Головна » 2014 » Вересень » 25 » Міста і райони. 21 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
11:50
Міста і райони. 21 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 19 тур
Чортовець - Семенівка - 1:3
Чернятин - Ясенів-Пільний - 2:2
Глушків - Воронів - 1:5
Торговиця - Лука - 2:5
Олієво-Королівка - Топорівці - 1:0
Колінки - Котиківка - перенесено

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          19  15  3  1  82-15  48
Лука                 18  14  2  2  54-21  44
Ясенів-Пільний  19  13  3  3  68-27  42 
Семенівка         19  12  3  4  52-31  39
Торговиця         19  10  2  7  52-44  32
Воронів             19  9  0  10  41-52  27 
Ол.-Королівка    19  7  0  12  32-48  21 
Чортовець         19  7  0  12  27-54  21    
Топорівці           18  6  0  12  36-54  18
Колінки             18  6  0  12  37-63  18 
Глушків            19  3  2  14  29-65  11
Котиківка          18  2  1  15  19-54  7

2 ліга
1 зона. 17 тур

Городниця - Михальче - 4:2 
Семаківці - Кунисівці - 5:1 
Корнів - Копачинці - -:+
Поточище - Стрільче - 0:2

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 15  11  0  4  32-18  33
Стрільче   15  10  2  3  28-23  32
Рашків      15  9  2  4  37-27  29
Городниця 15  9  1  5  32-32  28
Михальче  15  9  0  6  40-29  27
Семаківці   15  7  0  8  20-20  21
Поточище  16  6  3  7  23-30  21
Корнів       15  2  1  12  19-25  7
Кунисівці   15  0  1  14  10-39  1

2 зона. Перенесений матч
Рогиня – Острівець – 1:1

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      14  13  0  1  49-12  39
Серафинці  14  9  3  2  36-17  30
Виноград   14  9  1  4  40-23  28
Тишківці     14  6  2  6  26-18  20
Острівець   14  4  2  8  30-33  14
Слобідка    14  4  2  8  24-35  14
Рогиня       14  3  1  10  23-39  10
Росохач     14  2  1  11  18-71  7

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 22 тур
Коршів - Верхній Вербіж - 1:1
Мала Кам`янка - Струпків - КДК 
Угорники - Спас - 4:0
Воскресинці - Жукотин - 0:2 
Печеніжин - Дебеславці - 0:1
Лісний Хлібичин - Матеївці

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          20  15  1  4  47-15  46
Угорники         19  14  2  3  41-13  44 
Коршів            20  14  1  5  45-25  43  
Жукотин          20  13  2  5  47-22  41 
М. Кам`янка     19  9  3  7  38-33  30 
Верх. Вербіж   21  8  4  9  36-42  28
Дебеславці      19  8  3  8  25-32  27
Воскресинці     20  7  3  10  33-43  24 
Печеніжин        20  7  3  10  33-43  24 
Матеївці           19  6  0  13  39-48  18
Ліс. Хлібичин    18  5  2  11  31-45  17       
Семаківці         20  4  4  12  23-47  16     
Спас                21  2  2  17  29-59  8
Молодятин       знято

2 ліга. 21 тур
Велика Кам'янка - Торговиця - +:- 
Голосків - Ворона - 4:0 
Лісна Слобідка - Ковалівка - 4:0 
Королівка-Корнич - Сопів - 3:1 
Іванівці - Джурків - 3:0
Підгайчики - Ценява - 2:2

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             20  15  0  5  54-22  45
Підгайчики     19  12  6  1  48-32  42
Черемхів        19  13  2  4  62-33  41
Іванівці           19  12  1  6  42-24  37
Вел. Кам'янка 20  11  3  6  46-33  36
Ценява           20  9  4  7  35-38  31
Ковалівка       19  8  3  8  34-50  27 
Ліс. Слобідка  19  7  4  8  39-36  25 
Королівка-Корнич 19  6  4  9  41-48  22
Голосків         20  6  2  12  29-39 19 (-1)
Джурків          20  4  2  14  38-65  13 (-1)
Торговиця       19  3  4  12  29-32  13 (знята)
Ворона           19  1  3  15  26-71  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

22 тур
Хімчин - Тюдів - +:- (3:0)
Шешори - Слобідка - 5:1 
Кути - Березів - 0:8 
Вербовець - Трач - 20:1 
Старі Кути - Рожнів - 1:2
Малий Рожен - Пістинь - -:+ (0:3)
Яблунів - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           21  18  2  1  73-19  56
Березів           20  15  3  2  101-18  48
Шешори          20  15  2  3  74-21  47
Вербовець      20  15  0  5  86-28  45 
Рожнів            21  10  4  7  59-32  34
Слобідка         21  8  3  10  43-47  27
Старі Кути       20  8  2  10  48-43  26
Тюдів              21  7  2  12  40-52  23
Малий Рожен  20  6  3  11  40-47  21
Яблунів           20  5  4  11  30-49  19 
Кути                20  5  4  11  31-61  19  
Хімчин             20  3  5  12  35-77  14
Трач                20  0  0  20  10-176  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 20 тур
Стецева - Прутівка - 2:1
Княже - Белелуя - 0:0
Вовчківці - Задубрівці - 6:2
Видинів - Підвисоке - перенесено
Джурів - Тулуків - 4:0
Залуччя - Устя - 1:1
Потічок - Борщів - 0:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       20  17  2  1  76-10  53
Видинів         18  14  2  2  61-22  44 
Борщів          20  11  8  1  31-14  41
Прутівка        19  10  5  4  39-28  35 
Задубрівці     20  9  5  6  33-38  32
Джурів           20  7  6  7  18-17  27 
Белелуя         20  7  3  10  25-38  24
Підвисоке      19  6  6  7  42-36  24
Залуччя         20  4  7  9  27-47  19 
Княже            20  3  10  7  23-32  19  
Стецева         20  4  5  11  21-41  17
Потічок           20  4  4  12  24-36  16
Тулуків           20  2  9  9  34-49  15
Устя               20  3  2  15  20-66  11

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
3 тур

Будилів - Заболотів - 1:1
Русів - Попельники - 1:0
Любківці - Балинці - 1:2
Орелець - Новоселиця - 2:4

Становище команд
                     І  В Н  П    М    О
Будилів        9  7  2  0  22-5  23
Попельники  9  5  1  3  22-12  16
Русів            9  5  1  3  12-14  16
Заболотів      9  3  5  1  13-10  14
Новоселиця  9  4  1  4  16-16  13
Балинці        9  3  2  4  12-19  11
Любківці       9  2  0  7  14-21  6
Орелець       9  1  0  8  10-24  3 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 325 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: