Головна » 2014 » Вересень » 25 » Міста і райони. 21 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:26
Міста і райони. 21 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

14 тур
"Штурмовик" - Микитинці - 1:3
Хриплин - "Легіон" - 1:4
Вовчинець - "Благо" - 2:1
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - Крихівці - 0:2
"Ярковиця" - "Громадський Форум" - 3:1

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         14  13  1  0  62-11  40 
Крихівці         14  11  2  1  55-18  35
Микитинці      14  10  2  2  41-18  32  
"Благо"          14  8  3  3  35-16  27      
Хриплин         13  6  0  7  27-27  18
Вовчинець     14  4  2  8  23-33  14  
"Громадський  
форум"           13  3  1  9  11-39  10    
"Штурмовик"  13  3  0  10  16-42  9 
"Ярковиця"     14  2  1  11  14-49  7 
"ІФ-буд-Сокіл" 13  2  0  11  18-49  6

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 23, Процик ("Легіон") - 14, Вонс ("Легіон") - 12, Николишин (Хриплин) - 11, Вістовський ("Благо") і Федина (Крихівці) - по 9, Калакука (Микитинці) і Самочко ("Легіон") - по 8, Скринник і Юхимчук ("Легіон") - по 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 16 тур
"Північ"

Слобода - Нараївка - +:-
Більшівці - Яблунів - 2:6
Тустань - Медуха - 2:7
Бовшів - Кінашів - +:- 

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Бовшів           15  12  2  1  57-9  38
Яблунів          14  12  1  1  45-17  37
Кінашів          14  9  1  4  30-13  28
Більшівці        14  8  2  4  20-15  26 
Медуха          14  8  0  6  33-26  24  
Задністрянськ 14  4  0  10  13-12  12 (знято)
Слобода         14  3  1  10  7-37  10
Тустань          14  3  1  10  14-56  10
Нараївка         15  1  1  13  10-44  4

"Південь"
Крилос - Кінчаки - +:-
Залуква - Комарів - +:-
Маріямпіль - Вікторів - 3:1
Блюдники - Крилос-2 - 2:1
Мединя - Дубівці - +:-

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Мединя      16  12  3  1  49-16  39
Маріямпіль 16  12  2  2  48-18  38
Блюдники   16  9  1  6  30-31  28
Вікторів      15  8  3  4  35-24  27
Залуква      16  6  4  6  24-31  22
Крилос       16  6  0  10  20-41  18
Дубівці       15  5  1  9  28-28  16
Крилос-2     16  5  1  10  19-39  16
Кінчаки       16  5  1  10  17-42  16
Комарів      16  3  0  13  17-17  9 (знято) 

2 ліга. 14 тур
"Північ"

Острів - Бринь - 0:6
Новий Мартинів - Височанка - +:-
Придністров'я - Ганівці - 3:3

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   12  8  2  2  37-16  26 
Ганівці           10  6  2  2  29-23  20
Бринь            11  5  4  2  28-17  19
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Придністров'я 12  3  4  5  29-29  13 
Височанка     11  2  2  7  20-29  8
Острів           12  2  1  9  12-37  7

"Південь"
Вигівка - Дем'янів - 7:2
Скоморохи - Жалибори - 1:0
Підшумлянці - Курів - -:+
Насташино - Куропатники - +:-

Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          14  14  0  0  53-13  42
Насташино    14  9  1  4  27-21  28
Курів             14  8  2  4  31-20  26 
Жалибори      14  5  1  8  27-29  16
Скоморохи     14  4  3  7  16-37  15
Куропатники   14  4  1  9  18-32  13
Підшумлянці  14  4  0  10  12-12  12 (знято) 
Дем'янів         14  2  4  8  25-45  10

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 18 тур
Черче - Васючин - 5:2
Рогатин - Верхня Липиця - 1:1
Бабухів - Помонята - 2:0
Юнашків - Долиняни - 1:1
Липівка - Лучинці - 2:0
Добринів - вільний від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Липівка     17  11  3  3  39-22  36
Добринів   16  11  3  2  36-19  36
Лучинці     16  8  5  3  37-19  29  
Рогатин     17  8  4  5  29-20  28
Бабухів     17  8  2  7  31-22  26 
Юнашків   17  7  3  7  38-28  24
Долиняни  16  5  4  7  29-32  19
В. Липиця 16  4  5  7  21-28  17
Черче       16  4  2  10  26-42  14
Помонята  16  4  2  10  24-45  14
Васючин   16  3  1  12  33-65  10
Обельниця знята

1 ліга. 18 тур
Підвиння - Путятинці - 2:4
Козарі - Нижня Липиця - 0:0
Кліщівна - Потік - 3:0
Чесники - Пуків - 2:0
Букачівці - Жовчів - 3:0
Підкамінь - вихідний

Становище команд
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     17  15  0  2  66-19  45 
Н. Липиця    16  10  4  2  36-16  34 
Кліщівна      17  10  3  4  42-25  33
Чесники       17  9  6  2  26-18  33 
Козарі          16  7  1  8  23-29  22
Жовчів         16  6  1  9  22-28  19   
Путятинці      16  4  7  5  19-25  19 
Потік            16  4  3  9  23-28  15 
Підкамінь     16  3  4  9  22-36  13   
Пуків            17  3  3  11  16-35  12   
Підвиння      16  3  0  13  14-36  9 
Світанок       знято

2 ліга. 17 тур

"Схід"
Сарники - Чернів - 7:3
Вербилівці - Загір'я - 1:6
Конюшки - Діброва - 1:0
Явче і Колоколин - вільні від гри
"Захід"
Залужжя - Фрага - 5:1
Заланів - Беньківці - 2:0
Руда - Воскресинці - 1:3 (у Воскресинцях)
Яглуш - Долиняни-2 - 5:2
Приозерне - вільне від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 18 тур
Драгомирчани - Чукалівка - 2:0
Чорнолізці - Радча - 2:0 
Єзупіль - Клубівці - 1:2 
Підлісся - Загвіздя - 0:1
Старі Кривотули - Старий Лисець - 2:2
Черніїв - Липівка - 2:0

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           18  13  2  3  54-25  41 
Загвіздя         18  10  4  4  35-16  34
Клубівці          18  10  3  5  34-27  33
Підлісся         18  9  5  4  29-16  32
Єзупіль          18  9  4  5  29-23  31  
Ст. Лисець     18  9  3  6  37-28  30 
Ст. Кривотули 18  7  5  6  25-31  26 
Чорнолізці      18  8  1  9  33-35  25
Радча            18  5  6  7  33-34  21 
Драгомирчани 18  4  0  14  13-43  12
Чукалівка       18  2  3  13  13-45  9
Липівка          16  1  5  10  18-28  8 

Бомбардири: М. Іванишин (Загвіздя) - 14, Р. Зварич (Черніїв) - 13, Гайдейчук (Чорнолізці), Макогоняк (Клубівці) і Сеньга (Єзупіль) - по 9, Вікуловський, Семанюк і М. Ткачук (Черніїв), Кудла (Загвіздя) і Пентелюк (Клубівці) - по 8 голів.

1 ліга. 17 тур
Одаї - Нові Кривотули - 7:1
Павлівка - Довге - 1:2
Стебник - Пшеничники - 1:2
Стриганці - Милування - 2:9
Березівка - Тязів - 3:1 
Вільшаниця - Підлужжя - 2:3

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     17  12  3  2  41-19  39
Довге               17  11  2  4  50-26  35
Березівка         17  10  5  2  38-13  35
Підлужжя         17  9  4  4  35-26  31  
Милування       17  9  2  6  48-32  29
Стебник            17  9  1  7  38-40  28
Одаї                 17  6  2  9  29-40  20
Павлівка           17  6  2  9  27-41  20 
Тязів                 17  6  1  10  30-34  19 
Нові Кривотули 17  5  3  9  27-46  18  
Вільшаниця      17  5  2  10  19-29  17 
Стриганці          17  0  1  16  18-59  1 
Сілець              знято

Бомбардири: Легун (Милування) - 24, Можджак (Довге) - 23, М. Пилипів (Стебник) - 11, Мокляк (Підлужжя) - 10,  Адамчук (Одаї) і Капраленко (Березівка) - по 9, Волосянко Д. (Стебник) і Юрчак (Павлівка) - по 8 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 23 тур
Ісаків - Грушка - 2:6
Підвербці - Прибилів - 0:4 
Олеша - Надорожна - 2:7 
Живачів - Остриня - 7:1
ФК "Тлумач" - Королівка - 2:0
Колінці - Нижнів - 5:3

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Нижнів        21  16  1  4  88-42  49    
Грушка       21  16  1  4  57-26  49  
Живачів      21  15  2  4  59-25  47  
Прибилів     21  14  4  3  65-27  46 
Колінці        21  11  3  7  29-29  36   
ФК "Тлумач" 21  9  5  7  34-20  32     
Королівка    22  8  3  11  22-36  27 
Остриня      22  6  6  10  38-49  24 
Палагичі     21  6  3  12  33-42  21  
Надорожна 22  6  3  13  35-64  21   
Ісаків          21  5  5  11  36-44  20    
Олеша        21  4  2  15  26-76  14 
Підвербці    21  2  2  17  15-57  8 
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 2 тур
Буківна - Яківка - 1:0
Гарасимів - Вікняни - 8:2
Братишів - Хотимир - 3:2
Гостів - Бортники - +:- 

Cтановище команд
                  І  В  Н  П   М     О
Буківна      8  5  2  1  17-9  17 
Гарасимів  8  4  2  2  18-12  14
Яківка        8  4  1  3  11-10  13 
Гостів         8  3  2  3  12-15  11
Братишів    8  3  1  4  12-18  10
Вікняни      8  3  0  5  20-23  9 
Хотимир     8  3  0  5  17-22  9
Бортники    8  2  2  4  10-8  8


БРАМКИ

Переглядів: 366 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: