ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Чемпіонат. 2 тур
Микитинці - "Легіон" - 1:1 (22 травня)
3 тур
"Благо" - "Ярковиця" - 3:1 (24 травня)
Крихівці - Хриплин - 3:0
Вовчинець - ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - 4:1
"Легіон" - "Штурмовик" - 7:2
Микитинці - вільні від гри
Cтановище команд
І В Н П М О
Крихівці 3 3 0 0 9-3 9
Вовчинець 3 2 0 1 5-3 6
Хриплин 3 2 0 1 4-3 6
"Легіон" 2 1 1 0 8-3 4
"Благо" 2 1 1 0 4-2 4
Микитинці 2 0 2 0 2-2 2
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 2 0 0 2 1-6 0
"Ярковиця" 3 0 0 3 3-8 0
"Штурмовик" 2 0 0 2 3-9 0
ГАЛИЧ
Кубок району. 1/4 фіналу
Бовшів - Новий Мартинів - 7:2
Кінашів - Блюдники - 3:1
Комарів - Яблунів - 0:2
Вікторів - Медуха - 2:1
Становище команд. 1 ліга. "Північ"
I В Н П М О
Медуха 3 2 0 1 7-3 6
Бовшів 2 2 0 0 5-1 6
Яблунів 3 2 0 1 8-5 6
Більшівці 3 2 0 1 5-4 6
Задністрянськ 2 1 0 1 2-2 3
Кінашів 3 1 0 2 6-8 3
Тустань 3 1 0 2 5-8 3
Слобода 3 1 0 2 3-8 3
Нараївка 2 0 0 2 2-4 0
Становище команд. 1 ліга. "Південь"
I В Н П М О
Мединя 3 2 1 0 16-1 7
Комарів 3 2 0 1 10-4 6
Маріямпіль 2 2 0 0 6-2 6
Крилос 3 2 0 1 5-4 6
Блюдники 3 2 0 1 6-8 6
Вікторів 2 1 1 0 3-2 4
Крилос-2 3 1 0 2 4-7 3
Залуква 3 0 1 2 4-9 1
Дубівці 3 0 1 2 2-7 1
Кінчаки 3 0 0 3 1-13 0
Детальніше - Галицька РФФ
РОГАТИН
Кубок. 1/8 фіналу
Кліщівна - Руда - 4:1
Верхня Липиця - Липівка - 2:3
Помонята - Добринів - 0:1
Світанок - Потік - 5:2
Юнашків - Жовчів - 3:1
Букачівці - Нижня Липиця - 0:3
Рогатин - Обельниця - 2:1
Воскресінці - Лучинці - 0:0, по пен.- 3:4
Становище команд. Суперліга
І В Н П М О
Липівка 3 2 1 0 8-5 7
Бабухів 3 2 0 1 6-3 6
Лучинці 3 1 2 0 6-2 5
Помонята 3 1 1 1 7-5 4
Добринів 3 1 1 1 6-4 4
Васючин 3 1 1 1 9-8 4
Долиняни 3 1 1 1 4-4 4
Рогатин 3 1 1 1 4-4 4
Черче 3 1 0 2 3-5 3
Юнашків 3 1 0 2 1-3 3
Верх. Липиця 3 1 0 2 2-6 3
Обельниця 3 1 0 2 3-10 3
Становище команд. 1 ліга
I В Н П М О
Підкамінь 3 2 1 0 7-1 7
Чесники 3 2 1 0 6-2 7
Кліщівна 3 2 0 1 13-6 6
Букачівці 2 2 0 0 8-3 6
Жовчів 3 2 0 1 7-4 6
Ниж. Липиця 3 1 1 1 3-4 4
Потік 3 1 0 2 5-8 3
Підвиння 3 1 0 2 3-9 3
Путятинці 3 0 2 1 2-5 2
Козарі 2 0 1 1 3-6 1
Пуків 3 0 1 2 1-4 1
Світанок 3 0 1 2 2-8 1
Детальніше - Футбол Рогатинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/8 фіналу (22 травня)
Довге – Підлісся – 2:2, по пен.- 4:5
Березівка – Чукалівка – 2:1
Єзупіль – Липівка – 1:3 (д. ч.)
Пшеничники – Черніїв – 1:2
Нові Кривотули – Радча – 2:2, по пен.- 2:4
Чорнолізці – Загвіздя – 2:0
Підлужжя – Клубівці – 1:3
Старі Кривотули – Старий Лисець – 3:1 (д. ч.)
Прем'єр-ліга. 5 тур
Радча - Чукалівка - 1:1
Клубівці - Драгомирчани - 4:0
Загвіздя - Чорнолізці - 4:1
Старий Лисець - Єзупіль - 1:2
Липівка - Підлісся - 0:0
Старі Кривотули - Черніїв - 2:1
Становище команд
І В Н П М О
Ст. Кривотули 4 3 1 0 7-3 10
Загвіздя 4 3 0 1 12-6 9
Ст. Лисець 5 3 0 2 13-9 9
Єзупіль 5 2 3 0 8-5 9
Підлісся 4 2 2 0 6-3 8
Радча 5 2 2 1 8-6 8
Клубівці 4 2 1 1 8-4 7
Черніїв 5 2 1 1 10-8 7
Драгомирчани 5 1 0 4 4-11 3
Чорнолізці 5 1 0 4 8-17 3
Липівка 5 0 2 3 2-6 2
Чукалівка 5 0 2 3 3-11 2
1 ліга. 4 тур
Довге - Нові Кривотули - перенесено
Пшеничники - Одаї - 2:1
Милування - Павлівка - 3:1
Тязів - Стебник - 4:1
Вільшаниця - Стриганці - 1:0
Підлужжя - Березівка - 2:0
Cтановище команд
І В Н П М О
Пшеничники 4 3 1 0 9-5 10
Стебник 4 2 1 1 9-8 7
Березівка 4 2 1 1 6-4 7
Підлужжя 4 2 1 1 7-6 4
Одаї 3 2 0 1 8-3 6
Тязів 4 2 0 2 9-7 6
Павлівка 4 2 0 2 5-5 6
Милування 1 1 0 0 3-1 3
Довге 2 1 0 1 6-4 3
Вільшаниця 4 1 0 3 2-9 3
Нові Кривотули 2 0 0 2 1-4 0
Стриганці 4 0 0 4 3-12 0
Сілець знято
ТЛУМАЧ
1 ліга. 8 тур
Ісаків - Олеша - 5:1
Грушка - Живачів - 2:5
Прибилів - ФК "Тлумач" - 0:2
Палагичі - Колінці - 5:1
Надорожна - Королівка - 3:0
Нижнів - Остриня - 5:3
Становище команд
І В Н П М О
Живачів 8 6 0 2 24-9 18
Нижнів 8 6 0 2 24-21 18
Прибилів 7 5 0 2 26-12 15
Ісаків 7 4 1 2 17-7 13
Грушка 7 4 0 3 22-16 12
ФК "Тлумач" 8 3 2 3 10-7 11
Колінці 8 3 2 3 9-14 11
Остриня 7 2 2 3 13-15 8
Надорожна 7 2 2 3 8-17 8
Королівка 7 2 1 4 4-13 7
Палагичі 7 1 3 3 8-9 6
Підвербці 7 1 2 4 7-19 5
Олеша 8 1 1 6 7-19 4
Жуків знято
2 ліга. 4 тур
Група А
Хотимир - Озеряни - 8:0
Гарасимів - Гринівці - 3:0
Яківка - Пужники - 2:0
Живачів-2 - Бортники - 1:10
Cтановище команд
І В Н П М О
Гарасимів 6 5 1 0 23-2 16
Бортники 6 4 2 0 26-5 14
Яківка 6 4 0 2 22-6 12
Гринівці 6 3 1 2 13-11 10
Пужники 6 3 0 3 18-6 9
Хотимир 6 3 0 3 16-9 9
Живачів-2 6 0 0 6 2-50 0
Озеряни 6 0 0 6 0-31 0
Група Б
Олешів - Братишів - 4:2
Вікняни - Антонівка - 29 травня
Локітка - Гостів - 3:5
Буківна - Петрилів - 8:1
Cтановище команд
І В Н П М О
Буківна 5 4 1 0 16-2 13
Вікняни 5 4 0 1 12-5 12
Гостів 6 3 2 1 18-15 11
Антонівка 5 3 1 1 13-9 10
Олешів 6 2 2 2 11-11 8
Петрилів 6 1 2 3 10-20 5
Братишів 6 1 0 5 17-18 3
Локітка 5 0 0 5 8-25 0
БРАМКИ
|