Пролісок" Задубрівці - 1:0
"Прут" Видинів - "Прут" Пртуівка - 1:0
3 тур
"Прут" Прутівка - "Покуття" Підвисоке - 3:1
"Пролісок" Задубрівці - "Прут" Видинів - 0:5
ФК "Борщів" - "Колос" Белелуя - 3:2

    І В Н П М О
1  "Прут" Видинів 3 3 0 0 9-0 9
2  ФК "Борщів" 3 2 1 0 6-4 7
3  "Прут" Прутівка 3 2 0 1 4-2 6
4  "Колос" Белелуя 3 1 0 2 3-4 3
5  "Пролісок" Задубрівці 3 0 1 2 0-6 1
6  "Покуття" Підвисоке 3 0 0 3 3-9 0

2 ліга
Група А

2 тур

"Колос" Красноставці - ФК "Кулачин" Снятин - 2:2
"Стара Сеньйора" Заболотів - "Черемош" Попельники - 1:5
"Юність" Рудники - "Факел" Троїця - 4:3
3 тур
"Факел" Троїця - "Колос" Красноставці - 6:1
"Черемош" Попельники - "Юність" Рудники - 3:0
ФК "Кулачин" Снятин - "Стара Сеньйора" Заболотів - 4:0
Група Б
2 тур

"Чайка" Іллінці - "Січовик" Завалля - 2:1
"Маяк" Русів - ФК "Ганьківці" - 1:2
"Чорнява" Любківці - вільна від гри
3 тур
ФК "Ганьківці" - "Чайка" Іллінці - 0:1
"Чорнява" Любківці - "Маяк" Русів - 1:1
"Січовик" Завалля - вільний від гри

ГОРОДЕНКА
Група А
2 тур

ФК "Семенівка" - "Обрій" Чернятин - 1:0 
"Ватра" Корнів - "Скали" Чортовець - 2:1 
"Стиль-Проект" Топорівці - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 0:5 
"ОлКор" Олієво-Королівка - вільний від гри
3 тур
"Скали" Чортовець - "Стиль-Проект" Топорівці - 7:3 
"Яспіль" Ясенів-Пільний - ФК "Семенівка" - 5:1
"ОлКор" Олієво-Королівка - "Ватра" Корнів - 2:0 
"Обрій" Чернятин - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Яспіль" Ясенів-Пільний 3 2 1 0 10-1 7
2  "Скали" Чортовець 3 2 0 1 9-5 6
3  "Ватра" Корнів 3 1 1 1 2-3 4
4  "ОлКор" Олієво-Королівка 2 1 0 1 2-1 3
5  ФК "Семенівка" 2 1 0 1 2-5 3
6  "Обрій" Чернятин 2 0 1 1 1-2 1
7  "Стиль-Проект" Топорівці  3 0 1 2 4-13 1

Група Б
2 тур

"Ураган" Вербівці - "Вихор" Тишківці - 3:1 
"Каменяр" Серафинці - "Єдність" Глушків - 1:0 
"Перспектив" Рашків - "Зоря" Стрільче - 1:0 
"Дружба" Колінки - ФК "Торговиця" - 0:1
3 тур
"Зоря" Стрільче - "Ураган" Вербівці - 1:0
"Єдність" Глушків - "Перспектив" Рашків - 0:2 
ФК "Торговиця" - "Каменяр" Серафинці - 3:2 
"Вихор" Тишківці - "Дружба" Колінки - 1:3

    І В Н П М О
1  ФК "Торговиця" 3 3 0 0 7-3 9
2  "Перспектив" Рашків 3 3 0 0 5-1 9
3  "Зоря" Стрільче 3 2 0 1 4-1 6
4  "Ураган" Вербівці 3 1 0 2 4-4 3
5  "Дружба" Колінки 3 1 0 2 3-3 3
6  "Каменяр" Серафинці 3 1 0 2 3-6 3
7  "Єдність" Глушків 3 1 0 2 1-3 3
8  "Вихор" Тишківці 3 0 0 3 3-9 0

КОСІВ
1 тур
Група А

ФК "Рожнів" - "Березуни" Березів -  3:2
"Черемош" Слобідка - ФК "Рибниця" - 2:0
"Карпати-2" Кути - "Кремінь" Пістинь - 2:5
Група Б
"Водоспад" Шешори - "Нива" Тюдів - 3:1
ФК "Уторопи" - "Грегіт" Космач - 4:2
"Колос" Хімчин - вільний від гри

БРАМКИ

Переглядів: 274 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: